• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jj jedině tam :wink: Už je kvůli přístupu na Jipce kde byl Domínek a vůbec,já si nevybavuji jen tu bolest šití a tak,protože víš jak,dítě mi oživovali na přístrojích,ale to bylo hned a pak mi ho odnesli a ještě mě šili a nic mě nebolelo,fakt šití beru jako velkou srandu :sweat_smile:
A taky prostředí víš,u nás v Ká je to děs,sociáolky na chodbě a tak a tam byli přímo na pokojí,vlastní porodní pokoj,no tady to není..
Jdu hají dobrou noc :slight_smile:
22. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz
22. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz
Maru, tak ten teda byl...obri :grinning: :slight_smile: Na tebe fakt nemame :grinning:
22. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz
ty jo MAru..ale dej mi 5 týdnu a mám ho stejnej :grinning:

Dobrou brouku
22. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz
maminy..můžu si napustit vanu?nevím zda se to může :sweat_smile: bez pěny..jen vodu...ale co ty výtoky a záněty moje?asi nic moc na to že? :confused:
23. lis 2008 v 17:09  • Odpověz
nikkyy, no dobrej dotaz :slight_smile: Já se teda koupu docela normálně i s pěnou, a výtoky taky mám, takové decentní, ale jsou...ale prostě mně ta vana tak uklidní, uvolní..ne teda úplně horká voda a hlavně jsem tam chviličku...dřív jsem si dávala pomalu vařící vodu a byla jsem tam schopná být půl hoďky :sweat_smile:
23. lis 2008 v 17:29  • Odpověz
tak to já nevydržím tak dlouho..a jen čistou vodu..jinak letím na gyndu s mega vyrážkou,výtokem a dvakrát tak velkou nateklou pipkou :grinning:
no ale taky potřebuju vařicí..a to se prej nesmí..tak udělám vlažnou..prej 36-37 stunu...tak testnu Kubův tepploměr :sweat_smile:
No výtok mám taky...občas na kalhotkách..občas když jdu na WC to vyskočí :grinning: :zipper_mouth:
23. lis 2008 v 17:33  • Odpověz
Ale stejně bych radši brala sprchu...my máme jen vanu, takovou menší a nemáme ani žádnej závěs, nebo něco, takže já když se sprchuju, tak je voda všude...proto radši si napustím vodu...K výtoku mi dr. řekla, že to je normoš v těhu...no ale nosím slipovku, páč bych nesnesla ty mokrý kalhotky :zipper_mouth:
23. lis 2008 v 17:35  • Odpověz
tak já trpím výtokama 365 dní v roce :sweat_smile: u mě je divné,kdybych je neměla :unamused:
Taky mám slipovku..občas nic a občas potopa...a kort když někde jsme a najednou bych měla mokro..no nevím :sweat_smile:
Taky máme jen vanu..já se jen sprchuju,ale občas mám náladu se naložit :wink:
Jinak bych brala sprcháč..to miluju
23. lis 2008 v 17:46  • Odpověz
jo, sprcháč pořádnej klasickej máme akorát u tchánovců na chalupě, jinak všude jsou vany s plentou :grinning: :grinning: A tam teda si to v tý sprše fakt užiju :grinning:
23. lis 2008 v 17:53  • Odpověz
já si to užívám u našich ve sprcháčíi..podkrovní koupelna,velkej sprcháč a já tam stojím,tančím,a sprchuju se..vylezu a celá koupelna je v páře :grinning:

Tak jsem si dala vlažnou koupel..na teploměru Kuby mi svítilo sluníčko..takže jsem to měla v limitu,ale byla mi zima!
Tak jsem si oholila nohy a šla ven :grinning:

Nějak mě táhne břicho :pensive:
Hele a on se tak šíleně mrská,že to už fakt dneska nemělo konce,rval mi pod žebra něco a drtil bok,že už jsem tu ječela,že ho dám do babyboxu :grinning: :grinning:
23. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz
niky, no já taky hodila koupel i jsem se oholila, napůl poslepu tam dole, ale zvládla jsem to bez trvalých následků :grinning: Už jsem byla jak gorilka :sweat_smile:
Já poslední dobou pozoruju tvrdnutí břicha, je to docela nepříjemný...
Já dneska natáčela houpající se břicho :sweat_smile: Nechápu, co tam pořád dělá, se tam musí děsně nudit...já jsem tak zvědavá, jak vypadá :sweat_smile:
23. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz
23. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz
Taky jsem zvědavá jak vypadá..a natáčet břicho..tak praskne čočka :grinning: nechápu jak skáče :grinning:
No já si oholila jen nohy a podpaždí..boženu až asi zítra..už mě bolelo břicho jak jsem se krčela..ale jsem taky jak opice :sweat_smile: a ve čtvrtek jdu na UTZ a tam musím být oholená,jak vždycky stáhnou ty kalhoty hodně nízko tak aby nevylítli netopýři :sweat_smile: :grinning:

Jdu juknout na to video..na Tomíka bobříka :sweat_smile:
23. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz
Soni mazec no..přesně jak Kuba :grinning: to neni dítě,ale ryba co? :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz
no my jdem v pátek k dr., na prohlídku a utz, tak sna to moc nepoporoste.... :grinning:
23. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz
54s výborná :grinning: a příště nedýchej..bude to lépe vidět :grinning:
23. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz
no ale to musel vědět, že natačim, protože kolikrát to bývají větší kotouly :grinning:
23. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz
no to znám...dělá vlny a jakmile odhrnu triko aby s manža juknul,tak nic a nebo jen slabě :sweat_smile: vychcanej ten kluk :sweat_smile:
23. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak nám tu občasně lítá snížek a malej se na něj asi vyloženě těší a chtěl by za nim :grinning:
24. lis 2008 v 11:52  • Odpověz
Ahoj holky,
Maru, Pavli, krasne fotecky miminek. Maru, jak chutna Dominkovi prikrmek? Chutna chutna? To je parada? A jak si to uzivas ty? Uz se tesis na dalsi variace a kombinace a la varena mrkev a brambor? :grinning:
Pavli, Terinka je fakt princezna, jak sladce spinka. No taky se umi pekne prosrajdit, jde videt, ze ji krmis dobre :grinning:
Holky, jak tu byla diskuze na tema utriprcky, tak co tak zhodnotit kojici tampony do podprd, kdo jste kojily? To by nam taky bodlo. Dekujeme :sweat_smile:
24. lis 2008 v 17:34  • Odpověz
niky božena :grinning: :grinning: :grinning: se tu klátím smíchy :grinning: :grinning: :grinning: dobrýýýýýý
24. lis 2008 v 19:09  • Odpověz
autor
caute,mam minutu mezi kojenima,mela bych zehlit,zkusim sem ale skocit potom
dala jsem jen par novych fotek,nestiham niiiic,ruka boli jako sv..e, sileny, nema mi kdo pomoc-manza je ko nemocny,tak ho od male zenu
zatim pa

PS u nas taky bozena-silene!!! navic je to i m. babicka-bomba
a manza tomu rika fifinka-to je snad jeste uchylnejsi
takze nevim jak kde,ale nase mala ma pipinku,jak je to u vas???-zajimave tema
a co bude mit martinek??? jak tomu rikate vy???
24. lis 2008 v 19:30  • Odpověz
pavly :grinning: :grinning: :grinning:
tak gojgy má luladlo a kaďák nebo kakadlo anebo kydník..... :grinning: :grinning: :grinning:
a já mám guču a pi.isko :grinning:
24. lis 2008 v 19:32  • Odpověz
pavly, Terezka je úúúžasná :dizzy_face: :dizzy_face: To je ale slečna :slight_smile:
My tý mojí řikáme bobřena :grinning: A chlapi maj prostě pinďu :grinning:
24. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Tak my taky přidali nové fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: Mám i zdokumentováno jak moc nám chutná mrkvička :slight_smile:
Domínkovi to chutná moc a moc,krásně sedí a čeká až dostane na lžičku další mrkvičku,pořád otvírá a zavírá pusinku a směje se na mě,kdy mu jako už konečně dám tu mňamku do pusinky :sweat_smile: Asi nabírám moc pomalu,ale on je fakt velký jedlík,lžičkou jí jak by se s tím už narodil a tu rychlost jak to zmizne to jste ještě neviděli :sweat_smile: No konečně jsem se dočkala,až spapá mrkvičku tak dostane mrkvičku s bramborem,už na něj čeká v ledničce :sweat_smile:

Pavly koukala jsem na Terezku,tak ta je fakt krásná :dizzy_face: Jak spinká na boku,tak jakobych viděla Domíska,taky to má poslední dobou rád a když se mu nedaří usnou tak ho naklepávám na prdelku a to usne hned :slight_smile:
Foukám na ruku,snad bude brzy dobře :wink:

Domínek má luláška nebo pindíka,frantíka :wink:

NO a musím pustit manžu,takže už toho moc nenapíšu :sweat_smile: papa
24. lis 2008 v 19:48  • Odpověz
Maru, taky supr fotečky :slight_smile: A dáváš jen mrkvičku? Nebo jsi k tomu něco přidávala??
24. lis 2008 v 19:50  • Odpověz
pavly ty posrajděné záda znám.....ale jen když máme pampersy :grinning:
24. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz
luci a vy používáte co? Huggies??
Mi kamarádka dala odkaz na levný plenky, tak nevím, jestli ty Huggies jsou výhodný nebo ne:
http://www.eva.cz/oddeleni/drogerie-detske-plenkove-kalhotky/
24. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
soni huggies a pampers ale huggies premium ty maj vzau široký elastický pásek co to přes záda nahoru nepustí a maj lepší gumičky kolem nožek, mě se statisticky sára prosrajdí vždy v pamperskách na noc huggiesky kdy nepřebaluju vydrží :wink:
ale je to věc názoru někomu zas nevyhovujou
24. lis 2008 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.