• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Maruško fakt Domísek k sežrání, vůbec na něm není ponat že vykoukl dřív..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2008 v 19:37  • Odpověz
Luci moc děkuji,nápodobně :wink: Gojgánek je k umuchlování :slight_smile:
Udělala jsi mi chválou velikou radost,to víš hrdá matka a taky si říkám,že kde je to moje nedonošené miminko :sweat_smile:
24. říj 2008 v 19:47  • Odpověz
je fakt kusanec chlapáka ty líčka a šibalský kukuč....a vyřechtánek :dizzy_face:
24. říj 2008 v 19:56  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: NO kukuč po taťkovi,na to mě dostal :sweat_smile:
A vyřechtánek je přesný! Jsi zlato :wink:
24. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz
maru píšu pravdu fakt a jen mě mrzí, že jsem se nepoznaly osobně tak blízko......... :sweat_smile:
24. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz
Neboj Luci,brzy to napravíme :wink:
24. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz
a já fakt vylezla před odd a čučela na tu tabuli na kterémže pokojíku hajáš normálně bych došla za tebou..ale nedocvaklo mi že jsi i s Domčou naproti na JIP
24. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz
Já ti věřím :wink: Neměla jsem ho kam dát,byla jsem sama na pokoji a pak hned domů :frowning2:
A taky jsem koukala přímo na tvoje jméno na šestinedělí :sweat_smile: To bylo když jsem šla domů ...
Jdu spinkat,pohlaď Sárušku :slight_smile:
24. říj 2008 ve 21:13  • Odpověz
Tak utíkej a dobrou a hubánka :dizzy_face:
24. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky, dala jsem do alba aktualni fotku meho pupenda, tak se mrknete :wink: , jak rosteme.
24. říj 2008 ve 22:31  • Odpověz
haničko ty úplně svítíš na každé fotce a z té bílé sedajdy slintám a pupendo výstavní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2008 ve 22:34  • Odpověz
Luci, ahojky, dekuju, dekuju, dekuju :grinning: :dizzy_face: :wink: Hele, nechces mi to psat casteji? :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile:
Doufam, ze brisko vydrzi a nepopraska, prece jenom nas ceka jeste dlouha cesta, tak uvidime :sweat_smile: :dizzy_face:
Ale stejne to tak desne leti, ze za chvilku mame mimisky u sebe...jako vy :sweat_smile: Me to vubec nedochazi.... :dizzy_face:
24. říj 2008 ve 22:42  • Odpověz
No nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
Bříško je krásňoučký a tipuji kluka jako buka :sweat_smile:
Neboj Hani,třeba nepopraská,mě taky neprasklo a to jsem měla jo velký dělo :sweat_smile: Akorát 14 dní po porodu jak se mi břicho rychle zatahovala tak se mi objevili 3 malinké strie,naštěstí fakt malinké a skoro nejdou vidět :slight_smile:
25. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz
Hani, ty už máš teda pupíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jak jinak kopete a vrtíte se? My teda někdy docela příšerně, fakt nechápu co tam jako dělá :grinning: Dneska měl opět nad pupkem vyvalenou asi prdku, nebo záda, nebo co to bylo, ale bylo to pěkně tvrdý a velký...tak jsem ho popíchla a stočil se :grinning:
25. říj 2008 v 18:50  • Odpověz
Ahoj holky,
my vcera byli na 2 narozeninovych oslavach, tak dneska vyspavame :slight_smile:
Maru, dekuju za pochvalu i za tip :wink: Ja sama vubec nevim, citim to presne 50 na 50, ale tesim se na oboji stejne :dizzy_face: Hlavne at je ten prcek zdravy, to je nejdulezitejsi :dizzy_face:
Soni, kopeme a vrtime se krasne, ale spis tak jemne, roztomile. Zadny mega kopance necitim. Nekdy tam mimi udela asi salto, tak to je vetsi vlna, ale spis jsou ty pohyby jemne. Kazdopadne je to parada, citit, jak se to miminko krasne vrti :dizzy_face:
My dneska zaciname 6.mesic, je to mazec, jak to leti.
Tak si uzijte nedeli, papa :slight_smile:
26. říj 2008 v 10:59  • Odpověz
Maru, ted jsem zkoukla aktualni fotecky Dominka a ten je taak krasny, je to poradny chlapak tak, jak ma byt :dizzy_face:
A je ti cim dal vic podobny :wink: Moc gratuluju, jste vsichni sikulky :wink:
26. říj 2008 v 11:04  • Odpověz
hani taky se přiklíním k názoru marušky že to bude klučík, páč ty si krásně jší a krásnější.... :grinning:
26. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
ahojky
asi na par minutecek mi moje miminecko usnulo,tak se hlasim
meli jsme natriskany vikend, vcera rano jsem sla pro kytku,delala jsem obed a pak rychle gruntovala,protoze se na vecer ohlasila navsteva-ja s tim nepocitala a odpoledne jsme sli my na navstevu-narozky babicky-takze fofr jak blazen, jeste jsme chteli neco na vecer nakoupit a alespon chvili se projit,nez pujdem na tu navstevu-takze ja nakupovala,tatinek vozil...no proste nakonec jsme stihli uplne vse
navsteva odesla jak se mala budila,ale zacal problem,hned se mi nezdala,za hodinu jsem mela jasno-zase pres 38 teplota
takze jsme do 4 nespali,pak chvili jo, dopoledne jsme to vydrzeli, v 11 jsem volala doktorce,takze se na nas prijela v pul 5 podivat-teplota stale pres 38, vypada to na virozu (zoubky mozna taky,ale to se proste nevi),kazdopadne ji celou vysetrila, ouska ok,to jsem stastna, i dalsi veci,jen prave asi prosakly krk.budeme chytat rano moc a jdem na testik,,co jsme to chytli-tak jsem smutna,protoze mala je strasne smutna,nesmeje se,kouka smutne, nic ji nezajima,nebavi,stale knoura,fnuka-je to hrozny!!!uz aby ji bylo zase lip!!!! :frowning2:
takze cely den se od ni nehnu,nespala,asi jen celkem na hodinu a pul se nam ji poradilo uspat,ted prave konecne taky na chvili,tak hura,protoze to nevyspani ji neprida!
podruhe jsem tim padem nebyli ani na prochazce,takze trpi i maminka tim zajetim doma-ale neda se nic delat,snad bude uz zitra lip
vstava,letim papa

hani-jsi naprosto boziiii s tim briskem,uzasnyyyyyyyy :slight_smile: :wink:
26. říj 2008 v 17:34  • Odpověz
pavly to je mi líto, že Terezka je nemocná...chápu ta bezmoc nemůžeš nic udělat je se dívat jak se s tím pere..ale ona to zvládne nejhorší jsou první 2-3 dny....tak držím pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2008 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky, ja se prave vratila z navstevy u kamaradky, sesly jsme se 3, vsechny z prace, obe uz daly vypoved a ja jsem doma, ale zatim se snazime zustat v kontaktu. Bylo to moc fajn, jenom jsme se videly naposled snad nekdy v 11.tt, tak koukaly jako blazni, co mi to narostlo :grinning: Takze dalsi setkani bude v listopadu.
Pavli, teda taky to mate narocne, my vcera meli 2 oslavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem nemusela nic chystat...taky me to zmohlo. Mrzi me, ze malicka je nemocna, ale bude zase dobre, venku pocasi stejne nic moc, tak se doma v teplicku urcite brzo vykuryruje. Drzim pesticky, at je zase brzo lip :slight_smile:
Tak preju krasny nedelni vecer, me odjel manzel za sportem, tak se nalozim do vany a udelam si hezky vecer po svem :dizzy_face:
26. říj 2008 v 18:27  • Odpověz
autor
http://www.makemebabies.com/viewbaby.php?bid=7155567

hmmm, tak ji preci jen ztmavnou vlasky i ocicka :grinning:

http://www.makemebabies.com/viewbaby.php?bid=7155980

parada a martinek bude fakt blondak!!

no maru,ale na cernouska nemame :grinning: :grinning: , :grinning: zatim vedes
26. říj 2008 v 19:41  • Odpověz
pavly tomu nevěř...dej tam fotku psa a kytky a vyjde ti stejné dítě..... :grinning:
26. říj 2008 v 19:45  • Odpověz
autor
luci-uz jsme videli a zkouseli!!neboj :grinning: :wink:

mala uz mivytuhlau prsa,tak ji zkusim odpojit a jdu haji,alespon na chvili
pekny vecer vsem :wink:
26. říj 2008 v 19:52  • Odpověz
autor
mala ma sice porad kolem 38,ale uz od rana bych rekla,ze je vic v pohode,obcas uz je rada,ze me vidi a da mi usmev, uz chvili mastila saska a vydrzela i vahojky
tak hlasime,noc sla-ikdyz ja moc nespala,kdyz uz bych mohla,protoze mala spala v podstate jen u prsa-coz me proste boli-zada, takze na pohodu urcite ne,takze mam docela spankovy deficit jak fik
po 7 jsme vyrazili k doktrorce,abychom byli prvni-fakt nechci sedet v preplnene cekarne kychajicich deti,i ta pul hodina me stacila! (a do cekarmy pro zdrave jit nemuzeme), podarila se nam odchytit moc,takze na papirek negativni, krev z prstiku taky negativni,ouska stale v poradku,takze s nejvetsi pravdepodobnosti jen viroza nebo zoubky,dal paraleny a snad do dvou dnu to bude ok,neni potreba ani kontrola

lehatu,nez jsem si udelala jidlo-takze pokrok jak hrom,ikdyz dal je smutna a uplakana
tak ale jsem stastna,ze to snad neni nic vazneho,ze se to snad lame a bzry budeme zase fit

tak se mejte zatim lip.jdeme kojit a snad na chvili stesticko uspat
27. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky, Pavli, super, ze to neni nic vazneho. Myslim na vas, at je brzo dobre :slight_smile: Mala je sikulka a urcite se s tim porve a bude hned dobre i mamince :wink:
Ja se dneska dala do trideni miminkovskych oblecku, co mam doma, vse co mam na holcicku, jde stranou, protoze to do zakladni vybavicky nepocitam. Kdyz bude holcicka, tak to mam k dobru, ale neda se s tim pocitat. A kdyz bude chlapecek, tak to Davca, nez prijedeme z porodnice, zavakuuje do pytle a budeme strezit pro druhe. Tak mi prijde, ze toho nemam teda nejak moc, coz je na jednu stranu, protoze muzu jeste nakupovat :grinning: Hlavne tech malinkatych vecicek mam malo, tak jeste neco pokoupime. Nevite, jestli v Tescu bude jeste nejake zimni zbozi? Divala jsem se tam minuly tyden a maji 90% veci s kratkym rukavem, coz je dost na nic...Tak nevim, zda je to jako vsechno az do jara, nebo zda jeste bude nove zbozi...Potrebuju bodycka s dlouhym rukavkem a klidne nejake teplejsi vecicky. I kdyz doma muzeme vrstvit.
Tak si to prohlizeni oblecku uzivam, je to super :slight_smile:
27. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Tak po celodenním shonu mám čas až teď a mám pár novinek :sweat_smile: Už delší dobu mi Domínek pořád plival savičku z pusinky a poplakával,v noci jsme měli super průjem a ráno hned jak otevřel očička tak řev,což se u něj nestává neboť po ránu se na mě směje a hraje si,no pořád mě nic nenapadlo,odpoledne jsme jeli do Tesca tam podřimoval a poplakával a pořád dokonala,jsem myslela, že ho trápí prdíky,po Tescu domů napapat a hned do kočárku ven s kamarádkou (Kozinka,psala vám tu,když jsem rodila) a tak jsme se bavili o malém a prý jestli mu nerostou zoubky,říkám to nééé,však má 3,5 měsíce teprve,to budou prdy opět,no a tak jsme šli k nám ještě na kafčo a ona,že se mu podívá do pusinky a normálně malému se prořezávají zoubky!!!! Má oteklé dásnička a úplně tvrdé a když mu tam strčím prst a projedu tak cítím špičku!!! Hned mu dala Calgen neboť měla zrovna u sebe a malý přestal plakat a hned potom usnul v postýlce ( bylo šest,ještě stále se nesrovnal s posunem času,takže jsem ho musela znovu budit o půl sedmé na koupání a papání a teď spinká),při koupání mi to nedalo a furt jsem mu tam šahala a koukala a fakt se tam v pusince něco děje! Holky já fakt nevím kam ten můj kluk pořád spěchá :sweat_smile: No její malé to začalo zhruba okolo 4.měsíce a teď jí jsou přesně 7 měsíců a ještě stále se jí neprořezali,jednou už to vypadalo,ale pak zase zalezli,tak snad nás to tak dlouho trápit nebude a vykouknout co nejdřív,neboť už teď chudáček trpí.... A furt si cpe cokoli najde do pusinky,dudlík mu vypadává jak ho bolí dísnička a savičku jsem psala,že vyplivuje a hltavě pije a zas vyplivuje,chudáček malý :sweat_smile:

A další věc,začal mi pít 180 ml a v noci mu to nestačilo,spal už nádherně,budil se kolem 4h ráno a posledních pár nocí se pořád budil a tak dlouho plival dudlík a vrtěl se a povídal si dokud nedostal napapat,hned potom zase usnul jako špalek,tak jsem po poradě se zkušenými mu dneska poprvé Nutilon zahustila kaší,dala jsem do 180ml normálně 4 odměrky Nutrilonu a 2 mléčné kaše,na zahuštění,aby déle vydržel a malý místo 180ml vypil 150 ml a u flašky vytuhl :grinning: Tak jsem zvědavá jak dlouho bude spinkat .. No už se mi to blíží,zachvíli najedeme na příkrmy,kašičky(ale komplet bez Nutrilonu),ovocné čajíčky atd. těším se moc!

Pavly doufám,že už jste Ok a maličká je zdravá,není nic příjemného,když miminka trpí,i když já už doma fakt nemám miminko,ale pořádného kojence :grinning:

Tak a jsem K.O.asi půjdu chrčet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2008 v 19:57  • Odpověz
Maru, ahojky, super zpravy, gratulace k prvnimu skoro zoubku, teda Dominek fakt nekam specha :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: Ale ne, jste fakt sikulky.
Ja jsem se dokochala mimi vecickama, co mam doma, a jdu si sepsat, kolik ceho presne mam, at vim, co dokoupit. Mi prijde, ze vubec nevim, zda to mimiskovi bude stacit, kolik dat vrstvicek atd...Ale vim, ze to prijde samo, jak se mimi narodi, tak to hned vychytame :wink: Ale ja si rikam, ze treba pod takovy ty balvneny dupacky dame treba overalek, tak bude mit hnedka 2 vrstvicky a nebude mu zima. Ale chci koupit jeste nejake teplejsi vecicky, tak snad jeste do Tesca prijde zbozi.
Holky, mejte se krasne.
27. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz
No Hani ještě není venku ani zdaleka,to nejhorší nás teprve čeká,snad se to zastaví,já ho ještě nechci trápit :sweat_smile: Ale na druhou stranu by už měl ten první zoubek za sebou :slight_smile:
Hani závidím,ty přípravy jsou překrásné a na to opravdu přijdeš co čeho a kolik dát :wink: Nejlepší je opravdu vrstvit,já teď jak přišla v noci zima,dávám malému na noc overálek krátký a na to overálek dlouhý a je teplíčko :slight_smile:
27. říj 2008 ve 20:45  • Odpověz
Maru, vim vim, s tema zoubkama je nekdy fakt trapeni, ale drzim vam pesticky, at se vam to vyhne...a bud je zoubek rychle venku nebo se to jeste zklidni :slight_smile:
Ty pripravy si fakt uzivam, ale myslim, ze kazda z nas ma trosku obavy, jestli je vseho dost atd...Si rikam, ze zase neni potreba jancit, ze dneska se da vsechno koupit, pak si zase rikam, ze toho mam malo...no proste sranda...typicka tehule... :sweat_smile: :grinning: A navic kdyz nevime pohlavi, tak si chci koupit i nejake vecicky az po porodu...I kdyz kdyby byla holcicka, tak zasobu uz ma slusnou...jak treba Pavli vi :grinning: I kdyz neni to zase az tak strasne. Kdyz to bude chlapecek, tak se to hodi do pytle, vyvakuuje a bude se cekat na dalsi prirustek, to se neztrati. Ale jsem rada, ze jsem si ukojila svoji touhu po ruzove, a tedka me to az tak nebere, i kdyz mam nekdy co delat, abych na MMB neklikla na zavazne objednat :grinning:
27. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Tak mimi spinká,tak honem letím odepsat :slight_smile:
Hani s těmi věcičky,já jsem pohlaví věděla,tak jsem si nemusela ukojovat svoji potřebu po růžové ( holku jsem chtěla moc,ale později mi došlo,že snad jen kvůli té růžové :sweat_smile: ),i když přiznávám asi tak v 16 tt jsem vyhrála na MMA aukci (overálek s čepičkou - růžový),pohlaví jsme se dozvěděli v 18 tt a tím moje potřeba skončila,neboť jsem čekala chlapečka a automaticky se přeorientovala na tu modrou a už si nedokázala představit,že bych měla holčičku. Teď zase při druhém mimi doufám,že to tentokrát ta holčička bude,už jen kvůli prdíkům,neboť kluci na to moc trpí a můj chlapeček snad dvojnásob :pensive:

A naše zuby ...
Noc byla taková divná,spinkal od té sedmé,ale od půl jedné se budil a furt jsem nahazovala dudlíka a on ho plival a spinkal a zase se vrtěla a kňoural a to bylo furt až do třetí,pak už prostě pláč,tak jsem ho vzala a šli jsme na přebalovák,jen jsem ho rozbalila a v ten moment se celý posrajdil(máme tuhou stolici,řídkou vůbec a teď totál srajda),záda,podložku a 2 plínky :sweat_smile: Minulou noc to samé,tak já nevím,asi to budou fakt ty zuby.
Napapal se a spinkali jsme až do sedmé,pak hoďku vzhůru a už necelou hoďku spinká znovu.
Když mu šáhnu do pusinky,má to oteklé,napuchlé,ale asi ho to na dotek nebolí,neboť se na mě řehní,cítím po prstem dva hroty,špičky - tak uvidíme co s toho nakonec bude :slight_smile:
28. říj 2008 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.