• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Holky, tak svagrove malej prosrajdi i Huggiesky, videla jsem na vlastni oci :grinning: Asi stejne budeme muset vyzkouset, ze jo? Stejne jako s tema ubrouskama, stejne tech baleni padne tolik, ze jedno sem, jednom tam..
Holky, ale napiste semka neco k tem kojicim podprdam a tamponum do podprdy...Me se ty kojici podrprdy nechtej kupovat, je to drahy jako sv..e :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pavli uz nazor znam, tak ostatni :wink: Nebo se muze i Pavli podelit pro ostatni.
Soni, ahoj, uz mas sbaleno do porodky, nebo kdy budes balit? Holky, kdy jste balily vy? A kdy jste shaneli detskyho dr.? Me prijde, ze nechavam vsechno na leden, tak aby toho nebylo moc, pres svatky clovek nic neudela...i kdyz my mame termin az koncem unora, ale radsi at je clovek pripraven driv...A co velky uklid, delaly jste pred mimi..Ja to spojim asi s vanocnim uklidem, dneska jsem zacla lednickou, dve hodky a jsem znicena...uz mi vsechno trva dyl, jak jsem na sebe opatrna...ale mam ze sebe radost :grinning:

Jo, a k temu nazvy tam toho: tak chlapecek bude mit malinkaty curatko a holcicka asi kacenku, u nas se tomu tak rika, kdyz jsme byly se segrou maly, tak jsme tomu tak rikaly, teda i nasi tomu tak rikali :sweat_smile:
24. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz
hani já mám super kojící za 390 tady máme těhu modu kde šijou..kupovala jsem tam rifle kalhotyx mikiny i ty podprdy a říkám ok na vše.
Nejdřív jsem podprdu kupovat nechtěla...ale pak si říkám..asi to v době kojení má význam prsa nabudou ztěžknou a ta podprda má i držící a podpůrnou funkci...takže jestli po 1 dítěti nechci mít vytahaný kozy...tak sem šla a koupila si rovnou 2 černou a bílou ...radši bych měla tři páč se furt točí....ale to už je detail...takže za sebe říkám najdi vyzkoušej a určitě si kup aspon 1 uvidíš sama :wink:
dokyho jsem měla od 30tt tašku 32tt a týden před porodem v rámci vyhánění gojgy sem myla okna :grinning:
24. lis 2008 ve 22:01  • Odpověz
Tak jsem chtěla jít už spát, ale ještě jsem se sem šla juknout :slight_smile:

Luci, já myslela, jestli v tom odkazu vychází Huggies výhodně, nebo nee...já nevím kolik stojí totiž normálně...ta kamarádka si tam teda objednala Pampers Sleep and Play, a že prý vycházejí dobře :slight_smile: Tak jsem jen chtěla jako poradit...my asi vyzkoušíme tak nějak co půjde a uvidíme, u čeho skončíme...co tak vim, tak všichni jsou snad spokojený nejvíc s Pamperskama :slight_smile:

Hani, kojící podprdy to je něco teda...Já ještě žádnou nemám a koupím si je asi až na poslední chvíli a jak tak zjišťuju, tak asi budu muset jít zřejmě vyzkoušet podprdu do obchodu, protože nevím, jestli když si objednám přes net, tak bude sedět...co jsem tak zjistila, tak se mi normálně rozšířil hrudník (jako pod prsama) o deset čísel, z 80 na 90, ale stejně nosím pořád stejné podprdy jako před těhu, zatím mi nepřijde, že by se objem nějak zvětšil, tak nevim...To bude boj :grinning: A já jestli budu kojit, tak si myslím, že tak dvě budou stačit, max. tři, ale víc jich určitě kupovat nebudu...možná bych si jednu koupila v obchodě a další přes net, vyjdou levnějši určitě než v obchodě...
Manža dokonce mi tuhle hledal podprdy na netu a našel tyhle stránky a tam vychází docela dobře :slight_smile:
http://www.emanuela.cz/materske-kojici-podprsenky/
Já bych asi ani u ťamanů nemohla podprdu koupit, páč mojí velikost ani neznaj :sweat_smile:
A Hani, já teda nevím, jaký máš ty prsa nebo ne, ale třeba moje ségra nemá moc velký a má jen podprdy takové obyč., bez kostic a nejsou ani kojící, prostě jen vyhrne a je to...Řikala mi, že doma je to stejně jedno...Tak jestli má vůbec smysl tu kojící teda nakonec kupovat :confused:

Jinak přímo sbaleno do porodky nemám, ale dávám si věci na stranu :slight_smile: Mám tady vaničku na koupání, co jsme přivezli od ségry a je ještě v igelitu a tam si jako dávám věci, co budem potřebovat do porodky, takže v případě nouze vím, že jen vezmu tašku a z tý vaničky to tam nacpu :grinning: Už tam mám skoro všechno připraveno...

Co se týče dětský dr., tak my tu máme dvě, jedna špatná,druhá výborná, takže mám rozhodnuto. Už jsem jí i volala a řekla, že novorozence bere a že jen až přijdem z porodky, tak máme zavolat a ona sem přijde...Tak doufám, že bude brát i potom :grinning: Ale co jsem tak slyšela, tak nová miminka bere, ale třeba přistěhovaný děti nee, tak uvidíme...kdyžtak máme v záloze ještě jednu, no...Tak už k ní asi ani chodit nebudu, co bych tam dělala, když mimi ještě nemám...tak jí pak jen cinknem...

A úklid...No, to já uklidím pořádně před Vánoci a bude hotovo...Jinak nevim :sweat_smile:

Tak snad všechno jsem chtěla napsat :grinning: Tak já jdu do hajan, tak dobrou :slight_smile:
24. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz
soni jaký odkaz na huggiesky normál cena je 399-409kč balení v akcích je za 299 nebo 295 neboi 325Kč
24. lis 2008 ve 22:11  • Odpověz
tývoe to ber všema 10ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz
tady maj veškerou nabídku:
http://www.eva.cz/oddeleni/drogerie-detske-plenkove-kalhotky/

Právě mi to přijde jako výhodný, tak jestli mám něco objednat, nevím no...
24. lis 2008 ve 22:15  • Odpověz
si můžeš objednat :grinning:
hned si nakoupím zásoby
Soni, teda to je mega prispevek, to jsi odkoukala od Pavli, co? :grinning:
Luci, tak to je super, ten obchudek, budu muset zapatrat i v Brne, nechce se mi davat za znacku o x stovek vic...tak uvidime.
Soni, ja mam prsa normalne tak za 3, 80B nebo 80C, zalezi dle strihu. Tedka se trosku zvetsily, ale neni to zadna katastrofa. No ja bych radeji sla do kojici, jak pise Lucenek, prece jen ta podpurna funkce atd..tak budu muset obejit a vyzkoset. Na netu bych to radeji neriskovala, fakt lepsi vyzkouset, ale az tam mesic pred porodem a s vlozžkama do podprdy, pac se prsa jeste zvetsi. Ja planuju koupit jednu pred porodem, a pak kdyztak druhou, uvidim, jak mi to bude sedet v praxi...
Ja doma do porodky nemam vubec nic, tak budu muset zacit nakupovat, at jsme ready, nebo mozna az po tech Vanocich, uvidim, jak bude asi chut. Nebudu se do nakupovani nutit, radeji pockam, az prijde nakupovaci horecka a ja verim, ze prijde, tak aspon budu nakupovat uzitecny veci a ne blbosti :grinning:
Luci, to vyhaneni gojgy umyvanim oknem, jsi me fakt pobavila :grinning:
Holky, a jeste napiste, jake ty vlozky do podprdy, at vim, co kupovat. Dekuju.
Tak ja to taky vypinam, zase brzo papa a pohlazeni pro mimisky a pupiky posilame z Brna :dizzy_face:
24. lis 2008 ve 22:18  • Odpověz
Hani, já jsem si koupila nějaké vložky do podrpdy Fixies, mám je v albu...Tak jsem na to zvědavá :grinning: Doufám, že aspoň budou třeba a budem moct kojit...se bojím, aby se chudák malej nezadusil těma melounama :grinning: :grinning:
24. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz
hani koupila jsem tesco tampony, johnsons a eště babylove...v prvních dnech kdy mi mlíko valilo proudem sem spotřebovala 8-10ks denně takže 1 krabku na 4-5 dní....a furt jsem vyměnovala mokré bradavky nic příjemnýho pak jsem prubla chicco tampony alá 60ks za 240Kč a nemůžu si vynachválít jednak to mlíko zgelovatí takže tě ještě hřeje a maj lepítka a jpu jakoby ne buničitý ale jako bavlna...
spočítala jsem tapony tesco za 45Kč 1 krabka na 5 dní a cena těch chicco na celý měsíc opravdu jedny denně stačí..a cena mi vyšla stejná alkorát maximální pohodlí takže za mě chicco tampony
24. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz
jako kojící podprdu bych fakt koupila...já taky kozy nic moc mám kojící 85B a bez ní bych to nedala i to otevítání jednou rukou nic nepřidržuješ, nic mimču nevadí....na tom bych třeba neštřila a na plastiku prosu taky nemám :grinning:
24. lis 2008 ve 22:24  • Odpověz
ahojík..včera byl den jak prase..raději se zakopat :pensive:

Tak popdrpdu taky ještě nemám,ale určo koupím,přesně jak říká Luci..nechci pak mít vytahané kokršpanělí uši :sweat_smile: uvidím kde co seženu :wink:

Vložky do podprdy mám jedny,ale ještě asi koupím...už ted mi valí mlezivo :angry:

Jo a plenky..prodejna Eva..to je super,tam furt chodí tchýně,že maj super ceny..jsem nevěřila dokud jsem tam nebyla :dizzy_face:

Jo a k názvům jo..božena jsem tak plácla..jinak tomu říkáme normálně pindík,šulín :grinning: a pipina, :grinning: ale buchví co pak ze mě vyleze až o tom budu mluvit s prcekm :grinning:

hele moje máti nám tomu říkala dunda :grinning: nevím kde to vzala :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 09:56  • Odpověz
autor
ahojky,tak ve spechu,nevim co je s malou,ale vcera do pul 11 uspavani a nic,asi usnula az v 11,vice teorii-zuby-asi to vede, pak taky rozjizdejici se chripka-je prejeta i dneska chce kozu a spat.,.uvidime
takze jsem nezvladla sem dolezt
ted se budi,takze to zkusim kratce

-podprdy-nekupovala jsem predem, mela jsem jednu na vyzkouseni po svagrove-nevyhovovala mi-me v tom prsa litaji-mela jsem pred tehu C a v tehu asi tak F-litalo mi to sem a tam-hruuuza, takze jsem si koupila "lambadovky"na noc a na doma-lip se prsa vytahovala, a na ven klasicke podprdy od vietnamcu-jakoby mirne vystuzene,ne vycpane-presne jak pisete,nelitalo to a drzelo to...jen se s tim teda hur koji-takze mam dve na mesic a kupuju nove-proto vietnamci-za kilco :grinning: , nici se tim ohybanim kosicku pod prsa...ale me to tak vyhovuje nejvic
-z kraje jsem mela mlika silene,neslo to zastavit,takze jsem tamponky dooost potrebovala - a treba v te kojici podprde byl tamponek pod trickem videt-obrys.v tehle vycpane uz neee-
no ja mela fixis a johnosn- nechtela jsem ty nejlevnejsi,pac me alergie....no a taky ze jo, mela jsem do 14 dnů prsa jak v ohni-bradavky-sileny,mesic jsem se s tim prala,nosila jsem tamponky jen na ven,doma hned plina-bavlna-bylo to nejlepsi, pak sjem nasla taky tamponky chicco a zahranily me,byly vynikajici i na to moje svedeni,dalo se s tim vydrzet
asi od 3 mesicu male tamponky nepouzivam,mliko se dela akorat a kdyz nekdy neco tece-vezme to ta vycpana podprda-jen to prani-porad porad porad....ale je to bez tech tamponku prijemnejsi,takze to za to stoji

-doktorku jsem mela taky jasnou, znama u ni delala a stezovala si,ze se maminkam moc venuje a ze resi i kojeni-delala asi 15 let v porodnici,takze se mi takove zvesti libily a supajdila jsem hned tam - a jsem nad miru spokojena, prihlasovalal jsem se asi 34tt, dostala jsem kontakt,at volam po propusteni,pak ze se vse vyresi...
-tasku jsem na jednu hromadu davala asi od 32tt-jen tak abych to pak nehledala,ale balila jsem 34tt-myslim tim i veci jako susenky a tak, a to ale proto,ze jsme jeli na vikend do budejovic a clovek fakt nikdy nevi a nechtela jsem neco pujceneho,takze asi az na nektere manzovo veci a uplne detaily jsem byla uz pripravena a do budejic jsme jeli s 3ma taskama navic :grinning: ,hrozne se nam tenkrat smali,ale pak jsem rikala,jak maruska rodila 35tt,tak uz se tak nesmali no a jinak tasky s nama jezdili pak i do liberce a do pribramy-jsme pak vsechny vikendy cestovali,tak se pekne povozili :sweat_smile:

jesteneco se resilo? ted uz nevim

tak jen hlasim,ruka boli jako sv-ne, sileny, uz i doma odkladam praci,protoze fakt nemuzu,utz asi jeste ublizuje-jestli to je lecba nevim,vydrzim tyden a uvidime :rolling_eyes:
stasne ocenuju muj kocarek,je boziiii,zvlada uzasne ten sajrat co v nem jezdime,nedru se,je lehoucky,dobre ovladatelny,no fakt jsem tohle necekala!!!
a mala je az na to,jak divne se chova andilek, i v tu noc mi porad dava usmevy,jako kdyz rika-vim,e jsem protivka a mam spat,ale proste to nejde,diky ze to chapes a jsi se mnou :dizzy_face: zlatiiickooo

dominek-super mrkvicka,no my dame prvni jidlo na stedry den :grinning: , akorat 6 mesicu a tak aby se to dobre pamatovala-holt neuvidi prasatko,noo :grinning:

luci-jak casto kojis gojgy v noci? a pres den? ty jsi taky zatim na plnem kojeni,vid :confused:

jo a mam dotaz,nevite,kde se docist jak presne a spravne odstrikat a zamrazit mleko- a pak rozmrait??? potrebuju udelat zasoby na tu hospitalizaci a nemam cas to nekde hledat
:angry:

zatim pa,letime ven
25. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holky, ja byla cele dopoledne na kurzu, pak se prosla mestem, koupila jeden darecek pro holcicku kamaradky, takze dalsi darek z krku, naobedvala se a jdu chrnet :grinning:
Holky, moc diky za cenne rady ohledne tech kojicich podrp a tamponu, fakt diky, cenim si toho, ze se vas muzu zeptat na radu :wink: :dizzy_face:
Pavli, jenom k tomu odstrikavani a zamrazovani. Nejlepsi je pouzit samozrejme odsavacku, ale to je zase investice, skvele odsavacky ma Medela, mrkni na medela.cz , muzu fakt doporucit. Delala jsem v teto firme asi 5 let a skvele produkty, ze Svycarska mimo jine...Medela ma i sacky na materske mleko, ktere se daji primo napojit k te odsavacce, takze uskladneni je super prakticke, jenom zadelas sacek a sup s nim do mrazaku. Ty sacky maji i merku, takze vis, kolik jsi odstrikala. V tech saccich to jde skladovat az 3 mesice, jestli si pamatuju spravne, ale to je taky ne tech strankach. No nebo pak mrazit primo v lahvickach, ale to je zase mene skladne a zabere vic prostoru. Jinak rozmrazit zasadne pouze tak, ze to vytahnes a nechas treba pres noc v lednicce, a pak ohrejes, urcite ne rozmrazovat v mikrovlnce ani neohrivat...Ale osobni zkusenost samozrejme nemam, jenom pisu, co tak zhruba z hlavy vim. Nevim, kolik toho mlicka budes chtit zamrazit atd. Ale odsavacku muzes vyuzit i po tom, i kdyz nebudes kojit, a treba odstrikavat, tim si uchovat mlicko, a misto formule davat MM. Kdyby neco, jsem tu na dotazy. Na tech strankach je i neco k tomu rozmrazovani.
Holky, pripojim se pozdeji, pozdravujte mimisky.
Jo, a malem bych zapomnela, kamosce se dneska narodila holcicka Karolinka, 2 dny po TP, 47 cm a 2,60 kg. Kamoska si hrozne prala mit male dite a nepribrat nejak moc behem tehu, coz se ji podarilo, pac se za celou dobu poradne nenajedla (ve srovnani se mnou) :grinning: , takze se ji podarilo i to male mimi...Ale obe dve jsou zdravoucke a uz se na ne tesim. :dizzy_face:
25. lis 2008 v 15:55  • Odpověz
Pavly: kámoška taky odstříkala pomocí odstříkávačky a zamrazila.já pak když hlídala,nechala jsem to rozmrazit,přelila do lahvinky a ohřála ve vodě a bylo to :wink:

Tak já se nejedla a je mi zle..nesedlo mi to..fakt žůžo :angry: čekám kudy to vyletí :sweat_smile:

Hani gratulace ke Karolínce a míry má teda krásné..chci taky malé mimi...ale myslím,že Kuba váhu 2,60 bude mít už teď ve čtvrtek :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 16:04  • Odpověz
Pavli, tak jsem tam mrkala, na ty webovky medela.cz , a k rozmrazovani pisou toto:
Umístěte zavřený sáček do sklenice teplé vody nebo jej nechte alespoň 12 hodin v ledničce.
Takze se doporucuje pozvolne rozmrazovani, urcite ne ve varici vode nebo mikrovlnce.
A z odsavacek ja doporucuju Harmony (manualni) nebo Swing (elektricka). Ja si koupim asi ten Swing, snad mi daji nejakou lepsi cenu :grinning: Ale nemas ty uz odsavacku? Kdyz nad tim tak premyslim...Tak pisni. Pa
25. lis 2008 v 16:04  • Odpověz
autor
ahojky,rychle,uz je protivka,tak chce bavit a za chvili jdem koupat (hani diky za rady!)
odsavacku nemam,jsem si ji chtela koupit jen v pripade,ze bude potreba-coz naprosto nebylo- a chtela jsem pochopitelne elektrickou,ted mi jednu snad pujci kamos-zitra ji budu mit,tak snad zjistim,co s tim
-sacky mam uz davno,ty jsem si porizovala hned, kdyz jsem toho mela tolik,ale nejak jsem se k tomu nedostala,mam taky carky s mirou a to uzavirani,to je super,to mam
jen jsem ted prave nevedela,jak to nasbirat-jestli odstrikavat postupne behem dne-a nechavat to v lednici a vecer zamrazit?? o to se mi jedna, tezko odstrikam najednou cely pytlik-pac stale musim dat i tomu zlaticku
-jinak bych mela potrebovat asi jen tak na troje kojeni- s tim,ze ja chci mit radeji vic,kdyby nastaly komplikace....
-pry budu moc 4-5hodin po narkoze uz zase kojit

a holky,co dokrmujete nebo jste na umelem mlicku,chtela bych pro jistotu mit doma nejaky caj,kdyby mala mlicko treba odmitala,nebo prost ja nevim,radeji bych to chtela mit,ale nezajimala jsem se zatim o to, nebyl duvod,jake caje mate????

pak zase juknu,ted me ceka vecerni maraton :grinning: ,dneska uz je tatinkovi ale snad dobre,tak muze konecne zase k nam a pomahat,tak snad to zvladneme
25. lis 2008 v 17:47  • Odpověz
odstříkej,zamraž a pak přidáš do pytlíku..budeš dolívat..tak to dělala taky kámoška..
25. lis 2008 v 17:53  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=21236&vGroupOffset=2680

tak jsem nasla na prvni strane snad vse :wink: ,davam to sem kdyby to potrebovala jeste nektera z nas-bohuzel
25. lis 2008 v 19:42  • Odpověz
hojky pavly super odkaz
jinak plně kojím, ale mám pocit že malé zejména přestává stačit v noci po kojení 3x z jednoho a druhého prsu vyzunkne jetšě 50ml čaje potvuř malý.
K UM měla jsem doma nutrilon...píšou že je nej nej nej..a le není sára ho když sem byla na p¨ředstavení králové ledové arény plivala je takový nahořklý a píšou že je nejblíž MM, má bílo průsvitnou barvu, lepší je prej sunar to zas poreferuje maruška, a já mám ted Hipp1 krabičku kdyby náhodou, jelikož i Hipp mám čajíky a veškeré kašičky a tak, jsou dobré a moc chválené narozdíl od nestlé výrobků...ale uvidíme.čajíky mám heřmánkový od uk. 2 týdne, pak fenyklový a ještě bylinkový od uk. 2 měsíce.Jinak mám v zásobě jiné ale ty jsou pro dítka starší...takže ty nedávám
25. lis 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
jinak mala ted usnula,tak to mame vzdy,usne u tel.novin na pul hodiny,ale pak vstane a nespi-vcera fakt dlouho,takze se rovnou i loucim,dneska ji zkusim uspat drvi a pujdu rovnou k ni, uz ted plakala,zoubky to budou asi urcite,chudacek muj :frowning2:

jinak dneska venku sice hnus,ale kdyz snezilo,tak krasne poletoval snih dolu, krasne padala vlocka za vlockou-tak jsem se faaakt kochala,kraaasa...jen pak na nasich neuklizenych chodnikach-bez komentare,v prirode se mi jede lip, co delaji s chodnikama fakt nechapu!!!!

no ale jinak dneska je uz tata napomocny,tak jsem happy, uz zase vecer choval a ja mam tak hotovo,to co bylo nejvic potreba-jine veci odkladam do doby,nez bude ruka alespon trochu v provozu :angry:

tak zatim se mejte krasne a uzivejte nunatka a briska,vsem pusinku,papa
25. lis 2008 v 19:48  • Odpověz
hani se máš že bys mohla mít cenu ta swing je drahá..ale sou prý nej každá porodka je doporučuje avenťácký se můžou jít zahrabat
pavly tak brou a pusu terince
25. lis 2008 v 19:50  • Odpověz
Pavli, neni zac, super odkazek. Luci, medela je fakt super, nemam teda vlastni zkusenost, ale zkusenosti ostatnich maminek, se kteryma jsem prisla do styku a ze jich nebylo malo...tak sama chvala...Doufam, ze dostanu lepsi cenu. Pak kdyztak pisnu. Uz jsem psala email do prace, tak jsem zvedava, jak budou reagovat.
Holky, ja jdu vegetit k tv, jsem nejaka unavena po tom kurzu, zitra jdeme s tatinkama, tak se moc tesime.
Mejte se krasne a posilam pohlazeni miminkam. :slight_smile:
25. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz
autor
ahojky,
luci.ja prave taky s tim kojenim v noci nevim,vsude pisou a i rika mi mudra,ze je normalni,ze chce po dvou hodinach,ale je mi divny,ze pres den vydrzi dyl,tak se bojim,aby si spis nevynucovala moji pritomnost,potvurka, protoze mi nedky prijde,ze se jen trochu nasosa a spi dal-nevim,jestli tim,ze je tak v limbu a zazene jen aktualni hlad,nebo je v noci lina tahat,nebo ji proste uz nestaci ten cuc co driv a je treba pit dyl a ona na to jeste neprisla :unamused: ,proto se prave ptam,jak je to u vas,ale v tomhle veku mu vsichni rikaji,ze koji po dvou hodinach,takze asi normal,uvidime
jinak ja teda nedavam ani caje,ale koupim teda od hippu,diky za radu, UM zatim kupovat nehodlam

hani-super,ze jsi z kurzu nadsena,ja taky rada chodila i do tehucviceni :wink:

jinak dneska prdim na rhb,musela bych znovu tahat malou do patra a ruku pak nepouziju do vecera,takze to balim,uzivali jsme si rano ,ze jsme spolu,tulikovali se a tak,ted ma svych dvacet minut,tak pisu,letim se umyt a pripravit se na vychazku,uz se tesim,bude zima,ale zatim sviti slunicko-takze zmena proti vcerejsku-hura
zitra a v patek to mame sileny,takze si to dneska musim uzit-zitra ockovani plus ja navsteva mudr RHB-jsem zvedava,co povi :angry: , v patek jdu k zubari-bojiiiiim,bojiiiiim :frowning2: bude to bolet, a pak ke kadernici-to bude kocarkovat mamka a uz ted jsem z toho smutna :frowning2:

no nic,tak letim neco podelat,nez vstane :grinning:

jo a normalne se mi taky neprokaka na zada,ale to je jen kdyz jednou za cas nejde cely den,pak spusti lavinu a ma to od pipky a briska az po zada a jak ji polozim,tak to nazadrzitelne tece ven,myslim,ze by nepomohli ani huggisky, jinak s pamper nemam problem a vzdy to dobre udrzi-aleje fakt,ze jsem se s tema gumickama naucila zachazet,z kraje jsem jenedavala tak dobre
jo a ted jsem koupila nove baleni-ty s vakcinou a tam je to delane zase jinak,jinak vykrojene a uz ten napinaci zip,zatim teda taky dobry,tak jsem zvedava
26. lis 2008 v 11:32  • Odpověz
Pavly máš toho hodně nalánovaného,ty se asi nezastavíš co?
Nějak nemám chuť ani moc psát,máme trápení,se zavedením příkrmů se vrátila kolika,balý děsně trpí,včera od 18:30 plakal tak zoufale a tak se kroutil,až jsem mu musela strčit trubičku,trošku poprděl,trošku káknul hovňouse tvrdého jak šutr a dál plakal až mi vysílením usnul a to po 19h usínal po položení do postýlky,no má teď trápení,letím pro probiotické kapky,jsem s toho smutná .. pa
26. lis 2008 v 11:44  • Odpověz
balý - malý :sweat_smile:
26. lis 2008 v 11:45  • Odpověz
maruško je mi líto že máte takové problémy..a proč zase příkrmy? to dr. nařídila? bych ho nechala jen na mlíčku pokud mu stačí.....
26. lis 2008 v 11:48  • Odpověz
jo nařídila,moc přibírá a mlíko mu přestává stačit,vypije 210ml jen to mrkne,je velký a začíná být tlustý,není kojený tak to všechno rozhodlo,že mám začít.
26. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.