• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
taky nevim, na co koukat...ale vykecávám na koňovi, tak je jedno, jaká kulisa poběží :grinning:
22. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz
háky?????????????????? :sweat_smile: to na to rozbolavělé tě ještě masírujou hákama? :sweat_smile: nééééééééééééééééééééééé
22. lis 2008 ve 20:10  • Odpověz
myslím,že Kuba bude jedináček :sweat_smile:
22. lis 2008 ve 20:10  • Odpověz
myslím, že bych radši šla do císaře :grinning:
22. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz
no taky uvažuju :sweat_smile:
22. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz
najednou by mi nevadilo kdyby Kuba byl KP :sweat_smile:
22. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
ahojky,tak vas tu celou dobu u kojeni cut-tu muzu,psat ale ne
chtelajsem reagovat na to predesle,ale mala nespi dobre,tak nejdriv ten porod,jo :grinning: ,pac to je pro me krasne tema :wink:
no koukam,ze je to tu ted jak na dvou stranach sveta-jedna z nas uz prekrocila prah,druhou to ceka,a logicky se boji neznameho
ja se teda pripojuju k lucenkovi a kdyby mi ted nekdo rekl-smis to zazit znovu-presne takove,nevaham a rvu joooo,driv,nez domluvi,bylo to nejkrasnejsi,cojsem v zivote mohla zazit
bolest silena,ale ja verim,ze psychicka bolest je daleko horsi-chtela jsem se zabit,vim to,bolelo me v tu dobu telo vic a nebo nekteri lezi po urazech nebo s tezkyma nemocema,nemaji tak brutalni narazovou bolest,ale trpi podle me nepopsatelne vic,takze porod boli-ale proste kraaaasneeee :dizzy_face:

no a k porodu,fakt to mame kazda jinak a fakt ted nechci strasit-jak jsem prave psala nahoru,sla bych do toho okamzite,ale je to opravdu masakr
-ja se otvirala celkem rychle, me bolely nejvic jakoby kosti, nemohla jsem jit ani do podrepu-sedet na WC na vycisteni bylo utrpeni,ja si nepamatuju bolest bricha,ale neco mi rvalo kosti od sebe a porad vetsi silou-citila jsem to jakoby od kycli vsude,snad kazdou kost,myslelajsem,ze se rozpadnu
-kontra v kuse-bez nadechu jsem mela dve hodiny a to vim,ze mi mozek odesel a ja byla zviratko,co se proste svijelo,poddavalo se bolesti a jen vim,ze v duchu jsem si porad rikala,dychej zhluboka-at se ti mimi nedusi a desne jsem se nato male tesila...ale na pohled jsem asi byla naprosta troska
-me nestrihali-nevim,jestli to nestihl-vytlacila jsem malou na prvni kontra,nebo jestli jsem se mu zdala otevrena dostatecne-coz asi jo,dle toho jak se chovali....cetla jsem pred porodem,ze se prirozene roztrhani hoje lepe-priroda to tak chtela,takze toho nelituju,byla jsem za to rada, ze me mala tak brutalne potrhala byla vina silneho zanetu-za to nikdo nemuze :unamused:
-siti jsem snad prozivala hur,nez kontra, asi proto,ze v tech kontrajsem si to "uzivala",tesila jsem se na porod,bylajsem fascinovana tim,co se se mnou deje...atd,ale o siti jsem mela jine predstavy,cekala jsem,ze mala vyleze, povoli bolest a siti proste picha a tak a za chvili je to pryc-bohuzel, mala vylezla, vytahl placentu a doslova se na me vrhli a zacali me roztahovat nema zrcadlama a rvat do me tampony na zastaveni krvaceni-bylo jich 18, prvni pul hodinu si nepamatuju-takze za normalni okolnosti asi ok, a je to za vama,druhou pulhodinu jsem uz byla nervozni a ptala se,co je tak vazneho....treti pulhodinu vim,ze jsem si i malem rozbrecela zoufalstvim,ze to snad neskonci, nemohlajsem chovatmalou,ani si ji vychutnavat-pro tu ukrutnou bolest,citila jsem kazdy vpich,zaulovani stehu.....teprve poslednich 10 min. me sil venkovni stehy-a to mi konecne mohl dat injekci :rolling_eyes:
-jinak jsem mela porod naprosto prirozeny,zadne pichani vody,zadna injekce,jen po porodu mi dali kapacku-asi jen fizak mi prislo,ale vykapalatak desetina,neslo to do me
-od prvni kontra jsem si nesedla,ani jsem nemelachut,hned jsem se vesela /z kraje za okraj postylky na pokoji sestinedeli/ a roztahovala jsem nohy ve drepu od sebe-jak pise luci-mala sla dolu jak fik,ale sednou si,bych vrazdila-ty kosti....
-ty posledni dve hodiny me vyhovovalo byt na ctyrek-zadek opreny o paty ve sprse, jedine tak mi bylo "fajn"

no a tedjsem zapomnela,co jsem k tomu jeste chtela,ale stejnak to bylo proste nadherne, uzasne a je mi smutno,ze si to clovek nemuze vic "vychutnat",chapu,ze se desite,ale pockejte,za par tydnu budete basnit jako my.a o zrcadlech,stehach,kontra to nebude,ale jen o tom,jak to bylo uzasne,co priroda proste umi :fearful: :dizzy_face:
22. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz
Pavly díky :grinning: ted roodit uz fakt nechci :sweat_smile:
22. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz
Soni slyšíš to? jedna píše že je to masakr,druhá se chtěla zabít :grinning: :sweat_smile:
22. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz
autor
no a ted k tomu predeslemu:
maru-jsem netusila,ze jste meli takove trapeni na svatbe-moc me to mrzi,
jsem rada,ze tchyne si to vybrala driv a zkazila nam jen silvestra pred svatbou...ale tim,co tenkratrekla si to vse u me prave posr....navzdy :angry:
-a tatinky-no to je des,ja teda mam jen jednoho nahradniho-mamky soucasny manza,co mi taky delal ze zivota peklo,naseptaval mamce,co mi ma a nema dovolit-a byl desne pysnej,jak ho mamka posloucha :angry: ,nesmela jsem ani slavit silvestra v 18,pac mi bylo 18 az za 24hodin....takze misto,abych oslavila silvestra a sve osmnactiny,prorvala jsemnoc u sebe v pokoji,potme...on byl spokojenej :angry: :angry: ...no a to je jen proste priklad...takze ho z duse od puberty nenavidim, chteji,at mu mamky vnucky rikaji dedo-se mi obraci nuz v zadech a budu si davat bacha,abych vzdy oslovila strejda a tak,ale oni si pak male pujci a tlucou mu do hlavy,jak je deda miluje :angry: :angry: -ja se z toho poseruuuuu :angry: :angry: :angry:
-no a to nemluvim o tom,jak se s nim mamka zmenila, je jak blazen,utika domu,protoze s.slibila obed ve 12-co kdyby pockala,az mala dokaka...kdyz to chce videt, zdrzi se minutu a uz vola,neboj ja letim...ja nemuzu prijit,vis,on je s. doma sam....aby se NEPOSRAL :angry: :angry: :rolling_eyes: :frowning2: - no nic

vsude je toho spousta,,jak koukam...

no a perlicka s tchyni dneska,jdem na tu oslavu a pred tim se m. prokecl,ze je matka nachcipana,rikam,ze nechci,aby to mala chytla...uz chci,at ma konecne kliiiiid-neeeeeee,matka sedi metr od ni, nemuzu ani mluvit,jak se dusi a rika,ze si nemuze pochovat,a tak alespon nad ni leze a tou rukou,co v ni ma kapesnik saha male na rucicky-ktere si pak pochopitelne strka do pusinky,takze na sto pro to chytneme, chce se mi brecet,ze nedovedu sve dite ochranit, ale jestli jednou neco reknu,uz se neuvidime,a ja nechci milackovi bourat vztah..ale ja jsem zoufala, proc je tak bezohledna!!! je mi ze me smutno,ze neumim zasahnout,ale prisahala jsem si,ze to bylo fakt naposledy
od odpoledne pochopitelne lehl i milacek-byl u nich vcera na navsteve,takze to evidentne tam nakoupil,jsou ted oba infekcni,takze se chystam na dalsi chvile zoufalstvi :frowning2: ,
nemam silu to ani dal popisovat, do toho mi kazdou chvili dovezou neter-3,5 na hlidani-rodinna slavnost a my jediny jsme z druhe strany,tak ze pohlidam,tak misto s m. bude spat mala u nas v pokojiku na zemi,aby to taky nechytla-takze zadna pomoc, drzim ho v loznici za zavrenyma dverma, do toho me bere ta ruka,nelepsi se to a vse je na me-takze holky, porod byl mnohem snazsi,nez tohleto :frowning2:
22. lis 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
niky-ja se chtela zabit ve 22 a to bolelo prave viiiiic :grinning: ,porod byl NEJKRASNEJSI okamzik v mojem zivote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz
No já to taky čtu, tak co si má člověk myslet :grinning: JEště musím přečíst ten druhý dlouhý příspěvek od pavly :grinning: :grinning:

Hani, kde se touláš?? Krásné bříškooooo :dizzy_face:
22. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz
aha já to špatně pochopila :sweat_smile: :grinning: :grinning:
jojojo piš jak je to žůžo..a né to vaše že to bolí a lezla jsem po 4 atd :grinning:
22. lis 2008 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak vas zdravim, kontrola nam dopadla dobre, jenom mam vyssi tlak, horni 140, tak jdeme na kontrolu k ocnimu, ale merila jsem se u sousedky a mela jsem 127, takze je to syndrom bileho plaste. Jinak miminko se ma krasne k svetu, rosteme - dala jsem fotecka do albika, tak mrknete na pupik, vysledky cukrovky budou pristi tyden. Jinak k porodum, ja to radsi nectu, kazdy to vnima jinak, kazdy ma jiny prubeh atd. atd., takze se tesim verzi v nasem podani za 13 tydnu :grinning:
Maru, jsem rada, ze uz jste v poradku.
Musim vas poradne docist...
22. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
niky,je to tak,boli to,ale jednou sama pochopis,ze tohle boli jinak,proste krasne
a pri prevozu ze salu jsem si tu bolest uz nemohla vybavit, byla proste hned pryc a jen jsem mela pocit,ze me strasne boli srdce,ze se snad laskou a radosti rozskoci
22. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz
autor
ahojky hani,jdu juknout na brisko, kontrola super,to bude ok,takze gratuluju
ja cetla,ale jen abych vedela,co muzu cekat,prala jsem si to jine- a taky to tak bylo :wink:
22. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz
mě je jasné,že pak budu mluvit jinak,ale ted se bojim a vim,že přežít to nemůžu :sweat_smile:

Pavly to me mrzí s tou rodinou..to je fakt na palici :pensive: :pensive: já na to nemám slov..je to síla :confounded:
22. lis 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
teda hani,to brisko uz mas proste luxusni, boziii,ja chcu takyyyyyyyyyy zase takovy :frowning2:
22. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
niky-muzes,ale to musi zjistit kazda sama :wink:
22. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
hihi já vím,ale prostě jdu do neznáma a nevím,neznám..tak jsem hotovka :sweat_smile:
22. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz
Niky, neboj, to zvladneme. Vsechny to zvladly, tak my musime taky. Je to hlavne o miminku, aby bylo zdrave, na bolest se zapomene, jak rika Pavli, brzo po porodu te zaplavi jine pocity...Ani se nenadejeme a mame ty nase poklady u sebe... :wink:
Pavli, dekuju, prijde mi, ze za ten mesic zase tak nenarostlo, ale to nevadi, uz jsme velci dost :grinning:
22. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz
autor
zas mi vstala.rusim jí
22. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz
Hani bříšenko krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
Porod byl opravdu to nejkrásnější co jsem v životě mohla zažít a taky bych šla do toho znova,ale prosím neberte mi mé dítě na týden pryč :pensive:
KOntra jsem popsala Veru do IP,jak jsem psala,šití,zrcadla a tak byla procházka růžovou zahradou,nejhorší tlaky na konečník a nemoct tlačit,nejhorších 20 minut mého života :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz
autor
takuz mi vzou i neter, uz se nezvladnu vratit-dobrou noc

maru-presne tak, nejhiörsi hidiny v zivote :frowning2: :cry:
22. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz
MAru taky zrcadla? auuuuu :cry:

Pavly tak pa :pensive:
22. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz
jo nemoct tlačit brutál, jak se může talčit tak pajada....
idu spát gojgy byla eady v 4.30h tak jdu deficit dospat pá prdelky :dizzy_face:
22. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz
Pavli, ted jsem to cetla, je to narocne, drz se. Hlavne malinka, at to nechytne, sotva jste vylezly z jednoho trapeni...A tchyne no comment, ty vztahy jsou fakt na palici :angry: At je neterinka hodna a neprida ti moc starosti. A at se manzilek brzo vykuryruje :wink:
Maru, dekuju za pochvalu briska, uz se pekne kulatime, jeste 13 tydnu, toto leti...
22. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz
Veru tak asi jo,já teda nevím,jestli byli zrcadla nebo ne,já jsem koukala jenom na Domínka jak ho tam křísili a mě to bylo úplně fuk co se mnou dělali ...
22. lis 2008 ve 21:27  • Odpověz
Maru ty jsi stejně tvor..nic nevíš a po tvém výkonu hned řekneš,že druhé rodíš tam,že super :grinning:

Gojgánci pááááááááááá
22. lis 2008 ve 21:31  • Odpověz
Hani má super břuch..já mega balon :sweat_smile:
22. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.