• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Tak já to řeším právě deštníkem nebo si prostě narazím kšiltovku a jedu,mě déšť nijak nevadí,když je to drobně tak nemusím mít nic a jak hodně tak vezmu fakt ten deštník a jdu v dešti vycházkovým krokem :grinning:
jj 35 tt už je slušné,ale přece jen je to ještě 5 týdnů do konce a já přibírala fakt kilo týdně a to jsem sladké skoro nejedla a žádné zvláštní chutě nebyli celé těhotenství,tak nevím proč to tak lezlo nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu pozdravit alespon na skokprotoze vas tu vidim
mala ted vstala,ale jinak v noci prakticky do dvou nespime-po pul hodinkach a zase od sesti do deviti nespala,takze ted se dospala a piska tu na me :grinning:

ja jsem doma sama,pac mi milacek opravuje mou novou karu :confused:

no a k pribirani, ja porad zvracela-coz vy bohudik neznate a nechtejte zazit,takze mych 9kg k porodu byl pro me neskutecny zazrak a byla jsem na to pysna (kdyz vezmu,ze jsem na zacatku zhubla,tak jsem nabrala celych 14kg)
a hani ja teda nejvic pribirala prave od toho 34tt,to jsem se bala rano vstat,jestli projdu dverma,ja to citila,jak leze a leze,tak uvidis :grinning:

a prsiplast chci taky sehnat,mam tu takovou jen sustakovou plastenku,ale ta jena prd,kdyz fouka vitr :unamused: ,chci takovou tu pevnou-nastesti jsem prcek a na deti se delaji,snad se povede sehnat :grinning:
jinak teda ja nemam problem chodit s kocarem a ridit ho jednou rukou-jede sam,plus destnik a pohoda....ale ve vichru me to uz tolik neba s nim zapasit :grinning: a hlavne se po trech hodinach docela pronese :grinning: :grinning: -nemam nejlehci,no
a ksiltovku jsem nikdy nenosila,nemela,ale uz jsem si jednu marcelovu zkousela,vypadam jak debil,ale chci si ji poridit,protoze kdyz jen mzi,tak taky destik nepotrebuju,ale vadi mi to do obliceje,no mam tu seznam,jen co se dostanem do nakupaku,to bude masooooo :grinning: :sunglasses:
8. lis 2008 v 10:32  • Odpověz
autor
a fotecky,jak byla nemocna,tak jsem nejak nemela silu ji fotit....ale ted to dohani,zase ale nemam muj poc,nemam tu zadny program na fotky,tak to pracne stahuju jednu po druhe,davam na plochu,plus pak jeste uprava-zmenseni-no hnus velebnosti,tak jsem dalajen vzorky,priste snad stihnu vic,je fakt jina a jina
a uz se vzteka,chce si povidat :dizzy_face:
8. lis 2008 v 10:33  • Odpověz
holky a co bunda s kapucou :wink:
tak chodím já šiltka mi sluší-nesluší...jak se vyspím a tlemím se na sebe do čumskla.... :grinning:
to zmenšování a ta robota s tím taky hnus ee.....
8. lis 2008 v 10:56  • Odpověz
Tak jsem tu, uz jsem si umyla vlasy, cela se oholila, opeelingovala, maska...a uz drhnu WC a vana bude nasledovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pavli, tak tech 9 kg je krasnych, kdyz jsi mela takove problemky, fakt sikulka :dizzy_face: Jsem fakt zvedava, jak to bude na konci s tim pribiranim, ale nejak se do toho nehrnu, jeste si uzivam 2.trimestr, i kdyz za chvilku taky bude koncit. Tedka je to fakt pohoda, takto by to mohlo byt az do konce, ale vim, ze bude asi hur, ale i lip :dizzy_face: Tedka mam hrozny "strach", ze porodim predcasne, ze mimi je jeste takove malusenke, ze by to bylo jeste blby, tak si rikam porad, jeste vydrz a s miminkem si povidam, ze se na nej mocinky tesim, ale jeste 13 tydnu musi vydrzet, pak uz ho radi privitame..No nevim, mely jste to taky, strach z predcasneho porodu? Nemyslim jako Maru, tak 35.tyden uz jde, ale spis jeste driv...No snazim se tyto myslenky vypudit, ale strach o mimi je hrozny...nekdy na to myslim, a pak si rikam, ne, jdete pryc, takove myslenky si vubec nesmim pripoustet a radsi zacnu hladit brisko a mazlit se s mimi...Tak snad to bude lepsi casem...
8. lis 2008 v 11:04  • Odpověz
Pěkné sobotní dopoledne :slight_smile:
S tím předčasným porodem jsme na tom stejně, taky si pořádm řikám, že co když to přijde dřív, zvlášť když v lednu máme dvě holky, co jim to hrozí už teď, teda ta jedna už opravdu vypadá na listopadový mimčo. Ale snažím se být v klidu a ani se moc nenamáhat, občas dát nějakou prochajdu (teda ne v dešti, to mi nebaví).
A jak zvládáš holení? Nohy u mě ještě ujdou, ale "tam" to teda stojí za to, sice si tam nevidím, ale zvládnu to...se zrcátkem mi to moc nejde, tak to nějak odhadnu - zatím jsem přežila :grinning: A předevčírem jsem si už vyloženě musela ostříhat nehty na nohách a to stálo taky za to - ani nevím, jakou jsem u toho zaujímala polohu :grinning:
To ono se bude teprve víc přibírat? No potěš :grinning: Já už teď mám nahoře 12 kg :grinning: :grinning: No, to bude dvacítka jen to fikne, už to vidim :grinning: Jen aby aspoň něco šlo dolu samo a kdyžtak ostatnímu pomůžeme, pokud bude v našich silách :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 11:54  • Odpověz
Ahoj Soni, no to jsme na tom stejne, taky se snazim v klidu a zatim se to snad dari, tak ja jeste 13.tydnu a uz muzeme rodit, nejlepe tech 15...
Holeni mi jde docela dobre, ale ja nejsem moc chlupatka, pac jsem hodne svetla a chloupky nejdou temer videt..A kdyz bude nejhur, povolame manzu :grinning: No o nehtech mi taky nemluv, i normalne s tim mam "problem", ne tak ted :grinning:
No a s pribiranim jsem taky v soku, ja myslela, ze uz pribirani skoncilo :sweat_smile: :grinning: :angry: No vidim to taky na tu 20...ja uz se radsi nevazim :grinning:
8. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz
holky :grinning:
já nechávala manžu holit a chodila sem na pedikru jinak se to fakt nedalo....
8. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz
Už vidím, jak mi manža stříhá nehty na nohách :grinning: :grinning: Aby mi vůbec zbyly prsty :grinning:
8. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz
no to sem taky neriskovala jen holení a smolil se s tím hodinu a já kosla ve vaně na stojáka :grinning: ale napedikůru si zajděte fakt já měla truma z toho že jak sem těžká a kůže na nohách se vytlačuje a roluje a na sále hodím kopyta hore...že ty tam podemnou omeje...tak sem před porodem šla :wink:
8. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz
Tak že bych se po něčem mrkla v okolí? :grinning: To je strastí :grinning:
Dopoledne jsem tu seděla na sedajdě a vyšívala a tomu prdovi se to asi nelíbilo, tak mi pořád něco nad pupíkem vytlačoval, jsem myslela, že mu už naplácám :grinning: :grinning:
8. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz
já chci taky sedět na sedačce,mít nohy hore a vyšívat :sweat_smile: :grinning:
Ale taky jsem tak seděla,teď už vyšívám po nocích a jsem šťastná,že aspoň chvíli mám na to čas :slight_smile:
jo a holení s tím mým mega pupkem byla jedna velká sranda,bez zrcátka ani ránu od 24 tt :sweat_smile:
Předčasný porod ... mě to ani nenapadlo a rodila jsem,takže holky buďte v klidu,toto jsem už vybrala já,vám se narodí donošené miminka :wink:
8. lis 2008 v 19:28  • Odpověz
Mně to vyšívání teď docela chytlo :grinning: Jen mi štve, že občas nemůžu sehnat ty správny barvy bavlnek a můžu prolézt kdejakej krám...Tak to vždycky udělám nějak jinak a ono to taky ujde :slight_smile:
Tak já dodělávám obídek a odpoledne půjdem asi ven, je tady krásně, slunečno, jen nevím jaká je venku teplota, ale to je jedno hlavně když svítí sluníčko :slight_smile:
9. lis 2008 v 11:30  • Odpověz
http://www.nitarna.cz/vysivaci-prize.html

Soni bavlny obědnávám tady podle předlohy,stačí zadat číslo anebo podle vzorníků si vybrat ty správné bavlnky :wink: Já vyšívám už od 12 let :slight_smile:
9. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
ahojky holky.letim pozdravit,vikend natriskany,ale uspesny,vic snad napisu,az dojedu od doktora,ted se letim koupat a tak,jen ze na vas myslim :wink:
10. lis 2008 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas zdravim po fajn vikendu.
Vy jste teda sikulky s tim vysivanim, ja jsem si taky rikala, ze bych to zkusila, ale nejak na to nemam odvahu. Naposled jsem vysivala nekdy na zakladce.... :unamused: Ale rikala jsem si, ze bych nejakou peknou a jednoduchou predlohu mohla zkusit. No uvidime :dizzy_face:
My jdeme dneska na 3D, tak se moc moc tesime, snad se malicke trosku predvede a ukaze se nam. Vecer kdyztak hodim fotecku.
Pekny den vsem.
10. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
Haničko, tak doufám, že 3D utz dopadl dobře a že máte pěkné fotečky, já se tak těším :dizzy_face: :dizzy_face: Honem honem, šup šup :sweat_smile:
10. lis 2008 v 16:59  • Odpověz
jéé holky já si až teď všimla co jsem tu vyšila za hrubku,prý obědnávám místo objednávám :sweat_smile: :sweat_smile: Těhu demence :stuck_out_tongue_closed_eyes: pardon :wink:
10. lis 2008 v 17:07  • Odpověz
marus a já jsem tak těhu dementní, že mi to ani nedošlo a to jinak jsem na to docela pes :grinning: Takže :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 17:16  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Prý těhu demence,to už samo dlouho nejsem,já jsem fakt úplně krachlá na hlavu,jsem chtěla napsat prsotě,že mi to doma už nemyslí no,tak jsem zvědavá s čím přijdu až nakouknu potřetí :sweat_smile: :zipper_mouth:
10. lis 2008 v 19:12  • Odpověz
maru :grinning: :grinning: :grinning:
já se polepším fakt slibuju a budu písat častějc
jo zítra jdu k notářovi to dědictví ukončit tak to bude zas den tak pápá
10. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz
Holky, fotecky z 3D jsou v albicku, jenom tak narychlo, bylo to krasne, ale mely jsme dost rusivych prvku jako placentu u obliceje, pupecni snuru taky pres oblicek, o rucickach ani nemluvim, ale bylo to super. Mimi celou dobu krasne spinkalo, ani se nehlo, dr. mela co delat, aby ho probudila k nejake aktivite. Ja uz se tak tesim na unor :dizzy_face:
10. lis 2008 ve 22:19  • Odpověz
Hani, krásnýho mrňouska máte :dizzy_face: :dizzy_face: Mezi nožky jste nekoukali :wink: :sweat_smile: :zipper_mouth:
10. lis 2008 ve 23:17  • Odpověz
Cauky Soni, dekuju.Nene, bude prekvapeni a uz se na nej silene tesim :wink:
11. lis 2008 v 07:59  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak mala jeste chvili spinka-zazkrak,tak ne¨jdu ani na WC a rychle letim sem napsat,jak se mame,jestli to stihnu,pac proste jinak nemam ted vubec cas

vikend byl super, vyjeli jsme nakupovat veci na me :grinning: a darilo se-jak jsem psala,chtela jsem zimni a to hodne,abych mohla kocarkovat,tak mam zatelplene kalhoty, trekkove boty (ty stare loni uplne odesly-mela jsem je asi tri roky a byly super, pak mam uz pripravene uplne do mrazu a snehu), sehnala jsem ksiltovku-ale ne vylozene sportovni,ale takovou napul,takze mi snad i docela jde a hlavne se da dat jakoby na celou hlavu,takze snad zakreju ta mista,odkud mi vznika migrena-hlavne teda ji mam do vetrna a do slabeho deste, pak jsem zvladla jednu rozepinaci mikinku ke krku-aby mi tam netahlo a vyhlidla jsem si bundu-to teda bude ranec,dovezou mi moji velikost,tak jsem zvedava,jestli za penize bude i ta kvalita,jak vsichni slibujou,kdo ji ma,tak ji vychvaluje,tak jsem faaakt zvedava (dala jsem prednost do cerne barvy,ikdyz bila by byla bozi,zeee,ale s mojim stestim nejblizsi dva roky asi bila nema sanci :grinning: )
no takze to bylo naproto super, mala nespala a koukala,nepotrebovala ani chovat na ruce -laska moje,je vychovana,lezela v kocarku a cumakovala...ale cestou domu zacala usinat,takze jsme dojeli v 5,ja ji i sebe zateplila a hura na prochazku-abych ji to vynahradila a abych se ji odvdecila-tak se krasne vyspala v kocarku,no a pak koupani a usinani opozdene a nezvadla jsem uz napsat.....

a bezne dny jsme ted meli nabourane tou RHB a spatnym spanim terezky, neslo se od ni hnout od vecera do rana,vstavala v 6,chtela se jen na me koukat a teprve kolem pul 9 zase na chvilik zabrala,musela jsem byt s ni a kdyz se probrala,tak fofr koupat a oblikat a tak,v 10 dochazela mamka a to muselo byt hotovo a ja letela po doktorech,dojela jsem zpet,zase papat a uspavat-na pul hodinky,to jsem zvladla tak pripravit veci na ven, pak rychle si pohrat se zlatickem a kocarkovat a po kocarkovani uz chce chovat,je kolem te 6 protivka,vykoupat a zase to usinani a tak...takze fakt to byl kolotoc,nestihala jsem si ani umyt hlavu

a vcera vrchol, prijela segra,takze tu pro zmenu byla do jedne jeste ona, u toho jsem zjistila,ze jak mam zazalohovane veci v tom nahradnim pocitaci,tak se jeden soubor z niceho nic promenil v zastupce a data smazany,tak jsem rychle musela jet do kadane,kde mam pocitac v reklamaci a znovu to stahovat,nejdriv jsem tu ale hodinu rvala,ze to nemama,prootze jsem tam vse poctive vymazala-aby mi na to necumeli cizi....ale nastesti se to diky tomu zastupci a tak povedlo nejak obnovit,tak jsem byla stastna!!! no a pak zase kocarkovat-s tou segrou,svagrovou,neterema,no babinec!!! a pak obvykle koupani a doma navsteva-kamos a opravar na pracku-no kdyz blazinec,tak u nas ted,fakt :angry: :sweat_smile:

takze dneska nemam RHB-jsem fakt rada,pani ma malounemocnou,tak tyden je zrusen a posnutej,tak jsem vic nez stastna!!!!mam dopoledne ted klid a muzu poklidit ,prat teda nee :angry: :angry: ,ale alespon neco, snad to zase dozenu a hlavne, mala se snad uz konecne pri spani vraci do normalu,dneska usnula sice az kolem 9-ale to ji tu budilo,jak tu za ni chodili se divat a jak ja odchazela,lae vstava uz zase pomalu na tu 12,takze super, muzu od ni uz odchazet, a dokonce jsme dneska zase kojili az po dvou hodinach-celou noc, a to tak,ze opravdu zase jen nakojime, vytahneme kozicku a spime a muzu se otacet,odchazet a tak, to jsem fakt nemohla,takze huraaaa,snad zase bude dobre, ale reknu vam,kvuli 14 dnum,kdy mela horecky a tak,je to teda dobre rozhazene, to vam povim,to bych necekala :fearful:

jo a jeste jsem zapomnela,ze jsem si objednala dvoje bavlnene puncochace-takove ty detske s jednou carkou vpredu a dvema v zadu-ja je proste miluju a ty stare odchazeji,takze snad jsem pomalu na zimu vybavena!!! jeste rolaky a dlouha trika na zastrkavani do kalhot a bude to ok :dizzy_face:

no tak jsem snad stihla dopsat alespon kousek,co se tu deje... a ted konecne jinam :wink:

luci-kdy jedete,kam jedete-povidej,jsem zvedava :confused: ,taky bych nekam rada s holkama....
maru-no ne tehu demence,ale mama demence,mam to taky neboj, a docela husty teda!!!! se tesim,az si budu colu foukat,abych se neoparila :grinning: , kdyz mi volala svagrova a chtela poradit s ukolem do 4 tridy,tak jsem se fakt bala neco rict,jsem rok doma a uplne blba :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
soni,taky se tesim i na tve fotecky a jak se mas jinak,vse uz nachystano, preci jen ti to fakt leti,vid :wink:
hani-mate fakt bozi miminecko, tesim se taky na unor, s tebou :wink:

a tak niky uz na nas uplne zapomnela,co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jeste neco jsem chtela napsat,ale zapomnela jsem to-jak jinak,treba jeste cvakne a dopisu to

ted zase letim,alespon na to WC,mejte se krasne a opatrujte sebe i poklady a uzivejte pocasi,ktere nam fakt preje,zatim (kdybych ty veci jako nepotrebovala celou zimu,tak se zlobit nebudu,budu jen rada :grinning: )
zatim papa
11. lis 2008 v 08:21  • Odpověz
Pavli, ahoj, to je teda roman, na tebe nemame :grinning:
Jsem rada, ze sis udelala radost a pokoupila vsechny potrebne vecicky. Kdyz je clovek dobre vybaven, tak se ta zima snasi hned lip, ze jo? :wink: Super, ze jste fotecky zachranili, ale musel to byt mazec, predstava, ze clovek ztrati svoje data, ale nastesti to dobre dopadlo.
Koukala jsem na fotecky, mala je bozi, jak neuveritelne vyrostla, to je mazec :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face: Uz je to opravdu mala slecinka. A to hromadna fotka je taky super, krasne jste si to uzily. No chtelo by to chlapa nakeho.... :dizzy_face:
11. lis 2008 v 09:03  • Odpověz
Ahojky maminky i skoromaminky, jak se pořád máte?Nemám moc času sem chodit a ani vás dočítat, ale musím vám pochválit miminka jsou úžasná. Terezka je moc krásná slečna a Domínek je zase smíšek, Sára má krásný kukadla no a těhulky mají krásná bříška i věci pro mimísky, strašně vám tohle těšení závidím. Ale taky se musím pochlubit už máme stavební povolení takže hned na jaře jak přestane mrznout začneme přistavovat, doufám že to půjde rychle a my se budeme moci brzo vrhnout na pořizování miminka. Mějte se moc krásně, opatrujte miminka a těhulky vy si užívejte těhotenství, doufám že já si ho budu nejpozději koncem roku 2009 taky užívat a těšit se na Dominika nebo Klárku :slight_smile:
11. lis 2008 v 11:45  • Odpověz
Ahojík :dizzy_face:

Maru super fotečky Domči..obzvlášť poslední :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra jdu zas na kontrolu..jsem zvědavá :sweat_smile:

Jinak to moje zvíře si oblíbilo levý bok a tam vegetí..super..šišaté břicho a bok vyvalenej :grinning: andílek se trefuje do slabin..ho miluju :grinning: :sweat_smile:

Pavly nezapoměla :sweat_smile: tu sem :sweat_smile: já se zakecám v únoru a pak nestíhám :grinning:
11. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz
No mamky, kde se flákáte? já tu na vás celej den čekám a ono nic. Néé jen se hezky věnujte těm svým drobečkům :grinning:
11. lis 2008 v 17:58  • Odpověz
pavly jedeme tady:
http://www.chalupapohadka.cz/index.php?p=apartmany-pohadka&m=2&lng=cs

na květnový víkend všichni to máme kolem 200km, takže tak jukni je to báááájooooo

jinak dnes skončilo děd. řízení, ale bohužel to jde dál soudem jelikož faták vypatlaný brácha nepřistoupil na dohodu dělá naschvály takýže soudem, soudní výlohy platit všude na přepisy chodit ve třech..já kojim ségra maká on fetuje..super kombinace co? fakt zabila bych ho...je to hnusné ale než mamka radši on...vždycky kradl nic nepaltil nestaral se a ted se šarpe o prachy a o byt po mamce hyena zasraná :angry: :angry: :angry:
11. lis 2008 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.