• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
tývoe pavly stručně jo????? :grinning: :grinning: :grinning:
zoubky asi i u nás budou aktuální pořád cpe do pusiny prstíky i moje a má je naběhlé asi jí to svědí, ale dneska jsem koupila cal gel tak bude zase dobře.
k ubrouskům ty huggies zkusím...hnědé myslím shea butter že? tak dám na tebe a zjkusím, jinak nivea dělá troje ubrousky pure tmavě modré výtažek z leknínu ty miluju , pak světle modré výtažek z bavlny a ještě takové trochu do tyrkysova bez parfému.....
14. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
luci,ty jo,ted na to koukam,no strucne toasi proste neumim,to radeji nepisu,jsem zjistila :zipper_mouth:
nevim,ktere jsem teda mela, a vadila mi jen vune-smrad...
a huggies jsou super i ty zelene- aleo-tyto troje ja stridam a jak rikam,nechci uz jinak,tak jsem zvedava,na tvuj dojem :confused:
a gel mame taky,ale zatim mi neprislo,ze by to nejak zvlast pomohlo,takze slintame-to jsem koupila neco na mazani,pac se nam dela exem...a gel schovavam,az bude jeste hur-jak pises - z toho se uz jen tak nevyvliknem :grinning: :grinning:
14. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz
úavly tak ti pak písnu můj dojem
jo eště je babydent bez cukru..ccca 60-80Kč
14. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz
autor
ten nemam,tak kdyztak uvidime a poridime,diky :wink: ¨
maru-nasla jsemfotky-boziiiii,ja chci taky takovyhoooo :fearful:
14. lis 2008 ve 22:15  • Odpověz
autor
luci a ted jsem nasla i vase,vy takhle plavete joooo,to me nejak nenapadlo,nebo nekam chodite??? ja prave cekam na kurz,davam jen na brisko zatim
14. lis 2008 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj holky, preji krasnou sobotu. Dneska je tam nadherne, tak vyrazime nekam na prochajdu, treba do ZOO nebo nekam na hrad.
S tema ubrouskama je to asi vec nazoru, svagrove treba Huggies vubec nevyhovovaly, ani Pampers, ty jsou pry moc mokre, takze schvaluje Niveu, vyzkousela i Tesco a sly, tedka ma Happy a taky dobry. Tak asi musime vyzkouset :slight_smile:
15. lis 2008 v 10:57  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:

Pavly stručně krásný :sweat_smile: :grinning: jsem zvědavá až dle tebe napíšeš normoš příspěvěk :sweat_smile: :grinning:

Tak ubrousky řešíte jo? žinka amýdlo a je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (si delam srandu) jsem taky zvedava co té naší prdelce bude vyhovovat..určo vše to nejdražsi :sweat_smile:

Maminy...je možné že fakt poznám když mě kope nohou a pak mi jí někam zaboří?nebo si to jen namlouvám..pač to tak cítím..nožku..tak mě tam drtí a pak narve do bříška..tvrdá boule..šahnu a myslím,že je to fakt patička..chodidlo..malinké a tvrdé..cca 4 cm :sweat_smile: to je nožka že?
15. lis 2008 v 17:54  • Odpověz
niky může to být kolínko nebo loket nebo pěst
pavly chodíme do plaváčka ale dneska jdeme trénpvat doma :wink:
15. lis 2008 v 17:55  • Odpověz
Jé Luci díky......no každopádně je to fakt bžunda..ale občas už ječím když mě dloubá v žebrech :sweat_smile:

Holkííí jaký máte kolotoče nad postýlku?Ségra mi ho koupí asik k Vánocům a chci ho objednat teda co nejdřív?je jich tolik a já nevím :sweat_smile:
15. lis 2008 v 18:04  • Odpověz
Ahoj holky, Niky, to fakt nevim, ja nedokazu identifikovat, co me tam kope. Muze to byt cokoli :sweat_smile: No a pod zebrama me dlouba teda radne, zrovna ted, a neni to moc prijemne :grinning: Ho vzdycky musim popichnout, aby se nekam otocilo.
Kolotoc bych chtela, ale zatim vubec nevim jaky..je jich tolik... :unamused: Me se libi takove ty pastelove, ale pro mimi je pry lepsi nejaky zarivejsi..tak nevim...jestli to vubec vyuzijeme, co vy na to, holky? Me se libi vsechno od Nattou.
15. lis 2008 v 18:08  • Odpověz
Hani mě nabral žebra a žaludek a jídlo málem letělo ven...nějak mi přijde,že se nemůže vejít dle toho co tam dělá...nebo je celej já a musí se roztáhnout a mít hodně místa jako já v posteli :grinning:

No kolotoč chci s nějakýma plyšákama asik a barevný..ale netuším..je toho mraky :sweat_smile:
15. lis 2008 v 18:12  • Odpověz
niky barevný určo hrací taky ale za sebe esli můžu jelikož to malou fascinuje tak ty na dálkový ovládání :grinning: páč ty natahovací natáhneš a do 3minut jdeš natahovat zas
15. lis 2008 v 18:42  • Odpověz
na dálku?a nechce prcek hned playstationa? :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2008 v 18:50  • Odpověz
to spíš já.nesce se mi tam furt chodit a natahovat :grinning:
15. lis 2008 v 18:56  • Odpověz
hihi to mě taky bavit nebude..prostě mu vysvětlím,že to nefunguje :sweat_smile:
15. lis 2008 v 18:59  • Odpověz
tak jestli se ti to povede task máš u mě oskara :grinning:
15. lis 2008 v 19:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: mu řeknu že jsem zákon :grinning: :grinning:
15. lis 2008 v 19:14  • Odpověz
se ti na to vy... :grinning:
15. lis 2008 v 19:32  • Odpověz
to je jeho boj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
néé už mám asi vybranej,ale dálku teda nemá no..neva..manža bude běhat :sweat_smile:
15. lis 2008 v 19:57  • Odpověz
tak to jo tak ukaž jaký kousek máš :dizzy_face:
15. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
jé ten je suoer, ten se bude Kubíčkoví líbit
15. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz
ujde ne?je barevnej a cena je taky super si teda myslím :grinning: tak snad mě s ním nepošle do háje :grinning:
15. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz
co vůbec dělá Gojgánek? jsem jukala na fotečky co jsi dávala naposled a super..je k sežrání :dizzy_face:
15. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz
jo a ve vaně je boží :grinning: koukám,že jí zajímala hračka a né voda :grinning: :grinning:
15. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz
ty jo Luci koukám,že máte ve vašem termínu v červenci R.O.S.S.I.B. :confused: ty jo koukám na její albíčko a říkám..kurňa ten její chlap je mi povědomej a hele on je to můj kolega :grinning: slouží tam kde já,ale já byla v kanclu :grinning: a oni bydlej asi necelý kilák od nás..mazec :grinning: jak je svět malej :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: hihi mu to schválně řeknu za 14 dní až povezu do práce lístek na peníze :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz
Niky jo ross..... :grinning: :grinning: :grinning:
dneska dostala gojgy čupr plavky jdu je hodit do albika sou k sežrání :dizzy_face:
15. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz
heeejj ty jsou boží :grinning: :grinning: :grinning: a ještě fotku Gojgy v nich :grinning: :grinning:

jj Ross..fakt mazec..jsem četla kde bydlí a ona to je vesnice hned vedle nás :grinning: ale on říkal,že jdou někam na Prahu západ :grinning: počkej,na něj vychrlím fotky co tu maj :grinning: to má za to,že chtěl manžu vyhodit z našeho parkoviště :grinning:
15. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz
niky to vyfotím až v pátek na plavču :wink: jinak frčím do hajan jsem grogy tak dobrou
15. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz
jéé a čtu že má taky super tchýni..přijde mi,že má tu samou co já :grinning: :sweat_smile:

Tak dobrou noc oboum :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.