• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
licik ten žlutý roan je krásnej :dizzy_face:
22. lis 2008 v 15:56  • Odpověz
Maru vyjadřovat se aky nebudu..napsali jsme si to :wink:

Holky mě ten kluk chce dneska zníčit :angry: levej bok totálně tuneluje a do toho okopává nebo co žaludek a žebra..já už tu ječím,že ho nechci,už to bolí :sweat_smile: břicho tvrdé přesně kde je uvelebenej..musím chodit jinak mi dělá z břicha cirkus :sweat_smile:
22. lis 2008 v 16:54  • Odpověz
Holky se poseru strachy..za chvíli jede Tom do práce,to bude moje smrt těch 30 minut než dojede..snad to nikam nepošle :pensive: tady je konečná světa..a my ty letňáky a ještě bouchlý auto :pensive:
22. lis 2008 v 17:03  • Odpověz
MAru v 30tt už má mimčo 2 kila?asi ještě né co?
22. lis 2008 v 17:04  • Odpověz
Veru ještě ne,Domínek měl 1,573 g a přesně za měsíc jsem ho porodila a to měl 2,470g tak vidíš jak každý týden hraje svoji roli :wink:
Hlavně si ty gumy co nejdříve přetáhněte,to je důležité a Tom určitě dá na sebe pozor :wink:

Luci já se o tom nechci bavit,je to pro mě bolestivé téma s toho důvodu,že jsem se na svatbu moc těšila a připravovala ji 13 měsíců :pensive: Promiň ...
22. lis 2008 v 17:42  • Odpověz
Tak nedojel :frowning2: ani nemohl vyjet..jede pro něj kolega aby to stihli do práce :sweat_smile: takže mi někde chudák mrzne venku..mě klepne..já tohle nesnáším..je mi na zvracení!A ráno musí busem a musej ho pustit dřív z práce..to jsem tvědavá teda :sweat_smile: :pensive:
Přezout jedem v pondělí,zítra nás nikde nevemou,je zavřěno a pro gumy jedem do Nerátek k tchánovi!
a pojedem až v po odpo,až se to trochu ujezdí,jinak nemáme šanci :frowning2:

Bacha ted v 18 hodin zacali sypat chodníky...večer..dobrý ne?a celej den tu lidi házej zadky :angry:

No tak to jsem zvědavá kolik bude mít prdolka ve ctvrtek :dizzy_face:
22. lis 2008 v 18:10  • Odpověz
maru ok :wink:
niky a kde bydlíkujete já myslela že v matičce Praze???
22. lis 2008 v 18:58  • Odpověz
za matičkou Prahou :grinning: tam jsme byli,ale teď jsme Praha západ..kousek od Kralup nad Vltavou..Holubice-vesnice jak býk a v ní satelit :grinning:
22. lis 2008 v 19:08  • Odpověz
ahá já mysleal že jako Praha jako praha...teda centrum, teda né centrum přímo ale město...chápeš žeY? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2008 v 19:09  • Odpověz
jj chápu :grinning: :grinning: :grinning:

néé jsme vesničani :sweat_smile:
22. lis 2008 v 19:10  • Odpověz
dneska musím jukat na přátelé..Racel rodí..včera mě fakt bavila,až jsem si řekla,že rodit nebudu..na to nemám :sweat_smile:
22. lis 2008 v 19:10  • Odpověz
jé niky j bych rodila znova se vším všudy bez epiduralu jen píchli vodu a tlačila sembylo to nádherné lepší jak svatba, na porod sáry žádný okamžik nemá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2008 v 19:12  • Odpověz
ty jsi blázen :grinning: já se toho bojím...té bolesti..kontrakcí a pak vytlačit to pipkou,nástřih a šití..mě klepne...já omdlévám u braní krve a trpím bolestí :sweat_smile: to já nedám :pensive:
22. lis 2008 v 19:17  • Odpověz
jo a pojedu tam s velkoui cestovkou..nevím co zbalit a co né..beru všechno :sweat_smile:
22. lis 2008 v 19:20  • Odpověz
nikuš beru to ze tebe vážně...ne vždy je nástřih nutný, dnešním trendem je upouštění od epiziotomií, hele nejvíc a brutálně bolí otevírací kontrakce...ty kdy ještě nesmíš tlačit než se otevřeš na 10cm a můžeš tlačit...mě moc pomohlo rajtování na balonu fakt malá padala dolů díky gravitaci skoro sama......a když můžeš tlačit tak je to parada protože ty bolestivé kntrakce jdou jakoby přetlačit tvou silou tak to jen brní, takže to co pro tebe je nejbolestivější...vypuzení dítěte...je to nejméně bolestivé, věř mi :wink:
22. lis 2008 v 19:20  • Odpověz
jéé ale co ty kontra před otevřením..to nedám..a když se nebudu chtít otevřít? Jako MAruš..38 hodin nebo jak dlouho vid?to umřu :cry:

Holky ten kluk je divokej od té bourajdy..teda ťukance..se mele jak blázen :sweat_smile:
22. lis 2008 v 19:22  • Odpověz
mě přijde,že nástřih dělaj už všude a všem :sweat_smile:
22. lis 2008 v 19:22  • Odpověz
a vynech slova jako brutálně bolí..to mi nedělej :grinning:
22. lis 2008 v 19:23  • Odpověz
niky divej ty otvírací maj mezi sebou pauzu v ní jde načeprat trochu síly na další ty tlačící kontrakce už pauzu nemaj polevuje jedna a nastupuje druhá to je fakt záhul navbíc se v této fázi dává oxytocin, který ty kontrakce zesílí...ale jinak to nejde...fakt nástřihu s evyhnout dá..mě třeba masírovala při prořezávání hlavičky..to mi říkal manža viděl to
22. lis 2008 v 19:26  • Odpověz
takže tak...a měla jsem ty hnusné křížové bolesti manža mě doslova bouchal do beder aby mě to polevilo..a vidíš žiju :grinning:
22. lis 2008 v 19:28  • Odpověz
ty kráso.. já to nedám..na to nemám a navíc mě bolí všechno a hodně :sweat_smile: já se nejvíc bojím těch kontra :pensive:
víš nejhorší je,že ani nemám předtsavu jak to bolí..k čemu to přirovnat
22. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
žiješ..já ne..já se rozloučím po odjezdu do porodky :grinning:

jdu juknout na ty přátelé
22. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
no já měla ten syndrom tox. šoku...když používáš tampony, tak se přečti ten letták, je to tam popsané...zkrátka když jsem si dala tampon tak jsem měla pocit jako kdyby mi někdo spodem chtěl narvat dovnitř dřevěný kůl.....no a to byly i ty kontrakce....ale víš jak každá to priožíváme jinak, pavly i maru ti určo napíšou jiné pocity
22. lis 2008 v 19:31  • Odpověz
ježiši tak tě boleli kontrakce?
já umírám u zrcadel :sweat_smile:
22. lis 2008 v 19:55  • Odpověz
Ježiši holky, co to probíráte :grinning: :grinning: Se mi úplně rozbušilo srdce :sweat_smile: Já se snažím nad tím zatím moc nemyslet, ale když pořád něco čtu, tak to moc nejde... :grinning:
22. lis 2008 v 19:56  • Odpověz
aůe zrcadla použijou až po akci na kontrolu por poranění...takže to je potom co tebou projde mimčo nic fakt
jo bolely ale dfalo se hlavně chlap mi moc pomohl drtila jsem mu ruku rvala chlupy z hrudi.....no...byl taky vyřízenej :grinning:
22. lis 2008 v 19:57  • Odpověz
Tom říkal že půjde dohola,pač já když mě něco bolí,tak mi pomáhá mu nadávat a mlátit :grinning: už se bojí teď..že si prej veme uniformu a výstroj z práce :grinning:

zrcadla po porodu?cože????????????????????????????????????????????????????to jsi necítila?nebo nevnímáš?ty vole :astonished:

Soni super téma co?mě je na blití :grinning:
22. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz
mám chu´t na svařák..

nevím na co koukat..lemra lína a nebo tancování na jedničce :sweat_smile:
22. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz
zrcadla studěj...to tam ještě po porodu budou strkat zrcadla, no ty voe :grinning: :grinning: Já chci být šípková růženka a probrat se až pak někdy :grinning:
22. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz
niky já na lemru ale fakt to nevnímáš věř mi si povíme až proodíš ju? opravdu a to jsetě dávaj ne ten kachní zobák ale ty lžíce
22. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.