• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
úpavly ty jsi jak hromádka neštěští...
holka vždyt je to krásné jak dětičky rostou a každý den je jedinečný ty si ho užíváš na víc než 100% :wink:
děkujem za přání
9. říj 2008 ve 23:01  • Odpověz
Luci, tak to jsou fakt hustý fotky :grinning: :grinning: A už to přišlo???

Pavly, užívej si každý den s Terezkou a na zítřek přeji hodně štěstíčka a ať vám Terezku krásně přivítají :dizzy_face: :dizzy_face:

Já zítra jedu na víkend k našim, tak budu u netu zas až v neděli večer, nebo to spíš vypadá až na úterý. Tak se pěkně opatrujte a užívejte babí léto i s miminkama :slight_smile:
9. říj 2008 ve 23:13  • Odpověz
Soni mám v tom sama hokej ted zas došla mateřina č.1 cosik jsem platila, určo to došlo prostě si počkám na výpis neboj :wink:
10. říj 2008 v 08:00  • Odpověz
Ahoj holky,
Pavli, gratuluji Heli k Nelince, je to krasa. Je super, ze to tak prozivas s ni :wink: A jaky mela porod? A mala miry?
My vcera navstivili meho noveho synovecka, par fotecek jsem dala do albicka, tak se mrknete, je to teda macik, ale krasny a ma dlouhatanske rasy :slight_smile:
Ale teda svagrova po cisari mazec, ani si nesedne, byl to fakt desny pohled, neni nad prirozeny porod. Ale dneska rano mi volala a uz je to lepsi, tak snad to tak pujde i nadale.
Pekny den vsem.
10. říj 2008 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky, ja cely den nekde trajdam, tak aspon pisu, ze jsem dala novou fotecku miminka, aktualni :dizzy_face:
Ja uz se na ne tak mooc tesim :sweat_smile:
10. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz
Pavli, naadherne podzimni fotecky a mala je v te bile uzasna, fakt krasa :dizzy_face:
10. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak taky nemam cas,navic bude i hezci pocasi,tak doma zase nebudu
jen hlasim,ze dneska den OK,uz mi bylo dobre :slight_smile: ,davam fotecky nasi obcanky-faakt uzasny ji budit,kdyz konecne usnula,mela teda hroznou naladu!!! no proste se nedalo nic delat-vsak uvidite

hani-dekujem za pochvalu a vam chvalim mimi i fotecku,je to boziii,krasny miminko :dizzy_face: ,kde je doba,kdy jsem mela taky jen takovou fotecku! :fearful:

a ty fotky deti super!!!!!!!!!! az budu mit cas,taky to zkusim :grinning:

vsem dobrou noc
10. říj 2008 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Tak jsem se včera vůbec nedostala na net,jediný den měl taťka volno tak jsme toho museli využít a nakupovali jsme pro malého zimní věci,všechno v 68,62 už máme akorát,tak ať to má na déle a bundičky co jsme nakoupili to bude mít snad ještě na jaře :grinning: Teda peněz sletělo,ale pořádně,vítr v peněžence je festovní :sweat_smile: Tak teď už má Domínek na zimu jak čepičky,tak rukavičky,svetříky,vyteplené kalohoty i zahradníky,dvě bundičky,jednu s riflovou s kožíškem,druhou z fleecu,no prostě všechno je doma :slight_smile: A děsím se dne,kdy mi s toho zase vyroste a budu muset koupit další :unamused:
No a taťka teda je pořád v práci jak jsem psala až mi je s toho moc smuto,měl 4 denní (12-náctky,domů chodí když uspávám Domínka,tak je to takové smutné jak chodí k němu k postýlce a hladí ho po vláskách a povídá mu,že mu bylo smutno,ale že musí pracovat a zítra jde zas),jeden den volno - to jsme teda strávili nakupováním a i přesto tento jediný den byl na 2 hodiny v prác,psát nějaký popitomělý test,no a teď má zase 3 denní a pak jenom 2 dny volno ... Mě to je tak líto,protože mu Domínek utíká před očima,nevidí jak se na mě směje,žvatlá a povídá si,neumí ho utěšit když pláče a neví co zrovna malý potřebuje,jestli pochovat,nebo ho něco bolí nebo to je hladem,neví to,protože maká chudáček ... Vzal přesčasy,aby právě měl Domínek všechno na zimu a nic mu nechybělo. Tak jsme vymetli CCa a Tesco,HaM už jsme nemuseli neboť mě stačilo vymést tyto dva obchody. ( mimochodem Veru máme stejný svetřík pro kluky a i další věci jsem viděla stejné,ale my je máme trošku větší :wink: A bejvíček Kubíka luxusní a budete mít teda zrzečka,to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: )
No a teď mi vozí Domínka venku tchýně,byla v sedmém nebi,že jsem ji ho dala,tak jsem souhlasila,ač nerada,ale musím uznat,že si aspoň tady v klidu uklidím a posedím na netu,mejlu mám,že to nesjedu ještě ani o vánocích :pensive:

Tak toto jsem skopčila ze srpna,hodí se to i tady a je to zrovna to nové u mě,tak se nezlobte :sweat_smile: Jdu si udělat kafe,dočtu vás a ještě napíšu :wink:
11. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz
Tak Pavly já tě teda asi chápu nejvíc,taky jsem měla malého od sebe pryč a to celý týden .. ale já se snažím zapomenout,an na fotky z JIpky nekoukám,ani na DVd,jsem šťatná za to co je teď i to,že roste beru jako boží věc,jen protože jsem ho viděla moc hubeňoučkého a prostě nedonošeného a jsem šťastná za to jak se spravil a jak to všechno dohnal a prostě mám to trochu jinak než ty,ale chápu tě asi nejvíc jak to jde :wink:
Okoukla jsem fotečky,tereza je boží má překrásné očka,ta modrá je zářicí -princeznička krásná!
11. říj 2008 ve 14:41  • Odpověz
Jak se to dělá? :cry: :cry: Já chci vědět jak bude vypadat Domínek a jsem asi tupá :sweat_smile:
11. říj 2008 ve 14:44  • Odpověz
Už tam něco tvořím ...
11. říj 2008 v 15:02  • Odpověz
A holku už nedělám :sweat_smile:
11. říj 2008 v 15:10  • Odpověz
maru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
čaute babušky
nějak vás zanedbávám ale napravím
dnes jsme byli na vítání občánků tak to mám zdokumentováno v albu jak gpojgy řvala :grinning: :grinning: :grinning:
odpo jdu za mamuš a večer si udělám na vás čas avšem poctivě úrohlídu alba a pokochám se ta pá pá
12. říj 2008 v 11:28  • Odpověz
autor
ahojky,litame venku,resime pocitac a vcera jsem tri hodiny vecer zehlila a pak heldala vanocni darky-desny...
dneksa teda alespon zdravim a preju dominkovi vse nej nej nej a hodne zdravi a malo prdiku :wink:
12. říj 2008 ve 22:10  • Odpověz
Domínek moc děkuje :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2008 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja vcera odevzdala synovecka tatinkovi, tak si uzivam klidek, prece jen me ten tyden docela zmohl.
Svagrovou meli dneska pustit z porodnice, ale maly mel vcera zvysenou zloutenku, tak si je tam jeste nechaji. No doufam, ze to prekvapeni, co jsem jim prichystala na privitanou, mezitim kluci neznici...
Maru, opozdene taky velka gratulace a divala jsem se na nove fotecky, Dominek je uzasny a je ti cim dal vic a vic podobny, to je super. V tech novych vecickach vypada uzasne. A fakt se smeju u tech tvych popisku, pry vic po me nechtejte, jdu si dat dvacet...Super :grinning:
Vidim, ze uz vsechny mate za sebou vitani obcanku, tak jeste jednou vsem gratulace velika :slight_smile:
Soni, pekna fotecka s rodinkou, vidim, ze si tehulkovani uzivas :slight_smile: Jen tak dal. Ja ty podzimni fotky miluju.
Jak jsem psala Pavli, ta ma taky krasne fotky z venku, fakt uzasne.
Tak se mejte krasne a pozdravujte svoje poklady.
Ja jdu obedvat. :slight_smile:
13. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já byla od pátku do včera u našich, byla tam ségra s dětma, tak to bylo fajn. Pomáhali jsme i našim hrabat listí a tak něco poklízet, a v neděli jsme pouštěli draka, tak lítal suprově :grinning:
Jinak je vše ok a že u vás všech je vše také v pořádku :slight_smile:
A dneska jsem si byla vyzvednout kapsář na postýlku a fleecovou deku, tak jsem zase nadšená :slight_smile: A ségra mi o víkendu dovezla zase pár věciček, jako jsou třeba i dudlíky, flašky a nějaké dvoje kapičky, co neupotřebovali, takže zase zásoby přibyly :grinning:
13. říj 2008 v 16:28  • Odpověz
autor
ahojky holky,letim pozdravit,nejak nemam ted moc casu,resim jine veci -vybiram zidlicku, fusak-takze litam po mestech a obhlizim,pak resim notasky-bezdratove jsem uz pripojena ja,jeste musim zariditp pripojeni pro milacka,plus resim reklamaci pocitace-stale zalohuju a cekam,kdy zavolaji,at ho vezu, a do toho uklizim a uklizim a kocarkuju a kocarkuju a tulikuju a hraju si a povidam atd atd atd :grinning:

mame se moc dobre, za tech poslednich 14 dni dela neskutecny pokrok-uplne sama,fakt neni treba deti zbytecne k necemu tlacit-prijde na vsechno sama a ma z toho hroznou radost
je uplne uzasny,jak se na me doslova tlemi,pokazdy,kdyz me nekde pohledem najde,u kojeni,pred spanim,pri probuzeni...no proste stesti stesti stesti!!!!!!!! :grinning:

ve 21.01 jsem si ji vyfotila,protoze to je rok,co jsem zjistila,ze ji mam v brisku a co jsem litala po byte s // a bala se,rvala,klepala se a volala kamosce,abych nezkolabovala, v 10 bude druhy test a priprava oznameni pro tatuldu,nez se vrati z pivecka-ale to bude az 15.10.

taky prozivam prvni dny miminka kamosky,stale na ni hrozne myslim,porad ji volam a cekam na sms-no jsem cvok :grinning:
14. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz
ahoj
pavly já tež furt někde lítám a neszíhám
jinak to je oěkný s tím testem a fotkou
já že jsem těhu jsem zjistila 12.11 v 17hod mi volalli na jip z labiny výsledek hcg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak mám husí kůži,když to tu čtu jak jste objevili // :dizzy_face: :dizzy_face: Hned jsem si vzpomněla na ty svoje //,testovala jsem 3 dny před ms a opravdu je nečekala,ani nevím proč ten test proběhl,prostě jsem se vzbudila a šla jsem počůrat papírek aniž bych něco čekala,bylo to 9.12 a nikdy na to nezapomenu :sunglasses:
Jinak včera jsme byli v poradně a malý má neuvěřitelných 61,5 cm a 6340 g!!!!!! Cvalíček můj maličký :sweat_smile:

A Terezce všechno nejlepší k svátečku,i když gratulace proběhla i jinak :wink:
15. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz
Terezce všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:
15. říj 2008 v 18:13  • Odpověz
Pavly mi se taky přidáváme...vše nej nej nej a ať ti teda Terinka před očima pomaleji roste než dosud :dizzy_face:
15. říj 2008 v 18:54  • Odpověz
Ahoj holky, preji krasny vecer. My dneska byli v Praze na jednani s Davcou, tak jsem vyflusla..Svagrovou jeste nepustili, maly ma spatnou reakci na foto, tak je cely opuchly, zase ho ma u sebe a cekaji, co bude dal. Hodnoty ma porad vyssi.
Terezce vse NEJ, NEJ, NEJ. Jak jste to oslavili? :slight_smile:
15. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
ahojky,jdu pozdravit
dekujeme moc,ze na nas myslite,krasny prani!!!diky

maru-ja taky testovala driv,uz 25DC,taky jsem to naprosto necekala :slight_smile: ,nahoda me poslala do koupelny

hani-tak s malym je mi to lito,snad budou brzy ok

a oslavili jsme to bajecne,cely den nekdo psal,volal, dostavala darecky-fakt jen takove hlouposti,neprehanime svatky a cely den jsme ji rikali oslavence :grinning:
a nejkrasnejsi darek dostala ale maminka, napred me krasne pokakala a pak nam na kyclich rekla mudra.ze mame kycle jako ze zurnalu :dizzy_face: ,na to,jak to poprve bylo az dost hrozny je to snad zazrak,jsem proste nesmirne stastna!!!!!!

dobrou noc vsem a pohlazeni detem a briskum
15. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak svagrovou uz pustili z porodnice, jupii...I jsem tam dneska byla a ponuchnala si miminko, davala ho odrihnout, proste parada. Uz se taaak tesim na to nase :wink: Chudatko tedka dva tydny jsem se mu nezastavila, ale od zitrka zpomaluju.
Na vikend jedu za segrou do Prahy, tak si udelame mega pohodicku a v nedeli se uvidim na sraziku s holkama z konika a z beremka, tak se mooc tesim.
Dneska jsem si jela do Prostejova s kamoskou pro kocarek Bebecar, tak jsem tam koupila mimiskovi krasnou bilou zaviovacku, super matros a ma peknou spodni stranu, tak mam radost. A sestricka mi dneska dala vedet, ze nam objednala lehatko od Chicca asi k Vanocum, tak mam jeste vetsi radost.
Holky, mejte se moc krasne a pekny vikend vsem.
Posilam pohlazeni pro mimisky. Jdu odpocivat. Dobrou noc.
16. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz
Myslela jsem samozrejme pevnou spodni stranu :sweat_smile:
16. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz
Joo, jeste Soni, porad premyslime o jmenu, a napadl me Tomáš. Tomáš Pařízek. Nevadilo by ti to, že ne? :sweat_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
Mě se ten Štěpán líbí,ale ty zdrobneliny, Stepi, Stepo...nevim nevim. Tak vymyslime alternativy...
16. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj Hani,
tak mně by to teda vůbec nevadilo, že byste měli Tomáše :slight_smile: Však je to pěkné jméno a o nic nejde, ne? My jsme zase tak nějak přemýšleli i o Dominikovi, protože je v létě :grinning: Ale nakonec to bude stejně Tomča :o))))
Určitě bude lepší Tomáš než Štěpán - můj bejvalej :angry: :grinning:
16. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.