• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Pavly, gratulko k nákupům :slight_smile: Už aby aspoň ta zima začala, aby sis to taky užila :grinning:
Jinak my v podstatě tak nějak máme všechno, nebo je to "na cestě" :grinning: Včera jsem objednala kosmetiku a nějaké věcičky do porodnice - pro mě...v podstatě si už můžu pomalu začít balit tašku :grinning: No, ještě mně chybí ty kojící podprdy a nějakou tu rozepínací košili bych chtěla. S těma podprdama radši počkám až na leden, asi teď to nemá cenu..a kdybych si koupila o číslo větší, tak co když mi pak zase nebude...A dneska jsem ještě koupila knížku pro malýho, jak se do ní zapisuje :dizzy_face: Už jsem jí prolítla, tak už aby se začalo vypisovat...nebo radši ještě ne, to pak bude akorát všechno utíkat...
luci, to je mi líto, že máš takové trable :cry:
11. lis 2008 v 18:49  • Odpověz
Jo Soni si nevybereš
11. lis 2008 v 19:18  • Odpověz
luci, u nás doma jsme jednu dobu měli taky trable s bráchou :frowning2: "Trochu" propadnul automatům a bylo zle...naštěstí si pak našel holku, je s ní už 5 let a jsou manželé a vypadá to, že je OK, ale ta doba byla taky strašná...jsem akorát furt řvala...
11. lis 2008 v 19:40  • Odpověz
Luci to je fakt na prplesknutí bráchy..to mě mrzí..ještě takové tahanice :pensive:

Soni taky mi chybí tak podprda a košilky :grinning: ..dneska vyzvednu balíček v lékárně co jsem objednala přes net..vložky,kalhotky a věci pro malého..dokoupím teploměr,ten chci vidět na vlastní oči a né přes net a bude :wink:

A teď se jdu obléct a pofrčím směr DR na kontrolu!jsem zvědavá co zas se dovím :frowning2: minule výtoky a tvrdnutí!

Soni taky se Tomík tak hodně mele?Kuba si oblíbil levý bok..je tam furt nalezlej..kope a mele sebou jak o život fakt už skoro celý dny a noci a mě už to tam fakt bolí..břicho našikmo a je krásně cítit..pravej bok měkkej,levej tvrdej přesně jak leží!blázínek..včera už jsem kňourala,že to bolí když čutal 2 hoďky do jednoho místa :sweat_smile:
Jo bacha tak teď jede v močáku..bomba :sweat_smile:

Tak papík a držte mi palečky at zas mi nedaj prášky na něco :frowning2: ukážu se večír
12. lis 2008 v 09:18  • Odpověz
Ahoj nikkyy,
tak to já tu "lékárnu" objednala přes net a manža mi to vyzvedne v lékárně v Praze, na co platit poštovný, když jsem zjistila, že tu lékárnu má hnedka vedle práce :grinning: A aspoň to tam bude mít připraveno :grinning: Nedokážu si představit jít se seznamem do lékárny a tam zdržovat, to by byly ksichty lidí za mnou :grinning: :grinning:
Jo, malej je pěkný zlobidlo..Ráno po probuzení začal, protože jsem si lehla na záda, pak jsem si šla pro čerstvý pečivo, myla nádobí, žehlila, tak byl v klidu, ale teď jak jsem si zasedla ke stolu k pc, tak začal znova :grinning: A ty třeba poznáš, co na tebe vystrkuje?? Já buď jsem tak blbá, že to nepoznám, nebo nevim...Ale občas je to takový velký, že si řikám, že buď to jsou záda nebo prdka...ale stačí břicho pohladit a on se stočí někam jinam :grinning: :grinning: Někdy mu to tvrdá dýl, než pochopí, co chci aby udělal, ale dá si říct :grinning: :grinning: Je to prďolka náš malej :grinning:
Tak ať doktor dopadne dobře a dej pak vědet.
12. lis 2008 v 10:26  • Odpověz
Soni,taky jsem objednala přes net a dneska vyzvedla v lékárně hned vedle gyndy :wink:

no myslím,že prdelku a pak nohu zásadně,tu už poznám :grinning: a pak se mi hrabe asi ve střevech :sweat_smile:

Tak Dr OK,,díl mám magnesko jenom a malej je prej fakt divoch :grinning:

blbne mi net,tak mizím

papa
12. lis 2008 v 19:55  • Odpověz
nikkyy, tak super, že kontrola dopadla dobře :slight_smile:

Já už taky mám svou drogerku doma, tak jsem to tu včera očichávala a hned bych to na sebe patlala :grinning:
13. lis 2008 v 09:43  • Odpověz
já jsem krémíky nebrala,ty mi koupí mamka k Vánocům prej :grinning: takže já brala čistě lékárnu...teploměr,vložky,kapičky,neco na teplotku atd..pač lékárnu mám až v Kralupech a o víkoši se pak táhnout do Prahy někam..no těžko.tak jsem něco koupila na první pomoc :dizzy_face:

Ale krémíky taky všude očuchávám..minule jsem čuchala a mačkala,až jsem si olej kydla na bundu a triko :sweat_smile:
13. lis 2008 v 09:55  • Odpověz
nikyyy to se mi stává taky ňuchám ňuchám a kyd nejlíp na nos :grinning:
a jaké krímiky dostaneš??
A kde je pavly?
13. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz
Zdravím :dizzy_face:
holky čtu vás,ale nějak mi nezbývá čas psát,vždycky napíšu do srpna a chci hned napsat sem a ejhle,maličký se ozve a je po srandě :frowning2:
Stále nám rostou zoubky,stále nejsou venku,ale průjem na chvíli ustal,ale rozslintal se snad ještě víc pokud to teda jde,na pohled jdou vidět dva zoubky dole- jedničky a dva nahoře - řežáky,nahoře to má oteklé hrozně,tam to tipuji,že vylezou nejdříve :dizzy_face:
Pavly koukala jsem na fotečky,ta tvoje princezna je perfektní :dizzy_face: Fascinují mě její kukadla :slight_smile:
Gojgánek až vyroste tak bude nádherně snědá,bude to malinká drčice,oblbne hlavu spoustě kluků :dizzy_face: :dizzy_face:
A bříška .. ach .. nádhera :sunglasses:
13. lis 2008 ve 13:30  • Odpověz
maru :grinning: snědá po tatínkovi já se barvím a solárkuju..teda ted ne tatínek má řeckou krev :grinning:
maru nekecej tolik zoubků jo????no sára taky usilovně si strká prsty do pusiny ale včera jsem jezdila po dásni a nic ale fakt asi co nevidět se budou klubat takyx
13. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz
jj řekla bych,že je spíš na taťku a pokud řecká krev,kurňa tak to do Ostravy pošlu Domču na námluvy :grinning:
No fakt mu lezou najednou několik,taky dost u toho trpí,z ničeho nic začne plakat a strká ručičku do pusinky,slintá jak buldoček a cpe si tam všechno co vidí,v noci i moji košilku :sweat_smile: Má tam hrboly jak himaláje a jdou vidět bílé tečky,nahoře má bílou čáru přímo :sweat_smile:
13. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz
maru je celá táta hany měl maminku řekyni :wink:
ahá tak to jsou zubky sem zvědavá kdy u nás
13. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
no jo zoubky :frowning2: trápení,už ať jsou venku :wink:
13. lis 2008 ve 14:31  • Odpověz
jo maru at jsou venku mě to teprve čeká ae co musíme si tím projít všechny ať tak či onak to zmáknem ne? :slight_smile:
13. lis 2008 v 16:44  • Odpověz
Luci mamka říkala že mi veme pár kousků od Nivei tu novou řadu!nechci toho brát kvanta.třeba mu to bude vadit..ale něco věmu,krémák,olejíček at neco mám :dizzy_face: pak uvidím..zkusím třeba i v DM neco..treba nebude potreba neco drahého :dizzy_face: co ty máš?
13. lis 2008 v 18:31  • Odpověz
niky tak to schvaluju ta je nejlepší...mám i tu naturals řadu johnson a je taky moc dobráááá ale ta nivea sensitive na to určo alergie nebude a klidně toho vem kbvanta mycí gel a mlíčko mám na necelé 2 měsíce a je to věčně vyprodané...a jestli můžu ještě doporučit je super kosmetika chicco..mycí emulze šaplonek..no úžasně jemně to voní nedělá alergie....fakt nicea a chicco a naturals johnsons doporučuju všema desti
13. lis 2008 v 18:35  • Odpověz
autor
caute maminky,na chvili u kojeni sem jdu¨
-zoubky-taky to u nas vypada na vic najednou,natekle ma cele dasnicky,bila mista taky vidime,co ale bude prvni jsem zhvedava,hadat netroufam
-tehulky,ja vam tak zavidim tohle zarizovani, to bylo tak kjasny!!!!
-nemela jsem skoro nic,jen vzorky a stacilo bohate,neco jsem dostala a pak si stejne nakoupila podle sebe a male a to dostane mi tu stejnak lezi, ale lekarna se urcite vyplatila,odsavacku jsme potrebovali hned druhou noc,jeste ze jsem ji mela......
-niky-me nivea zklamala,smrdi mi neco, dostala jsem neco a hruza-kapesnicky a nevim co jeste,ale na prdelku to jde....moje zkusenost
-luci-super pohadka, taky bych jela, uz planuju
-jinak ja stale chodim po RHB a tak stiham jen malo veci,ale pracka uz jede, byt tak nejak v poradku,takze jsem spokojena....
-holky,jste ze vsech koutu,nevite o nejakem peknem rodinnem hotelu s bazenem na kratkou dovcu,relax-pred silvestrem? premyslime,ze bychom nekam vypadli.....beskydy zavrhujem,tentokrat bychom radeji bliz, preci jen cestovani v zime.....

konci kojeni,zatim letim
13. lis 2008 v 18:43  • Odpověz
pavly no o pohádce poreferuju v kbětnu ale i komunikace a vše okolo Ok takže zatím hodnotím kladně
já mám z nivey i prdelní ubrousky pure..ty sou nej až na tu cenu ale probla sem snad všechny a ty jsou nej takové pořádně vlhké žádné vyschliny, nejhoší jsou ty babylove a podobné slátaniny za 30kaček ale prej teskácký sou super ty jsem ale neukoušela nějak nemám důvěru ani idvahu to zkoušet :grinning:
pavly ohledně dovči ti neporadím ale na pohádce v zimě je sauna....bazén ee
13. lis 2008 v 18:49  • Odpověz
Luci- mamka má drogerii parfumerii takže mi to objedná z velkoskladu za ty nízké ceny!tak myslíš,že toho můžu vzít víc?v nejhorším prodám co?
13. lis 2008 v 19:21  • Odpověz
jako já bych to na tvém místě brala fakt mlíčko mám na 6 týdnů tu olej koupel na měsíc a mám to tak že jeden večer je pěna a druhý zase mydlím :slight_smile:
13. lis 2008 v 19:23  • Odpověz
už se těším až budu Kubovi mazat toho pidi midi pindíka :sweat_smile: :grinning: :grinning:

kdo tu máte kluka??Akorát MAruš? hele jak s přetahováním pindíka?už ti něco DR říkala?kdy začít?kámoška to zanedbala,DR jí nic neřekla a kluk musel na zákrok :pensive:
13. lis 2008 v 19:23  • Odpověz
niky tak to maru já nevím ale prej do půl roku nepřetahovat a pak ve vaně jen pod vodičkou ale to víš já mám holku tož ti neporadím a jakou máte káru???
13. lis 2008 v 19:25  • Odpověz
no to vím že pod vodou potom,jsem to dělala když jsem hlídala prcky,ale nevím od kdy :pensive: ale mám času habakuk :grinning:

Káru jako kočár? coletto austin..jukni do albíka
13. lis 2008 v 19:58  • Odpověz
týbrdo ten vypadá dobře a ten pokojík taky super...já o to byla ošizena pokojík bude později mám 2+1 tak to látáme jak se dá
13. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz
Veru rychle na skok před ordou,pindíka přetahovat,ale jen malinkou špičku co to jde,víc ne,dostat s toho bílý maz a hotovo,ono to časem pustí dál,když se narodil tak to šlo malilinko,skoro vůbec a čím je starší,tím víc mu to jde přetáhnout a tvoří se mu předkožka :slight_smile: A jedině ve vaně při koupání .. a už tu nejsem papa a dobrou noc
13. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz
dík...no pokojík ješě neni hotov,postupně doděláváme!
No mýt 2+1 tak taky neni co dělat :wink:

kára je fajn,jsem z ní nadšená za ty prachy :dizzy_face:
13. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz
MAru dík..to jsem chtěla slyšet,že se může pomalinku koro hned po porodu :dizzy_face:
Taky jukám na Ordinaci a pak jedu pro Toma do Prahy do hospody :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice bych šla nejradě spát,ale co bych pro něj neudělala :sweat_smile:
13. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz
týjo tak sem se nasrala konisko žere moje příspěvky :angry: :angry: :angry:
14. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz
autor
ahojky holky,zkusim to strucne,pac proste ted casu moc nemam :frowning2:
vcera byl tatulda dlouho v praci a dneska sel na pivko-ja ho pustila :grinning: ,ale je na me cele uspavani a domacnost-takze proste frmol,vsak vite

nas rezim-hlavne vecer proste stale neni nastaveny,kazdy den je jiny-ale je to i tim,ze kvuli RHB nekdy kocarkujeme hodne pres poledne a pak min pres odpoledne-jako dneska, a jindy jdeme ven na cele odpoledne spis az do 6 a tim se nam asi hybe usinani.....
vcera treba spala uz po 7,ale budila se po pul hodinach a chtela otacet,zvedat nozicky....skoro do 11...dneska zase ne a ne zabrat, mazlila se s prsem a pak jsme si hrali s rucickama....a zabrala az po pul 9-a zatim se neozyva....
naucila se taky otacet na oba boky,takze se budi a ja litam,kdyz se zamota a potrebuje v postylce narovnat-snad je ji mala,ci co :angry: :grinning:
no a dneska se poprve uplne sama otocila na brisko,takze v 8 misto spani chtela trenovat-prdolka malicka :grinning:
takze to je proste zajimavejsi...
pak mi taky prijde,ze nas "trapi"prdiky,stale prdi sama a v pohode,ale mam proste dojem,jak kdyz se nejak meni zazivaci system a zvyka si na to,prdi v jinych intervalech a tak a asi ji to zatim nevyhovuje....
---takze kdyz chci spat,tak ji drzim nozicky nahoru nebo ji pridrzuju na boku-kdyz to zrovna nezvlada sama....abychom alespon chvili spali
stale se navic budi po dvou hodinach na kojeni-coz mi ale tolik nevadi,napapa se, v klidu se da odstavit a spime dal,zvykla jsem si....

no a zoubky-ty nas taky trapi, nekdy mam pocit,ze si sni celou pesticku, nekdy se az davi,jak si ji tam rve...ale zoubek zatim nikde...
takze se taky asi jeste dlouho nevyspime :grinning:
jsem ale zvedava,jestli alespon to vecerni ukladani se nejak upravi-ikdyz taky nenadavam,myslim,ze mnohde je to horsi,slozitejsi a s placem,coz u nas je minimalne,takze jsem vdecna a spokojena a rada to vydrzim....

jinak pracka uz funguje,takze od rana peru a peru a peru-nestiha ale susak :angry:
zaridila jsem prvni darek na vanoce a vybiram dalsi-parfemy pro obe mamky,ja chci taky novy,ale nestiham objet parfumerky,abych to ocuchala,mam tu uz vzorky a nemuzu se rozhodnout,potrebuju vyjet zase a dat si neco na telo,preci jen to je rozdil....
no a pristi tyden snad konecne zaridim ocni, plavani-pro malou a to foceni
do toho stale dal denne RHB-me uz svihne :rolling_eyes: ,zlepseni kde nic tu nic :cry: :confounded: ,naopak mam ted zafacovanou levou ruku,natekla mi zila u palce,ze rukou skoro nehybu-snad je to lecebny proces :confused: :frowning2:

luci-tak to ja vubec tolik kosmetiky nespotrebovavam,davam fakt kapicky...
a ty kapesnicky jsem asi mela stejny,mohly byt prosly??? fakt smrdely me i ostatnim :confused: -no odradilo me to
papers ubrousky mi prisly moc tenoucky-nedalo se tim poradne nic utrit-hned se to zmuchlalo na maly nic....levne z obchodu jsem jen otevrela,cuchla a odlozila-pouzivam je treba v aute,kdyz doridim,utiram si ruce od volantu,nez jdu k male /pac autem jezdi i manza sluzebne a ne vzdy s umytyma rukama :angry: /
no a nakonec jsem se ja zamilovala do huggies a ty fakt miluju,jsou pevne,takze se mi s nima krasne utira,modre jsou uplne bez parfemu...nebo hned voni krasne a zarovne ne ostre,takze jsou to ted moje lasky a uz nehledam dal

na pokojicek uz se zase klepu,ted je pro mimiska,ale tesim se,az z nej budem delat pokojik primo pro terinecku...jen barvy na zed stale nevim, porad vyhravaji ty 4,to jedine asi nezmenime,no uvidime,co nam ve 3 letech vysvetli,ze :grinning:

jo uz vim,co jsem chtela minule-tehulky to holeni, uz vas stve :grinning: , ja musela az do konce sama,milacek se v zaveru lekl :sweat_smile: , pry tezky ukol,takze jsem si funela se zrcatkem sama, no zvladla jsem to,ale pri te neobratnosti jsem byla asi prakticky za nemluvne :grinning:
a pedikuru jsem zvladla taky az do konce sama-ale protoze jsem nebyla schopna se nekde domluvit-jsem trdlo! vzdycky jsem chtela a nic,zasejsem to zvladla.....ale mela jsem i paty ok, poctive jsem je udrzovalal cele tehu spesl kremem a vzdy jsem se davala do gala na utery-to jsem chodila k doktorovi....a nastesti jsem rodila ve stredu-byla jsem rada,ze to tak krasne vyslo :grinning: ,citila jsem se za toto dobre.....
.no ale jsou i jine veci v tehu a ty jsou krasne,treba jako pohyby a vubec to vedomi,ze jste 2v1a ze ve vas je zivot,ja uz si snad fakt nedokazu vybavit,jake to bylo :frowning2: :cry: ,a to se taaaaak snazim si to ozivovat :cry: ,uzivejte si kazdickou chvilku,ikdyz je to brisko cim dal vic taky potiz :wink:

a jeste jsem neco chtela,kdyz si vzpomenu a stihnu to,tak jeste napisu..

kazdopadne jinak mi net chybi,ale milacek je muj milacek,je nadherna,uz se ji vybarvuji i rasy dole a nahore se stale prodluzuji :sweat_smile: ,to jsem uz necekala....a je uzasna, usmevava, upovidana a proste zatim pohodova-tuk tuk tuk a proste bych se laskou rozkrajela, to je taaak kraaasnyyy
no nic,dobrou noc maminky a pusinky pro vsechna nase stesticka :dizzy_face:
14. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.