• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
tak pa já se jdu zase chystat do práce :slight_smile: dík za pokec a ať ti to dobře dopadne u doktora :slight_smile:
27. zář 2007 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky,tak hlásím,že mám za sebou prohlídku a dostala jsem vyvolávačku,teď bych to měla do 10 dnů dostat,pokud ne,jdu tam znovu a to by mohlo znamenat .... :wink: :slight_smile:
27. zář 2007 v 15:38  • Odpověz
marusko, kolik je Tvé sestře?
27. zář 2007 v 17:45  • Odpověz
hoooooooooooooooooooooj holky, tak se zase mezi vás hlásím :slight_smile:
přes týden mám fofr tak to snad teď doženu :grinning: :grinning: :grinning:
už máme konečně fotky od fotografky z naší svatby a jsou krásné, můj manžel když je viděl tak ani nemluvil :grinning: :grinning: :grinning: ještě jsme nechali udělat nějaké z líbánek byli jsme v turecky a nějaké dodělávky ze svatby, holky já se tak na vás těšímmm

pá příští týden v soooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2007 v 07:32  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak koukam,ze jsme tu na tom dost podobne...jen s tim rozdilem,ze ja ted asi ani mimi nechci-podivne,ale uz jsem to tu asi psala (nejak mam chut si jeste tak rok uzit,dodelat byt,jet na dovcu a rozmazlovat se....spis je to asi normalni,kdyz si uvedomuju dusledky materstvi - a zvlast v tyhle prde....)

taky mam rozhozeny cyklus, prvni ms byla po 34, druha me prekvapila po 26 - tak se v tom vyznej,tak cekam,co bude do tretice :rolling_eyes:
-jinak jsem taky prvni mesic mela pekny asi nabeh na zanet-mela jsem v moci krev a ted si myslim,ze to fakt nebylo mocakem jako takovym....
-pak jsem taky zapomnela napsat,ze se mi vic masti vlasy-to jsem taky neznala
takze kat a ostatni,fakt v tom litame vsechny :rolling_eyes: :frowning2: , je to hnus!

a many,urcite nejsi jedina,kdo byl do deti zblblej,ja chtela byt desne mlada maminka,aby me vsichni obdivovali-bylo mi 15! a tak dal...ale pak se to nejak otocilo a zacala jsem chtit dite hlavne proto,ze je mi dost let....bylo i dost duvodu a tak jsem si stale rikala-pockas rok,pockas dalsi a ted tohle...no ale mozna je to jen zmatek v hlave,ze jako UZ konecne muzu....a pak jak pise maruska-ted na to nejde nemyslet - stale kdyz neco planuju si rikam-a to uz mozna budu tehu...slo by to i tak? atd.no tak na to pak nemysli :unamused:

- jinak jak psala kat- do injekce ja uz nejdu- zatim vsichni i tady rikaji,ze jen pro mladsi...ale dejme tomu.... hlavne uz ale nechci znovu zacinat brat prasky - a jinak se chranit u nas neprichazi v uvahu,milacek uz chce taky mimi,ted bych uz to spatne vysvetlovala,kdyz to cilene 4 roky smeruju k tomuto cily...a navic jsem rada,ze i on chce byt tatka,kdyz je jeste mladsi nez ja
28. zář 2007 v 09:45  • Odpověz
Ahojky, kat moje sestra je o rok starší než já,čili má 24 let :wink: Jo ten cyklus se nám rozhodil pořádně,aspoň jde vidět co to je za chemie :fearful: :confused:
28. zář 2007 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem vas poctive docetla, jste se rozepsaly :wink:
Katy, me je taky 25!tak ze zase takovy rozdil to neni,jo?! My zatim tehotenstvi neplanujeme,chci si uzit jeste rok krasny novomanzelstvi zivot a miminko se zacit snazit pozdeji.V breznu jedeme na lyzovacku do Italie, tak to tehotenstvi nehrozi, protoze by to bylo hrozne nebezpecne pro miminko, takze potom uz nam nic nebrani :wink:.
Na to ockovani nepujdu, myslim si,ze to ma vyznam pouze pred tim, nez zacne divka zit pohlavnim zivotem. Tedka, kdyz jsem vdana a budu mit uz jenom jednoho jedineho chlapa az do smrti, budeme si pekne predavat bakterie mezi s sebou. Prece jenom ne nadarmo se rika, ze manzelsky sex je nejbezpecnejsi.Ale je to vec nazoru a rozhodnuti, takze vam to schvaluju. Moc se tesim na srazik a krasny den volna.
28. zář 2007 v 11:34  • Odpověz
ahoj holky,tak já to taky ještě pořád nedostala a to už je 35 den,tak uvidíme třeba zítra :wink:
28. zář 2007 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj manželky - nastávající maminky. Je tu některá z vás? :slight_smile:
28. zář 2007 v 16:12  • Odpověz
hanicko, v Tvem prispevku citim trosku podrazdenost, myslela jsem, ze jsi vekove jako Pavly, tak se prosim nezlob:wink: :slight_smile: Taky si jeste budu uzivat manzelskeho zivota a domecku, takze jsme an tom opravdu stejne:wink:
marusko, 24, tak to jsem si skoro jista, ze ji to prejde (ta myslenka, ze deti ne):slight_smile:
28. zář 2007 ve 20:08  • Odpověz
Katy,vubec ne, v pohode :slight_smile: Ja bych miminko chtela klidne hned, ale jak jsem psala, ze jeste chvilicku pockame, ale uz nevim, jestli malou chvilicku nebo velkou chvilicku :dizzy_face: .Proste jsem na tom jako vetsina z vas, chci moc a zaroven nevim...
Holkam snazilkam preji moc stesticka, at se brzy zadari :grinning:
28. zář 2007 ve 20:23  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak já asi čekám miminko :grinning: :grinning: :grinning: Marušce jsem tady vymluvala těhotenské testy ať chvíli ještě počká a sama jsem to včera udělala :wink: pořád jsem nedostala M a máme hodně oslav i dnes má sestra 25 tak jsem si řekla,že si pro jistotu koupím ty testy,abych nebyla těhotná a nekalila celý víkend a buch :slight_smile: oba jsou pozitivní,nevěřila jsem tomu,a proto jsem si dělala oba,tak v úterý jdu k doktorce a uvidíme jestli mi to potvrdí :wink:
29. zář 2007 v 09:40  • Odpověz
gratuluju many :wink:
29. zář 2007 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky, many blahopřeju
29. zář 2007 ve 13:36  • Odpověz
Hanicko, ano, citim to taky tak, chtěla bych, ale furt si říkám nějaké ale prostě:grinning:
many, kočko, blahopřeju!!!!!!!!!! To vyjde, neboj. Buď na sebe pěkně opatrná, je to moc fajn zpráva!:slight_smile:
29. zář 2007 v 15:56  • Odpověz
autor
holky jsem na navsteve,ale nedalo mi to a kdyz jsem tu videla net,tak jsem nabehla-hostitelka si dosla na WC a co to nevidim!!!!!
many,jsi me rozbrecela moooooooooc gratuluju, vsechno nej nej nej nej nej, hodne stestiiiii,to je booooziiiiiiiii :dizzy_face:
29. zář 2007 ve 20:45  • Odpověz
Pavly, teda Ty už v tom lítáš kočko!:wink:
30. zář 2007 v 08:09  • Odpověz
autor
ahojky holky,
kati - no jo litam v tom :grinning: a ted zrovna i na fotkach, chtela bych vam v sobotu neco ukazat,tak ted chci jit zehlit a pak zkouset stahnout nejaky ten program,ale jsem na to teda zvedava,vcera jsem se prave vyptavala,jak na to...tak to snad nejak pujde,drzte palce,at vam neco privezu :unamused:
30. zář 2007 v 08:23  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: moc děkuju,ale klidná budu až budu mít za sebou krev a potvrzení od doktorky :wink: bříško mě trochu sem tam pobolívá,ale prsa mě bolí šíleně :slight_smile: E už raději neberu a kyselinu listovou jsem teda zvýšila na 2 tablety denně :grinning:
30. zář 2007 v 09:17  • Odpověz
many moc gratuluji :slight_smile: tak na sebe buď teď opatrná :wink:
pavly já taky lítám s fotkama, naštěstí už máme od fotografky a miláček teda manžílek mi slíbil že mi udělá i hudební dvd, tak uvidíme co vám dovezu :grinning: :grinning: :grinning:

pavly a jak to jde ve škole? :slight_smile:

jinak holky taky bych už chtěla miminko :grinning: nějak to na nás přišlo, ale změnila jsem práci tak si musíme trošku počkat :wink: ale pak budeme střílet ostrýma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky moc se na vás na všechny těším :slight_smile:
30. zář 2007 v 10:17  • Odpověz
majinko, koukám, že podzim na nás na všechny působ! Četla jsme statistiky, že nejvíce dětí se rodí v červenci, což znamená těhotnění právě teď někdy že....tak asi na tom něco bude:slight_smile: Ale já dnes udělala s manžou rozhodnutí, že jdu do té vakcíny...asi dám tu zrychlenou, takže 4 měsíce mám jasno, že mimi nebude:wink:
30. zář 2007 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky, my byli vcera na svatbe a bylo to super! Jenom na me dolehla nostalgie, ze my uz to mame za sebou :dizzy_face: .
Many, moooccc gratuluju!!!Doufam, ze ti to v utery doktorka potvrdi. Je to bomba zprava, opatrujte se :wink: :grinning: .
Ja jdu dospavat to alkoholove opojeni. Zatim papa :dizzy_face:
30. zář 2007 v 10:49  • Odpověz
ahojky kat, nojo tak aspoň máte jistotu, že když zatím mimi neplánujete tak nepříjde :wink:

hani a nebyla si na svatbě v bystrci?jsme viděli svatbu pod santonem a šli do hospudky co je nadparníkem tedy hned u parkoviště, nevěsta měla takové růžové šatky :wink: jinak čekám na sms, abychom se domluvily pá

my frčíme ke kotvě na obídek :wink:
30. zář 2007 v 11:53  • Odpověz
Jééé,many moc,moc velká gratulace,je to skvělá zpráva,tak vidíš,i k vám si to miminko našlo cestu :grinning: :grinning: :grinning: Gratuluji maminko!!!

Já zatím po injekci nic,tak ještě uvidíme kdy to dorazí :wink:
30. zář 2007 v 16:44  • Odpověz
many, to je super!!!! Moooooooooooooooooc gratuluji a držím palečky, ať vše dobře dopadne!!!

jinak zdravím i ostatní snažilky a vemte si příklad z many :grinning: :wink:
1. říj 2007 ve 13:32  • Odpověz
díky moc holky :slight_smile:
dnes jsem byla u doktora na ultrazvuku,tak mi jen řekl,že jsem na začátku a malý měří 4 mm,za 14 dní tam půjdu a dá mi kartu a neschopenku :slight_smile: a mám si koupit zase kalibrum nebo baby planet (nevím jak se to píše) něco takovýho
1. říj 2007 ve 20:15  • Odpověz
many, to je super!!:slight_smile: :dizzy_face: tak se opatruj:wink:
1. říj 2007 ve 20:34  • Odpověz
Gratulace veliká!!!!!! :grinning: :grinning:
1. říj 2007 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj děvčata dneska jsem tu poprve, asi před tydnem jsme si přestaly dávat pozor, tak jsem zvědavá, co se z toho vyklube, včera jsem sice dostala menstruaci, ale ještě nic neznamená, tak jsem zvědavá. Je mi 25 ůet a mám dva měsíce po svatbě a ldyž vidím mimi, tak se celá rozplývám.
1. říj 2007 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky,tak konečně hlásím,Ms přišla!!! :grinning: Teď počkám až vypadne a můžu se začit snažilkovat znovu,jupííí :grinning: :grinning:
2. říj 2007 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.