• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jo pavly ta dovča mě čeká příští týden 19.12 končím mateřskou a jdu na rodičák....já bych chtěla prachy mateřskýýýýýý
3. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
maru-vsak ja to tak myslim,vim,ze je tobe zle kvuli nemu,mam to taky tak, chci brecet,kdyz breci ona, boli to´snad vic me,nez ji...a vim,ze ti pomuze jen to,ze bude lip jemu....proto te lituju,ze lituju dominka snad neni potreba psat :frowning2: , drzte se ,dobrou noc
3. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz
maru a ještě pomáhá hají na bříško hlavičku na stranu dudánka plínečku k obličeji a gojgat do plínešky.....bobeček malýýý
3. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz
autor
luci-jojo,za chvili jsme na male materske vsechny,bohuzel....
ale ja se ted budu mit zatim dobre,zatim si jdu vybrat 42vsednich dnu dovolene-plus ta mala materska.hur bude az od ledna :confounded: ,jeste ze mame tatuldu :sunglasses:
3. pro 2008 ve 20:45  • Odpověz
já jen 22 no nějak to musíme zmáknout nejsme žádný béčka ne?
3. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz
autor
jasny, zmaknem to :wink:
my jsme rikali,nejsme zadny becky,my uz mame cecka (na VS jsme se sesly vetsinou vsechny opravdu ceckaty-jen dve meli A)
3. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz
pavly :grinning: :grinning: :grinning: já mám b ted a to kojím jinak sem áčkařka :grinning:
3. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz
autor
hmm,tak uz se nedivim XS,ja mela C normalne a to plny C,zadny jako polovicni :grinning:
ale pred HAjsem mela plny B, ale s HA jsem narostla a uz se to nevratilo :grinning: ,ted jsem asi tak G_H :grinning:
3. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz
pavly tývoe stany a táboprnické potřeby to je tvůj obchod :grinning:
3. pro 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
no me poviiiideeeeej,proto ja pisu,ze kojici podprsenky proste pro me nejsou dobry,toje jak vlny na otevrenem mori-kdyz v tom jdu :slight_smile: , i u tech tamanu mam problemy,rovnou se ptam,co maji nejvetsi :grinning: -hruuuza,uz se tesim,az budu treba zase jako clovek
3. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz
pavly ještě jsem našla internet obchod s celtovým zbožím a plachtama.....
ještě že nemám takový problém ono kojo podprda jo ale asi ne pro mega prsa
3. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz
autor
jo,plachty a stany-to je ted muj svet
no ja ti dam pisemne,ze to fakt pro takovy neni-alespon na me desny,leda si je pri chuzi drzet :grinning: -coz nevim,jak dlouho bych chodila,nez by si me vsiml uchylak
3. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz
pavly :grinning:
3. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já byla od neděle u rodičů a na dnešek jsme s manžou byli ještě u jeho rodičů a už jsme konečně doma. Něco jsem se snažila dočíst, ale ještě to budu muset dohnat.
Jinak u nás zatím vše ok. Zítra ráno půjdu na krev, tak snad to bude v pohodě. Ještě teď na půl sedmou povalím na cvičení a zítra bude kurz Jak se připravit na úspěšné kojení :slight_smile:
4. pro 2008 v 16:32  • Odpověz
soni tak bedlivě poslouchej to ti ušetří tisíce měsíčně.....
4. pro 2008 v 16:35  • Odpověz
Ahojky,tak u nás je cesta k lepšímu,dělám to co jsem dělala každý den,tedy cvičím s malým nožičkami,blbneme tak,abychom uvolnili bříško plus teda masáž podle I love you,no snad to zabírá,dneska byl hysterák snad jenom malinkatý a to jsme hned vyhnali,pecičky v DM jsem nesehnala,rýma je na ústupu. Včera jsem zapomněla poděkovat tak LUci děkuji za rady a musím komentovat poslední větu,někdy i kdyby se lčlověk stavěl na hlavu tak mlíčko není a nedá se to ovlivnit.
4. pro 2008 v 16:51  • Odpověz
Tak jsem tady,rýma se zdá,že je na ústupu,už se nedusí hlenami a ani hlenami neblinká,ale vypadá to,že jsem na něco přišla! A to,že tomu mojemu bobánkovi normálně přestal šmakovat nutrilon,on odmítá a dělá cirkus právě u nutrilonu! Dneska v noci papal naprosto luxusně,tak jako vždycky vyžáhl 180 ml a hned usnul a ke všemu se mi na jídlo vzbudil v 1 v noci!!!! Což se mi nevzbudil jóó hodně dlouho,takže mu fakt vyhládlo,no pak se vzbudil ve 4 ráno tak jak je zvyklý a opět 180ml,ráno po 07:30 už mu to moc nejelo,to si dal 120ml,10:30 opět bojkot takže s bídou 120ml,pak oběd,dneska měl špenát s bramborem a to mu šmakovala až moc,spapal půl skleničky a pořád dělal ham,ham,že chce ještě,jenže já mu už nedala,neboť měl špenát poprvé takže na poprvé to stačilo,plakal hlady tak jsem mu dala ještě nutráč,dal si 90 ml,v 16 h pár lžiček přesnídávky a 70 ml s řevem,nenutila jsem.NO a teď na večer jsem mu udělala poprvé banánovou kašičku od sunárku a já nestačila zírat,on to spapal během 4 minut,naprosto bez problému a 150 ml kaše!!! Takže o dost hustější a sytější a když tahal naprázdno savičku tak spustil cirkus,že došlo a chce ještě,tak samo,že jsem mu nedala,brknout,položila do postýlky a v minutě usnul!! Prostě papá všechno kromě nutrilonu,u toho dělá psí kusy a zbytek mu jde jako vždy. Věřím tomu,že včera to bylo hlavně rýmou,která byla nejsilnější,ale dneska jak jsem celý den odsávala tak ke konci už nebylo ani co,jsem ji podchytila v začátku a to je moc dobře. Kamarádka to měla taky tak s malou,jak se najelo na příkrmy,odmítala sunar a nechtěla a nechtěla,takže se můj sladký Domík opičí po starší kámošce a taky nechce :sweat_smile:

Pavly teda ty máš veliký prsa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Já měla celý život B, v těhu a potom C a teď něco mezi B-C,ale určo se vrátím k B,už tam směřuji :slight_smile:
MOje oblíkací velikost byla odjakživa S,XS,v těhu L,XL ( :rolling_eyes: ),teď M-S,měřila jsem se a z mých původních 89-60-89 mám 90-72( :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )90 :sunglasses:
Váha 4 kila nad původní váhou :pensive: Ale klidně může zůstat :slight_smile:
4. pro 2008 v 19:12  • Odpověz
maru jsem ráda že jsem pomphla.... se to nezdá, ale jakmile člověk přijde na to co to tu koliku dělá tak je to jasný jak facka
a ten nutráč je hnusnej když jsem zkoušela dokrmy po kojení jen na večer kdy sára vyžahla ještě 50ml čaje tak to flusala taky....ae když vy jiné mlíčko nesmíte tak to je teda boj......
4. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
ahojky maminky

maru-jsem moc rada,ze jste na lepsi ceste,super :wink:
s tim jidlem je teda trapeni,ja se na to vubec netesim :unamused: ,ale urcite budu mit kde cerpat rady,vid,ty uz to budes mit zmaknuty,tak at brzy najdete zase pohodu -dobre papate a jste uz zdravy
-prikrmy jedes maru na delane doma nebo vse kupujes? ja sonduju,vis :grinning:

soni-drzim palecky,at krev je ok a uzij si cvico :wink:

no a pro pobaveni,tak jsem dnska sehnala kojici podrdu, me luci vcera nakopla,takze jsem na ni dneska nezapomnela-nemuzu ji nosit jako verejne,ale chtela jsem ji hlavne na doma a na cesty-to se mi fakt nekdy kdyz jsem nabalena spatne dostaji prsa ven a pod haldou veci neni to litani tolik snad videt-jak rikam,kdyz pujdu nekam na navstevu,tak pod pekny trika si vezmu zase ty tvrdsi...no ale pisu to proto,abych nahlasila,ze podle nejake jedne znacky mam jen Ecka :grinning: , dostala jsem se do nej,
prisla jsem tam,pani rika-zacneme Cckama....no ja sundala bundu a pani povida-hm,tak zecneme od D a radeji vam dam E....vetsi ale mit nebudu :grinning: ,no a me Ecko bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a mam uz pro malou zabaleny darek k mikulasovi, ma tu cokoladove veci od babi-ty snime s tatuldou zitra :grinning: , mame adventni kalendra-krasny barvicky-libi se ji to-to jime nastridacku, no a koupila jsem malickeho plysoveho medu se salou a toho jsemzabalila do krasnyho celofanovyho pytlicku-a ten si zitra sama rozbali-a ma i pamatku (nebo maminka :grinning: )

pak jsem pres den poprve poustela koledy a jen jsem chtela-jestli doma nemate,ze se mi desne libi koledy od kluku a kolcicek-prodava se letos v kauflandu-jestli jinde-to nevim,kazdopadne jsou moooc dobre udelane-maji mezihry,predhry,kazda ma opravdujiny rytmus,doprovod a tak, daji se fakt pustit a poslouchat jako naladova hudba a ne ty desny veci-co pustite,zni vsechno porad stejne a za chvili vam to leze krkem

marusko-ty jsi teda ale uz hooodne zhubla,co!!! :confused: to jsi sikula!!!!!!!!!!!! a uz vubec,kdyz nekojis!!!!!!! :wink:

jinak jsem dneska teda vynechala rhb, rano jsem poklizela,pak jsme jeli zarizovat a tak a byl to rozhodne pohovejsi den,ale zitra uz zadne cestovani-konecne!!! a uz jen klasicka prochazka-ja se taaak tesiiiim!!! a max. zastavka v tescu pro jidlo!

ted vsem dobrou noc a pusu pro vsechna stesticka :slight_smile:
4. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz
Ahojík...

nedočítám Vás,pač jsem KO...v krku knedlík,teplotu a rýma..fakt boží..tak ležím a ležím..je mi už šoufl z čajů...pálí mě na pruduškách :frowning2: asik mě jebne brzo :frowning2:

Luci: hele tak jsem najea na laktobacili v tabletách a řekla bych,že lepší ..že by to trošinku zabralo? poradila mi to i tady jak je porodní babicka nebo co to je :sweat_smile:

Soni...ty jsi měla narozky?jsem nějak přehlídla? :astonished: koukám na tvé albíčko a vidím vás tam s dortíkem :sweat_smile:

Jinak já a moje sny v poslední době..to je katastrofa..pořád se mi zda o porodu,ale bud mi ho berou brichem a dneska se mi zdálo,že se malej šprajcnul a tak jsem si pod krkem rozepla kůži,šáhla tam na něj a otočila :pensive: :sweat_smile: jako magor ne? :sweat_smile:

Jinak jako MAru doufám,že taky tak rychle shodím jak ty..já mám nahoře 11 kilo....akorát jsem nabrala v břiše a zadek a boky se rozjeli..proto nenatáhnu žádné netěhu kalhoty..tak snad se bky pak zase stáhnou a hlavně ty strie..to je mazec..jednu chvíli mi přijdou že vybledávaj..tak jsem v pohodě a najednou zas rudý.. :cry: ach joo..jsem jak Fiona..tslustá,ošklivá a ještě popraskaná :sweat_smile:

No a co vy? co dělá Teruše,Domča,Tomík, Gojgánek atd???????
5. pro 2008 v 15:51  • Odpověz
niky lacolady jsou tablety s lactobacielm mě pomáhaj na zánět močáku..nebo spíš při pocitu že se zánět rozjíždí.....takže určo dobrá rada a jen tak dál
s těma snama si nedělej hlavu já takový měla denně, nejleopí byl že jsem byla s břuchem v poordce a tam mi na sonu řekli že čekám dvojčata kluky...mě jebl já všecko růžové :grinning: :grinning: :grinning: ..mno a tak furt dokola..to má snad každá těhule
Jinak gojgy si krásně výská brble, nohy si cpe do pusy už zkouší grn grn slabiku a zjistila i toniny hlasu tak jednou mručí a podruhé to táhne to skal lámajících výšin...po kom to dítě je???? :grinning:
5. pro 2008 v 16:46  • Odpověz
Ahojenky :dizzy_face:
Rýma je snad definitvně na ústupu,stále musím odsávat,ale už to není žádná katastrofa,chuť do jídla se vrátila,ale ten nutrilon nás trápí,já nevím,on se ho snad přepil a už ho nechce či co,no budu ho stále nabízet a snad se chuť vrátí,mlíko měnit nechci a zase zkoušet co nám vyhovuje,to mi už stačilo,jinak přidám mléčné výrobky později pokud by krize trvala a on ten nutráč nechtěl,zatím to jde,jen to půl na půl,půl příkrmů a pak ho přemlouvám na nutráč a když s ním procházím bytem a krmím tak to jde,nebo když ho položím na polštář v ložnici a on kouká na postýlku a své hračky tak zapomene,že nutráč nechce a papá ho,no je to lumpík,začíná vymýšlet,ale jinak papá všechno krásně,špenát s m´brambůrkem bych řekla,že má nejoblíbenější to si mlaská a naučil se dělat ham,ham,ale tak nevinně,spíš to tak jenom zabrouká bez otevření pusinky. No je sladký u toho fakt!
LIs ani mě nestraš,že to trvalo 3.měsíce, to je stejně na prd,jak si děti vymýšlejí,co? :sweat_smile:

Pavly no shubla jsem dost,řekla bych,že jsem opět štíhlá,ale to břicho :frowning2: Mám menší špek,budu muset na něm zapracovat,no spíš jak špek,vytahaná kůže,znáš to asi,že? Ale,že jsi teda prsatice :sweat_smile: Nechci strašit,ale až přestaneš kojit,tak to ty prsa poznají :pensive:

Luci gojgánek je sladká,ale teda Domínek je starší,věkově odpovídá,máme to potvrzeno,ale paleček si necucá a nechce se přitahovat za ruce,zdá se mi,že je moc líný,nebo spíš jak moc spí,tak nemá se to,kdy naučit,ale na bříšku už začíná dělat kočičí hřbety,špulí prdku a odráží se nohami,jenom neumí použít ručičky,ale když se odrazí pořádně tak se posunuje dopředu,takže čekám,že to moje mimi jsem tam kde mě necháš už mi pomalu mává z dálky :sweat_smile:
5. pro 2008 v 17:23  • Odpověz
Necucá si paleček na nohách na rukách jede jako blázen,to si kolikrát odcucá i záděr jak má prstík věčně v pusince namočený :sweat_smile:
5. pro 2008 v 17:24  • Odpověz
Ahojky,
tak nikkyy, doufám, že se z toho brzy dostaneš ať tě žádné nachlazení netrápí...
A narozky jsem měla minulý týden, 26. mi bylo 26 :sweat_smile:

Já dneska byla na té přednášce o kojení a mám z toho hlavu v pejru :sweat_smile: Takovejch informací...Je toho strašně moc, ale jak jste tu třeba probíraly ty tampony do podprsenek, tak tahle laktační poradkyně je vůbec nedoporučuje, že nejlepší jsou klasický bavlněný kapesníky či pleny...No, vím toho moc a než bych to sem sepsala, tak by byla asi neděle :grinning: :grinning:

A dneska jsem se byla podívat u kamarádky, co v sobotu porodila, tak jsem hodila fotečku do alba...Je to Michálek a je tak krásňoučkej a byl moc hodnej, po celou dobu...najedl se a pak spinkal :slight_smile: A párkrát se teda překroutil kvůli prdům, ale jinak je sladkej :slight_smile: I malej v břiše asi cítil blízkost mimča, protože sebou celou dobu pěkně mlel :grinning:

Tak přeji dobrou noc všem a hezký víkend :slight_smile:
5. pro 2008 ve 21:53  • Odpověz
autor
ahojky holky
chtela jsem vcera napsat,ale neslo male usnout,takze jsemnakonec musela vse vypnout a jit spat s ni :frowning2:

niky-urcite ti bude brzy lip,pekne odpocivej! a ze snu si nic nedelej,vim,ze se mi taky zdalo spoustu nesmyslu :grinning:
l
uci-gojgy je teda borec,nase si prstik do pusinky jeste neda-uz je teda hodne blizko,studuje si prstiky na nohach do detailu,ale pusinka jeste neprisla-no jste teda fakt rychlici! co se zvuku tyka,u nas ted frci tygrik-chodime v drzeni na tygrika,tak se k tomu naucila patricne vrcet-jinak taky umi zajecet, chrcet, zazpivat a tak ruzne menit hlas,ale vse jen mirne-jen sem tam ma zachvaty kdy nezavrče pusu treba cely den-no jak jsem psala,nase je proste pohodarka,nikam nespecha :grinning: ..........

maru-koukam,ze nas brzy i dominek predezene...

jinak je to ale sidlo-co se tyka pretaceni na bok a tak, vcera se v postylce pretocila tak,ze jsem ji nemohla najit a to asi za dve minuty-nechapu!!! a to jsem ji dala novy fusacek-vetsi a myslela jsem si,ze se v nem chudak nehne a tak jsem ji sla kontrolovat,jestli se s nim dostane na bok-haha-nejen na bok,dokola-ta se v te postylce asi umlati!!!! :fearful: :grinning:

soni - jeeeee, vse nejlepsi s hlavne zdrave miminko!!!!! :slight_smile: :wink:

jinak jsem vcera chteal napsat,ze jsme meli docela pekny den-teda mala urcite.nikam se necestovalo,ja cely den surovala jak mourovata a u toho si s malou hrala povidala,zpivala koledy,atd.pak klasicka prochazka-super
meli vecer prijit na odecty topeni-od 6-8 v tu dobu koupem a uspavame-pochopitelne nesli a nesli,takze mala usnla,pak se vzbudila-milacek uz byl pryc,bylo to domluvene :unamused: ,takze se mala krasne vzbudila-jak chodili po byte a svitili,takze v pul 9 mela prave poledne a od 9 plakala,byla pretazena,chtela spat a byla zmatena, pit uz nemohla,protoze byla nasosana a proste narusene uspavani-tak jsem se sem nedostala
ale mikulase jsme zvladli, delala jsem certa-mam rohy-desne se tomu tlemila-kdyz jsem za ni chodila s bllll blll a pak dostala i darecky....no a pak si vzal rohy i tatinek a taky se mlatila u koupani-bylo to fakt super

ted uz se mi krouti,musim jit,chce si povidat-rano mame zase tento ritual...tak zatim pa
6. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
Soni tak opožděně vše nejlepší :grinning:

No a já jsem na tom bídně..už mě skolila i teplota..ach jo... :frowning2: :frowning2:
V noci nejde spát,nemůžu dýchat,nejlíp mi bylo na nákupu venku na vzduchu...ale nemůžu byldet na balkoně :sweat_smile:
6. pro 2008 v 11:30  • Odpověz
Soni přidávám se k niky, střelkyně já sjem taky střelenec zatím 26 ti letý ale za chvíli se to změní....brr už mi táhne na 30 :astonished:
6. pro 2008 v 19:09  • Odpověz
Holky díky moc :slight_smile:
Luci, a kdy bude ta sláva u tebe??
Nikkyy, tak hodně větrej a moc si netop :wink:
6. pro 2008 v 19:16  • Odpověz
soni za 5 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
zdravím :dizzy_face:
Soniskovi gratuluji,Lucenkovi taky neboť určo zapomenu a my máme zítra výročí,7 let co jsme spolu něco vám napíšu,malý se narodi 12.7,když to otočíte je to 7.12,datum našeho výročí,jeho rodné číslo začíná 08 a pak 0712!!! KOmbinace,která mi změnila život již před 7 lety a teď opět jak se mi narodil,on věděl proč tak spěchal,dal nám nejkrásnější dárek! Jsem tu na skok,zítra tedy asi nebudu,pak pisnu papa
6. pro 2008 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.