• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Soni díky,nákupy jsou fajn,hlavně když jsou akce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
No a nebo bude Tomča hároš :grinning: jo hele můj manža ti vzkazuje,že jste vybrali nádherné jméno :sweat_smile: :grinning: :grinning: proč asi že??

Jo tak bouličku mívám taky :dizzy_face: je to sranda co?
Mě dneska ráno řádil,a večer taky,že jsem čekala kdy se jako prorve mým bokem :sweat_smile: občas už jako má dost silný kopance a nebo se protahuje,pač mám natáhlé břicho a tlačí to :grinning: no je to koumes :grinning:
16.10. jdu na 3D už se strašně těším

hele neposlala tě DR na glikemický test?? já tam jdu nějak 24.10 se asi pobleju z toho sladkého pití :astonished:
27. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
Já tu knížku dostala,je fajn,hezky udělaná,místa na fotky,vpisování atd..tipu první krůčky.... slovo..atd..klasika
a manža dostal knížku Deník šíleného otce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen co dočtu svou tak si přečtu ten jeho deník,dle úryvků to bude fajn :dizzy_face:
27. zář 2008 v 17:48  • Odpověz
na ten test půjdu taky, ale ještě nevím kdy...mám žádanku v průkajdě a sestra mi řekla, že si tam mám dojít ve 23., 24. týdnu, nebo nevim kdy...tak až se mi bude chtít, tak tam zajdu :grinning: No, ale asi tam zajdu co nejdřív, ať to mám radši už za sebou...
27. zář 2008 v 18:48  • Odpověz
no já se musela objednat..dělaj to tu jen každý pátek,ale taky až v 24tt :dizzy_face:
27. zář 2008 v 19:00  • Odpověz
tak mně sestra řekla, že u nás mám jít prostě někdy ráno mezi 6-7 do laboratoře, že tam jsou každej den, tak až mi to vyjde :grinning: Tak že by nevyšlo?? :grinning:
27. zář 2008 v 19:02  • Odpověz
hihi nestíháš no prostě :grinning:

já tam mám být taky v 7 bléé,pak tam 2 hodky trčet jak blbka,tak se mnou jede Tom a nekam na 2 hodky zmizíme,prej když bude doprovod,klidne!
mám strach,že se z toho vrhnu :astonished:
27. zář 2008 v 19:03  • Odpověz
no mi povídej, taky se bojím...ale tak si vezmu sebou citron, nebo co mi to kdo doporučoval...jen doufám, že to fakt nebude ten půl litr...jiná kamarádka mi řikala, že měla vypít jen jeden kelímek...ta byla ve Vysočanech, v poliklinice...
27. zář 2008 v 19:05  • Odpověz
já jdu na Mazurskou-Bohnice :grinning: to budu mít kousek až se tam zblázním
27. zář 2008 v 19:12  • Odpověz
tak to máš fakt kousek :grinning: Pro jistotu, co?

Ta bundička je super :slight_smile:
27. zář 2008 v 19:17  • Odpověz
no náhoda je blbec :grinning:

Bunda super co?za 210 hele a ještě tam maj jednu,tak uvidím zítra zda jí vemu :grinning:
27. zář 2008 v 19:23  • Odpověz
a co to je za velikost?
27. zář 2008 v 19:24  • Odpověz
new borm,ale je větší,ale maj různé :dizzy_face: mě přišla velká nanovorozence,ale tu druhou vemu 0-3
27. zář 2008 v 19:26  • Odpověz
tak to bude Kubík fešák :slight_smile:
27. zář 2008 v 19:28  • Odpověz
no snad jo když bude po mamince :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2008 v 19:29  • Odpověz
co dělá Tomík?mě se snažil Kuba prolízt asi bokem :grinning: :grinning:
27. zář 2008 v 19:30  • Odpověz
teď asi spí, nevim, nic se neděje :grinning:
27. zář 2008 v 19:32  • Odpověz
hihi je to stejně hustý co?ležíš,sedíš a najednou had v břiše a nebo kopaneček :grinning:
do mě včera bušil pěkně nízko,hned nad pipinou,nechápu zda chtěl ven bo co :grinning:
27. zář 2008 v 19:40  • Odpověz
taky si občas řikám, co tam jako vyvádí, někdy tam fakt dělá psí kusy :grinning: :grinning:
27. zář 2008 v 19:54  • Odpověz
tak já jdu ještě dožehlit pár věcí a koukat na telku...pak sem ještě nakouknu...tak hezký večer :slight_smile:
27. zář 2008 v 19:59  • Odpověz
taky se jdu natáhnout k telce,jsem sama :frowning2:

Tak papa pohlad Tomíka :dizzy_face:
27. zář 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
ahojky baby,teda tehule,vy jste ukecany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gratuluju k nakupum
knizky mam taky a taky vypisuju,net tehudenik byl dobry v tom,ze to tam slo jen doplnit strucne a nemusela jsem nic extra vymyslet-bylo tam treba-me pocity tento tyden,za co jsem nejvic tento tyden vdecna a tak...

holky,byla jsem dneska s malou v nemocnici-navstivit kamosku po porodu,druhou pred porodem a kamose po urazu,mala byla naprosty andel,desne jsem orvala,jak je velika,kdyz jsem chovala to novorozene,co je stejne velke,jako bylanase mala :pensive: ...a pak jsme jeste jeli na vinobrani,cely den s ni byla pohoda,mam fakt andela,ja ji holky tak siiiileneee milujuuuuuuuuu a jsem taaak stastnaaaaaaaa
27. zář 2008 ve 21:12  • Odpověz
pavly, my na to ještě máme čas, počkej až budeme mít svoje míma u sebe, taky tady nebudem věčně vysedávat :grinning:
Jinak je super, že jste si den užili a malá byla hodňoučká. Na fotkách vypadá překráááásně :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2008 ve 22:07  • Odpověz
tak jako jsem koukala na Novu a Eva a VAšek mi dali zabrat,abych neporodila :grinning:

Pavly nesmíš si pořád připomínat,že malá roste, s tím nic neuděláš :frowning2: akorát zbytečně kvůli tomu se nervuješ a pláčeš :pensive: jasně že je krásný mít to malinké mimuško,ale holt rostou,taky bdu asi nesvá,že mi roste před očima :confounded:
kdyby to tak zůstalo malí co? a né v 15 ti na zabití :grinning:

holky jdu chrupat,tak papapa a dobrou
27. zář 2008 ve 22:41  • Odpověz
nikkyy, tam byla Eva a Vašek, jo? No, škoda že jsem to neviděla :grinning: Já koukala na jedničku včera večer a u toho žehlila první dětské oblečení, to bylo šílený...takový malý, teď jsem nevěděla, jak si to mám začít skládat apod. :grinning: A hlavně, to byly takové ty bílé košilky, co jsem si aktivně natahala od známejch a teď jsem u toho žehlení málem porodila...no, tak je mám vypraný, vyžehlený, a nechám je ve skříni až vzááádu...budu radši používat bodýčka a kdyby došly, tak dám košilky :slight_smile: Doufám, že to se mi nestane :grinning:
Dneska jsme jeli do Hypernovy, že jako bychom tam koupili nějaké ty vlhčené ubrousky, když je měli mít v akci, ale zřejmě je měli vyprodané :unamused:
28. zář 2008 v 18:52  • Odpověz
ahoj holky... hlasim se po dovolene... :O))
Nikkyy.... koukam, ze cekate chlapecka... takze jsem to uhadla? :wink:
28. zář 2008 v 19:09  • Odpověz
autor
caute holky,mela jsem dneska tezky den-mame nausnicky a moc se to nevedlo,ale zatim nemam silu to popsat,krute to bylo jen pro me,mala byla strasne statecna a plakal min,nez po ockovani,ani necukla,sikulka moje,ale plakala dlouho,pac jsme ji dlouho trapili,hruza :frowning2:

jiank jsme ale rano navstivili babicky,tak meli velkou radost a odpodledne jswem po nausnickach prochodila cele odpolko venku a vozila jsem moje bolavy stesti

niky-snazim se si nepripominat,ze mala roste,ale nejde tomu zabranit a proste to hnusne leti-uvidis :unamused: ,kazde obdobi ma sve,ted je tak bozi,jak povida,vita me usmevem a kopanim...ale proste je skoda,ze kazde obdobi netrva alespon dvakrat tak dyl..
a na zabiti to je nekdy uz v 6ti!! bohuzel,jsem jako tehu jednou na prochazce nad tim dumala a pozorovala ty "haranty"venku a prisla jsem domu a ptala se,jestli bychom si to mimi nemohli nechat tak do deseti a pak to zase vymenit za mimi-pry ne :grinning: ,ale ono ma asi opravdu kazde obdobi sve

soni-zapomnela jsem ti napsat,ze jsme s gennetem byli fakt moc spokojeni
-a ty kosilky fakt znam! taky je mam po neterich a taky jsem je vyskladala mimo jen jako velka nouzovka-zatim opravdu na ne nedoslo a snad ani nedojde,vetsinu pujcenych nebo zdedenych veci jsem zatim nedala

saty-ahojky a odpocinula jsi si alespon?
28. zář 2008 ve 21:41  • Odpověz
Pavly..... Terezka je s nausnickama kocka.... urcite to trapeni za to stalo.... znas to, pro krasu se musi trpet :wink:

Dovolena byla pradni.... vycistila jsem si hlavu, uzila jsem si po dlouhe dobe poradne manzela... a po tech litrech burcaku jsem si vycistila i zbytek tela :grinning:
je tam krasne a Mikulov a okoli muzu jenom doporucit... a v zari v dobe vina to nema chybz :dizzy_face:
29. zář 2008 v 07:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak uz jsem doma a je mi hrozne smutno po mamce a segre, uzily jsme si to skvele, ale tedka se citim hrozne samotinka, jako kdybych tu nikoho nemela. Kdyz si predstavim, ze jsou jeste tedka spolu v Praze... :cry: ...mamca odlita az ve stredu.
Jinak dneska jsme byli v Centru prenatalni diagnostiky v Brne a v podstate jsme se nic nedozvedeli, plodovku jsem zatim odmitla a na utz se mam objednat az ve 20.tt, takze jdeme pristi ctvrtek. Takze jsem klidne mohla zustat v Praze o den dele :angry: Hlavne ze jsem se pri objednavani ptala, zda to nevadi, ze jsem v 19.tt a pry ne...no a je to tady.
Ale hlavne velka novinka je, ze jsem vcera krasne zretelne citila kopkani naseho miminka, dokonce i mamca se segrou to citily, bylo to nadherne, az jsem mela skoro slzy na krajicku a myslela si,ze ten den ani neusnu, jak jsem si porad hladila brisko. Tak jsem hrozne stastna a nejake vysetreni jde mimo me...Screening nam vysel negativni, sice jedna hodnota zvysena, ale tim se stresovat nebudu, miminko musi byt zdravoucke :dizzy_face:
Tak se mejte pekne a opatrujte se.
29. zář 2008 v 11:31  • Odpověz
pavly, Terezka je krásná a moc jí to sluší :slight_smile:

Hani, tak jsi měla pěkný týden, tak hlavně, že sis ho užila, to je nejdůležitější :dizzy_face: A super, že miminko začlo už kopat :slight_smile: Ten náš neposeda už dělá pěkný boule a vždycky tak suprově nadskakuje břicho, to je fakt sranda :grinning:
29. zář 2008 v 16:51  • Odpověz
hoj sem ko dočtu později soni posláno dej pak vědět pá
29. zář 2008 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.