• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ty pavli, já tě mít tady tak ti dám regulérně na prdel fakt ty se chceš odkráglovat předčasně????jestli ne, tak k tomu sakra spěješ......sem i psala minule jeden cíl denně..a ještě bych k tomu přidala obden.......
soni to si člověk uvšdomí brzo že? nebuj to zmákneš :wink: jakmile z tebe bude máma...příroda ví jak to zařídit, budou ti stačit i 4 hodiny spánku denně a ještě se na to svoje zlato budeš usmívat :dizzy_face:
28. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz
autor
tak se malou podarilo presvedcit,ze uz je noc,tak je zase alespon na ctvrt hodiny v postylce,musi trenovat...

luci diky,jsi zlato,rada bych dostala na prdel, ja sama bych to tak neplanovala,ale to ridi mamka,kdyz uz si na nas udela cas,musi to byt vyuzite -takze kvuli ni musim vse stihat v jeden den,kdyz potrebuju hlidat :frowning2: ,kdybych mohla,tak se fakt na pulku veci vys...pac ta ruka je fakt neskutecny problem-dneska jsem rhb taky stihla a asi fakt ucinek utz nulovy :angry:
ale dobre je,ze tohle uz snad byl konec! rhb jsem dalsi odmitla-uz jen tyden a vic uz nechci,uz chci prave klid-a to i od mamky,mam ji rada,ale denne-nezvladam-luci vim,ze ty bys za to dala jmeni,proto to tu nechci psat,tak to zase nemyslim,vsak snad chapete-prave mi chybi kliiid,mit na vse svuj cas,svuj harmonogram a ne v kolik muzes prijit,za jak dlouho to musim stihnout,atd atd :unamused:
prave proto se asi male otocil i ted rytmus,zjistila jsem,ze pres den prakticky vubec nepotrebuje jist-tak se neni cemu divit,ze v noci chce po 20min.....takze od zitra tvrde nabizim prs pres den a nechci hlidani,to radeji vse rusim,radeji at ma zase svuj rad,takhle je to uz narocny ipro ni

tak uvidime,jak to zvladneme,4 mesice byl rad,snad nam to ten mesic ten uplne nezkazi.........
(jinak teda chapu,ze kojeni v noci bude uz castejsi,pac je vetsi...ale tohle uz je extrem,abych do pulnoci uspavala po 20min. i s kojenim....)

soni-jak psala luci-porodis a na to co bylo ani nevzpomenes,nic ni nevadi,nic pro tebe neni tezky....ja dneska treba u te kadernice silela,kdyz jsem mela 15min.jen sedet a cekat-ja chtela rychle neco udelat a tak-jak jsem zvykla,uz me ani neba byt v klidu-ikdyz to ja jsem nikdy nebyla,ale takovou pohodujsem rada teda mela.....
28. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz
pavly to s tím čekáním u kadeřnice je fakt taky bych ša umýt nádobí nebo vysát....to jsem ale tryskomyši co????? :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
a ted mozna stihnu tu poezii,zatim je klid :confused:

tak tohle si prerikavam,kdyz ted chodim s malou po vychazkach-a ji to taky povidam-ja nejsem na basnicky,ale asi 4 mi v hlave zustavaji,ostatni jsou spis vesele,takhe je prave zimni :wink:

MRAZ
zver uz hleda seno z jesli
v noci prisel do vsi MRAZ (maru chapesjo,ja to totiz taak nenavidim :grinning: a chci leto!!!!)
na okenku kvety kresli
na potoce stavi hraz

rybnik hned jak sklo je hladky
sotva starik na nej dych
bile fousy z jinovatky
rozvesuje po vetvich

v polich vita toho dedu
krakorava kapela
snehurka k nam z rise ledu
na svych sanich prijela

takze kdyz jedu u poli,potoka a stromu,tak to vse primo male ukazuju....jen teda jinovatku jsme zatim nestihli :grinning:
28. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz
autor
luci-presne
chvile klidu a ja zametam,poustim pracku,myju nadobi,varim,jim a jsem na WC a to vse najednou :grinning: :grinning: a co je nejhorsi-ono to jdeee :grinning:
28. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz
pavly ty poeto, krásný :slight_smile:
jo jde....a holkám niki a soni to půjde taky :grinning:
28. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz
autor
vsem nam to jde a pujde,na tom "nic neni",jak zjisti uz bzro kazda sama :dizzy_face: ajak pises,navic s laskou a usmevem -pac i tohle zazit je prece dar-nejen to narozeni
28. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
jo a na jare napisu ty optimistictejsi :wink:
28. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz
pavly, super básnička :slight_smile:
28. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz
tak jo, jdu žehlit k telce, pá :dizzy_face:
28. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz
a to nám dneska porodní asistentka na kurzu řikala, že když nám přijde někdo vypomoct domů, enbo nějaká babička apod, že jí máme vrazit kočárek a jít si samy lehnout, že nemáme hned šůrovat :grinning:
28. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
normalne a ted jsem si vzpomnela na jednu,co ucim v lednu :wink:
takze vam nedam pokoj :grinning:

ROK
leden na rampouchy hral
unor posune den dal
brezen taha travu vzhuru
duben bavi stromum kuru

kveten zprvavy je ptacek
cerven barevny ma fracek
cervenec je leto u vody
srpen prazdninove prihody

zari -skola vola zas
rijen podzimni je cas
listopad -spi zahradka
prosinec je pohadka
28. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz
soni já sem taková že v boprdelu neusnu, když někdo vozí vytřu soi uklidím posbírám prádlo.....nejdemi spát v bordelu no.....
28. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz
pavly, to jsou tvoje básničky, nebo je učíš :slight_smile:
28. lis 2008 ve 21:31  • Odpověz
luci, to já budu taky taková, už se vidim, jak půjdu spát :grinning: :grinning:

Ale teď spát jdu, tak dobrou...
28. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz
tak taky idu čauec
28. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
no soni-to bych taky nezvladla,me ji odvezou a rvu a rvu a pak rychle uklizim,ale spis uklizim s ni a padam i na hubu,ale jsem s ni

luci-nene,to ucim,nektere jsou debilni,ale tyhle mam fakt rada,tak se s vama delim :grinning:
28. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holky
takže dnešní deštivý den se mi zachtělo na shoping, přemlouvámhanyho a jemu se nechce, tak jsem se domluvila se švígrou a jely jsme
v šalině mi černé kofoly hrábly do tašky u kočárku a sebrali telefon zjistila jsem to venku jelikož se mi něco nezdálo....ségra za nima hupla utíkala pak do nějakýho báru a volala cajty, mezitím sem dojela k jejímu příteli, má zastavárnu zůstala tam a on jel za ségrou....nakonec ségru přivezli policajti...a tomáš mi dovezl mobil sice ty svině přervaly šňurku sebraly origoš obal, ale mám zoět čísla a fotky sároinky, pak jsem jeli teda do shopingparku, hany pro nás přijel a koupil mi boty a tašku kokinek.... :dizzy_face:
29. lis 2008 v 19:40  • Odpověz
Luci, teda tak tos měla pernej den, ale hlavně, že máš to nejdůležitejší zpátky :slight_smile:
29. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz
soni to jo
29. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
ahojky,letim pozdravit
luci-peknej vylet,nejvic me pobavilo-kofoly-super vyraz,hlavne ze to dopadlodobre,jak pise sonik

ja halsim taky schopovani-tentokrat to mel manzilek po dlouhe dobe hodne povinne-zadny alpy,zadna chripka a tak, chteli delat na mem aute-to jsem zatrhla-ja si pockam,nakupy ne,hlavne proto,ze ruka se nelepsi a ja potrebovalapomoc smalou do auta a zpet a tak-ale zvladli jsme to supper (tatka pracoval na aute alespon rano, tak bude asi az pristi tyden hotove-se ho az docela bojim-mj. pac to ani nema klicek na nastartovani,ale kreditku a startuje se tlacitkem start-no pro me super,ja desnej talent na takovy blbosticky :rolling_eyes: )
takze mame vetsinu darku-mela jsem to sepsane,naplanovane a tak to slo fakt super ,jsem stastna,nakoupila jsem teda i neco pro nasi lasku,at pod tim stromkem taky neco ma :grinning: (ale jinak jsem nakoupila radeji dalsi darek pro ty deti z decaku :grinning: )

pro nasi malou jsemtreba koupila knizku tak do prvni druhe tridy-jse ji mela z knihovny a byla bozi,tak jsem nevahala :grinning: a nebo jsem ji koupila oblecky od 9 mesicu-to same,co ma ted a v cem ji zeru-bude to mit pak na spani,ale to nevadi,slusi ji to moc a 6-9 uz nemeli :dizzy_face: a taky jsem ji koupila knizku jak s detma plavat-od 5 let uz to vim,to jsme meli taky na vejsce,ale batolata jsme nemeli a uz pristi tyden chcem jit plavat sami s tatuldou-tak at mame inspiracku :slight_smile: , atd.atd.

no a diky luci jsem se koukla na huggies stranky a zjistila jsem,jaka je ta akce na kapesnikcy, ze je jen do 2.12: no a meli jsme stesti,meli vsechny druhy,takze jsem vzala od vsech druhu to baleni po 4ks-tak mame zase na chvilku zasobu :grinning: -a z toho jsem v prvni chvili mela snad nejvetsi radost :grinning:

no a jinak je mala proste zlaticko,rano jsme se jeli na hodinu projet-misto odpoledni vychazky,abych enmela cerne svedomi, stavili jsme se koupit i dalsi plenky do vody-mozna zkusime whirpoolku uz zitra-uvidime podle nalady,odpoledne je u nas rozsviceni stromku a to chcem urcite videt....
a odpoledne mala skoro nespalal,jenv aute ajinak krasne koukala, plakala jen,kdyz ji bylo moc teplo,nebo kdyz uz pak chtela domu a zase alespon na chvili spat-no je to andeeeel,jak ja ji milujuuuuuuuuuu

no nic,to je dalsi kapitola
kdepak se flakate vy????
vsem dobrou noc,pekny vecer a pohlazeni pro nase stesticka :wink:
29. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim vas po delsi dobe, ja se pres vikend vubec nedostala k netu, ale hlasim se, ze jsme v poradku a mame se krasne k svetu :slight_smile:
Soni, maly uz je krasne velky, uz se vam to krati, nebojky, porod prijde ve spravny cas. At vam dobre dopadne vysetreni. Ja jdu zitra na vysetreni s tim tlakem, tak uvidime.
Holky, kolik vlozek do porodky a po? Je to baleno po 20 ks, tak kolik baleni?
Dekuju.
Jinak Soni, ja se na malinik urcite chystam :wink:
1. pro 2008 v 09:44  • Odpověz
Hani, tak já byla zrovna v pátek na předporodním kurzu, tématem bylo šestinedělí a dozvěděla jsem se tam, že vložky do porodky být nemusí, že je tam dostanem...ale chci se tam i jet radši podívat a na všechno se zeptat, takže být tebou, tak radši nějakou porodnici navštívím i s rozpisem co do porodky, třeba z netu a odškrtnout si, jestli tohle jo nebo ne, asi tak...
1. pro 2008 v 17:32  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak mám konečně trošku času mrknout i na vás :wink: tak hlásím,že máme v půl roce 8 260g a 71,5 cm a kyčle už dobrý,nemusíme už chodit :grinning: jinak přikrmujeme a zatím mu to chutná,dnes měl poprvé i masenko :slight_smile: zatím mu teda budu dávat jen stravu ze skleniček od hami,hamánek,....
1. pro 2008 v 17:48  • Odpověz
sonisek - my vložky taky dostaly ale málo,měla jsem sebou ještě dva svoje balíky,ale kdybych mohla radit,tak bych raději místo vložek ty plínky :wink: měla to na pokoji jedna mamča a nemohla si je vynachválit,já si pipina podle rady koupila ty nelepící vložky a úplně naprd :angry: takže když né plíny tak lepící vložky,nějaký silný,třeba jak bývali lidie,...teď nevím jaký mají značky :wink:
1. pro 2008 v 17:50  • Odpověz
jinak už se ti to pěkně krátí :slight_smile:
1. pro 2008 v 17:51  • Odpověz
holky ty bříška vám závidím :slight_smile: máte je krásný :slight_smile:
1. pro 2008 v 17:53  • Odpověz
čauec babky
tak máme za sebou náušky gojgy je kočka, ale ten řev a to jsem byli nastřelit a byl tam hany já hldala venku věci.....ale prej ryčela jen proto, že ji svázali do plíny...tak nevim, jestli mě spíš nechtěl uklidnit no.....
zítra si jdu koupit nějaký trika, velikost xs opravdu už neoblešu ani kdybych se pos.....
1. pro 2008 v 19:03  • Odpověz
taky si pořízuji větší trička :wink: no musíme vydržet,snad příští rok oblečeme ty naše stará :grinning: třeba ty kozy víc splasknou :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
tak už má naušničky princeznička,musím mrknout jestli jsi tam dala fotečku nebo ne :wink:
1. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.