• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
Ahojky,mam minutku,tak jen hlasim,ze jsme vikned byli fakt v liberci,uzili jsme si to,pac mala byla zase moje usmevave slunicko a nechala me,at druhe tete pomaham,hrala si s tatinkem a i cesta na jednicku,proste parada,jen v noci jsme se moc nevyspali,pac jsme spali s druhym miminkem v pokoji a holky nejak nemely sladenou dobu vstavani a tak se uspesne budily :grinning: ,ale neva,alespon jsme si stihli vic pokecat :dizzy_face: , dneska spala dobre,tak jsem to dohnala
jinak se me drzela mrcha migrena,az jsem si vzala prvni prasek,a dokocne i pomohl,ackoliv jindy mimo tehu a kojeni nikdy neposobil...tak super
no a jinak zase utikam,pac musimzase na RHB-ted jeste 14dni kazdy den,tak se letim koupat a tak, ...

vcera jsem vas docetla,ale odepisu az asi odpolene nebo vecer,az bude chvilka
pac musim kocarkovat dneska,vcera byl jen tatka,ja prave varila apak jsme jeli domu,takze me to proste hrozne chybiiiiiiii,zatim papa :wink:
3. lis 2008 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky,
Pavli, jsem rada, ze se vikend podaril? A jak se ma Heli a co mala? Mas nejake fotecky? Kolik jim vlastne je? Jenom par tydnu, ze? To me mrzi, ze migrenka te zlobi, tak snad to bude brzo ok.

Maru, teda ty zuby to je takove mensi peklo, ze? Chudacek maly Dominek s tim bojuje, taky ho to asi trapi, ale je super, ze ho dokazes krasne uklidnit :dizzy_face: Snad se ty zoubky brzo vyklubou a bude na chvilku klid, nez se zacnou klubat dalsi.

Many, rade te zase vidim, muzes chodit casteji. Ladicek je fakt krasne a sikovne miminko, tak se s nama muzes o tu radost delit casteji. At se vam dobre dari i nadale.

My jsme byli o vikendu na mensich nakupech, ale koupili jsme milackovi rifle a meli jsme dost. Na mimi jsme nic nevybrali, jsem hodne zklamana z miminkovskeho HM. Meli tam treba fleesovy overalek, jeste uplne obyc, ani ne moc hezky, za 299 Kc nebo 2 body za 249 Kc...proste mazec, nejsem blazen. Kdyby to aspon byly krasne veci..To si radsi 100 Kc priplatim a mam Next zde v CR, nebo dovezeny z UK jeste levneji. Samozrejme neni potreba mit vsechno nove, ale chtela jsem jeste par novych vecicek...No Tesco to jisti, tam se chystam tento tyden snad...A dostali jsme od tatinka takovou hracku s hracim strojkem, takoveho krasneho lvicka, tak budeme davat na pupik, at ma mimi taky trochu hudby.
Tak se mejte pekne. Papa
3. lis 2008 v 10:06  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Maruško to ti krásně spinká :wink: to je parááádička,to ten můj neřád už ne,mu stačí půl hoďka a konec a za 2 hoďky zas a už ani kočár nezabere,taky půl hoďka,to už je zázrak když usne na 45 min :wink: ale tak hlavně,že spí v noci,ale sem tam se po půl noci budí,jinak ty kolečka z teska má i Ladík,taky je má rád,jsou fine :grinning: ale nejraději má v puse ruku a nebo prso :grinning: ale zatím se teda netrápí,chudáček Domča,tak to už mu snad brzo vylezou :wink:
3. lis 2008 v 11:00  • Odpověz
Hani máte vybraný pěkný jména :wink:
3. lis 2008 v 11:01  • Odpověz
v tesku mají pěkný věcičky :wink:
3. lis 2008 v 11:02  • Odpověz
Pavli ať tě ta migréna rychle přejde,pokud teda už nepřešla :wink: jinak mě včera večer tak chytly záda,to byla síla,jsem chytla z průvanu z návštěvy u taťky :angry: ale dala jsem si Ladíčkův nurofen a zabralo to :wink:
3. lis 2008 v 11:05  • Odpověz
ahoj maminky i miminka :slight_smile:

Haničko, myslíš, že ten košík má využití pro mimi?

Add Patrik - taky bych raději jiné (Tobík, Domínek, Samuel, Filípek.... ) ale nějak ne a ne najít jiné, na kterém se shodnem :frowning2:

Maru, teda ,.... Domínka je mi moc líto, drřím palečky, a´t se zoubky brzy vyklubou. A jinak je to tedy šikula, že už se ti takhle krásně otáčí :wink: :slight_smile:

Pavlí to je super, že máte tak hodnou Terezku a že sis užila návštěvu :wink: co migréna? :frowning2: OK?
3. lis 2008 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja sla dneska na odpoledne ke svagrove, mela mensi krizi, nic nestihala, domacnost, prace pro firmu, takze jsem ji vzala maleho na 2 hodky ven, tak si to v klidu dodelala. Zitra tam jdu na cely den, tak se mooc tesim. Doufam, ze pocasi vydrzi.

Many, diky ke jmenum. Jak jsi je zjistila? Jsme to probirali nekdy hodne davno, tak snad jsi nemusela tak moc docitat. A nebo ses mrkla do tabulky Vodnaru a rybicek? :slight_smile:

Luci, kosik urcite vyuziti ma. Ale stejne jako vsechny tyto veci - kosiky, kolebky - maji omezenou dobu pouzitelnosti. A navic se v tom miminku nemusi libit. Ale to se mu nemusi libit ani v kocarku, ani v lehatku. Ja uz jeden kosik doma mam a jsem z nej unesena, mela jsem co delat, abychom ho zase sbalili do krabice, bych ho nejradsi nechala vytazeny a smontovany, ale nejsem blazen, staci, ze mame doma kocar...Takze pokud se ti libi, tak do toho urcite jdi. A urcite pro prvni mimi, protoze to druhe uz tak rozmazlovat detailnim vyberem vybavicky nebudeme, nebudou finance, ani cas, ani chut....Jinak na ty kosiky ruzovy a modry, co mas v albiku, se da koupit i podstavec, takze kosik je i mobilni pro pripad potreby. A jak jsme tady uz parkrat rikaly, az bude mimi na svete, pak teprve zjistime, co vsechno mame navic a k nicemu, nebo co je naopak k nezaplaceni. Ja jsem pro kupovani jak praktickych veci, tak tech srdcovych...Na mimi se tesim cely zivot, tak mu (a sobe) chci doprat a neomezovat se...samozrejme v ramci zdraveho rozumu. Snad to nase maminky potvrdi :slight_smile:
3. lis 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
ahojky,chtčela jsem pozdravit,ale uz ji zase slysim,asi se spatne nalokala a ma vzduch,
tak zatim pa, treba jeste dorazim,ale docetlajsem vas
mame se jinak OK?migrena fuc,jen jsem ospala,zapomnela jsem brat leky na krev

pak dopisu,co mam na srdci,papa
3. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky,musím vám sem překopočit story co jsem psala do srpna ať nemusím 2x :wink:
Teď jsem malého krmila 3/4 hodiny!!!!!! NOrmálně mi vypije 180 ml za 10 minut,když se s tím fláká tak za 15 minut,ale déle fakt ne. A teď to byl boj holky :sweat_smile: To bylo hrozné... Pořád se pouštěl,vztekal se a plakal,chvíli tahal,zase celý zrudnul a řev,no děsné to bylo děsné :pensive: Když už byl téměř na konci,začali mu padat víčka jak ho to unavilo a chybělo ještě 40 ml,já vím,že kdyby mi to nesnědl tak by mi za chvilí plakal hlady,no tak jsem musela po tom děsném boji,kdy prostě savičku začíná bojkotovat vymyslet krajní řešení jak ho donutit papat.Tak jsem vzala lžičku a že to dopapá lžičkou .. No to jsem si zase dala,malý jakože co to je,děsná sranda hihi,pořád se na mě tlemil a mlíčko mu teklo všemi směry ven a jazýčkem to plival ven,on měl s toho děsnou prču! Dokonce zapomněl,že se mu chce spinkat.Nakonec jsem teda do něho ten zbyteček dostala,ale nechal tak 10 ml,už jsem fakt nemohla na něj koukat jak bojuje a řehtá se co mu to tam cpu.
Já teda nechápu proč mi tak odmítá savičku,proč se vzteká,pláče a pouští to? Dělá to už teda delší dobu,ale teď to byl luxus,to mi ještě takhle nevyváděl,no došla jsem k názoru,že jedině ty pitomé zuby,ach jo,kdy už mu vylezou a bude mít klid?
No a ještě jsem teda po tomhle,kdy měl čurinu se lžičky došla k názoru,že až dojde na příkrmy tak se vůbec nenají. Takže od zítřka bude dostávat jednu dávku mlíčka přes lžičku,aby se to naučil. Ze začátku mu teda nedám celou dávku 180ml,neboť bych ho to krmila asi 2 hodiny,ale pomalinku,polehounku. Vezmu to hned z rána,dokud je nečerstvější ať mi u toho nepadá únavou :slight_smile:
Jo a samozřejmě,že jsem to zdokumentovala,takže fotky jsou v albu :slight_smile:
4. lis 2008 v 17:11  • Odpověz
Ahojky

Soni jj 3D fajn,jen ten přístup..ale to nic,DR byla v poho!hodná a trpělivá než se Kuba ukázal :wink: je to super..sice CD jen asi 3 minutky,ale to neva,on je tak krásnej..tvářenky baclatý a z boku je celej Tomáš :grinning:

co ty..co dělá Tomík malinkej?a bříško?já mám pocit,že mám obr břuch a nechápu kam ho dám za ty 3 měsíce :grinning:
Jinak je to akrobat..pořád se mele..i na 3D to bylo videt ukázal nám jak se z břicha převalí na záda a dá ruce za hlavu :grinning:
Jinak už má vytvořen pokojík..tak už jen přijít :wink: ale doufám,že si dá ještě na čas :dizzy_face:
4. lis 2008 v 18:32  • Odpověz
Veru jen ať se tam Kubík pěkně zabydlí ještě na 3 měsíce :dizzy_face: :dizzy_face:
Ta fotečka pupíku je překrásná,nádherná,božská!!!!!!!!!!!
4. lis 2008 v 19:22  • Odpověz
děkuju zlato :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak jsem videla vase albicka, gojganek je bozsky okata!!!! a sikovna :wink:
maruska ma teda peknyho rostaka!!!! :grinning:
no a tehulky-bez komentare,proste uplne silene a huste zavidim,pohyby,briska,to,ze to mate vse pred sebou...nemam co dodat,chtela bych si to s vami vymenit :slight_smile: ......ale teda stejne vam to taky utika,to snad neni mozny!!!!! :fearful:

no a jinak ja jsem smutna,byla jsem na kontrole gyn.,tak konecne me vysetril a vzal vzorky z cipku,ten se mu zda ok,tak huraaaa,snad to dopadne dobre.....
ale zahojena na sto pro se mu teda stale nezdam :unamused:
a bohuzel budu muset na zakrok-plastiku posevniho vchodu :rolling_eyes: , dlouhe siti mi nestacilo,takze navic nejaky steh nejak zmohutnel ci co a tak jsem proste nepruchodna :confounded: ,musim pod narkozu, ale hlavne musim nejak zaridit hlidani pro malou,takzte to chci nechat az na leden,az budem snad v poklidu na prikrmech....no milacek je moooc rad a ja teda taky,jsem z toho otravena,vim,ze to neni nic hrozneho a tak, vse v klidu,ale je to proste jeste chvili komplikace :rolling_eyes: :angry: ,uz se tesim,az to bude zase za mnou

jinak se ale mame moc dobre,mala je desna sikula, muzu se z ni pocurat,jak vyvadi,povida,hraje si a tak,zlaticko moje....
a ted se konecne trochu oteplilo,tak jsme zase porad venku a vic nestiham :grinning: -k tomu ti doktori a den je fuc :angry:

tak jdu haji,at zase rano naskocim :sunglasses:

vsem dobrou noc a pohlazeni pro mimisky
4. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky,
pavly, téda tak to ti nezávidím takové komplikace :fearful: Tak hlavně, aby ti to dobře udělali a byla jsi už v pořádku a snad to s malou nějak zvládnete, respektive asi manžel, že...Tak držím palečky a ať je to co nejdřív za tebou.
nikkyy, tak ten náš se tam moc ukazoval nechtěl, ale i tak nám to stačilo a byli jsme spokojený, že jsme ho vůbec po takový době zase viděli :slight_smile:
Jinak já taky obíhala doktory, tak nic moc...V pondělí na urologii, tam se jim nezdáli výsledky z moče minule, že jsem tam měla streptokoka, tak mi tentokrát vzali moč cévkou (jsem myslela, že jim tam porodim :angry: ) a dneska po poledni si budu volat na výsledky, jestli tam ta brebera je a jestli budu muset brát atb. Já už ho měla před dvěma lety a taky jsem brala atb...chjo...A včera jsem byla na gyndě, tak mi udělala dr. i stěry, radši, aby ještě nebylo něco tady, pak poslouchala ozvy srdíčka a jsme objednaný na 28.11. na "poslední" ultrazvuk...To je hrozný, jak to letí...A ještě budu muset po 32tt na nějaký krevní testy a už mi sestra i řikala o mateřský, kdy si mám přijít nechat ukončit neschopenku atd atd. Je toho spousta...
A malej mi kope jak o život, kolikrát si řikám, že snad ani vůbec nespí :grinning:
5. lis 2008 v 09:00  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Hani našla jsem ty jména jak jsem se vás pokoušela aspoň trošku dočíst :wink:
5. lis 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
ahojky holky,
my ted nespime moc dobre,neplace,ale asi prdiky,nevim,kazdopadne nedam ani hodinu v kuse a docela se to uz na me podepisuje,porad litam po te RHB, cele odpoledne venku a vecer padam na hubu :rolling_eyes: ,taky vstava uz v 6-to se naucila u te kamosky o vikendu,takze musim pockat,az se to zase odnauci :dizzy_face: ,preci jen ty horecky a posun casu nam to pekne preoraly :angry: , dokonce je to i videt u koupani,uz ma zavrene oci,ze chce spat a pak se tim probere a nemuze zabrat,teprve pred chvili jsem ji polozila a to v deset vstava papat :unamused:
nevadi,se to zase napravi,bylo to super,dve kojeni za celou noc,treba se toho opet dockam :sweat_smile:

soni ty jsi to taky uzivas,tak preju,at to mas vse co nejdriv ok a zadne breberky!!!!!
utz bych sla rada taky,ale ja uz mam brisko prazdne :frowning2: ,smutne
no a neboj,on spi,ja taky myslela,ze ne,ale pak jsem ji pozorovala,kdyz vylezla z briska a ona se proste neustale vrtela a protahovala i pri spani!!! proto nam prijde,ze si nedaji pokoj :grinning:

jdu dokoukat pasti-zatim jsem teda skoro nic nevidela,ale hlavne jdu spat :sweat_smile: ,papa
5. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face: :dizzy_face:
Pavly to je mi moc a moc líto co tě potkolo,to si neumím představit,nechat doma malého a jít na zákrok do nemocnice,ale nedá se nic dělat,přece jen ještě další dítě chcete tak se to musí dát do pořádku,ale strašně mě mrzí,že máš pořád nějaké trápení.
Ten posun času nám dal taky zabrat,ale naštěstí jen 3 dny a pak to bylo Ok,já nevím co se stalo s mým chlapečkem,ale on zase většinu dne prospí :sweat_smile: Třeba včera spal od 13h do 17:30,pouze se v 16h napapal,no byl chvilku vzhůru a v 19h klasika puska na dobrou noc a spinkal až do 4h,zase se napapal,usnul v minutě co jsem ho položila a v 7h snídaně :dizzy_face: Myslela jsem,že už budeme vzhůru,ale spalo se dál do 8h,teď tu vesele mlátí do hrazdičky a povídá si na všechny strany :slight_smile: Takže já jsem vyspaná jak v těhu nehrozilo,to mě právě tak krásně okopkával .. a zdál se mi sen,byla jsem těhotná a cítila jsem pohyby,bylo to boží,už pomalu zapomínám jak krásné to bylo,ale nevadí,už jsou nám bez týdnu 4 měsíce a zase blíž k dalšímu těhu :grinning:
6. lis 2008 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky, ja tady tedka vubec nebyla, pac jsem byla temer 3 dny u svagrove a pomahala ji s miminkem, aby mela cas na praci, domacnost atd. Prece jenom treti dite je uz docela zahul, zvlast kdyz ty dve nejsou moc vychovany, ale to je zase jina kapitola. Vcera jsme byly na nakupkach, tak jsem trosku doplnila vybavicku, tak mam radost.
Holky, vy teda mate peripetie s temi rezimy, vidim, ze se mam na co tesit. Maru, co papkani, je to ok?Uz zase zvladne svoji obvyklou davku nebo porad protestuje?
Pavli, at se vam ten rezim brzy ustali. Mrzi me, ze budes muset od male, ale snad ten zakrok provedou rychle, bezbolestne a hlavne kvaltine, takze vsechno bude v poradku a ty budes zase u male.
Soni, a jak dopadlo vysetreni tobe? Mas antibiotika nebo nakonec v poho? Uz se ti to tehu krati, ze? Kolikateho nastupujes na materskou?
Jinak u nas noveho nic, miminko krasne kopka, i kdyz porad tak jemne, dva dny jsem citila mega kopance, ale tedka posledni dny zase takove jemnejsi, asi mam vic plodovky, krasne me dloube pod zebry, takze ho vzdycky musim trosku popichnout, aby se pretocilo nekam jinam...Ale s Davcou krasne pozorujeme pohyby, hladime ho, pusinkujeme, proste paradicka. Jinak jsem se nejak rozjela s pribiranim, prijde mi pomalu, ze mam kazdy den vic a vic...takto skoncim fakt na 20 kilech...Uz tedka budu mit pomalu 9-10 kg nahore...masakr..Ale co, uz z pohledu na vahu zoufam, takze radsi na ni nelozim....Snad to pujde po porodu vsechno dolu nejak rozumne...
6. lis 2008 v 10:58  • Odpověz
Maru, takový spavý miminko bych taky chtěla, jak se to dělá? :grinning: :grinning:
Hani, mrchy jsem tam měla, takže beru antibiotika, ale jen nějaký slabší, tak uvidíme...stejně půjdu na kontrolu až v půlce prosince a atb jsou na týden...tak jestli je vyléčím, tak se mi stejně můžou vrátit do tý doby...Já tohohle streptokoka v sobě mám a vždycky se ukáže, tak se přeléčí a on se pak zase stejně ukáže, tak nevím co z toho bude no :sweat_smile:
6. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz
Hani teď mi 2 dny papá opět normálně a vypije obvyklou dávku,tak kdoví co to bylo ...
Soni on je asi po mamince,ta spinkala moc a moc až do 1.roku :sweat_smile: Dneska spinkal ještě víc než včera a teď dadá nočním spánek :dizzy_face: Zlatíčko moje milované.
Jsem nějak mimo,tak jen v rychlosti,papa
6. lis 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
ahojky fsem
prisla jsem vas rychle pozdravit,dokud mala zase na chvili spi,...
ja si teda nijak stezovat nemuzu,ale je fakt,ze to spave miminko je proste zatim fuc a proste to mame nejak podivne otocene a vstavame ted vecer kazdou chvilku-ikdyz se nam chce spat a tak, v noci taky nedame dyl,nez dve hodiny v kuse,cucnem a spime zase vetsinou dal....rekla bych,ze nam ty teploty a 14 dni jineho rezimu-plus zmena casu proste nesedly-ale nevadi, jak jsem uz psala,hlavne ze neplace a jde to zvladnout v klidu-jen na kone nestiham,ctu vas,to zvladnu kdyz ji chovam,ale jinak bud uklizim, jsem po doktorech,venku s malou nebo si spolu hrajem,teprve ted mam ruce volne,abych i mohla napsat,....a to taky proto,ze tu neni milacek,jindy kdyz konecne zabere siproste povidame,pac jedine vecer se vidime.....
tak trocha vysvetleni,jak se ted mame :grinning:
jinak dela denne nejaky novy pokrok,jsem zastance podpory hlavicky,ale pomalu ji opravdu nepotrebuje a zamerne se vymanuje,desne krasne se na me smeje a povida mi, jsem naprosto posr....jak pozna me od ostatnich lidi-proste alespon ted me miluje nejviiiiiiic na svete a to je snad jedinkrat v zivote,tak si to nalezite vychutnavam....
nekdy se leknu toho,kdyz reknu,ze jsem tvoje mama-co vsechno tohle slovo proste znamena!!!!!!!!!!!!!! :fearful:
jinak malou vic a vic bavi hracky, nektere proste miluje,jine ji neberou
zacina sama vyzadovat spani na boku, naznaci,at ji pomuzu a pak hodinku sladce spinka
taky ji pomalu zacina zajimat kocour, uz ho pozoruje,preci jen se pohybuje jinak nez my....atd atd atd......

a dalsi nase novinky-nejde mi uz od pondeli pracka-opravuje se a ja uz siliiiim,zatim mam veci,ale bude toho pak moooc,jsem zvykla jet prubezne,takze to neni moc prijemne
RHB mi zatim asi moc nepomaha,jsem v polovine,tak uvidime.... :unamused:
no a vypada to,ze jsem dostala lepsi auto,uz stoji v garazi a nejak si na tu myslenku nemuzu zvyknout :fearful: tak uvidime,jestli se szijem :slight_smile:

hani-kila pujdou dolu hrave, vetsina to ma do trech tydnu ok, ikdyzjsou asi krute vyjimky-to my ale nejsme :wink: ,zeeee,jen dej prckovi vse, co jen muzes,jak ja se trapila,ze nemuzu dat vse,tak radeji papej a papej a papaj, a briska si vaz!!!! je jen tvoje!!!!!!!!!! :wink:

soni-tak to me mrzi,ze mas starosti,snad budes brzy ok a atb zabrou jak maji :wink:
chtela jsm se zeptat,na tu holcinu z lednacku,casto na ni myslim,mate nejake zpravy,jak to chudak zvlada :pensive:

maru-jsem rada,ze se mate dobre,posli tomu tvemu zlticku ooooobr pusu od tetky

luci-kdepak jsi???? videla jsem te jinde :angry: :grinning: ,copak to planujete :confused: ,jsem zvedavka,co

a kde mame tehulku niky- uzivas si mimiska a nestihas nas,vid :grinning:

mejte se vsechny mooc dobre a zdrave!!! papa
6. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
PS.zvladla jsem dodat alespon par novych fotecek,papapa
6. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz
pavly joooo lítám zařizuju nestíhám dočítat ty vaše romány spisovatelky jedny
plánuju srazík ze začínáme je to trochu náočné ale už v poho..teda holky našly místečko a jen jsme se rozhoupali......
6. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz
pavly, o berušce zatím žádné info nejsou, teda já o ničem nevím...

Jinak Terezka je úžasná :dizzy_face: Kolikrát si řikám, že budu ráda, až bude malej venku, nebudu se tu tak nudit, bude to jiné, ale zase na druhou stranu jsem ráda, že tu máme ještě svůj klídek :slight_smile: Zatím ať se jen převaluje v bříšku :wink:
A od čtvrtka začnu chodit na cvičení pro těhotné, tak se těším, že se aspoň budu trochu víc hýbat a že snad se tu zkamarádím s nějakýma těhulkama :slight_smile: Jinak když to jde, tak samozřejmě ven chodím, většinou když jsem doma sama, tak do Tesca nebo nějakýho obchodu, máme je docela z ruky, čtvrt hoďky chůze rychlý, ale teď to jdu dýl a zpátky ještě dýl, je to do kopce a hned se zadýchám...Ale aspoň dobrý pocit, že jsem venku :slight_smile: A můžu aspoň jít i jinudy, lesem a parkem, tak to je taky fajn :slight_smile:
7. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky, nejak tedka nestiham, jsem hodne se svagrovou a malym, pustily jsme se do nakupku vybavicky a vanocnich darku, do toho si uzivam synovecka, chovam, co to jde (dokud ho unesu :grinning: ), pomaham svagrove atd.atd., takze na net neni cas. Tak vas vsechny moc zdravim.
Soni, at ti atb zaberou a jsi zase ok :wink:
Pavli, mala je uzasna, a jak zase vyrostla. Dej vic fotecek, prijde mi, ze se hrozne zmenila, chceme vic fotodokumentace :slight_smile: Nelinka je krasna a Heli vypada moc spokojene, krasne jste si vikend uzily, mam radost za tebe.
Tak se mejte krasne, my dneska zaciname podle MS 25.tt, uz se nam to krati. Jak pise Soni, uzivam si posledni tydny klidku a pritom se silene tesim na mimiska :dizzy_face:
Jinak kamaradce se dneska narodila dcerka Ester - 3,45kg, 49 cm, tak mam radost za ni :dizzy_face:
Opatrujte se, posilam pohlazeni pro mimisky a pupiky. Paaa
7. lis 2008 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Okoukla jsem Pavlínce fotečky a musím honem napsat,že je překrásná a strašně velká,to je změna,fakt! Už je to slečna a moc ji to sluší a sedačka je božíí :dizzy_face: :dizzy_face:
Pavly já taky pořád podpírám hlavičku,i když už není tak moc třeba,drží ji sám a krásně,ale jakmile se rychle otoči nebo ho něco zaujme a on hlavičkou škubne,aby to rychle vidět tak mu přepadne dozadu a nemít tam ruku tak se překlopí,takže ještě stále podpírám,i když malá je opravdu šikulka :slight_smile:
No ty kila dolů ... já teda nekojím a nekojila jsem nijak dlouho a kila dolů jdou,ale děsně pomalu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stále mám nahoře 5 kilo a teď jsem se fakt na té váze sekla,že to nejde a nejde,přibrala jsem nechutně 18 kilo ( a to jsem rodila v době,kdy se teprve nejvíc přibírá,takže by to bylo nakonec ještě víc) a i těch 13 dole beru jako zázrak :sweat_smile: Co si budeme nalhávat,mě těch 5 kilo nijak nevadí,klidně ať mi zůstanou,však mi až teď lidi říkají,že vypadám jako ženská :grinning: ...... a předtím jsem byla co? :confused: :grinning:
Vlezu do všecho oblečení,obleču i své rifle 26 tak to nehrotím :slight_smile: Akorát ten špíček co se mi z těch riflí vyvalí :sweat_smile: :sweat_smile:
8. lis 2008 v 08:28  • Odpověz
Dobre ranko holky, Maru, pripojuji se k tobe, ze mala Terezka je uz slecinka. Ze to chce ale vic fotecek? :sweat_smile: :dizzy_face:
Maru, a ty jsi rodila vlatne k kolikatem tydnu? Ja presne nevim. Ono s tim pribiram v urcitych fazich tehu to ma kazdy jinak, nekdo pribere nejvic ve 2.trimestru, nekdo ve 3. Ale co pise chytra literatura, tak ve 3.trimestru uz by ten vahovy pribytek nemel byt tak velky, tak uvidime. 18 kg je dost, ale ty jsi mela taky mega pupik :dizzy_face: Ale nedelej si vrasky, slusi ti to moc a moc, a ten spicek se casem zrovna, prece to nebudes hrotit pred Vanoci ne? :dizzy_face:
Holky taky je u vas tak skarede? U nas teda hruza, venku je skoro tma, jak je tam mlha, mrholi a vsechno dohromady...to abych svitila...
8. lis 2008 v 09:00  • Odpověz
Hani no určitě to chce víc foteček :dizzy_face: Rodila jsem v 35 tt,přesně 34+2 :wink:
No já Hani přibírala od začátku až do konce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neměla jsem nikde pauzu,bylo to strašné,ale měla jsem v sobě hodně plodovky tak to bylo asi tím,proto i ten mega pupík,Domínek si tam krásně plaval :grinning:
U nás je teda polojasno,ještě vykukuje sluníčko,ale asi se to postupem času zkazí,no nebude mi to bránit v tom,abych vyrazila ven :slight_smile:
8. lis 2008 v 09:19  • Odpověz
Maru, tak 35.tt je fajn, to uz by si zase tolik nepribrala :wink: , tak tech 18 kg je peknych. Ja jsem zvedava, na kolika skoncime my, jde to nahoru jako blazen, uz mam temer +9kg, ale kdo vi, co bude do konce, hlavne at je mimi zdrave, kila se pak shodi...Papam na co mam chut, ale snazim se neprejidat, a mlsam kdykoli, kdy mam chut, ale snazim se tak nejak v norme..
Tak to mate super, ze je relativne pekny pocasi, to u nas je od rana hodne skarede, ale treba se vycasi..Si budu muset poridit nejaky prsiplast, jak bude mimi, abych mohla chodit za kazdeho pocasi. Jak to resite vy? Destnik je na prd, kdyz clovek musi ridit kocar...
8. lis 2008 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.