• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahojky holky :slight_smile:
Jak to proboha děláte,že stíháte tady psát a ještě se starat a věnovat těm svým miláčkům?
Já teda nevím jestli to je mnou nebo si malý vyžaduje tolik mé pozornosti,ale pokaždé jak chci tady napsat příspěvek tak spustí rachot no a já prostě ho nedokážu nechat plakat,tak k němu letím :confounded: teď jsem ho zabavila postýlkou přenosnou,kterou jsem dala do kuchyně a obklopila jsem ho hračkami tak mám na chvilku čas honem něco napsat než ho to přestane bavit :sweat_smile:
To moje zlatíčko je děsně uřechtaný,pořád na mě háže ten svůj neodolatelný úsměv od ucha k uchu a čeká kdy si ho vezmu,nejraději má,když ho mám na rameni a on kouká po okolí,nebo když mi leží bříškem na bříšku a zase pozoruje co se tu za poslední minuty změnilo :sunglasses:
A taky je děsně krásný :grinning: :grinning: :grinning: Jako každá matka je pro mě to moje miminko to nejkrásnější :dizzy_face: Byla jsem dnes na gyndě po 6-ti nedělí,docela pozdě no,ale strach byl větší a bylo to naprosto v poho,žádná bolest nic a zahojena jsem už taky konečně,tak mi popřála hodně štěstí a loučila jsem se s ní za dva roky nashledanou :grinning: :grinning: Do té doby ji možná odpustím,to,že nepoznala,že se bude rodit :pensive:
Taky jsem chtěla napsat,že jsme byli na vítání občánků,tak je s Domínka už pravý Karviňák se vším všudy,je to malý občánek :dizzy_face:
Pavly koukala jsem do albíčka a Terezka je překrásná holčička a ty náušničky prostě bomba,samo,že ty kroužky bude mít hezčí,ale teď se ji uzdraví ouška v těchto náušničkách a pak bude nosit ty nádherné kroužky? Kolik teď vůbec Terezka váží a měří? Velikost má stále 62? Já je pro porovnání s tím mým cvaldou,on už totiž má 6 kg :pensive:
Těhulky bříška vám rostou nádherně,já se moc těším až za dva roky ukážu těhotenský test,fakt přísahám,že se na to hrozně moc těším :sunglasses:
Tak a jdu ještě postavit zelí na sporák dokud je ticho :wink:
30. zář 2008 v 10:35  • Odpověz
Ahojky,
tak Maruško, tak gratuluju ke Karviňákovi a fotečky máte pěkné, moc vám to tam slušelo. Já byla asi před rokem a půl se podívat na vítání občanků, to se vítal můj synovec a to bylo hezké :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jestli i tady se bude něco dít :grinning:
Jinak u mě vše ok i po dnešním testu na cukrovku, který proběhl v pohodě, tak jsem ráda, že jsem tam šla tak na blind v podstatě a že to mám za sebou. I když já bych na to šla klidně znova :grinning:
30. zář 2008 v 15:38  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak mam zase malou v postylce a cas neco napsat,mela bych zehlit nebo neco,ale uz zase jsem treti den utahana,ze padam na hubu,takze jsem vcera delala veceri,pak mala vyjimecne po 8 znovu papala-pred 8 se nejak sekla a desne u kojeni hulakala,takze nic nesnedla, no a pak jsem proste sla spat a za chvili udelam totez i dneska-nevim,jestli zase krev,beru stale ten prasek,ale asi budu muset zvednout davku :unamused: (nebo prisla mrcha-nevim,boli me v podbrisku asi ty tri dny,ale nekrvacim,max. jednou za den neco svetleho-ale spis mi to prijde jako vytok-fakt jsem zoufala,nebo jeste nejsem po porodu dohojena :frowning2:

jinak mala je proste muj zlaty andel,mam zase kus bytu preklizeno,jsem stastna,dneska tu byla kamoska-31tt, a pak porad mamka,chtela si malou uzit a od 4 hlidala,sla jsem na nehty,tak vozila
neskutecne moc povida,zvani a zvani,i v noci se probudi a zacne si broukat,bych se po... smichy
pokazdy,kdyz me vidi,tak se tlemi-jen se zatim porad nechce smat jako nahlas-to fakt vyjimecne a potichu,ale smat ji fakt jde poradne
vitani obcanku teda mate v karvine dooost rychle,to my teprve dneska dostali pozvanku-jdeme 10.10. :dizzy_face:
jinak marusko-taky rada cumakuje po byte a vyzaduje moji pritomnost,ale umi se i zabavit sama-pozoruje si prsticky,cuca hracky-jak kdy
na net se dostanu casteji,protoze sem chodim pri kojeni,nebo vecer,kdyz mala spinka-jinak taky casteji ctu,ale psat nestiham...

marusko-no taky se mi ted libi ikdyz nema ty pekne nausnicky,ale libila se mi i pred tim a docela jsem je nechtela,abych se priznala,no jsem zvedava,nejdyl v patek bude mit ty sve :dizzy_face: ,alespon jsme to stihli do toho vitani obcanku :sunglasses:
nase mala taky roste,ale podle vasich fotek asi doooost malo,dominek je boziiiiiiii a velikeeeeeeeej,ani marcel neveril svym ocim!!! vy jste nas teda dooost predbehli!!!
my mame neco pres 5 kg, 60cm a nosime 62 nebo 68 -neco je mensi,neco vetsi, podle tesca nosime velikost 0-3 a jeste se tam vlezeme, ikdyz pomalu se poohlizim po 3-6m
uz se tesis na tehu-tak to jsme dve!!!!!!!!!!!! uz vsem vypravim kdy vysazuju prasky, uz ted se bavime o jmenu pro pripadneho druheho chlapecka-vcera jsme mluvili,ze asi mates to jisti :grinning: , uz ted planuju dalsi tehu denik atd.atd.proste uz ted ziju dalsim tehu a jsem vdecna,ze to jde krasne spojit i s tim,co ted prozivam,vubec si to neodporuje,naopak,je to proste bozi! taky diky tomu pomalu prestavam brecet u tech tehulek,vim,ze se na to alespon teprve muzu tesit a neresim,ze uz to bylo...beru to,jako ze teprve to bude a je mi bozsky! :dizzy_face:

soni-sla bys znovu!!! ja teda tenkrat byla rada,ze to bylo za mnou-nebylo to teda moc dobry,ale to mi nevadilo,spis mi vadilo,ze ja jsem musela jist pravidelne,pac jsem jinak stale zvracela,takze s tim jsem se spis prala,navic ten smrad lidi v cekarne me dohanel k silenstvi! nejdelsi hodiny v mem zivote! priste odejdu stuj co stuj-ted jsem nemohla,pac mi proste bylo silene zle a bala jsem se,abych sebou nekde nesekla,priste jdu s nekym a jdu pryc-snad to pak bude snesitelnejsi
doufam,ze jsi to hlavne mela v poradku!!!!
30. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz
autor
luci-ty fotky faaakt zeru!!!!!!!!!

-muze byt otekla maminka-ale fakt hodne malo!-duvodem k vyvolavani podoru??????? nejsme si jisti,jestli to znama neprehani a doktori ji na to neskacou :fearful:
30. zář 2008 ve 20:49  • Odpověz
Dobre ranko holky,
no ty vase miminka jsou proste k sezrani. :dizzy_face:
Marusko, Dominek se teda krasne spravil a je z nej cvalda, to je super :wink: Cim ty ho krmis? :grinning: Zda se, ze kombinace Nutros a Sunar prinesla sve vysledky :grinning:
Jinak u nas noveho vubec nic, pomalicku kopkame, aspon tak jednou denne to jde krasne citit i pres brisko, ale bohuzel vzdy, kdyz je tatinek mimo domov, takze se tesim, az ho uciti i Davca. Pomalu pribyvame na vaze, uz mam skoro 5 kg nahore, tak nevim, jestli to neni moc rychle, snad ne, ale neomezuju se nijak, nastesti zadne velke chute nemam. Nakupy vybavicky zvladame hodne pomalicku a postupne, vzdy kdyz nam neco padne do oka, tak koupime, ale uzivam si to maximalne, je to parada, kupovat ty miminkovske vecicky.
Tesim se na ten geneticky utz pristi ctvrtek, at uz to mame za sebou, pak urcite neco krasneho poridime.
Mamca mi dneska odlita zpatky do Irska, ach jo, ty tehu hormony ze me delaji desnou citu... :cry:
Pohladte za me ty vase milacky. Pekny den.
1. říj 2008 v 08:40  • Odpověz
Luci, fotecky mate nadherne, je to skvela pamatka :dizzy_face:
1. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
ahoooooj
vám povím gojgy mi nespí od půl třetí potvuř malý
jé už sam fičím
1. říj 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahojky,
tak cukrovku nemáme, tak huráá :slight_smile:

Hani, já myslím, že 5kg od začátku není nic strašného, zvlášť když jsi už v polovině :slight_smile:
1. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz
Soni, super, moc gratuluju :grinning: A ty mas kolik nahore? Jestli se muzu zeptat.
A v jake diskuzi se tedka schovavate - Katwing, Lucik a spol? Ta puvodni je zavrena :frowning2:
1. říj 2008 ve 14:42  • Odpověz
hani, jsme v diskuzi Snažilky, těhulky a ostatní z léta 2008 :grinning: Jsi nás nemohla najít, jo? :grinning:

Já mám nahoře celkem asi 7-8kg, teď nevím přesně...Ale já váhu doma nemám, tak se ani nevážím, vždycky jenom u doktorky :slight_smile:
1. říj 2008 ve 14:44  • Odpověz
Jojo, ja na vas obcas mrkla a tedka jsem nevedela, kde jste...Tak diky, prijdu vas pozdravit.
Tak to je taky v pohode vaha :wink: Ja teda vahu doma mam a vazim se pravidelne,ale spise tak pro zajimavost.
To jsi mela pomerne rychle ty vysledky te cukrovky, ja myslela, ze se aspon tak tyden ceka.
1. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz
Holky, dala jsem do albika aktualni fotecky pupiku, tak se mrknete :wink: Co delate, kdyz je venku tak posmourno? Venku hrozne fuci, chtela jsem jit na prochajdu, ale nevim nevim...Hodil by se mi pejsek, nejak nemam jit s kym ven, na lidi nemam moc naladu, jsem smutna, ze mi ta mamca odjela, segra daleko, jedine si pujcit kocar od svagrove, samotne se mi nechce. Manzilek za chvilku prijde, tak mozna pujde spolu, ale nevim. Uz se tesim na svuj vlastni kocarek.
1. říj 2008 v 15:49  • Odpověz
Hani, pupík je krááásnej :slight_smile: Pěkně ti tam mrňousek roste :grinning: Já jsem tak zvědavá, co se ti tam ukrývá :grinning: :grinning:

Já jsem v práci, opět, po týdnu, tak nic moc...Jak je hnusně, tak jsem i taková nevyspalá a spát se mi chce, takže si jdu udělat kafe s mlíkem, ať se trochu proberu, jinak nevim, jak to tu do osmi vydržím...

Já bych taky občas brala nějaký zvíře domů, když jsem tam pak sama, ven se mi samotný třeba nechce, tak bych si mohla aspoň s "něčím" hrát anebo jít se psem na prochajdu. Ale nevim nevim. Já bych pořád chtěla ty potkánky :grinning: Nebo teď kamarádka pořídila příteli fretku a vypadá taky úúúúžasně :slight_smile:
1. říj 2008 v 15:54  • Odpověz
Soni,ja si taky udelala kafe bez kofeinu s mlickem, ale moc mi to nejede, nejak kafe nemuzu, co jsem tehu, ale tak cas od casu si ho udelam. Ja mam nejakou krizovku, co jsem prijela v pondeli z te Prahy, tak je mi hrozne smutno. Mamca tady byla jen tyden a ja bych i brecela, ty hormony se mnou mlati. No snad se to zase vrati do normalu.
Chudinko, ty jsi v praci :frowning2: Ja se ti nedivim, ze bys spala, ja odpoledne spala 3 hodiny, uplne v pohode,jsem rada, ze mi nedela problem usnout kdekoli a kdykoli, s miminkem se to pak bude hodit. Tak at ti to rychle utece a udelej si taky kafco :wink:
Teda krysy, brr....ja nemam rada hlodavce, ani mysi, nic..mam z toho hruzu.
A dekuju za pochvalu pupiku, taky mam z nej radost, ale jak se tak divam na ty fotky, rosteme do vsech rozmeru :grinning:
1. říj 2008 v 16:03  • Odpověz
autor
ahojky,jdu vas pozdravit,vzdala jsem zehleni,par veci pocka na zitra,boli me kycel :angry:

hani-ja nemuzu verit,ze uz mas tak bozi brisko,to je stejne zazrak!!!!!!!!

jinak ja teda byla dneska opet na prochazce,ale byla to teda sibir! jsem si myslela,ze jsem dobre oblecne a prd-na prechazeni by to stacilo,ale po coufani venku po hodine umrzam!!! nicmene milackovi bylo v pelisku ok,tak co bych pro ni neudelala :dizzy_face:
ja chodila na vychazky v desti i v tehu-a sama,pac cekat na milacka,tak nejdu ven vic,nez jednou za mesic,a nevadilo mi to tak nejak moc,prijemne to neni,ale kdyz nechci sedet doma,tak proste musim
ale je fakt,ze jsem chodila i pred tehu,pac kdyz jsem mela dovcu sama,tak to bylo totez,bud budu sedet na prdce sama,nebo pujdu ven.....a ja si vzdy vybrala to druhe :sweat_smile:

spat mi teda taky nedela problem kdykoliv a kdekoliv-pokud se mi teda chce spat a dnesni pocasi bych asi taky prospala,kdybych teda nemela choboticku, s ni jsem zatim pres den nespala....slo by to,ale ja radeji poklizim,at se ji pak muzu venovat a nebo mi ne a ne zabrat-pac ji pozoruju a pozoruju a nemuzu oci odtrhnout
1. říj 2008 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky, preju vsem pekny den, tady v Brne zacina vylezat slunicko, tak treba bude opravdu pekny.
My jsme sli vcera s Davcou na prochazku a bylo to moc fajn. Ale jak vidim, Pavli chodila i sama, tak to asi taky zkusim. Nepripadala sis blbe? Asi ne, ze? Ja bych se sla prijit do lesa, jestli nerostou hribky.
Dneska nam navecer prijedou znami i s detmi, tak trochu poklidim, skocim do obchodu, abych mohla nachystat nejake obcerstveni a mam praci na cely den :grinning:
Pavli, dekuju za pochvalu pupiku, jj rosteme pekne, mam z toho radost :wink:
2. říj 2008 v 09:22  • Odpověz
Ahojky

Hani taky jsem se konečně taky jukla na břušek a pěknej,hezky se kulatíš :dizzy_face: :dizzy_face:

Gojgánkové,vaše fotečky jsou boží,jsem je ukazovala manžovi a byl hotovej z malý,prej jéé to je super cvalík :sweat_smile:

No dneska mi přišla odsávajda pro malého,ještě má dojít fusak a dlší2 balíčky a řekla bych,že jsme rajtung..už jen juknout po ponožkách,čepičkách a nějkým svetírku a mám vše :dizzy_face: tak nevím co budu dělat do porodu :sweat_smile: ale oni budou vánoce atd,takže budu vědí co s pěnezma :sweat_smile:
2. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Hani,Veru,Soni krásnej břušek,loni touto dobou jsem už brečela nad mrchou,která došla :grinning: :grinning: :grinning:
Jen nakukuji,broučka šel vozit tatínek,tak jdu dohánět domácnost a taky vyšívat,se těším jak malá holka,ale mě to tááák chybí :pensive: Měla bych žehlit,ale prdím na to :sweat_smile: Však ono to neuteče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz
tak to já loni řvala taky MAru :sweat_smile:
holky se táákk nudím,mazec,nemám co dělat.Tom se válí na sedačce,čumí na bednu a já tu umírám!zítra jde makat a zas budu sama,ale aspoň nebudu poslouchat debilní kecy typu..si řekni a jedem..ha ale kam jako?ty chlapy jsou bez nápadu..fakt mě zas sejří :angry: :angry: :angry:
2. říj 2008 v 15:27  • Odpověz
Jsme řvali spolu :sweat_smile:
Tak jsem si to užila,chlapi by se měli každou chvilku vrátit a normálně mi tu chybí a moc :sweat_smile: :cry: Jsem tu nějak divně sama,kus mého srdce odešlo na procházku :pensive:
2. říj 2008 v 15:47  • Odpověz
autor
ahojky maminky
hani-nepripadam si blbe,kdyz chodim sama,at mi trhnou! :grinning: :wink:
maru-ty vysivas????????????? a zehleni fakt neutece,dost casto to zkousim a fakt ne :angry:
niky-tak muj milej rika to same!!! presne-si rekni a jdem,reknu a slysim nebo vidim hned,jak nejdem :grinning: -vsude stejny!! a ze by neco vymyslel.tak to ani nahodou,to pak se budu bat,co se deje,az neco sam navrhne.sice stale chce nekam,ale cil nevymysli a nevymysli....

a jinak ja rvala o neco driv- uz 19.9.ale malo,pac jsem byla znicena z toho umirajiciho reditele....jak jsem psala,spis jsem si rikala,neva,tak jsem holt prvni den tehu,kdyz to vyjde- a vyslo a ja si to rikala po pravde...ale jinak to bude zitra,ale spis pozitri presne rok,co jsme ji upekli :grinning: jsem pekne dojata...jak jinak,zeeee :dizzy_face:

dala jsem do alba fotecky,uz ma laska moje sve krouzky a slusi ji to moooc :dizzy_face:

maru-ja byla zase po trech tydnech na nehtech-tudiz jsem byla bez male skoro cele dve hodiny a trpela jsem jako zvire,jeste ze ta slecna je na me mila a utesuje me.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz
Až bude čas vysvětlím :wink:
3. říj 2008 v 17:01  • Odpověz
Tak jsem malého zabavila a mám na chvilku čas :slight_smile:
Ano Pavly vyšívám,je to moje vášeň,můj koníček od nějakých 12 let,ale pouze křížková výšivka,teď co mám malého tak nebyl čas,ale už se k tomu zase pomalinku vracím a jsem šťastná,že si do toho plátna aspoň píchnu :sweat_smile:
Toto jsem například vyšila,pro Domínka na památku,měla jsem to v albu,ale nedávno jsem to smazala,tak jsem to tam dala znovu,je to starší foto chybí tam datum narození,to už mám vyšité,ale ještě nenafocené,ono se to strašně špatně fotí,se to odráží :slight_smile:
A to druhé jsem taky vyšívala já pro kamarádku a její holčičku :slight_smile: Teď vyšívám mohutný obraz slunečnic v květináči,to než bude tak bude Domínek fusatý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 17:08  • Odpověz
ahojík

Maru super nové fotky,jsem ti je chválila na srpnu :wink:
odkazy chápu..jéé to je táák krásný..ty jsi šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:

dneska je den na pičinu,mě je divně,bolí mě krk,celé tělo,jsem sama a mladej stávkuje od večera :frowning2:
zítra jedu k tatovi,bud zustanu cely den a pak na večír pojedu domů a když tak bude špatná konstelace hvězd,odjedu ihned k mámě a večer pro manžu do práce a domů :slight_smile:

dneska jsem i stávkovala s vařením,musela jsem něco manžovi udělat do práce na zítra,tak ještě že jsem si pár jídel namrazila,tak mu rozmrazuju plněné papriky :wink:

dneska jsem tak schopná mu akorát zalít polévku čínskou :sweat_smile:

Jo jinak jsem četla,že ode dneška do neděle akce na pampersky holky v Tescu,ale jen na ty 4-9 kg..tři balíky za cenu dvou :wink: tak jen pro info

Pavly: to jsem ráda,že to neni jen u nás..to už bych ho musela ušlapat totálně :grinning:
3. říj 2008 v 17:09  • Odpověz
Ahojky,
holky, děťátka máte moc krásná, to je radost pohledět :slight_smile: Taky si řikám, že už bych měla malého nejradši venku :slight_smile:
Maru, ten obrázek je moc pěkný :slight_smile: Já taky občas vyšívala, ale poslední rok jsem se k tomu nemohla nějak dokopat :sweat_smile: Ale mám tu nějaké obrázky, které jsem si chtěla vyšít do kuchyně, ale zatím mi to tady leží...
Ve čtvrtek jsem byla přihlášená na těhu cvičení, měla to být první hodina. Jenže když jsem tam přišla, tak mi řekli, že ale jsem psaná asi jako čtvrtá pod čarou a to mi bohužel do telefonu nikdo neřekl. Takže se čekalo, kolik těhulek přijde a jak to dopadne. Nakonec teda že budou otvírat ještě jeden kurz, který začne od 13.11. a tak jsme se tam s dalšíma asi dvěma přihlásily rovnou, abychom teda měly místo jisté :slight_smile: To bude každý čtvrtek a šest lekcí. A v pátek začal ještě předporodní kurz, kde bude asi taky šest lekcí jednou za 14 dní. A to vedla porodní asistentka z Nymburský porodnice a byla moc fajn. Hezky jsme si povídali a pak jsme i trochu cvičili a relaxovali, bylo to fajn. Přitáhla jsem asi pět letáků a jeden vzorek mastičky :sweat_smile: Za 14 dní se bude probírat porod a tak, jenže my tu nebudem,tak mi to docela mrzí. Třeba to ještě nějak vymyslíme :slight_smile:
A taky jsem si včera udělala radost nákupem dvou kalhot a trika, od jedné švadleny :slight_smile: Měla navíc ještě 50% slevy, tak se to vyplatilo. Manža trochu kroutil očima, ale z těch původních kalhot se tahaly nitky a nevypadaly dobře a já an nemám účtenku, tak je nemůžu ani reklamovat...
Dneska to vypadá na hezký den a my máme v plánu jet do Phy, dojdem si na oběd někam do číny nejspíš, a pak půjdem za kamarádkou, co rodila v srpnu, tak snad půjdem někam i na procházku s kočárkem :slight_smile:
4. říj 2008 v 08:30  • Odpověz
autor
ahojky maminky
maru-jsi fakt sikulka, obrazky jsou moc krasne!!
ja teda taky miluju vysivani krizkovym stehem,jen popravde pak nemusim nic vystavovat,jsem takovy ten druh cloveka,co ma rad vse bez niceho vystavovaneho a tak-asi kvuli me alergii na prach jsem si zvykla zit spis v holobyte :grinning:

niky-uz je ti lip??

soni-bud rada,ze mas jeste broucka uvnitr a pamatuj,ze ja bych menila jedna dve
-tehu cviceni je super,taky jsem chodila a nemuzu sito vynachvalit-hlavne jsem se naprosto uklidnila a na porod se pak jen tesila
-byli jste kocarkovat???

My dneska kocarkovat nebyli,pac jsme jeli nakoupit neco princezne na sebe-a sehnali jsme pekne veci,ale vetsinu az na dyl...ale zitra si kocarkovani vynahradime :dizzy_face:
taky jsme byli na obede,pac ted prave je to presne rok,co jsme si malou upekli :grinning: a tak je to potreba nalezite oslavit :dizzy_face:
Jinak nam to ale mala pekne osladila, nespala odpoledne a porad cumakovala,proto pak byla utahana,do toho nejak zlobilo prdakovani a tak jecela,jak naposledy v porodnici a poprve taky nechtela ani kozu,spis se chudak pletla a myslela si,ze ji chci utisit dudakem,toho proste nenavidi :grinning:
Ale dopadlo to dobre, do 8 uz zase krasne hajala a spinkala ve sve postylce
Je to proste fakt andel,krasny hodny,sikovy andelicek s dablikem v tele. Je sikula,jak krasne povida,jak se uci delat prrr-myslim jako prskat, atd.atd. je proste fakt me vsechno,muj zazrak
4. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky,
Maru, taky se pridavam, jsi opravdu velka sikulka, taky bych to chtela umet. Myslis, ze bych mohla zacit i na stary kolena? Jako ted? :grinning: Kdyz ja bych asi ani nevedela jak...Ale fakt klobouk dolu, vsechny, kdo umi nejake rucni prace, moc obdivuju :wink:
Pavli, gratuluji k nakupkum, mala bude urcite kocanda vybavena do kazdeho pocasi :wink: A jaky byl obidek? Co jste si dali dobreho?
Soni, tobe taky gratuluju k ulovkum, je super mit pohodlne tehu obleceni, ve kterem se clovek citi dobre, ze jo? :dizzy_face: A cvicenicko taky super, to me nehrozi, jelikoz jsem na rizikovem, ale moc mi to chybi. Holt jeste par mesicu musim vydrzet, pak to dozeneme, tak si to uzij i za me :wink:
Ja dneska taky rano brouzdala na netu a shanela kombinezku na mimi, nakonec se mi podarilo najit nadherny ulovek, i kdyz trosku drazsi na to, ze je to z MMB, ale snad bude tak krasna jako na tom obrazku. Tak se moc tesim, az dorazi. A koupila jsem i overalek Miluju tatinka, aby mel radost i Davidek, je mi tech chlapu i docela lito, ze to neprozivaji tak, jako my. My citime kopkani, milujeme to miminko, hormony s nama cvici, tesime se na vsechno a chlapi jenom prihlizi...I kdyz Davca se moc snazi, kdyz prijde z prace, da pusinku na brisko, ale vidim to na nem, ze je tak trosku mimo, i kdyz by chtel moc a moc, tak proste dokud to miminko asi neni venku, tak se do toho nedokaze tak polozit, jako ja. Ale to je asi normalni, co? Jinak musim zatukat,ze si na manzilka fakt stezovat nemuzu, udela pro nas prvni posledni :wink:
Jo, a jeste na sebe prasknu, ze jsem koupila dalsi saticky, ach jo...Ja jsem hrozna. Chudak Stepanek, kdyby videl, co ma nachystano ve skrini :grinning: :sweat_smile: :grinning: Ale kdyz jenom za 70 Kc a proste se mi mooc libily...no... :sweat_smile: Tak co, kdyztak to prodame, ne? Kdyby se ani jedna z tech trech deti holcicka nepodarilo no. Nebo zdedi sestricka...To si to ale umim krasne obhajit, ze??? :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: Jesteze to Davca bere s velkym usmevem, uz me proste zna :grinning: Ale tentokrat nejsou ruzove, ale vinove cervene, takove jeste nemame :grinning: :sweat_smile: Ja jsem fakt na zabiti...
Dobrou noc holciny a nedrbejte me za to, jo?! :wink: :grinning: :sweat_smile:
4. říj 2008 ve 23:26  • Odpověz
Hani, ty věcičky jsou super, jak jsi si objednala :slight_smile: To budete mít fešandu :grinning: Určitě to bude holčička :slight_smile: A už se třeba na něco cítíš víc, že třeba si myslíš, že to bude holka nebo kluk?
My včera se měli taky fajn, bylo pěkné počasí, nejdřív jsme si došli teda k těm číňanům na obídek a pak jsme jeli obdivovat malou Natálku, tak jsem jedno foto dala do alba :slight_smile: A pak nás šli doprovodit k vlaku s kočárkem :slight_smile:
5. říj 2008 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.