• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj Soni, ja byla dneska na prochajde s jednou moc dobrou kamaradkou, asi tri hodky, bylo nadherne, parada :dizzy_face: S miminkem ti to mooc slusi, se ma Tomasek na co tesit, jakou bude mit maminku kocku :wink:
Soni, ja ti vubec nevim, ja nic necitim, ani na kluka ani na holku. Jednou citim, ze to bude holka, pak zase kluk, proste fakt nevim a nemam ani zadne preference. Trosicku vic pocitam s klukem, protoze na Davcove strane si vsichni prejou holcicku, a vite jak to je, co clovek chce, to nema, takze abych nebyla "zklamana", radeji pocitam s tou "horsi" variantou. Ale me osobne je to uplne jedno a moc se na Stepanka tesim. A kdyby to byla Aninka, tak tim lip, aspon bude mit kdo vynosit ty saticky. Jednu holcicku chci, ale jestli bude prvni ci druha ci treti, je mi jedno. Tak jsem sama zvedava, co to bude. Ale tedka ve ctvrtek jdeme na velky utz do genenetickeho centra, pac nam nevysly ty tripple testy uplne nejlip a treba toho pindika nebo pipinku uvidime. Proste co bude, bude :grinning:
Krasny vecer vsem.
5. říj 2008 v 19:20  • Odpověz
Hani, takže kdybyste viděli pindíka nebo pipinku, tak vám to nebude vadit? Já myslela, že to budete chtít tajit :grinning: Nebo doktorovi nic neřeknete?? :grinning:
My taky byli venku, bylo fakt překráááásně :slight_smile:
5. říj 2008 v 19:45  • Odpověz
No Soni, kdyz se dr. zepta, chcete vedet pohlavi, tak rekneme, NE. Ale pokud se to na nas samo ukaze, tak nebudu doma brecet, ze to vim a ze jsem to chtela jinak, proste nejak bude. Ale pokud bych se mohla vybrat a bylo to na 100 % ovlivnitelne, vedet to nechci, az po porodu.
Ja dneska byla s kamoskou, ktera rodi v listopadu, v jedne z brnenskych porodnic, podivat se na porodni saly. Sice mame jeste cas, ale kdyz tam sla a zeptala se, zda nechci s ni, tak proc ne, vyslo to tak, ze sel i Davca, tak to bylo fajn. Bylo to tam moc prijemne, ale vubec mi nedochazi ,ze se to tyka i me :grinning:
5. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz
Hani, jen si to jdi prohlídnout, na to není nikdy pozdě :grinning: My snad taky to pojedem někdy omrknout, jak Nymburk tak Boleslav, tak uvidíme jak dopadnem :slight_smile:
5. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem asi pul hodiny psala a smazalo se mi to! nemam silu to opakovat :angry:

vsechny zdravim
5. říj 2008 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky, preju vsem krasne pondelni ranko. O vikendu bylo nadherne, ale dneska uz se to zase kaboni :frowning2:
Pavli, to je skoda, ze se ti to smazlo, to taky znam a pekne to nastve...Ja uz pro jistotu vse kopiruju, a pak teprve odesilam. Tak se tesime na dalsi prispevek.
Moje svagrova nastupuje zitra do porodnice a ve stredu ji budou delat cisare, takze ode dneska tady budu mit jejiho 4leteho syna, tak se moc tesim, sice bude pres den ve skolce, ale i tak. A taky se moc tesim na nove miminko.
Nase miminko vcera vecer tak krasne a moc kopkalo, ze mel Davca ruku na brisku a citil, jak se tam mele, bylo to krasny :dizzy_face:
6. říj 2008 v 09:28  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Tak zas naskok k vám :dizzy_face:
Normálně mám depku z nastávající zimy,já ji tak nesnáším a teď teda o tolik víc ji nesnáším jak si představuji kosu jako býk,dítě zabalené v kočárku,že mu koukají jenom očička,venku místo sněhu sra*ky (moc se omlouvám,ale jinak to říct nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ,kočár se bude brodit a stříkat ty sra*ky na všechny strany a každý bude jenom prskat,kýchat a šířit na mimouška bacily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak lítám venku dokud to jde a je hezky i dnešek se vydařil tak jsem moc ráda,malý mi totiž spinká jenom v kočárku,to úplně zbožňuje,tak já aby se vyspinkal lítám denně venku minimálně 2-3 hodiny a když je moc hezky tak to zvládám i dopoledne i odpoledne :slight_smile:
No,ale až bude maličký chodit a bude mít rozum ze sněhu,budeme sáňkovat ( teda pokud bude sníh,2 roky po sobě žádný nebyl),stavět sněhuláčky,koulovat se s taťkou a tak a to se zase těším :wink:

Hani u druhého dítěte to chci naprosto stejně,taky nechci vědět co to bude a budu se připravovat na dalšího chlapečka,aby mi nebylo ani trošku líto,kdyby to tak opravdu bylo a ta moje vysněná holčička nebyla,my totiž chceme dvě děti,ale až vyhraju tu sportku tak si postavíme tu vilu kde vás všechny nastěhuji a to budu teda rodit tak dlouho dokud neporodím děťátko s pipinkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Pavly nevadí,že se smazalo,důležité je,že si aspoň pozdravila,ale znám to taky,stává se mi to často a to je k vzteku :cry: Tak poučena už taky kopíruji :slight_smile:
6. říj 2008 v 16:39  • Odpověz
Ahojík :dizzy_face:

Maru já mám ze zimy taky depku,totálně nevím,jak obléct a co nakoupit malému na zimu :frowning2: a sníh nesnáším,a zimu už tuplem ne..na horách ano,ale jinak ne...hnus humus :angry:

Jinak jsem jako zjistila,že jsem pěkně zkysla...jsem furt doma,nic se mi nechce v tom počasí..síla,akorát jim :sweat_smile:

Tak u druhého,pokud nějaké bude,tak to chci zas vědět,nejsem a nedookázala bych to vydržet,ale rodině bychom to neřekli..ale buhví co bude..ale jedno vím,že já bych to nedokázala vydržet to nevědět,vas obdiuju :sweat_smile:
7. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
Dobré ranko :dizzy_face:
Jako kde jsi vzala Veru ten 23tt???? :confused: :fearful: to nějak rychle letí :sweat_smile:
Tak zimu u malého neřeš,dáš kombinézku,fusák,teplejší svetřík,bundičky vyteplené,je toho plné tesco :wink: Podle toho prostě jaká kosa bude :slight_smile:
A já jsem zjistila,že už neumím spát,musím furt něco dělat :sweat_smile: Tak jdu pokračovat :wink:
8. říj 2008 v 06:15  • Odpověz
Dobre ranko,
me zima nevadi, ja se na tuto zimu dokonce MOOOC tesim, protoze budeme mit miminko :grinning: A nekdy umi byt i pekna zima, takova prochazka trosku promrznuta, okolo snih, krasne slunicko. Musime si hledat i ty pozitivni veci, nebo si to zprotivime uz dopredu :wink: A hlavne to teseni na jaro je taky krasne, jak se vse zacina zelenat. Ja se letos docela i tesim na Vanoce, a ty tu jsou cobydup.
Maru, leti to, ze jo? Si rikam, ze az moc. Vubec mi nedochazi, ze jsem tehu, musim to zatukat, zadne komplikace, nic, ani o tom nevim. Ne nadarmo se rika, ze ten 2.trimestr je nejlepsi :slight_smile: I kdyz treba Pavli mela treti.
Zimni obleceni jsem nedavno resila s Pavli, kterou jsem zadala o odbornou radu. Tak mame objednanou kombinazku, fusacek mame, a jak rika Maru, nejaka teplejsi mikinka, svetricek, vsak to brzo zjistime, jak ty miminka oblekat, ze jo? V lete je to stejny, clovek zase premysli, aby se miminko neprehrivalo, ale zase aby nebylo moc nalehko..A myslim, ze se v zime nosi dve cepicky, jedna bavlnena, a na to jedna pletena, je to tak holky? Mate to nastudovane? Ja to okoukam tedka u synovcu, tak dam vedet Niky :slight_smile:
Maru, jaktoze nemuzes spat? Aby jsi nam potom neodpadla, clovek musi i odpocivat :slight_smile:

Holky, dneska se mi narodi synovecek, cekam tak do hodinky zpravu, je to planovany cisar, tak dam pak vedet miry a vahy :slight_smile:
8. říj 2008 v 08:55  • Odpověz
Ahojky

Maru 23??no nevím,asi mi to tu někdo připisuje :grinning: :grinning: včera jsem nastoupila 6 měsíc...jako síla co? :sweat_smile:

KOmbinézku mám,fusak je objednanej,jednu bundu už mám zateplenou,čapky nakoupím(nikde žádný jako na mimi nemaj :angry: ) a svetřík ještě dokoupím :wink:
Maru a kalhoty myslíš?na tak malé mimčo???
Včera jsem tomu našemu božínkovi objednala ponožky a punčošky :grinning: nikde v obchodech jako nemaj ty na kojence,ty malé fusky,tak jsem vlezla na MMB a jedna paní má slušnej výber a dobrý ceny,tak jsem objednala a hlavně poradila jakou velikost :dizzy_face: tak se těším až dojou
dneska došla rychlozavinovajda..juchůů :dizzy_face:

Jinak bych řekla,že mám z výbavy asi vše..už jen ty svetříky a kalhoty a je to..jo a čapky :dizzy_face:

Hani tak to koukej obkouknout,taky juknu ke mkámošce,rodila před 14ti dny,takže taky malou bude oblékat..tak vyzjistím :grinning:

Hani budeš teta další jo??super,tak dej hned vědět :dizzy_face:
8. říj 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
ahojky,jen zdravim,ctu vas,nestiham psat-vera jsem si nasla cas a nesel kun :angry: ,musim ted neco resit-vse pak napisu,zatim papa :wink:
8. říj 2008 v 09:25  • Odpověz
Holky, tak je to tady, mame dalsiho synovecka :slight_smile: Jmenuje se Toníček Novák, narodil se dnes 08.10.2008 v 09:42, a ma 50 cm a neuveritelnych 4,60 kg. Samozrejme po planovanem cisarskem rezu. Vsichni jsou v poradku, tak jsem happy :dizzy_face: :grinning: :slight_smile: Pro svagrovou je to uz treti syn :sweat_smile:
8. říj 2008 v 10:49  • Odpověz
Hani, tak Ti gratuluju jako k tetičce :slight_smile: To je ale macík :grinning: Já už mám čtyři "dětičky" a vždycky to bylo super vítání :slight_smile:
8. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz
Soni, jj, je to parada, jsem moc stastna a tesim se na ne :slight_smile:
8. říj 2008 ve 13:00  • Odpověz
A to jsou ti v tý Praze? Nebo je máš někde aspoň poblíž??
8. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz
Soni, ja si dala poobedovou siesticku, tak promin za odmlku :wink:
Nene, jsou v Brne, i druha svagrova od D.brachy, jak maji Lukaska, co mam v albicku. Tak aspon tyto mam blizko, kdyz uz moje rodine je pryc :frowning2: A jak se mas? Neco noveho?
8. říj 2008 v 15:37  • Odpověz
Hani, já se teď taky probudila, to je dobrý :slight_smile: Ten spánek mi ale přemohl...
Tak to máš fajn, že máš aspoň je blízko. A ta v Praze, to je teda tvoje sestra? A máš ještě nějaký sourozence? Já mám dva a všichni bydlí v Plzni, takže jsme ode všech pěkně daleko...Snad se za pár let /doufám, že za čtyři roky/ zase přestěhujem někam blíž k Plzni, či Žatci...
8. říj 2008 v 15:47  • Odpověz
Soni, jj, segra je v Praze a mamca v Irsku, tatku mam s jeho novou rodinou v Hodonine, cca.60 km od Brna, tak ten je nejbliz a tedka se s nim i nejvic vidam, kdyz jezdim na kontroli do Hodonina. No a segra chodi s klukem, ktery je z Velke Britanie, takze asi tak za rok by se tam stehovali, takze bude uplne pryc. No ale kdo vi, jak to bude, jeste tam nejsou, tak uvidime.
To je na prd, kdyz je ta rodina tak daleko, ze? Aspon ta Davcova rodina to zachrani,ale to neni ono, i kdyz lepsi neco, nez nic...Tak drzim pesti, at to stehovani vyjde, bylo by to jiste fajn.
Ja jdu tedka na prochazku, Davca priveze za chvilku Ericka ze skolky, tak pujdeme ven, dokud sviti slunicko. At si u nas ty prazdniny taky trosku uzije. Uz se tesim, az mu reknu, ze UZ ma brasku :slight_smile: Stejne to asi nepochopi, dokud ho neuvidi.
:grinning: Tak papa
8. říj 2008 v 16:14  • Odpověz
Hani ještě jednou velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my byli na jukandu v Metropoli na Zličíně a ehmm no Ca a HM nezklamalo a konečně jsem taky sehnala lehátko do vany juchůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 16:52  • Odpověz
My máme právě všechny daleko a vídáme se tak jednou, dvakrát do měsíce a je to naprd...Ale právě jsme u Prahy z toho důvodu, že tu máme práci a tak jsme si tu byt koupili, ale právě že jsme si řikali, že až nám skončí pětiletá fixace na hypošce, tak bychom to možná prodali a šli někam tam k nim, tak uvidíme...Tak máme rok za sebou, tak ještě čtyři roky :slight_smile:
Mně začla zase pálit žáha, no nic moc :frowning2: Jdu chlemstat colu :grinning:
8. říj 2008 v 16:54  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak jeste jednou gratuluju k synoveckovi :wink:
a ted velmi strucne,pac cas me ted na net moc nezbyva...

maru-pod to,cojsi psala o premysleni o nadchazejici zime se podepisuju!!!!!!!mam to stejne,stejne o tom uz ted uvazuju a uz nadavam,stejne jsem venku i nekolik hodin,co to jen jde...zatim jsme nevynechala ani jeden den,ikdyz minuly tyden to bylo maso venku v te zime a desti vydrzet.... :grinning:

-taky vzdy kopiruju,nez odesilam,ale posledne jsem proste fakt zapomnela,pospichala a odpraskla to!

-a co se tu deje-tak me zlobi novy pocitac,takze ho musim reklamovat-asi pametova karta nebo disk-takze jsem si to vyrizovala,ze chci zatim nahradni notas(tak snad nebudu uplne mimo,uvidime),tim padem jsme resila problem,jak a kam vse co tu mam ulozit-tak jsem vypalovala a tak,nakonec jsem zjistila,ze jde koupit prenosny disk-takze jsem ho sla koupit a dneska doted pretahovala veci-a snad to jde,tak jsem rada....
a taky jsem zjistila,ze jde dokoupit pristroj,co mi umozni byt doma pripojena bezdratove-doted jsem mela notas pripojeny primo kabelem-plus sitovy drat-tak ted jsem uz bezdratova-vybehalajsem si to,a jedu i na baterku-no luxusni!!!muzu chodit psat do kuchyne,obyvaku nebo haly,kdyz tu bude terinecka spinkat....

-no tak to jsem zhruba popsala,proc jsem ted mela a mam omezeny cas sem chodit,jsem u netu,ale delam neco jineho....a vecer jsem radeji chodila spat,pac unava casto dal a dal me kaci k zemi.........zitra jdu zas na krev,tak jsem zvedava...

-doufam,ze se vsechny mate dobre-i mimiskove narozeni-nenarozeni...........vsem posilam pusinku
mejte se fajn,chybite mi

PS.soni,cola mi dosla,podej mi prosiiiiiiiiiiim,zavidiiiim :rolling_eyes:
8. říj 2008 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak uz mame po genetickem utz a vsechno je v poradku, miminko se vyviji krasne, tak jak ma, vsechno je na svem miste. Jsem z toho dojata a nadsena, byl to fakt nadherny zazitek.
Pan doktor nam vse srozumitelne a klidne vysvetloval, hned na zacatku rikal, ze to bude dobry, ze ty testy vysly dobre, ze to jenom prekontrolujeme. Pohlavi jsme si rict nenechali, nic jako neprehlednutelneho pindika jsem nevidela, ale oblasti mezi nozickama jsem se vybihala, tak uvidime, bude prekvapeni. Tak nejak trosku pocitam s chlapeckem, radeji at nejsem zklamana, protoze na Davcove strane si vsichni prejou holcicku a my budeme do poctu, tak uvidime, proste me je to jedno, hlavne at je to miminko zdrave.
Jsem rada, ze byl se mnou i Davca, taky koukal z vyvalenyma ocima, videl miminko poprve, tak je taky nadsen.
Rikal pan dr., ze ma dlouhe nozicky, ale ma byt po kom vysoke a ze je to dobre, ze dlouha stehenni kost ukazuje na spravny vyvoj miminka a taky ze ma poradny nosanek - v souvislosti s rozdilem nosu u deti s Downovym syndromem, ktere maji misto kustky jen chrupavku.
Takze rikal, ze sice neni bystrozraky, ale zadny vnejsi znak, ktery by ukazoval na vrozenou vadu, tam nevidi.
Tak super, mam velkou radost, byl to fakt nadherny zazitek.
Krasny den.
9. říj 2008 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj Hani, tak gratuluju ke zdravému miminku a že je vše tak, jak má být :dizzy_face: Takže mimiko bude opravdu překvapení, jo? Tak to jsem zvědavá :slight_smile:
9. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj Soni,
moc dekuju za gratulaci. No vypada to fakt na prekvapeni, snad se nam to podari az do toho porodu nevedet, byla bych rada :dizzy_face:
9. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz
jo, tak teď už se to snad nedozvíte...kdyžtak to holt musíme vždycky pořádně nahlásit :grinning:
Jde na mě zase spaní po obědě, ale potřebujem jít ven, tak asi půjdem na čerstvý vduch do té mlhy a toho hnusnýho počasí...
9. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz
Tak krasnou prochajdu, ja si jdu ohrat obidek.
U nas v Brne je zatim pekne, polojasno, tak to zase brzo dorazi i k nam...
Tak papa
9. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz
autor
ahojky,holky,mela jsem dalsi hekticky den,tak letim pozdravit,nez pujdem koupat,uspavata uklizet...
zitra mame vitani obcanku :grinning:

a hlavne vam musim napsat,ze se dneska narodila dalsi miminko,ve 13.37 porodila moje kamaradka-neco jako segra-Nelinku,takze jsem cely den opet,zcela netradicne peknej cita :grinning: ,samo,ze jsem rvala v 10,kdyz mi volala,ze je prijata a na 4,pak nervy a v pul 3 mi volala,rvala jsem zase,ted uz je mi lip,jen zase straaasne zavidim to malickate a to seznamovani,hlavne zavidim,ze je nikdo rozdelovat nebude,jako nas :cry: :cry: ,doted mi to neprestalo bolet /ale vzpomenu si na marusku,a je mi lip-jenze u nas k tomu nebyl takovy vazny duvod/

no nic,tak vsechny mooc zdravim a pohladte sva stesticka,papa :dizzy_face:
9. říj 2008 v 18:27  • Odpověz
autor
tak jsem tu jeste jednou, sla jsem poklidit kocarek-vyprat,vymyt...at je zase pekny-ikdyz ho cistim stale-ale proste jsem musela delat neco spojeneho s malou,aby mi bylo lip...
a taky jsem nachystala vecicky na zitra,jdem nato vitani...

a jeste jsem vam chtela napsat,ze jsem se dnes poprve presvedcila o tom,ze kdyz je vysmata a v pohode mama,je i dite a naopak...
jak jsem byla kvuli helce tak rozrusena,prenesla jsem to i na malou,byla odpoledne stale protivnejsi,nevrlejsi-presne s mym postupem nervu vzhledem k casu,jak asi jde porod....a kdyz jsem se vecer uklidnila,uklidnila se i mala a tak se stalo,ze uz pred 6 naprosto vytuhla, vzbudila se v pul 8,ale ani neotvirala oci,chtela dal spat,jen pit,takze jsem ji rychle jen prevlekla do pohodlneho,dala papat a zase spinka-dohani ty nervozni hodiny....
tak jsem vam chtela napsat,jak fakt funguje to spojeni a tvrzeni je podle me tedy fakt pravdive....

zatim jsem stale smutna a porad se mi chce brecet,ze jsem prisla o tu prvni noc...ale verim,ze do rana budu ok,a zitra uz budu v pohode a budu mit zase sve klidne slunicko
a taky tady prisaham,ze na to chci hned zapomenout a radovat se z toho ostatniho dobreho,protoze ji nechci uz stresovat,uz si priste dam vzdycky pozor a nenecham se unest emocema!!!!!!!!

no tak jsem si vylila srdce a jdu zkusit spat.....

ale jeste,predtim jsem zapomnela!!! SARINKO, VSE NEJLEPSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
9. říj 2008 ve 22:05  • Odpověz
holky chcete se zasmát?
tak tak by vypadal malej hořínek kdyby se narodil (jetš že máme holku, jinak by zůstal naocet)
http://makemebabies.com/viewbaby.php?bid=6223918

a tak bude vypadat sára
http://makemebabies.com/viewbaby.php?bid=6222237

udělejte si to je to prča
9. říj 2008 ve 23:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.