• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
holky, co to tu čtu? :frowning2:

Niky, držím palečky, ať udržíš hormony a je ti lépe :slight_smile: :wink:

Luci, tobě držím palečky, aby nedošlo ke zhoršení a Sárinky srdíčko zůstalo takové, jaké je :wink:

Maru, Domínek je k sežrání... na fotkách s tebou nebo s Marťou.... já chci takýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :wink:
21. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
autor
tak jsem dala malou babicce do kocarku,na hodinu,at simuzu v klidu vytrit,protoze s tou rukou jsem desne zpomalena a ja tu rvu jak krava :frowning2: ,uz podruhe jsem ji dneska opustila :cry:
21. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz
Pavly: koukám taky veselo :frowning2: ach jo..mě štve fakt ten táta :frowning2: tak jak jsem dřív nevycházela s mámou a s tátou suprově tak se to obrátilo :dizzy_face: ale štve mě,že ta tátova přítelkyně,ta zněj dělá fakt nevím co,brzo ho uštve..když ho vidím je stahanej maká od ráno do noci 7 dní v týdnu a jí je to málo a ječí na něj!pak se diví,že si táta dá lahvinku vína..proč by sakra nedal?už ho posílá na odvykačku atd..je to pinda prostě!
o mě tvrdí,že nemůžu se nikdy postarat o dítě,když jsem čekala ty dvojčata měla hubu keců že jsem nezaopatřená a že na to nemám,že sotva zvládnu se postarat o psa atd :frowning2: (vdana,svuj byt,práce..dle ní nezaopatřená)
hlavně že její synáček..18 let.základní vzdělání,učňák nedodělal,vyhodili ho,občas fetuje a neskutečně chlastá a má syna 1 rok..ale já jsem nezaopatřená,nemůžu se nikdy postarat..její synáček ano :angry:

a tchýně..no nekomentuju..až se Kuba narodí,bude hůř..to je mi jasné,to se z ní po.... a zda Toma nezmění to,že už bude Kubča s náma,tak to bude taky veselé..on mámě nic neřekne,jen se usmívá a dělá neviditelného aby náhodou jí něco neřekl špatného a mě taky ne...takže jsem za krávu já :frowning2: ale co..zda se jí nepostaví on,udělám to já a Toma jsem už varovala,že ona kluka nebude prostě často vídat,pač já tam jezdit nebudu každý týden jak ona si představuje!a poslouchat její debilní rady apodobně!Doufám,že manža pochopí,že rodina jsme on,já a Kuba a že si nenecháme do života kecat od nikoho..naši to nedělaj,ani jeho táta,jen tchýně furt buzeruje...a to ještě bude boj ohledně koček..na to se moc těším..no boj..mě je to šumák,já tam jezdit nebudu s klukem hold a jí tady nechci..takže je to v rukách manži co jí řekne..doma je hrdina jak jí to vysvětlí že to je to šílený,že je hrozná a před ní andílek...nic nevadí..pohoda!už teď k ní nelezu kvůli kočkám a vždy čekám u švagrovky a tchýně je nasraná,je to o patro nad ní,ale problém..nechápe že z toho mám strach,,snížené protilátky,potrat za sebou a kočy nenávidím+její bordel doma....ale občas už se bavím nad tím,jak dělá blbou,že tohle neví :grinning: :angry: :angry: :angry:

no nic..to bych tu mohla psát do aleluja a ještě si to tu může kdokoliv přečíst..což mi nedošlo :sweat_smile:
21. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz
niky, ale neulevilo se ti trochu když jsi to tu vypsala? :wink:
21. lis 2008 ve 14:19  • Odpověz
Luci ani ne..pač to bych musela popsat tak 20 stránek :grinning:
já začnu psát..celá se rozohním a píšu 5přes9 :sweat_smile:
21. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz
no tak na co čekáš? sepiš román :grinning: :wink:

holky, jsem dneska trochu ulítla.... brouzdala jsem na netu po kočárkách :grinning: :zipper_mouth: výsledek mám v albíku :zipper_mouth: :dizzy_face: :wink:
21. lis 2008 v 15:52  • Odpověz
já už koukala :grinning: pěkně tě to chytá co? :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 15:53  • Odpověz
hele to nemůžu,to by bylo 20 stran sprostých nadávek..Maru mě zná jak mluvím..co? :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 15:53  • Odpověz
Ahoj holky,
luci, tak to koukám, co to máte, nerozumím tomu, ale doufám, že to bude OK.
nikkyy, na oblečení peč, něco najdeš a netrap se tím, nemá to cenu...za chvilku budeš zas jak proutek :slight_smile:
pavly, vy jste teda už pěkné :slight_smile: Jen tak dál...a ty doteď pořád jenom kojíš? Tak to zachvilku začnou příkrmy :slight_smile:
Hani, snad jsi v Hodoníně pořídila dobře :slight_smile:

Tak já byla včera navečer na těhu cvičení, tak to bylo super :slight_smile: Učili jsme se i dýchat k porodu, tak byla sranda. S lektorkou (fyzioterapeutkou) si tykáme a je nás tam pět těhulí a já nejstarší, co se týče těhotenství, ale jinak snad nejmladší, to ještě jsem nezjistila :confused: A dneska jsem vyrazila za kamarádkou do Phy, co na začátku srpna rodila a už jsem jí neviděla asi měsíc, možná dýl...malá taky pěkně povyrostla a je celej tatínek :slight_smile: A jinak byla docela hodná, jen možná jí taky začnou růst zoubky...Jen teda dneska bylo pěkně hnusné počasí, navíc jsem zmokla, promáčely se mi boty a než jsem dojela a došla domů, tak jsem byla zrmzlá jak ratlík. Tak snad to neodmarodim. Zítra asi budu doma a nevytáhnu paty z bytu, budu pěkně v teplíčku, poklízet a koukat na filmy :slight_smile: A malej dneska asi reagoval, když Natálka začla brečet, vždycky se mi začal vrtět v břiše, tak to asi byla reakce na dětský pláč :slight_smile:
Příští pátek jdem konečně na ultrazvuk, tak se těším, aspoň se snad dozvíme, jak malej leží a kolik má cca kg, vůbec nevím...na poslední utz jsme byli ve 20tt, což bylo 11.9. a to už je tak dávno :fearful:
21. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
Já debil si šla zkusit své bokovky před těhu a já je narvu sotva pod zadek :cry: :cry: :cry: pomooccc...rozjeli mi boky a prdel :pensive:
21. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz
Soni já jdu ve čtvrtek na velkej UTZ v 30tt jsem taky zvědavá kolik váží a měří....teda zda ho změří vůbec!měří jen hlavu vždycky,ale řeknu si o to.snad nemáme 2 kila :sweat_smile:
21. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz
no to já na utz půjdu ve 31+5 :slight_smile: Ale to neva...

To já si už předčasně koupila dvoje těhu kalhoty a střídám je...a spíš se budu modlit, ať do těch před těhu kalhot se pak vejdu :grinning:
21. lis 2008 ve 20:27  • Odpověz
budu mít depky až pak, teď to neřeším :grinning:
21. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz
no já nevím proč mě to napadlo,že si je zkusím :sweat_smile: fakt boky a prdel mi pekne vyjela!nenarvu je ani za boha..snad se pak nejak vratim do puvodniho stavu :sweat_smile:

a jsem nasraná..jako když už mě točí tchýne,táta tak te manžel..mám ho plné zuby..víc neschopného chlapa jsem neviděla :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: má štěstí že neni doma a schytal to jen po telefonu,být doma,je mrtvej už nebo já nevím :pensive:
21. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz
hm, ten muj je nasr...., asi půjdu spát, ať ho nevidim, až přijde z práce, v deset...jsem asi před měsícem při couvání narazila do jednoho auta, jim se promáčkli dveře, nám se nic nestalo...ale tím, že jsme to způsobili jako my, tak nám zvedli povinný ručení :angry: o dva litry ročně...si snad ze mě dělaj prdel...a manža mi šílel po icq...to bude řeč, teda...jak ho znam, tak má chuť zrušit auto..
21. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz
Soni taky dobrý :sweat_smile:
ten můj je na zabití...měl zařídit auto od kámoše na stěhování,kvůli nové sedačce že nám jí odveze no a kámoš sem jede zítra a můj drahý se na to vysral..tak má peška,jediný ukol mel,zařídit to...4 dny volna a nic..nezvedl telefon..jak chce..mám ho plný zuby..furt něco.neni schopnej nic udělat,na vše se ptá,nic neví,nic neudělá beze mě..jak to chce dělat až bude Kuba? :sweat_smile: zešílím :cry:
21. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz
prosim tě, ten můj včera nebyl schopnej ani si vybrat košili do práce a musela jsem mu pomalu oblečení připravit já...já nevim, co si ti chlapi jako myslej proboha...furt se na všechno ptá, co má udělat, pomalu nic ho nenapadne, jen by si hrál u pc... :angry:
21. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
dneska už jsem KO z toho cestování, takže se jdu uvelebit do pelechu :slight_smile: Tak dobrou :wink:
21. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz
hele to neni jen u nás jo?mě se i tá zda se má vyčůrat nebo to má vydržet..když někam jedem..prej co myslím? :confounded: :frowning2:

Tak dobrou :dizzy_face:
21. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz
tak samo jeste nespim...manza dorazil a je nasr...ale uz radsi pujdu spat...
21. lis 2008 ve 22:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: si říkám,že tě tu furt vidím :grinning:
21. lis 2008 ve 22:27  • Odpověz
ja jsem hrozna :grinning:
21. lis 2008 ve 22:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: já už od 9 se chystám cistit zuby :grinning:
21. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak už tu taky máme sníh, ráno byla pěkná chumelenice, ale už svítí sluníčko, je modro a krásná zima...za oknem se to tak pěkně pozoruje :slight_smile:
22. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz
čauky..

tady taky sněhu hodně a klouže to a my letňáky...ale museli jsme na nákup a neměla jsem to dělat..samozřejmně,že jsme to ťukli.kolo v prdeli...musíme to jet nechat srovnat pač je hnuté..prostě to se tady nedá :frowning2: všude zavřeno aby se to přezulo :pensive: mě ten sníh a zima tak sere..zlatá praha na tohle..sice přečky,ale tam se s níh neudrží :pensive:
22. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz
nikkyy, teda to je blbé :frowning2: My už přezuto naštěstí máme a na nákup pojedem zítra nebo v pondělí, tak snad to bude ok a roztaje to...bych radši byla na horách...
22. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz
Soni..já nečekala že bude takhle,jinak bych si udělala větší nákup.jenže mi tady nemáme žádnej obchod a musíme až do města autem..takže jezdím vlastně denně no a ndeska mazec!měla jsem počkat až to trochu roztaje,ted uz to vypada OK celkem..ale já se tak lekla,to byla fakt rána a Kubča asi taky a řádil jak divej,jak kdyby chtěl vylézt :pensive: no a takže nejem přezout,ale i oprava auta :cry: přezujem až v pondělí až manža pojede z práce,pač tady neni momentálně kde a gumy máme v tchána :pensive:
22. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Tak holky jste se teda pěkně rozjeli,to jsem četla táááák dlouho a mám toho tolik na co chci reagovat a co vám chci říct,že polovinu uričtě zapomenu a pak si budu nadávat :sweat_smile:
Nejdříve honem co mám v hlavě od Lucika albíčko,musím moc a moc pochválit kočárky to je přesně můj styl!!!! Jsem koukala jak z jara jak jsem ty kočárky viděla,tak nějak jsem si představovala,že budeš mít přesně ten styl co nemám ráda,ale ejhle,no jedna velká pochvala :wink: Jo a děkuji za pochvalu mého kulihráška,neboj jednou buddeš mít přesně takového Domínka :wink:
Jo a před rokem mi už skončila mrcha a pomalinku se blížil Domínkův čas :wink:

No nejdříve já a tchýně,no comment,to nekomentuji,jako já ji mám ráda,ale proč tu do prdelky leze 2-3x týdně!! Mě to tak leze krkem,ona mi prostě vždycky naruší program,mám v plánu udělat to a to a houby neboť ona se tu nasáčkuje a naprosto nereaguje to co ji řeknu,jakože mě malý fakt hodně spí,ale hodně,takže ona když tu přijde tak většinou spí nebo se zrovna chystá spinkat a ona buď ho vzbudí tím jak stojí a čumí do postýlky(samozřejmě nahlas mele a to už prostě Domínkovi vadí!) nebo furt do něho hustí,když ho ukládám,aby spinkala třepe s ním a u toho on prostě neusne,on potřebuje svého nynánka,plenku přes hlavičku,dudlána do pusinky a kolotoč a ne tcýni u zadku a poslouchat její žvásty a její debilní třepání!!!! Fakt ji mám ráda,ale s Domčou se to nějak změnilo...

Veru my jsme si už psali ohledně tohodle problému versus tchýně a tak,takže k tobě se vyjadřovat nebudu,už jsem si to řekli a to bych tu seděla týden než bych napsala vše co mě trápí a tak,moje rodina to víš jak to je a ostatní,no taky to nemám nic s medem,vlastního otce jsem nepoznala,nevlastní mě psychicky týral,utekla jsem z domu jen kvůli němu a v 18-ti se přestěhovala k Marťovi totálně nepřipravená na samostatný život a teď mě strašně miluje,jen protože jsem porodila dítě a on je DĚDA! Tak nějak je víte co,velké hov..! No já se k němu vyjadřvat nechci a dál mám dalšího jakože "tatínka",mamčin nový přítel,pěkný kretén!!! Zkazil mi svatbu a nesnáším ho ještě víc jak toho prvního,no nebudu to reozebírat,ale taky teda jsem si užila svoje...

Lecenek to měl teda nejhorší z nás,neumím si představit přijít o maminku v době,kdy jsem čekala malého a byla nejšťastnější,jak píše Pavly,silná osobnost a to moc!!!

Pavly Terezka má krásné míry na to,že je jenom kojená,stejně já vás všechny obdivuji a zároveň závidím,ty co kojíte,já to štěstí neměla,doufám,že si to vynahradí u druhého miminka a už se na něj fakt neskutečně těším,co budu dělat až tu bude se mnou i druhé mimi a já pak už těhu nikdy nebudu :confused:
Ty RHB ti nezávidím,snad už to budeš mít u konce a bude pokoj! Taky ruka,foukám na bebíčko z daleka,ale snad to pomůže a zase bude jen a jen dobře.

No a ty příkrmy,tak mi už začali,maličký začal na šťávičkách a moc mu chutnají,hlavně jablíčková,tu miluje a kouká proč nedostane ještě :sweat_smile:
Dnes ho čeká premiéra,dostane kašičku na noc a už brzy první lžičku mrkvičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
JInak nevím jestli jsem to tu psala,ale je to můj cvalíček má 7,61 kg a 65 cm :sunglasses:
A plno věcí jsem zapomněla ...

jo ještě těhulky vám ty týdny tak neskutečně naskočili,jak koukám tak za chvíli máte můj tt,kdy jsem šla rodit a to 35tt :pensive: Tak Veru doufej ,že Kubča má už 2 kg kdyby náhodou chtěl vykouknout dřív,je to výhoda,já už na to koukám takhle,čím víc tím líp,ale samo,že ti to nepřeji a to nikomu!!!

No a letím Domínka tu zabavuji,že pískám a vískám jako on a on to opakuje :slight_smile: papa
22. lis 2008 v 15:47  • Odpověz
fuj to jsem se rozkecala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2008 v 15:48  • Odpověz
teda maru ses rozepsala
teda ty "tatínky "ti nezávidím, ono asi nebylo co...jsi to měla těžké..a co ti udělal na svatbě? :astonished: sem zvědavec co?
takže ty příkrmy ti závidím...užse těším až gojgy bude baštit, tak držím pěsti ať první mrkvička chutná co nejvíce :wink:
22. lis 2008 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.