• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Soni, tak to jsem rada, ze neva... :wink: Me to napadlo v utery, jsem rikala, juu...to by bylo hezky, a pak me hned napadlo, ale to ma Soni...ale tak snad by to nevadilo. No vsak to jeste neni definitivni :slight_smile:
Me se Stepan libi moc, ale si rikam,jak na nej volat Stepi, Stepo je fakt nic moc... :unamused:
Vsak to probereme v nedeli :wink: Tesim se. Paaa
16. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz
čauky!

Hani ty jedeš do Prahy a ani nedáš vědět????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Tak nic,aspoň vím :pensive:
18. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz
Jinak jsme měli jít na 3D a DR je nemocná,takže až 29.10 ach jo :cry:

Ve středu jdu na KO-už se těším :dizzy_face: :dizzy_face: brouček kope o 106..to je tak super..jak se tam vrtí :dizzy_face:
Jinak dneska je kráně,tak jsem mu hodila vyprat jednu várku oblečeníčka...akorát potřebuju ještě jednu komodu..bude příští měsíc.nemám to kam dávat..takže to zatím mám dle druhů oblečení a pak ještě rozřídím dle velikostí a bude :dizzy_face: ale je to hustý prát ty malinký věcičky :grinning: :grinning: krása..ale žehlit to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

A jak se máte vy a Vaše robátka?????????
Soni..co vyvádí Tomík v bříšku?

Jo v pátek jdu na ten glikemickej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz
ahoj holky
niky škoda ale to vydržíš to je za chvilku i když na tvém místě bych asi počítala snad vteřiny :grinning: takže chápu
18. říj 2008 v 17:50  • Odpověz
Luci ahojík
no já byla natěšená jak malé dítě,manža taky,strašně jsme se těšili,byla středa..oba natěšení,že těch 5 týdnů uteklo a my jdem na 3D no a středa odpo mi volaj,že DR je nemocná,že mě objednaj na jindy :sweat_smile: aspoň že to je za týden,pak měla termíny až na konci listopadu :pensive: ale stejně..aspoň prďolku uvidím ve středu na kontrole,ale manža je nesvůj :grinning: pač Kuba si z něj dělá dorej den :grinning: vždycky se mele jak o život,břicho lítá sem a tam a Tom letí,že si šáhne a malej přestane..jen co dá ruku pryč,opět tornádo,zas mi dá ruku na břicho a malej zas přestane :sweat_smile: :grinning: :grinning: tak mu nadává,že je preít :grinning:
18. říj 2008 v 18:41  • Odpověz
autor
ahojky holky,skacu pozdravit
byli jsme ve ctvrtek na ockovani-nebyla docela c pohode(mozna kvuli me,mela jsem tri dny nejake slabe strevni potize)takze asi mozna i proto mela reakci-horecky.uz je to snad za nami,tepoty uz nejsou,jen je zatim nejak protivnejsis,tak snad i to prejde,ja ted dohanim to,co jsem predtim uple odsunula
vcera jsme poprve od narozeni nebyl odpolede venku,ukazalo se to jako problem navic,chce spat v kocarku venku,takze jsme dneksa jelia je v pohode-snad tuk tuk
tak jen zdravim,az dozenu vsechno to okolo,zase prijdu poradne docist
ted jen
hani-uzij si vikend a soni ty taky
niky-to je mi teda taky fakt lito,vim,jak se ceka dlouho,dny neutikaji,ani kdyz je to jen za tyden
-a hlavne grtuluju ke kopancum, s tatkou jsme to meli naprosto stejne
-luci-mala byla na vitani fakt nadherna!! moc se vam povedla
18. říj 2008 v 19:13  • Odpověz
Holky padám únavou,padla na mě podzimní únava,až se s toho dostanu ozvu se :wink:
18. říj 2008 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky,
tak 3D utz (byli jsme na konec přes známou v Kolíně) byl pěkný, jen teda malej s náma moc nekomunikoval, nechtěl se moc ukazovat a pořád před sebe cpal ruce. Ani nohy nechtěl roztáhnout, tak pořád doufáme, že tam ten klučina je. Tak máme jednu fotečku, hodím ji sem, a máme asi čtyřminutovej záznam na dvd a je to jako 2x 4D utz a 2x normální - tam je vidět i jak zívá. Ale je to takovej čumáček a po podrobným zkoumání to vypadá, že bude mít moje rty:grinning: A na tom dvd se mi zdá, že otevírá oči, ale manža řiká, že ne, tak nevím no... Ale jako jsem ráda, že jsme to platit nemuseli, protože by mi asi bylo líto dávat za to takový prachy...Tak se pokusíme i nějaký fotky ještě z dvd vysekat, ale ještě netuším jak :sweat_smile:
Zítra zase frčím do Prahy, máme sraz s holkama z koníka, i s Haničkou, satyyy, katwind, lucikkem :slight_smile: Tak beru i foťák, abych si holky zvěčnila na památku :grinning:
Nikkyy, kdy a kam máš jít na 3D UTZ????? Protože já jsem ještě nezrušila 3D utz, co jsme měli jít do Gennetu, myslím že to je teď na úterý asi ve dvě...tak že bys mohla jako místo mě :grinning: Pokud by to šlo...jinak tam budu v pondělí volat a rušit to...
18. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz
Soni do genettu nejdu...tam je to drahý..jdu na Václavák 29.10! On v úterý Tomáš stejně bude spát a jde na noc,takže bych stejně nemohla,ale děkuju :dizzy_face:
Jo srazík jo? Tak moc Lucíka pozdravuj..ať se tu taky kouká ukázat..potvůrka jedna :wink: Tak si to užij :dizzy_face:
19. říj 2008 v 11:18  • Odpověz
Ahoj nikkyy, tak to jo, tak to já normálka zruším...
Jinak sraz byl super, ale sešly jsme se jen čtyři - já, misanda, satyyy a hanickak., katwind a lucikk se ráno omluvily :unamused: Ale i tak jsme se měli hezky :slight_smile:
19. říj 2008 v 17:51  • Odpověz
Soni to je fajn...........Ale Hanina to má sečtené u mě :angry:
19. říj 2008 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim vas po krasnem vikendu. Moc jsme si to se segrou uzily a hlavne odpocinuly :dizzy_face:
Srazik byl fajn, i kdyz malinky, tak prijemny. Soni, rada jsem te poznala :slight_smile:
Jdu veceret, papa :slight_smile:
19. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz
autor
ahojky maminy,jdu taky zase pozdravit
mala uz druhy vecer spi v pokojicku sama-abychm ji ted nerusili,uz ji vadi zvuky a televize,takze jsme se prestehovali zpet do loznice a ja k nipak v jednu-jak vstane na prvni kojeni jdu a spim tam pak uz zase az do rana-jen tatinek se uz nevraci,je mu to lito.ale neda se nic delat, postupne treba bude spat sama az do tech 4,5,ale s kojenim asi ne,to bychom museli byt na UM, nebo treba uvidime s prikrmama

jinak jsme porad zase venku,dokud je krasne a kdyz uz jsme zase bez teplot
dneska se zacala uz poradne pretacet na bok a temer az na brisko,staci mala dopomoc a moc se ji to zalibilo,takze chce stale trenovat a trenovala i vcera v noci-hodin a pul :fearful: :grinning: ,je to ohromny stesti,neskutecne se smeje,az se mi chce stestim plakat,je bozi,jak me pozna a jak mi povida a tak,stale se to zdokonaluje,umi to dlouho,ae jak se to meni a vyviji je fakt zazrak!!!ale to vite vsechny sami,co
20. říj 2008 ve 20:45  • Odpověz
autor
jinak tehulky teda vam to skace,probuh,za chvili zase rodime :fearful: :fearful: :fearful:
luci-koukam,ze mala taky plakala,no alespon nejsme sami urvany :grinning: na fotkach,ale krasny saticky!
maru-kdepak jsi ty,jste ok???
many-kdepak ty se toulas???? :confused:
20. říj 2008 ve 20:49  • Odpověz
tak vám sem zkopčím co jsem psala o očkování snad vám to bude k užitku :wink:

Která pravidla porušuje: | Zruš Která pravidla porušuje: | Zruš ahoj holky já neodolala a dnes to puzzle koupila mám první ván. dárek a ještě večer objednám tu polly židličku
jinak mám žhavé info ohledně Prevenaru.
Takže
Zdarma prevenar bude od 1.1 2009 ale jen pro všechny děti narozené od 1.1 2009, takže nás se zdarma dávky netýkají všechno se bude platit.
Očkování má několik variant:
1.varianta: 2-6měsíců 3 injekce v rozmězí 3 měsíců, 4. injekce přeočkování ve 2 letech (cca 8000Kč celkem)
2.varianta:7-11 měsíců 2 injekce v rozmezí 2 měsíců, 3. inkjekce ve 2 letech taktéž přeočkování (cca 6000Kč)
3. varianta: 12-23 měsíců 2 injekce v rozmezí 2 měsíců (cca 4000Kč)
4. varianta: 24 měsíců a více 1 injekce (cca 2000Kč)

Takže když mám zájem o jakoukoli variantu všechno zaplatím z vlastní kapsy, jedna oškovací vakcína stojí cca 1800Kč olus cena za aplikaci u lékaře proto píšu asi 2000Kč/dávka

A náš imunolog...teda známej doktor říkal, že talk malé děti z vakcíny neumí vytvořit protilátky, propt je nutné je co měsíc přeočkovávat než si jejich imunitní systém zapamatuje a naučí tvořit protilátky...prej je to ždímaní peněz a proto mi doporučil toto:

Variantu 3 čili v 1 roce naočkovat a po dvou měsících přeočkovat IS (imuitní systém ) dítěte už je natolik vyzrálý že vakcínu z první dávky už pozná a druhá je jen pojistka a pak po 24 měsícíci naočkovat pneumo 23..

takže Prevenar je proti 7 pneumokokům které mohou způsobit bak. meningitidu, zápal plic atd...
Pneumo 23 je proti 23 pneumokokům a doporučuje se u dětí starší 2 let k rozšíření škály působnosti pneumokoků.Tak je prý ochrana nejúčinnější.

Tak info sem získala a tak to taky i udělám, já jen pro Vás tyto info pokud by někdo měl pochybnosti.Snad budou k užitku
20. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz
úpaly jo ale jen když se položí tak ryčí :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
ahojky luci,diky za info-my jedem na 1) :grinning: mazec ,ze si to platime,ale to se neda nic delat,alespon jine deti uz tobudou mit zaplacene,kdyz muzou platit fetakum proti zloutence,tak at se cvaka pro nase deti-teda uz ne nase,noooo :unamused:

jo a zapomnelajsem nahlasit,ze mame 62cm, 5820g a kycle jak ze zurnalu!!!!!!!!!!jsme uplne v poradku"huraaaaaaaa :dizzy_face:
20. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz
pavly přeně tak)
my dnes na poradně 65cm a 6320g :grinning: klustošek no
20. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz
autor
no saruska je pekna,ale bude to asi i tim,ze jste vetsi a mi jsme pindata,takźe kam by holka asi chtela rust,zeee,nema po kom-ac bych ji to moooc prala
20. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz
pavly to se poddá časem každé mimčo je jiné...já se jdu teda utopit :wink:
20. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
netop se, vem si kruh!!!!
my jdeme haji,tata me chce ulovit :confused: :fearful: :unamused:
20. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz
pavly taky se mi kolikrát nechche a koukám aby to bylo zamnou :grinning: :grinning: :grinning: takže chápu jdi spát honeeeeem :grinning:
20. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
luci, presny popis,tak jdu no,papa :slight_smile:
20. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz
aještě jsem zapoměla dodat že mě to stráááášně baví :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Holky tak nevím jestli jsem to tu psala,ale Domínek má 6340g :sweat_smile: a 61,5 cm :sunglasses: Tak bude asi větší než rodiče pokud se bude vyvíjet jako doteď :slight_smile: No a váha to nekomentuji,máme doma pomalu buřtíka :sweat_smile:
A ten prevenar to je super,že jsi to tu Luci napsala,to mě zajímalo,ale boužel mě mrzí jak moc to stojí,to je strašné jak z nás ždímou peníze a nejvíc právě se vydělává na dětech,takže já se přikláním k té 3.variantě,Domínek dostane 2 vakcíny :slight_smile:
Jinak lítám venku jelikož tam je nádherně,dneska má být opět krásně,takže asi zopakuji včerejšek,kdy jsme byli od 11h do 17 h venku,pouze ve 2 h pauza doma na papání a přebalení :slight_smile:
21. říj 2008 v 08:32  • Odpověz
Dobre ranko holky,
ahojky Maru, to je super, ze Dominek tak krasne prospiva. Nebojky, jak zacne lozit, chodit, tak se z toho vytahne. Kdyz to byl takovy drobecek a tedka je z nej poradny kus chlapa.
Hele,kde to bydlite, ze je krasne? U nas je teda pekne hnusne, mlha, sychravo...na prochajdu to teda v zadnem pripade nevypada... :frowning2:
21. říj 2008 v 09:53  • Odpověz
maru já taky tu 3
soni? jsi tu četla jsem o berunce21 je to ani to neumím napsat jaké otřesné...každý píše at bojuje a uzdraví se..ale já bych na jejím místě chtěla prohrát a nikdy se nedozvědět tu tlou, krutou a nesnesitelnou pravdu....... :cry: :cry: :cry:
21. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
luci, bych si radši vzala život, až bych přišla k sobě :pensive:
21. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz
přesně to radši nepřežít a nikdy nevědět :pensive:
21. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz
Holky, to je hrozny, tragedie... :cry: Co k tomu rict, je to hrozne krute :cry:
21. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.