• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
many dneska ne..zítra fotnu
1. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
jo,už jsem kukala,že tam není,tak zítra :slight_smile: ale je krásná a veliká :slight_smile: kolik má :wink: ani vás nemám čas dočíst,tak nevím jak vám děťátka měří a váží :slight_smile:
1. pro 2008 v 19:47  • Odpověz
máme 4m a váha výška bude příští pondělí ale určo přes 7 kilo :grinning:
1. pro 2008 v 19:48  • Odpověz
já měla v půl roce 9,15 :slight_smile: tak mě Ladík nedohnal :slight_smile:
1. pro 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
ahojky holky,letim pozdravit,napred hlaseni :grinning:

krome desneho exemu,ktery nas trapi nejvic k veceru hlasim,ze se mame dobre,
dneska jsem musela sama na rhb- a na vysetreni k doktorovi,napsal mi ortezu-ale nevzal si razitko-takze jsem s malou letela domu,volala milacka,ze potrebuju pomoc, tak prijel a dovezl me do vedlejsiho mesta ,kde mudr.zacal slouzit a tak jsem ziskala razitko a nasledne i tu ortezu-takze ted mam palec zablokovany,tak uvidime...kazdopadne jsem s tim jeste vic nemotornejsi a pomalejsi :cry:
pak jsem zvladla odeslat ten darek pro deti z decaku
no a pak jsem musela k mamce,byla tam babi a deda-tak ukazat malou
a pak vecerni kolotoc s koupanim a u nas ted i strasnym placem

ale ted uz mam i umytou a natocenou hlavu-zitra jsem objednana na foceni s malou-jestli to teda klapne
a pochopitelne nemuzu mit jen jednu vec,takze plus RHB,lekarna a dalsi zarizovani,kdyz uz jedu do chomutova
snad to vse taky zvladneme
takze letim haji a vam posilam pozdraveni

many-rada te vidim,mate taky poradnyho chlapaka,tady to je samej poradnej chlap :dizzy_face:
ja teda hlasim,ze min.tyden mela terezka v peti mesicich 6280g a 65cm-na to,ze ja jsem prcek to je slusny

luci-s vahou teda porad predbihate i nas, jsi dobra kojna matka teda,tyyjooo :confused: :wink:
a s nakupama jsi me pobavila,jsem mala ale do XS jsem se nikdy nevesla :grinning: , vetsinou musim mit i L-pac moje prsa jsou L :grinning:

tehulky-to jsou taaak krasny starostiiiii,aaaach jo
1. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz
pavly no jo...cickárny narostly ale potřebuju M xs fakt nedám...nechápou jak jsem mohla být takové vyžle :sweat_smile:
1. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
Dobté ráno holky :slight_smile:
Pavli tak to je Terezka taky veliká,to tak většinou ty holčičky mají :slight_smile:
no trošku jsem prolítla alba a krásně vám ty dětičky rostou :slight_smile: jak to utíká,nedávno jsme lítaly s bříškama a teď už úplně jiné starosti,že :wink: a Pavli Terezka má ekzém chuderka :frowning2:
2. pro 2008 v 07:50  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
3. pro 2008 v 07:50  • Odpověz
autor
ahojky,
vcera jsem nezvladala prijit,pac jsem mela vecer zase migrenu,tak jsem ji nechtela potvoru drazdit cucenim do pocitace-ted je mi lip-mela jsem blokly krk-spatne jsem minulou noc lezela,takze jsem to rano hned vedela,ale navic jsem vcera jezdila chvili s mamcou- a to zase byl nervak,no :frowning2:

many-jo myslim,ze je terezka akorat a jak rikam,na to,ze ja jsem fakt prcek a tatinek taky neni zrovna cahoun,tak myslim,ze snad bude i docela velika :sweat_smile:

exem-kapitola sama pro sebe, do minuleho mesice nemela naprosto nic,byla uplne cistoucka,ani po porodu, prost vubec, a najednou jak kdyz utne, nejprve to zacalo jen pod bradou-rikali jsme si,ze je to od blinkani a slintani-mazali jsme,ale rozsirilo se to naprosto rychle snad vsude,,ma obri loziska na nozicka,rucickach,zadicka skoro cela-ramena jsou v kuse cervnena-desny,takze ted porad zkousime nove a nove masticky,veci na koupani,atd.snad nekdy neco zabere,taky jsem uplne silena a vymyslim,co jineho by ji to mohlo zpusobovat-tak nahle-tak vymyslim, co jsme ji dali treba za hracku uz ted v konci, co z kraje nemela-ale toho je toliiiiiik, nejde to najit hned :frowning2: , no a ted me navic zase napadlo,jestli to nedela ten gel na zoubky-to tak odpovida dobe,kdy jsem ho koupila a zacala davat...takze ted uz dva dny ho mam vyrazeny a jak rikam,zkousime a uvidime......
-ale i proto jsem ted nervoznejsi,kdyz place,aby se nepropotila a pak neusnula a nebylo to tim padem horsi,takze ji desne nerada vidim brecet,coz vcera bylo naprosto sileny, v podstate jen plakala.....
-musela jsem na rhb-tzn.plac pri nakladani do kocaru,usnula,plac pri nakladani do auta-to ji budi,ze,usnula,plac pri vykladani z auta pred rhb, usnula,plac pri vynaseni kocarku do patra rhb,usnula, rozebirani kocarku a vstup k utz-plakala celou dobu utz,pac chtela spat, jdem ven, plac pri oblekani do kocarku, plac pri snaseni kocarku,plac pri nakladani do auta-proste desny,kvuli peti minutam,takze na utz proste se.u, protoze navic pri tom tahani kocarku proste musim zapojit i druhou ruku a tak jsem se pak i rozbrecela bolesti,takze ucinky utz jsou na dve veci,kdyz tam musim tahat malou...no zacarovany kruh :frowning2:
-pak jsme teda jeli k fotakovi-je jasny,ze po tomhle maratonu place nebyla fakt dobre naladena,sice se do te doby uz prospala a povozilajsem ji,ale stejne uz byla spatne naladena,takze zadna spoluprace.nejake fotecky snad budou-takove,jako jsem chtela asi moc ne,ale to se neda nic delat,nasilne ji fakt nutit nehodlam,to je jasny :wink:
dulezite je,ze nejaka fotecky pro tatinka k vanocum bude, dokonce tam meli i dobry ramecek-sice mensi,nez potrebuju-zato auto!,takze super (pac kdo nevi,mame autoservis a chci fotecku do prace)-takze ho mam zamluveny a mam radost
-a pak jsem nas sla oficialne prihlasit na plavani,konecne!!! tak zaciname 9.1.-teda snad,jestli nas pro zmenu nezastavi exem :frowning2:
-no a pak jsem zaridila uz jen par malickosti-ten leskly balici papir jsem sehnala-sileny penize,ale pro malou to letos proste musi byt,darky nepotrebuje,to nechape,ale barevny a sustici papir-to bude prima :sweat_smile: , no a mamka sisnad konecne vybere parfem a da mi vedet a budu objednavat....no a treba jsem koupila jeste jeden spaci pytel,abych je mohla stridata denne prat-ted se ji dari se kazdy den poblinkat a me to smrdi,to bych ji uz znovu nedala....

a to je asi vsechno,no
zase roman!!!
a co vy,holky,kde jste? jak se mate???? marusko,niky.......
vsem krasny den,papa :wink:
3. pro 2008 v 08:23  • Odpověz
Zdravím
dočtu a napíšu později,máme rýmu jak trám,sháním odsávačku na vysavač,
malý kňourá,nemůže dýchat z hlenu blije jak alík,
čtu pohádky,zabavuji,uspávám,hladím.
Víc později pa
3. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky maminky :grinning:
3. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz
Jsem tady jak jsem slíbila,malému se podařilo usnout,tak píšu jak nejrychleji to dovedu,uspala jsem ho v lehátku,houpala jsem ho a do toho zpívala,no nechápu jak moc zabrat,ale byli to samé zimní písničky tak asi s té zimy :sweat_smile: V postýlce mu nešlo usnout,vždycky se mu ucpal nosánek,i když máme postýlku stále zvýšenou a dala jsem mu miniaturní polštář,stejně neusnul,poplakával a trápil se,pohádka ho taky neuspala,třepání na prdelku taky ne,tak lehátko a písničky zabrali.
Má bobánek rýmečku,vůbec,nechápu kde k ní přišel,včera byl čipera a dneska se probudil z rýmou,ve 4h ráno papal,o půl 6 ráno celou dávku 180 ml vyblinkal a chrčel a ejhle,rýma jak trám,tak díky hlenům se poblinkal.Celý den nechtěl papat asi mu to nešlo,brokolici snědla půl skleničky,50 ml mlíčka a byl hotový,slabý výkon na něho,ale byla jsem šťastná aspoň za to,odpoledne jsem už konečně měla odsávačku takže jsem odsála všecinko na 3x,vždycky po půl hodině a bylo to hafo,no a malý zázrakem spapal svoji dávku 180 ml za 4 minuty jak je zvyklý a tvářil se,že chce ještě,tak jsem mu dala asi 5 lžiček přesnidávky a byl nejspokojenější dokud se mu nechtělo spát,to přišla krize,ucpaný nosík,no a zbytek jsem psala,až písničky zabrali.
Pavli vy máte exém? To je hrůza,chudáček malá Terezka,to mě strašně mrzí.. Mastičky máte od Dr.? Nebo se na to může použít cokoli,ptám se neboť s ekzémem jsem se nesetkala,tak nevím,já sama mám alergii ta se projevuje na kůži otokem,svěděním a horkou,zapálenou kůži,nesmím to škrábat a zmizne to,ty jo ale tak malé mimi to je hrůza,fakt mě to mrzí moc.
A nějak zvlášť jsem nedočítala,omlouvám se,jsem ráda,že píšu,tak papa honem jdu umýt vanu a chystat věci na koupání dokud spinká :slight_smile:
3. pro 2008 v 17:55  • Odpověz
Jinak takové shrnutí
gojynku už týden koupu ve velké vaně moc se jí to líbí trénujem povel na potápění a děsně všude nacáká
už válí sudy...potvuř malý takže odložit ji jednině na zem.....a ještě se u toho řechtá
pase přímo ukázkově a kecá výská jak píšťalka, taky jí tak říkáme
náušky jsem opět nevyfotila holt sem zaneprázdněná matka..ale zítra napravím
mám poslední 2 balíky plen č3 a pak asi to jistí 4
zatím perzistujem v korbě ale s fusakem a v kombinéze je tam jak sardinka....sem zvědavá dokdy vydržíme
jdu nachystat papů na zítra umejt se vymačkat bedary
a samo že budu nakukovat
3. pro 2008 v 18:58  • Odpověz
Holky pomoc,mě malý naprosto odmítá mlíko a nejen mlíko už i příkrmy,to je boj!!! Já jsem zoufalá,ale rýmou to není,možná trošku ano,ale on mi to dělá už tak 4 dny a dnes má první den rýmu,já už nevím,jsem úplně vyšťavená,to přece není normální,každé krmení je boj,děsný,strašný,pořád se poští,hystericky brečí,napne se,kope nohami,rukami a ne a ne papat,jediné co malinko zabírá je,že ho vezmu na ruku - levou,mám ho na té ruce,chodím po bytě a pravou mu strkám savičku do pusinky a on sem tam potáhne,tak místo svoji dávky 180-210 ml vypije s bídou pokud nemá žádný příkrm tak 120 ml,pokud má příkrm tak s ní v klidečku kdy se na mě řehní a otvírá pusinku tak půl skleničky,někdy ani to ne a je to tu zas,křičí,brečí,kope nohami,rukami a ne a ne papat,už nevím,co to jako je??? Vypadá to,jakože mu jídlo dělá problémy,že by tak jedl,ale něco v břiše mu brání,jakoby křeče,já fakt nevím,už nemůžu....
ruku ani necítím jak ho nosím a krmím na té levé ruce,přece jen 8kg 20 minut,no děs
3. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
maru..možná blbá otázka ale nepotřebuje trochu vyhladovět? asi má dost a takové množství tabulkové nechce sára taky má období kdy si jen cicne pak odmítá řve brání se tak ji nechám dokud se neohlásí i 4 hodiny.....
3. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
Na něm jde vidět,že by papal a hodně,ale 2x cucne a pouští se a boj,v noci nepapá vůbec až kolem 4h ráno a to mi teda pije normálně,pak v 7h ráno taky to jde,ale méně a pak boj a boj,papá co 3 hodiny.
3. pro 2008 v 19:51  • Odpověz
maru tak už vím
děti když se přisajou savička či cicek ted je jedno tak jim klapne v mozku záklopka na oxytocin ktrý se vyvolá tím přísátím v tom okamžiku nebo v průběhu se děti vyprazdbují aby bylo místo na další mlíčko..prostě to rozpracuje střeva to přisátí...takže se obávám že je to kolika :frowning2:
3. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
néééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
A co mám dělat??? Máme probiotika,dávám Sabíka ..
Ale máš pravdu,on hrozně prdí v momentě kdy se přisaje a kroutí se,já si fakt myslím,že to je ono,ale to se nedá!
3. pro 2008 v 19:55  • Odpověz
zkus jen probiotika teplý obkládek na bříško a masáž ILU znáš to?
3. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
zkus to nemíchat jen probiotika
3. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
neznám :sweat_smile: Poradíš?
A ten obkládek před jídlem nebo jak začne vyvádět?
3. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
oki jen probiotika
3. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz
mno takže představ si bříčko domíska:
1.ILU zname I love you masáž proti prdíkům
2. začíná se vždy z pravé strany bříška dítěte
3.na pravé straně bříška piš písmeni I ale ne shora dolů ale zdola nahoru, asi 3-5x
4.úpak stejný výchozí bod jako u písmene I ale píšeš obrácené L takže jakoby to I si jen protáhla přes pupík na levou stranu
5. a nakonec píšeš písmenu U čili taky stený východí bod jako u I L (dejme tomu začínáme u pravé kyčle) tím postupným vytíráním střívek se ten vzduch a ty bublinky nahromaděné po stěnách co tak bolí se slijou v jednu a poslední obrácené písmeno U jakoby končíš u levé kyčle to vše dpoatne ven
je to pochopitelné????
a před jídlem nebo i po uvidí jak zareaguje
3. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz
maru na ten pbkládek doporučím polštářek z třešnopvých pecek v DM drogerii se dá koupit cca 80Kš to stojí nahřeješ to v mikrovlnce zabalíš do pleny a ono to dlouho drží teplotu.....
3. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz
autor
ahojky,mam chvilku,ale koukam,ze napred je hodne co docitat,jdu to zkusit
3. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz
aha,chápu,ale bude asi trvat než se to správně naučím :sweat_smile:
Moc děkuji,já opravdu vyzkouším všechno,aby ho to přestalo trápit,on tak strašně pláče,jde vidět,že má opravdu bolesti jak jsem psala jakoby křeče.
3. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
Hned pro to sletím zítra,stejně tam mám cestu pro pár skleniček :wink: Zkouším si představit tu techniku a chápu dobře,že je to jakoby jedním tahem?
3. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
maru -ach jo,porad dokola,co ja te a dominka taaak lituju,no snad rady od lucky zaberou, ja nemohu poskytnout nic-nemam napad,nemam zkusenost
-ale urcite nam plati-prisaje se a prdiky jdou konecne ven,takzekdyz se moc krouti,taky pouzivam prisati jako zpusob "lecby"
-a co se jidla tyka-taky mame obdobi,kdy doslova zere a pak si nevzpomene a kdyz jo,tak jen cucne a odtrhne,cucne a odtrhne....
ale vic zkusenosti s timto fakt nemam :frowning2:
tak jen drzim palce a to moc :wink:

luci-gojgy super, krasne jsi popsala,jak se mate a jaka je sikovna, moc gratuluju!!!!
-v korbe teda jeste mame mistoi s fusakem,takze rozhodne sportak zatim davat nechci,ale ze by tam mohla predvadet kotrmelce,to teda ne, to je fakt
-a trkla jsi mi az ted-zapomnela jsem napsat,ze nase mala miluje nosit "na tygrika" a ted se naucila i patricne chrcet,takze to je fakt legrace,rezem se tomu vsichni a ona nejvic,miluje to!

a jinak hlasim dneska volnejsi den, pohodovejsi, byli jsme v kadani, podepsala jsem v praci zadost o vybrani dovolene-uz nejsem na materske ale na rodicovske :grinning: , zaridila jsem kocourovi jidlo, koupila konecne mr.propera-u nas se sehnat neda a pak jsme kocarkovali a byli v restauracce na papu -moc dobry.az na jeden zachvat place-zatim stale nevim proc presne byl,byla mala zase muj milovany andilek!!!

jo a na rhb jsem hodila bobek a je mi liiiiip :sweat_smile:
3. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz
Pavly o mě tu ani tak nejde,já jsem tu pro něj,ale on mi musí tak trpět až běda.
Omluvte mě,jdu si dát vanu a zítra snad přijdu s lepší náladou,Dobrou noc
3. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz
maru potom jo jednim tahem ale zvlášt IL a U ..a pak se ti to slije v jeden tah
3. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.