• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
chjo no sna d se brzo bříško zvykne...z toho mám taky hrůzu
26. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz
Tak jsem nasasila opět probiotika,nevím jestli už zabrali,ale večer usnul bez bolení bříška a tak jak byl zvyklý,či-li okamžitě,snad už bude jen a jen dobře.
26. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz
šíkené těch peněz co to stojí
maru když tak to objednej přes slovenskou lékarnu, tam to stojí polovic :wink:
26. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
jj Luci,já vím,už jsem to měla jednou ze Slovenska,ale teď jsem nečekala,že se nám to vrátí,malý už neměl nic,ani Sabíka,takže jsem potřebovala rychlou pomoc a kapky okamžitě!! Peněz fůru za tak malou lahvičku,ale zázraky umí :dizzy_face:
26. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz
jj chápu :wink:
26. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz
autor
za chvili vyrazime na ockovani,uz ted mam sevreny krk a chce se mi brecet,drzte palce,at to je ted bez teplot!!!! :frowning2: dneska asi budu rvat i u pichani,jindy se zuby nehty drzim,ale ted se mi chce rvat uz i ted :cry:

jinak jsem vas vcera nenavstivila,pac jsem vybirala darek pro deti z decaku-diskuse daruj darek- a mam vybrano,zkusim cestou i koupit :slight_smile: ,nevedela jsem,jestli vybrat podle jmena,postizeni nebo veku,tak to vezmu asi postupne,zatim jsme vybrali darek od male terzky pro nejakou velkou terezku :grinning:

pak napisu,zatim pa a pekny den

maru-taky se drz!!!!
27. lis 2008 v 09:41  • Odpověz
Pavly myslím na vás,druhá hexa je prý o dost lepší jak první :wink:
27. lis 2008 v 10:00  • Odpověz
Pavly tak co? Zvládla Terezka druhou hexu bez reakce? Asi ještě brzo soudit,co? Večer je nejhorší .. Myslím na vás :dizzy_face:
27. lis 2008 v 17:58  • Odpověz
autor
ahojky,tak koojim a zkousim u toho psat.jeden semi uz smazal,nevidim na klavesnici a nejak jsem neco zmackla a bylo to :frowning2: takze znovu :rolling_eyes:

potrebovala bych tu modlici se smajlik, abych napsala,ze zatim jsme ok, tuk tuk tuk,snad to vydrzi.....
zvladla to dneska naprosto s prehledem,asi vedela,jak jsem malem rvala uz v cekarne,i doktorka se na me dneska smala,ze je to na me fakt videt-ale je mila,nebere to spatne...
zatimco minule strasne rvala uz pri svlekani,dneska pri prvni jen spitla a pri druhe injekci jen chvilku kvikala,no zlaticko,je videt,ze sice kycha..ale psychicky byla v lepsi pohode a to asi dela hodne-vypada to tak u nas.....

jinak jsme marus bylii uz na treti davce hexa i prevenaru,poprve prave bylo vse v poradku,takze jsem podruhe byla docela zaskocena.....ale jak rikam,uz jak plakala predem,tak jsem se desila,ani uklidnit tenkrat nesla,skubala se a tak,hruuuza-no snad priste uz to bude taky ok,to uz jen hexa-uffff

ale pekne jsme male nabourali den,pac jsem pak sla ja k doktorovi,takze spala jinak nez normalne a ted uz byla strasne otravena,tak jsem uz vykoupala a ted spinka u prsa a papa,at si da maminku,laska moje statecna....

ja teda mam dle mudr.rozsahly zanet slach,nejlepe tak ne mesic do sadry,ale chape,ze to nemuzu,tak mam chodit jeste na ten utz. a stavit se v pondeli a on mi zatim sbira info o dlahach sundavacich-s fixaci palce-coz potrebuju,tak uvidime....

pak taky mam radost,ze jsem v nasem zapadakove sehnala darek,ktery si preje velka terezka a tak jsem stastna a zitra ho zkusim stihnout poslat....

no a taky svete div se,uz dorazily ty fotoknihy!!!!!!!!!! jsou boziiiiiii!!!!!!!!!! minule to trvalo mesic,ted dva dny! ale kdo to mohl tusit"

tak to je asi konec hlaseni, co vase prdelky a briska,jak se mate????????? vsem velkou pusu
27. lis 2008 v 18:29  • Odpověz
Pavly já to nějak nechápu :sweat_smile:
Terezka dnes dostala třetí dávku hexa,u druhé měla reakci a u třetí zatím (ťuk,ťuk OK) tak proč jdete na další hexu? Už máte třetí ne? To měl být asi prevenar,že?
JInak Terezka je statečná,jsem ráda,že to proběhlo lépe než minule,já se toho děsím hrozně,už nechci ty horečky a pláč :pensive:
No mi prevenar budeme taky píchat,ale až v 7.měsící malého,boužel u nás to jinak nejde,projevila se finanční stránka,teď na to opravdu nemáme,mrzí mě to,ale prevenar bude,leč později.
Ta tvoje ruka,to je pech teda,zánět šlach ... a z čeho to máš? To se projevilo samo od sebe??

No a nám probiotika zabrala okamžitě,malý je opět bez trápení,papá naprosto ukázkově mrkvičku s bramborem,strašně mu chutná,otvírá pusinku a čeká,dělá ham,ham na prázdno,jakože to ještě neříká,je tak sladký u toho jak ty sousta převaluje v pusince,něco nádherného,nezapomenu jeho reakci při vůbec první mrkvička,už taky ví,že se jde papat na lžičku,vždycky ho dám do lehátka,dám mu bryndáček a už mu říkám,že bude papat a že teď musí být hodný a hezky papat a on to ví a začne se nádherně smát a čeká bobánek můj,ani mi tam ručičky nestrká,má je hezky u tělíčka a jenom čeká a dělá to svoje ham,ham na prázdno :dizzy_face: :dizzy_face:

Verulínko nádherné bříško :dizzy_face:
27. lis 2008 v 19:11  • Odpověz
autor
ahojky marusko
-hexa jsou 4 davky,prevenar ted 3-dalsi az za rok
-mocme mrzi,ze se vam to penizkama komplikuje :frowning2: ,jsem tak vdecna,ze tohle nemusim resit :frowning2: , doufam,ze to do te doby budete mit lepsi
-zanet prisel z niceho nic,proste pobolivalo,az to ted boli jako cert-kde jsem k tomu prisla netusim :angry:

-jsem moc rada za ty kapicky,ze jste zase ok, a je uzasny,jak mu chutna,jsem zvedava,jestli to taky nasi princezne tak pojede :confused:

many-videla jsem maleho,je taky tak krasny jako dominek-holky jak jste to udelaly?? ja chci navod,at to podruhe taky tak krasne udelame!!!!!
27. lis 2008 v 19:39  • Odpověz
maru nic si z toho nedělej my to máme taky tak....a víš ono trochu je to přitažené za vlasy, jasně jakmile jde o zdraví dítěte vlastního jde vše stranou, ale 10x častěji budeš mít pravděpodobnost autonehody než že chytnete pneumokoka.....
27. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
luci-tak to mas svatou pravdu :wink: bohuzel nebo bohudik??
27. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, že máte trápeníčka s dětičkama, tak snad bude vše dobré :slight_smile:
Já byla dneska na cvičení, tak jsme se s Tomčou protáhli, zarelaxovali a bylo krásně :slight_smile: Zítra má být na předporodním kurzu téma šestinedělí, tak se tam možná zajdu podívat, ač tam nechodím, protože se mi to zatím v pátky nehodilo, jen jednou jsem tam byla, tak tam zítra asi skočím...a pak za týden v pátek bude na pořadu Kojení, jak se na něj připravit, tak to tam zajdu určitě :wink:
Holky, mimochodem, pily jste maliník? A od kdy??
A zítra jdem na poslední utz, po poledni, jde i taťulda, tak snad bude vše ok :slight_smile:
27. lis 2008 ve 20:58  • Odpověz
ahoj maminky :slight_smile:

Pavlínko, ten zánět jsem měla já v té noze a taky jsem skončila se sádrou, však víš... :frowning2: držím palečky, aby to přešlo... ono to přejde, mě se pak udělal i na druhé noze, ale tak 4 - 6 týdnů to trvalo :unamused: :frowning2:

Jiank jsem vám zase skoukla albíčka a úplně se ti rozplývám :grinning:
28. lis 2008 v 15:47  • Odpověz
Pavly tak fakt nevím kde jsem přišla k tomu,že hexa jsou 3 dávky,no aspoň vím,že mě ta hrůza čeká ještě 3x
Ahoj Luci,my se budeme rozplývat časem nad tvým mimuškem a naše už budou pěkně zlobit.
JO a nejdou mi smajly,překročili jsme limit,tak máme teď neskutečně pomalý net!!! (dala bych vztekajícího se smajlíka,ale nejde tu)

Ty penízky,no je to děs,pro malého bych dala vše co mám,ale zase si musím rozmyslet jestli jídlo pro něj nebo prevenar,bude ho mít později...
28. lis 2008 v 15:56  • Odpověz
Maru, vždy to prostě nejde vše najednou, prevenar bude později, vždyť to nevadí :wink: :dizzy_face:
28. lis 2008 v 16:05  • Odpověz
ahoj přidala jsem new do alba, tátu v práci a vánoční dárek, lucik, maru má recht my tu budem u monitorů slintat a závidět a baše budou zlobidla
maru a ted jste zase na nutráči????já včera dala dokrm...už 4 dny mi po kojení i z obou prsů když je 2x vystřídám chce pít a to mlíko jako je ale odtrhává se a když jí dám čaj tak zunkne 50ml...pootvora malá tak jsem včera dala hipp1 v domění že ji víc zasytí a bude třeba spát aspoň 4 hodiny v kuse...oh já hloupá jak hluboce jsem se zmýlila, vyzunkla svou 50 a spát a za chvíli zase gojggat atak dokola :grinning:
28. lis 2008 v 16:10  • Odpověz
jj Luci u nás to tak boužel je,že to nejde najednou,ale postupně :wink:

Lucenku koukala jsem na gojgánka,má nádherný vánoční dárek a je hezounká,taková hnědooká panenka :wink:
No my jsme už asi 2.měsíce na nutrilonu AR,od té doby co mi malý po sunaru moc a moc blil,sice kakal,ale blil,takže sunar se u nás konal asi jen 3.týdny a teď má teda Nutrilon AR a jsem spokojenost sama :dizzy_face:
28. lis 2008 v 16:16  • Odpověz
maru tak to je dobře že aspon něco Domískovi sedlo...to je fajn :wink:
berete nás za nevěstu???? :grinning:
28. lis 2008 v 16:26  • Odpověz
A chcete nás?? :grinning: :grinning:
28. lis 2008 v 17:01  • Odpověz
maru jasan :grinning: :dizzy_face:
28. lis 2008 v 17:12  • Odpověz
Tak,ju? :wink: :grinning:
28. lis 2008 v 17:19  • Odpověz
my to máme domluvený necháme to tak za 15-16 let...a uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 v 18:27  • Odpověz
autor
http://www.ockovaciprukaz.cz/hexavakcina/hexavakcina.html
maru-ja kecala!!!!!!!!!!!!!!!!!! nejak jsme s mudrou asi nemluvili o tom samem :fearful:
huraaaa,je to za namaaaaaaaaaaaaa

vic po koupani
28. lis 2008 v 18:51  • Odpověz
uff tak to jsem ráda,že už jen 2x :wink:
28. lis 2008 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak jen na skok a hodím jsem, co jsem psala jinam, bych to asi jinak už nesepsala :slight_smile: Byli jsme u dr....
Tak jednak se má Tomča asi velice dobře, protože dle dr. váží 2200g I paní dr. nám potvrdila, že holt my jsme oba habáni, tak nemůžem čekat malé mimčo...Takže nebudem asi mít miminko, ale Mimino Hlavičku má ukázkově dole a pěkně s sebou šil, takže mezi nožky jsme moc neviděli a před obličej si pořád cpal ručky, ale jednu fotečku přeci jen máme No, a jen teda se paní doktorce nezdálo něco na ledvinách, tak půjdeme příští pondělí na ultrazvuk do nemocnice, kde mají lepší a aby tam radši ještě koukli, cože to tam je, tak uvidíme...Ale s tím se tak nějak dalo počítat, že "něco" po mamušce zdědí
A už jsme dostali i papír, kvůli jménu dítěte, tak si ho můžem doma už vyplnit
A na příští kontrolu jdem 17.12. a to bude vyšetřovat mně, teďka dělala jen utz.
Jo, a taky nám vycházej i různé dny porodu, ty vado jsem se úplně lekla, páč jeden termín se tam objevil už na 1.1 Pak v půlce ledna, a pak i ten náš 25. leden, tak teď teda nefim
28. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
soni..ty mimča si to vyberou kdy chtějí..a držím palečky aby to nic nebylo :wink:
28. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz
já si to nějak nepřipouštím a uvidíme, co s ním bude...tak já taky měla problémy, takže se něco čekat dalo...ale nebudem dělat předčasné závěry....
Spíš mám strach z toho, kdy že se jako opravdu narodí :sweat_smile:
28. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
achojky,tak ne¨mam proste chvilku,opet nespi
chtela jsem reagovat na lucku i nato vase dohazovani, a co ja,ja nic :angry: !!! nebo my mame ladicka? berem :grinning:

nevadi,prijdu zitra,snad bude vic casu
ted jen soni-jak pise luci-drzim palce,at je to jen zdani a nic to neni,taky me stve,ze ma mala exemy po me :frowning2: ,a desim se,co vse jeste schyta

ruka dneska dense hrozna,uz fakt nezvaldam nic a snad uz i cbhci tu sadru :cry:
byla jsem u zubare-dve injekce,dva zuby, u kadernice-snad jsem ionecne pekna- a hlavne mam umytou hlavucoz ted sama moc nezvladam :grinning: a stihla jsem i vystoupeni netere -zpiva se skolkou,ale jsem KO

jo a uz tydn vam chci napsat basnicku-chvilka poezie o zime a nestiham,treba to jeste vyjde,treba usne :sweat_smile:
haha,zatim papa
28. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.