• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj Doldo,vítej u nás a ať se brzy povede :wink:
2. říj 2007 v 09:50  • Odpověz
Tak Maruško, koukej se ale snažit pořádně :slight_smile: :wink:

Jinak Many, ještě jednou gratuluji a dávej na vás oba pozor, ať je prťouskovi dobře a roste jako z vody :wink: :slight_smile:

Ahojky Doldo, koukám další snažilka, která rozšíří řady :slight_smile:
2. říj 2007 ve 14:42  • Odpověz
lucnko, neměli bychom sem lézt, ať jim moc nezávidíme viď? :wink:
2. říj 2007 ve 14:49  • Odpověz
tak co tu děláš? :angry: :wink: já jsem celý den na beremku (pro jistotu :grinning: - včera jsem zase smlouvala, jestli si nepořídímemimi, že jsme mnželé a že už teda můžem :grinning: :grinning: ), jenže tam nikdo, tak vlezu sem a ejhle ty tu taky :grinning: :wink:
2. říj 2007 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj Lucino,slibuji,že se budeme tulit celý měsíc a to by nebylo,aby nebylo!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2007 v 15:32  • Odpověz
Luci :grinning: čekám na mrchu (první po vysazení), furt nejde, tak tady studuju, co a jak:wink: chtěla bych měřit BT, abych věděla, jestli kdy ovuluju, mylsím, že tělo z té HA pěkně praštěné...
A snažila jsem se dnes přihlásit na fertility, ale marně... :unamused:
Marušk, máš o zábavu postaráno co?:slight_smile: :wink:
2. říj 2007 v 17:06  • Odpověz
ahoj holky,tak dnes jsem si byla koupit ty vitamínky co mi řekl doktor - tak to je Calibrum - babyplan - je to pro plánované těhotenství a období prvního trimestru :slight_smile:
co to je ten trimestr :unamused: to je první 3 měsíce ? :grinning:
2. říj 2007 v 17:34  • Odpověz
many se ptáš těch pravých, ahojky :slight_smile: to my se tě budeme chodit ptát co co znamená :grinning:

Maruško, teda, nevím, jestli tit o mám prozradit, ale tulení na to nestačí :grinning: :grinning: :wink: :wink:

Kačí a chceš na to měření spoléhat??? Mě to teda přijde děsně nepohodlný... ale proti gustu... BTW - co je fertility??? :sweat_smile: :confused:
2. říj 2007 v 17:38  • Odpověz
autor
ahojky holky,proletavam,vice na brms
many-znovu gratulace!!! babyplan bastim taky,prvni trimestr je opravdu prvni 3 mesice.... :wink:
zase letim papa :grinning:
2. říj 2007 ve 20:00  • Odpověz
ahojky holky taky prolétávám, jsem přišla z práce a jsem hotová, :confused:
holky já tady nerozumím ani slovu, no jo my novomanželky se máme hodně co učit :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2007 ve 20:11  • Odpověz
jsem z toho lelen :slight_smile: (jelen) :grinning:
2. říj 2007 ve 20:29  • Odpověz
Trimesrr je první tři měsíce, říká se, že je to nejrizikovější, ten první, mamky by na sebe měly dávat největší pozor, hlavně třeba na léky (často bývá v letáčcích u léků napsáno, nevhodné pro těhotné, zvlášť v prvním trimestru).
Luci, já nevím, jak spoléhat, chtěla bych se nějak víc pozant...je to vlastně poprvé po deseti letech, co mi tělo funguje (snad) normálně. Třeba mě to po první sobotě přestane bavit:wink: V týdnu ok, to vstávám furt stejně, ale víkend, no, to teda nevím:grinning:
Fertilityfriend.com jsou stránky, kam se dá zaregistrovat a vkládat teplota atd. Ono Ti to pak ukatzuje graf a můžeš mrknout i na cizí grafy atd. Je to tady přímo jako téma (fertilityfriend) a tam to len úžasně popisuje. Jenže mě to nějak nejde se zaregistrovat.
2. říj 2007 ve 21:10  • Odpověz
ahojky skoromaminy, s´mím se přidat? :slight_smile:
2. říj 2007 ve 21:15  • Odpověz
mysy, nejsme tu jen skoromaminy, ale klidně se přidej:wink:
2. říj 2007 ve 21:26  • Odpověz
ahoj holky.... clovek tu nekolik dni neni.... a takovych zmen...
Many - velkaaaaaaaaaaaaa graaaaaaaaaatuuuuuuuuulaceeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: davej na sebe pozor...... to je super, kdyz se to takhle hned povede, clovek ani nestihne byt nervozni :slight_smile:
2. říj 2007 ve 21:53  • Odpověz
dííííííky :slight_smile:
dávám pozor a hlavně v práci,no moc mě pan doktor nepotěšil,když mě ještě poslal do práce,ale těch 14 dní vydržím :wink: dávají mi lehčí dřevo,abych se stím netahala,vozijou mi palety :grinning: no paráááááda :wink: akorát nevím jak budu zvládat příští týden odpolední :unamused:
3. říj 2007 v 15:35  • Odpověz
čaukooooooooooook tak jsem se zase utrhla z práce a miřím za vámi :wink: holky zítra už je čtvrtek huráááá a pak sobota huráááá :grinning: :grinning:

many moc gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
3. říj 2007 v 19:03  • Odpověz
no už se moc těším až nás bude víc :wink:
4. říj 2007 ve 20:20  • Odpověz
tak ještě 11 dní a už půjdu konečně k doktorovi :slight_smile: už aby to bylo jsem pořád taková nervózní jak to vypadá s malým (malou) :confounded:
jinak mám od sestřenky půjčenou knížku Těhotenství týden po týdnu a je super :slight_smile: např. jsem si spočítala,že jsem v 6. týdnu a termín bych měla mít 31.5 a nebo 1.6 tak jsem zvědavá jak mi to řekne doktor :wink: jinak to samý jsem zjistila ale i na netu a taky to vyšlo :slight_smile: to je nářez a příští týden miminko bude měřit 1.3 cm :grinning: to je chláma,že?
6. říj 2007 v 07:57  • Odpověz
Ahoj many,neboj všechno bude v pořádku,maminko :wink: Moc ti to přeji,vím jak sis postěžovala,že už se snažíte 4 měsíce a pořád nic,takže je vážně super,že už vám to vyšlo,ráda bych se už k tobě přidala,ale můj čas ještě nepřišel :wink: Snad nebudu čekat dlouho a stihnu otěhotnět dřív než porodíš :slight_smile:
Jo a já mám už doma svpoje vlstní dvě knížky,které mi manžel koupil,jedna je těhotenství v otázkách a odpovědích a druhá velká knížka o matce a dítěti,tak jsem zvědavá za jak dlouho se budou hodit :wink: :slight_smile:
8. říj 2007 ve 13:44  • Odpověz
ahoj Maruško a máš pravidelnou mentruaci,to by sis mohla hned vypočítat ovulaci,já to spočítala,zkusila a vyšlo to :slight_smile:
9. říj 2007 v 08:53  • Odpověz
jinak včera jsem šla z práce už v 19.30 nebylo mi dobře,pořád se mi motala hlava a bolelo mě bříško,tak jdu dnes ve 3 k doktorce,jsem zvědává,ale hrozně se bojím,že o to mimčo příjdu,nepřipouštěla jsem si to,ale teď jsem zase četla na netu článek o samovolných potratech a je mi z toho zle :frowning2:
držte mi pěstičky,já pak napíšu,jak jsem dopadla
9. říj 2007 v 08:56  • Odpověz
Ahoj many,no jestli mám pravidelnou vážně nevím,když jsem brala antikoncepci tak přirozeně pravidelná byla a před tím než jsem ji začla brát,tak byla nepravidelná,ale to bylo zřejmě tím,že jsem se teprve vyvíjela,brala jsem ji od 17-ti a od těch 15-ti mi začala chodit celkem i přesně,teď vážně nevím,protože tento měsíc po vysazení HA jsem to pro změnu nedostala vůbec tak jsem musela jít na vyvolávačku a potom mi až přišla,cyklus byl 42 dní,tak jsem zvědavá jak to bude tento měsíc,byla bych ráda kdyby nedošla vůbec a znamenalo by to těhotenství :wink: Ale to je ještě daleko,má přijít 28.10,když budu brát 28 dní tak jak mi chodila s HA.
Jinak many nekoukej na takové články,všechno je v pořádku určitě!!! DStávají se takové věci,ale nesmíš si připopuštět,že se stanou tobě,prosttě žij tím,co je teď a to je to maličké miminko co noséíš pod srdíčkem a věř,že je všechno v pořáídku. Četla jsem,že bolesti bříška bývají,protože se uvolňují vazy a natahuje se děloha,takže to je tvůj případ. Bolelo tě bříško proto. A špatně ti bylo,protože to je v těhotenství normální,takže žádné špatné myšlenky,ju?
Budu ti držet 100% pěstičky a budu čekat na tvoji zprávu,ale vím,že všechno je OK!!! :slight_smile:

Juj to jsem se rozepsala :sweat_smile:
9. říj 2007 ve 12:29  • Odpověz
ahoj Maruško,tak mám neschopenku,kartu ještě nemám a za měsíc jdu na kontrolu,mimčo je zatím dobrý :wink: dostala jsem takový kufříček a v tom nějaké časopisy a vzorky pro mimčo na koupání a olejíček,jedna pemprs plínka a je tam i dudlík :grinning:
9. říj 2007 ve 21:41  • Odpověz
many, tak s tou pravidelnou menstruací a počítáním ovulace, přestávám tomu věřit :slight_smile:. Já měla taky pravidelnou MS a ovulaci jsem měla úplně jinak, než jsem si spočítala. :grinning:
10. říj 2007 v 08:32  • Odpověz
ahoj Kacka.va - mně to přímo vyšlo,spočítala jsem si,že ji mám 17 den a poznám i ovulaci podle bolesti,mě bolíval pravý vaječník hodně,den předtím jsme spolu nespali,aby byly mršky vyvinuté :grinning: a vyšlo to :grinning:
10. říj 2007 ve 13:09  • Odpověz
No vidíš many,že je všechno v pořádku,no já jsem zvědavá jak nám to tento týden vyjde,zatím se snažíme fakt poctivě :wink: Jo jenom kdy mám ovulaci fakt netuším,zkusím se sledovat :slight_smile:
10. říj 2007 v 15:34  • Odpověz
některé holky mají i v době ovulace výtok,to jsem taky četla :wink: tak držím pěstičky ať už tady můžu s některou z vás prožívat pak nevolnosti,.....
10. říj 2007 ve 20:27  • Odpověz
ahojky maminky, snažilky i nemaminky :slight_smile: tak jsem si vás dočetla... Maruško, držím palečky,a ť už se poštětstí i vám a many, to je skvělý, že už jsi doma,a spoň můžeš to maličké hezky hýčkat v klidu :wink: :slight_smile:
12. říj 2007 v 09:54  • Odpověz
ahoj Luci :slight_smile: je to fine,ale je mi čím dál tím hůř od žaludku,nezvracím,ale vůbec nemám chuť jíst a přitom mi kručí v břiše jako ďas :frowning2:
12. říj 2007 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.