• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
ahojky,tak mam chvilku,chci pozdravit ale co to tu ctu???co se proboha deje????? :fearful:
21. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz
pavly radši nečti totálně tě to rozhodí :pensive:
21. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz
pavly, pro dnešek radši koně úplně vypni...
21. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz
jj, s tim souhlasim, radsi necist :frowning2:
21. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz
nic kočky jdu žehlit dnes je fakt bad day tak pá zítra
21. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz
autor
nevim fakt nic,ale jak vas ctu,tak se uplne desiiiim :fearful: a mam husinu!!!!!!!!! :fearful:

holky vy jste vsechny v poradku???
21. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz
pavly jedna holčina přišla o manžu a mimi a sama bojuje o život smetl je kamion :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive:
21. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
to si delas prdeeel,to snad neni mozny,tak to ani nechci vedet vic,tohle mi na spatny spani staci,chudacek!!!!! :cry:
21. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz
autor
ty jo,ted mi to dochazi,to prece nejde prezit!!!! to musi byt sileny na zblazneni :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz
však jsem psala nechtěla bych to přežít, každý píše bojuj a musíš já ne to se nedá pospat to ani peklo není tak strašné :pensive: :pensive: :pensive:
21. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
tak jsem pochopitelne nasla odkaz-kalerat zalozila,je mi zle,chtela bych radeji taky umrit,myslim,ze bych se byla schopna tutove zabit a bez rozpaku,jezis to je strasny!!!!!!!!!!!!!!!!!slova na to nemam :frowning2: :cry: :pensive:
21. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz
Nečt,stačí mi tady co píšete .. brečím ...
22. říj 2008 v 11:06  • Odpověz
Nešlo to přehlídnout,bylo to hned pod naší diskuzí :cry: :cry: :cry: :cry:
22. říj 2008 v 11:15  • Odpověz
Holky, radši už to vůbec nečtěte a věnujte se v klidu svým miminkům, ať se nestresujou ještě ony...Já jsem se taky dávala do kupy a už je to lepší, ale stejně v podvědomí to tam někde mám, ale řikám si, že prostě takovej je život a nechci stresovat toho drobečka v bříšku...
22. říj 2008 v 11:51  • Odpověz
Ahojky, tak jak se máte a jak se vede všem mimískům :slight_smile:
Maruško, Domínek je krásnej, jak se krásně culí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. říj 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
Ahojky holky,tak vas jdu na chvili pozdravit-tatinek chvili chova,nez pujde pryc, pak dame male druhou kozicku a pujde haji
Vcera jsem nemela silu sem jit,pac jsem si precetla diskuzi o berusce a bylo mi z pulky lidi zle,nemela jsem na kone uz naladu :unamused:

Jinak se mame dobre,kocarkuju co to da-a to i vcera v tom silenem pocasi,vydrzela jsem venku skoro ctyrii hodiny,ale byla jsem i pres destnik mokra az na kosti a zmrzla-ikdyz jsem byla nabalena jak na zimu.co si mam do opravdove zimi poridit nevim,neprodava satnik jety???? :sweat_smile:
Dneska se kocarkovalo zase jedna radost.Byla jsem i u mudra-tak mi napravoval pater co to slo,ale mam to zablokovane,takze me ceka opet dalsi maraton rhb a utz atd.snad to k necemu konecne povede!

no a mala je proste moje zivotni stesti, bozsky se na me smeje, umi me uz i po byte najit,je silene uzvanena,pusu nezavre-cela po me-alespon v necem!!!, dokonce nas pry dneska uz i slysela sousedka,naucila se i jecet tak to dulezite trenovala v koupelne a ja ji odpovidam-stejne dulezite,takze hustyyyy,ale smala se,takze snad OK. a uz se asi tyden otacime ze zadicek na brisko-v nedeli to trenovala hodinu apul v noci-nevim,jestli jsem to psala-taky to zere! a navic nas trepi zcela urcite zuby,uz to vidi vsichni,fakt se klubou-je to uz i videt,ale nejso prorazene spicky a pry se zase jakoby muzou zatahnout....tak uvidime,co bude dal

tak musim jit kojit,tata uz jde pryc
opatrujte andilky a mejte se co nejlip!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maru-milacek nemohl toho tveho chlapaka poznat-pry neskutecny!!! a ma bozi vlasky,je uzasnej
23. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz
pavly s tím šatníkem od yettiho se přidávám, taky jsem zimomřivec neskutečný dneska jsem sáře už dala zimní fusak do kočárku a peru tu zemní zavinovajdu od emitexu....vždycky si představím sebe jak tak v té zimě ležím a nehýbu se ahned malou navlíkám o vrstvu víc a v poho ještě nikdy nebyla spocená a byla teploučká
Jinak sára taky dřistá nejvíc po ránu honza si s ní na dece hraje ukazuje jak šuká kravička s pejskem a sára se tomu děsně kření..jakoby tomu rozuměla..ale přijde doba kdy si hany budemuset dávat na pusu majzla a já ostatně taky, jelikož se bavíme o mé rodině co a jak s hrobem jak mě napadaj jaká nejsem zlodějka a manipulátorka...tak to se slušně mluvit nedá.11 listopadu je konec tak doufám že to u notáře všechno skončí jen je prdel že ti bebešáci si řekli o 10500Kč za vyřízení pozůstalosti že...hnus a svobodně si vybrat notáře nemůžeš..kdybych třeba měla známýho..prostě je dle místa úmrtí přidělen a basta fidly.
Pavly vám už se klubou zuby???tý jo, tak gratuluji....Sára děsně sintá ale snad má ještě čas se zopubkama.
Maru přidávám se k pavly, ty vlásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz
autor
ahojky luci,
jojo,taky jsem strasnej zimomrivec!!!!a presne jako ty,taky se bojim a nabaluju a zatim tak stale ok,fusak uz mame od nedele-spodek ale davam jen overalek,medvidka-chlupata kombinezka a tot zatim vse,bude hur!!
uz jsem to i fotila,ale potrebuju cas na predelani alb a nejak nemam tu spravnou naladu...

ataky se pridavam k tem kecum,kterym zatim mala nerozumi-bohudik....protoze uz si toho taky dost vyslechla :grinning:
min. tyden jsem dokonce vymyslela i docela sprostou rikacku-ja neco stale rymuju-jako mame soba,tak s nim tresu a rikam-hop hop hop,ja jsem sob,...jde sem sob...apod,nebo kope mala nohama a zase kop kop kop,bude ze me sob-no kaviny,jako nazornost to staci...no a vim,ze jsem rikala neco o tom,ze ma hlad a mamka kozu nechce dat - a pak jsem neco vyrazila ze sebe,az jsem se lekla,ale rymovalo se to pekne,to vim!!! jenze si zaboha nemuzu vzpomenout,co to bylo!!! :confused: :sweat_smile:
ale treba v aute nejsem nikdy moc slusna :angry: ,kdyz to clovek vidi,tak to snad ani nejde!!! i kdyz resime nejake dalsi zhave veci,tak se nehlidam a desim se,az uslysim-mami a co to znamena,....to se ale nerika!!! a nebo nedej boze az misto dobry den pane...rekne mami to je ten cu...??? :grinning: -to prehanim,zas tak sprosta nejsem,ale ze to uleti,to teda me jo
uz jsem mockrat rikala,ze jsem nikdy nemluvila sproste a i krava se mi rikalo spatne,co ucim,tak asi jako kompenzace,jak se slusne musim chovat,tak v soukromi to umim pekne rozpalit :pensive:

luci-jestli to jsou zoubky fakt uvidime,pry se to muze rozjet a jeste zase zastavit!!!! tak uvidime,pry i kojene deti maji zoubky dyl!!! tak sakra at jeste pockaji :fearful: :fearful: :fearful:

a s maminkou me to luci strasne mrzi,s tema hyenama zvlast!!!! nemam co dodat, v tom te hrozne lituju a zaroven obdivuju :pensive: ,doufam,ze jednou uz ti bude lip,alespon co se jich tyka :frowning2:

jo a zapomnela jsem,je to ROK, co jsem poprve videla male cerne nepatrne nic, a kdyz jsem chtela fotecku,tak se mudr smal,ze tohle fakt fotit nebudeme,ze si musim pockat alespon na srdicko :grinning:
(a taky je to rok,co zemrela teta,nestihla se o nasem stesti dozvedet :cry: ,ale verim,ze je to terezcin andel spolecne s panem reditelem-dekuju vam,ze mi ji hlidate)
23. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz
pavly jo to jo ty sprosté slova no budem se muset kroti jinak sem taky drsná a semnou se pustit do hádky....tak je to mazec od huby se mi poráší oěkně...ale až malá začně rozumet budem se hlídat navzájem.
Jiank by meě moc zajímalo co to je za konec té říkanky nic sprostého mě nenapadá :grinning: tak vzpomínej :grinning:

No já doufám že už bude konec přepíšu na ně hrob at se s tím udáví krávy a seru je fakt už nemám v tomhle směru rosdinu, skončili u mě...ale zato mám báječného chlapa a nejskrásnější miminko pod sluncem a jen moje takže to je kompenzace až až..je neřeším.mamuš to vidí a určo se taky děsí, ale co......
pavly já za měsíc přesně 10.11 jsem zjistila že máme podnájemníka v bříšku....taky budu vzpomínat :dizzy_face:
23. říj 2008 ve 21:13  • Odpověz
autor
luci-neboj,vzpominam,pac sama bych to chtela zase vedet,i milacek ceka,ja se tu fakt smala sama sobe,co dovedu,jenze to melo jako pokracovani a ja nevim,jak jsem k tomju prisla,delal to muj mozek sam,ze me to jen vypadlo a zase se to ztratilo :angry:

a mas recht,mala a manza jsou jen tvoji a maminka taky,....oni at si trhnou! :angry:

koukam,ze to zjisteni mame skoro stejne,ja presne 14.mela //,dneska prvni UTZ-ze se tam neco deje,ale nemuzueme rikat,ze jsem tehotna, za 10 dni uz tam ale bylo srdicko a byla prvni fotka-takze budu vzpominat jeste za tyden :grinning:

a 10.11.jsem uz byla v tranzu, od 1. to bude rok,co jsem odesla z prace, koem toho 11.jsem uz vubec nejedla a nepila.az jsem 22.skoncila ve spitlu....tyyyjooo,stale je na co vzpominat, v tom listopadu jsem z podnajemnicka mela uz pijavicku-vysavala me!! :grinning:
23. říj 2008 ve 21:29  • Odpověz
já to 10.11 zjistila z krve měla jsem hcg 209 a 12.11 test a 13.11 druhý a u dokyho jsem byla 17.11 a už doma teda to je síla já problila celý prosinec i štědrovečerní večeři, žilaj sem celý měsíc na červené řepě , pomerančích a sucharech...ale dalo se :grinning:
23. říj 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
to ja si delala test moc brzo-jako ze si priznaky tehu vsugerovavam a rozklepalajsem se zjistenim,ze jsem fakt tehu...krev mi vubec nebrali,jen ukazali dutinku
stedry den si taky pamatuju,mam fotku!!!! a taky jsem se oblekala do norm.obleceni,sla jsem dokonce na chvili z bytu a sedela jsem u talire s jidlem-aby nemel marcel talir pred sebou sam :grinning:
23. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz
pavly tak si dobrá tys to fakt měla brutál to těhu jen o blití a tak ale stejně šla bys do druhého že?
23. říj 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
luci,rekla bych,ze to bylo brutal,vim,ze mamka se snad fakt bala.ze umru,ale ja bych rekla,ze jsem mela pohodove tehu,protoze miminko bylo vzdy naprosto v poradku a to bylo hlavni!!! to jsem si uvedomovala.a mudr me taky uklidnoval,ze to,jak ja jim se nejvic projevi az ve tretim trim.,ze na vyvoj by to mit vliv nemelo...takze myslim,ze tehu jsem mela krasne,zbytek se vydrzi a zapomene
do druheho bych sla uz jako tehotna :grinning: ,nevadilo mi to-jen neslo to vysvetlt lidem,nechapali,jak moc zle mi je,...to jsem mela jediny fakt tezky :unamused:

a na druhe tehu se silene tesim,ale pro jistotu chci mit predem jasna pravidla-jak to prezit-ted uz hlavne kvuli malicke...a ve skrytu duse doufam,ze mi bude uz spatne tak normalne :grinning:
23. říj 2008 ve 21:56  • Odpověz
jasně chápu já měla hnus jen týden ale nebyl to hnus jako cos měla ty....jen žaludek na vodě jinak se dalo..a fajn na tom bylo to že sem odpočívala a ležela..prostě jsem nic nedělala..ted mi ten odpočinek kdykoli chybí
23. říj 2008 ve 21:58  • Odpověz
Pavly, já se nejdřív děsně bála otěhotnět, právě kvůli tomu blití, ale jsem ráda, že se mi to absolutně vyhlo, teda doposud...strašně tě obdivuju, žes to všechno zvládla, i když asi chvílema to muselo být naprosto příšerný...ale co by ženská nevydržela kvůli takovému uzlíčku :dizzy_face: :dizzy_face: Já tohle zažít, tak bych druhé asi jen tak nechtěla :sweat_smile:
23. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz
autor
zaludek na vode jsem mela do toho 1.listopadu,to jsem uz i zvracela,ale jeste to nebylo to nejhorsi,nehorsi bylo zvracet zluc a brecet jen pri vysloveni jakehokoliv slova z jidla a brecet ,ze mi smrdi i cely byt, a zavidet milackovi,ze si dokaze loknout vic jak jednou piti a nezvracet........

a s tim odpocivanim-mi nemluv!!!!!ja bych nekdy tak zaborila hlavu!! ale uz to snad ani neumim.uz je ve me ten neklid,ze beze meto nejde, ze ja ted na volno nemam pravo :grinning:
23. říj 2008 ve 22:10  • Odpověz
autor
tak mi konci baterka na notasku,pro dnesek se loucim!! pekny vecer a dobro noc vsem
23. říj 2008 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj holky, my byli vcera na kontrole a vsechno je v poradku, miminko roste tak, jak ma, srdicko krasne tluce, mame krasnych 7 kg nahore, takze nam to svedci :grinning: Mezi 24.-28.tt se mame dostavit na cukrovku, takze to vezmeme asi pri pristi kontrole za mesic, at to mame vsechno prijednom.
10.11. jdeme na 3D, tak se moc tesime :dizzy_face:
Jsem vcera rikala Davcovi, Davi, uz mam 7 kg nahore, a Davca rika: Ty jsi sikovna :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face: Tak me to tak potesilo, ze z toho mam i radost :grinning:
Tedka jsem u svagrove a hlidam synovecka, svagrova si jela nakoupit, tak snad se za chvilicku nespusti rev, nemel by, napapany je, ale clovek nikdy nevi, prso bych mu fakt nenabidla... :sweat_smile:
Jo, a mam nakupovaci horecku, stihl me asi hnizdici instinkt a furt bych neco kupovala, ale musim se krotit a drzet se seznamu. Je to ale hrozne fajn, kdyz ma z toho clovek takovou radost, tesi se na to, je to parada :dizzy_face: Pavli, hrozne me laka vyrazit si do Budejovic, ale Davca me nastesti drzi zpatky, kdyby bylo po mym, tak jedeme na vylet :grinning:
Tak pekny den vsem a pozdravujte mimisky.
24. říj 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahojky,holky děkuji za Domínka,je to můj maličký smíšek,on se pořád na mě směje,stačí když se jenom někde objevím a promluvím na něj tak už se na mě směje,probudí se a směje.Je strašně hodný a klidný,vydrží sám kdekoli a kdykoli,akorát kolem šesté kdy se blíží spinkání tak je moc unavený a začíná být mrzutý,tak to ho musím nosit,chovat,zpívat,ukazovat hračky a tak. Dneska jsem mu dala poprvé do ruky chrastítko a to byla podívaná,mával s ním,chrastil a smál se a taky ho málem spapal,až ho natáhlo jak si ho strčil do pusinky,ale to mu nevadilo a jen dál,chytá do ručičky všelijaké předměty,ale ještě se mu to moc nedaří tak mu to vždycky do ručky musím dát a to je pak šťastný. Jo a ty vlásky holky mu vypadávají,má lysinky vzadu na hlavince jak hajá a už i z boku mu to padá,bude z něho plešounek :sweat_smile: V postýlce hajá na plínce ( on si ji muchlá kolem sebe a tak se mu spinká nejlíp) a na té plínce jsou jeho malinkaté vlásky a jejich tam tisíc,si vždycky řeknu,kde je bere a jestli mu tam ještě vůbec něco zbylo na té hlavičce :slight_smile:
jéé těhu ... zjistila jsem to 9.12 ... a letos jsem na stejné datum objednaná k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2008 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.