• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jé maru tak to je krásné ty čísla......
já se těším netěším, vše bude první první narozky, kdy mi mamka nepodá ruku, první vánoce bez ní a první se sárou smíšené pocity a to šíleně
6. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
No jo,to je smutné.Nevím co na to říct,úsměv mi zamrzl na rtech jak jsem si přečetla tvůj příspěvek,je mi to líto,ale na druhou stranu,máš důvod proč jsou i krásné a to je Sára! Musím jít,přeji pěkný zbytek dne
6. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
jj to je fakt tak pá
6. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
ahojky,rychle zdravim,snad napisu vic rano,mala ma prave poledne-oci jak tenisaky,usmev filmove hvezdy a prska a plive-no jdu si hrat,no
luci-hrozny,co tu pises,nechtela bych byt v tve kuzi ani minutku :frowning2: ,je mi to moc lito :cry: ,snad ti radost ze sarusky vynahradi bolest

jo a jednu vec teda-nestvete me s tim vekem!!!!!!!!!! to jsemtu jedina duchodkyne????????? :fearful: :angry:

dobrou noc vsem a pohlazeni detem :wink:
7. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz
pavly kolik ti je? mě bude 27
7. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
no luci me netahnena 30,me uz 30 JEEE ato jen poslednich par dni :fearful:

kolikateho jsi presne?
7. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz
pavli 11 týjo to je za chvilu nějak mi nedochází kdysi sem setěšila i 2m dopředu a teď......
7. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz
autor
luci-ja se ptala,jestli se prave fakt nepletu v pocitani,se i bojim to napsat-ten den ma totiz narozeniny i moje mamka :pensive:
7. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz
Ahojky,
zatim nedocitam, jen zdravim, v posledni dobe nemam nejak cas jit na net, zacinam se pripravovat na obdobi s mimi, kdy fakt nebude cas a budou jine radosti a starosti :slight_smile:
Luci, ja jsem 13.12. a taky mi bude 27 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to jsme na tom stejne. A ja jsem jeste navic na Lucii, hec :grinning:
7. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz
A Soni, dodatecne preji vse nej k narozeninam :wink:
7. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz
jéé tak nejmladší je tu MAruška asi co? a Pka hned já o kousíček :grinning:
8. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz
No asi jsem fakt nejmladší :sweat_smile: :sweat_smile: To se mi ještě nestalo,jsem narozená v září,takže jsem šla do školy o rok později,pak přestoupila takže prvák jsem nastupovala v 18-ti no všude jsem byla nejstarší :sweat_smile:
Takže jupíí někde jsem taky bažant :sunglasses: Je mi 24 :slight_smile:
8. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz
bažante můjjjj :grinning: mě je taky 24,ale už jen cca 4 měsíce :grinning:
8. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz
jj vím,vím,že duben,ale teď bych kecala ... 17???
8. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz
o den si se sekla..ale dobrý :grinning: 18.
8. pro 2008 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky,
tak my dnes byli na tom kontrolním utz kvůli ledvinkám a pan doktor povídal, že vidí úplně dvě normální ledviny, tak co prej ostatní plaší...Toho potkat u porodu, tak se s ničím zabývat moc asi nebude :grinning:
Jinak včera navečer jsme se byli podívat v porodnici, obhlídnout to, tak se nám tam líbilo a mám z toho dobrej pocit...celkem teda :grinning:
Hani, moc to nepřeháněj, by sis měla užít ještě klidu, ne? :sweat_smile:
8. pro 2008 v 15:48  • Odpověz
hsni to je faj si určo vzpomenu :grinning:
jo maru je nejmladší.....
8. pro 2008 v 16:03  • Odpověz
ahoj maminky :slight_smile:

Maruško, dodatečně ti sem jdu popřát spoustu lásky a štěstí k vašemu výročí, myslela jsem na tebe, chtěla jsem to stihnout v sobotu, ale na net jsem se nedostala a jsem trdlo - nedošlo mi, že mám i mobil :confounded: :zipper_mouth: omlouvám se :unamused:
8. pro 2008 v 17:37  • Odpověz
Soni vy už máte mimušku v lednu..a je krásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luciku ahojík..jak se máš? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hele v sobotu by jsi nestíhala zbytečně..spíš neděle :sweat_smile:
Já taky včera nerušila sms,abych nevyrušila spermíky :sweat_smile: :zipper_mouth:
8. pro 2008 v 17:51  • Odpověz
nikkyy, jj, máme :grinning: A dneska přibyla další kočenka :wink:
8. pro 2008 v 18:32  • Odpověz
autor
Ahojky maminky
tak koukam,ze tu fakt jsem nejstarsi-no nevadi,nekdo to odnest musi,ze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak jsme chtela vcera prave psat marusce vse nej nej,at jsou s tatinkem stale tak stastni¨
a taky k tomu brichu-mam to stejne-mam proste vytahany vak :frowning2: ale nejsem schopna cvicit,takze asi zustane...no a s prsama pocitam,ze dopadnu jak v tom vtipu-tak cau,ja letim :rolling_eyes: :confounded: ,no neudelam nic,no :dizzy_face:

soni-gratuluju k ledvinam! at dobre slouzi :wink:
a mam radost,ze porodnice laka a nedesi :grinning:

hani-nechces uklidit i u nas?? ale jinak schvaluju,ja teda bojovala pred porodem,ale to co jsem zvladla se mi ted vraci-na co vlitnu,je brzy vypiglovane-pac udrzujuporadek stale,takze je to fakt super-zvlast,kdyz se blii vanoce

tak jsme prave dostala kytku a pusu pres icq-pisem si s manzou k vyroci od svatby-to je teda pokrok.co :grinning: -luci diky za info! :wink:

jinak ja ted uspavam,male jsem dneska opet prehazela rezim-rano volala znama,at jdu vozit-ma malou tri tydny-tomu neslo odolat,takze jsme pokecali-mala spala skoro dve hodiny,odpoledne zase-dala jsem ji s tezkym srdcem babicce-jela jsem si vyridit reklamaci pocitace,tak aby nemusela se mnou...no a tak v osm byla vesela,jak v poledne-opet :slight_smile: ,ted se jeste vrti,ale to uz jde¨
pocitac uz mam teda konecne svuj-snad pujde
-v bazenu a whirpoolce jsme si to vcera zase uzili-to je faakt relax-a asi mi ty proudy pomahaly na ruku,vcera tolik nebolela,dneska zase hruuuza
-o vikendu jsme zvladli koupit krasnej stroj-opet jedle,ale letos ne do stropu,ale mensi,aby se mala nebala :dizzy_face: ,koupili jsme i novy stojanek
a stihla jsem konecne vyrobit venec,roznosit vyzdobu a paradoxne teprve uklizim-neva-vyzobe to neuskodi,,uz jsem to tu chtela mit, a taky porad hrajem ty koledy¨¨

a pak vam chci napsat,ze laska uz je fakt velka, neskutecne mi kazdy pohled opetuje boziiim usmevem, i vnoci,kdyz ji prenasim se hned smeje,pokud otevre oci-uzasnyyy
ale naucila se stisknout bradavku-a tahnout ji-desna ´bolest a ceka az vyjeknu a opet me odmeni usmevem filmove hvezdy-je uz strasne vypocitava a dela plno veci desne uvedomele!!!!
a miluju kocoura,chtela by ho zmastit-hned kope a ruce pripravuje k tahani-ta mu jednou ukaze :sweat_smile:

a ted jsem zapomnela,co jsem jeste chtela-tak zatim pa a dobrou noc :wink:
8. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz
Niky, ahojky :slight_smile: já chtěl apsát dopředu víš? :wink: jinak vím, že v neděli :wink:
9. pro 2008 v 10:22  • Odpověz
Pavlínko, chudáček Macíček jednou :grinning: Jinak Vráťa včera koukal, že sleduju počet dní :grinning: :wink:
9. pro 2008 v 10:51  • Odpověz
Pavly, ty fotečky jsou naprosto dokonalý :dizzy_face: :dizzy_face: To jste se byli fotit tam, co prve s pupíkem??
Ježiši ta Terezka je tak úžasná :dizzy_face:
9. pro 2008 v 16:20  • Odpověz
fotky super :dizzy_face: :dizzy_face:

Soni už dvě mimča jo??mazec :sweat_smile:
no mě tvrděj,že mi klesá břicho :confounded: zítra mám poradnu,,uvidím co nového..ale malej se šíleně vrtí! na porod je ještě přeci jen brzo :pensive: tak jsem víc klidu,pač mě to bříško fakt táhne :frowning2: ale dneska mě čeká žehlení :cry:
9. pro 2008 v 16:29  • Odpověz
niky, tak já žehlila včera hodinu a byla jsem z toho celá rozlámaná....
Dneska jsem si byla nechat ukončit neschopenku, tak zítřkem mi začíná mateřská :slight_smile: A dostala jsem od dr. Aktiferin, že mám asi málo červených krvinek, bo co, dle krevních testů, na kterých jsem byla v pátek.
No, a taky jsem si pomalu zabalila tašku do porodky, jsem asi trochu blázen, ale tak připravený to být může, že :grinning:
9. pro 2008 v 17:44  • Odpověz
hele já mám v plánu to připravit o víkendu....nikdy nevíš!tašku a pro Kubču věci dám do sedajdy a bude!
Raději dřív než pozdě :wink: na tom nic neni!

já mám poradnu zítra..jsem zvědavá co mi řekne,mám pocit,že prasknu brzo :sweat_smile:
9. pro 2008 v 18:54  • Odpověz
no já tam byla jen kvůli té neschopence a mateřské a zeptala jsem se, jak mi dopadly výsledky a sestra hned, že to radši ukáže doktorce a ta mi hned prdla ten Aktiferin, no nefim no...
Jo, taky v sedajdě máme připraveno pro Tomčulu na odjezd z porodky :wink: Ještě musím dokoupit ty podprdy, jinak snad mám všechno, i nový pantofle :grinning:
9. pro 2008 v 19:09  • Odpověz
no já to ještě nemám připravené..vrhnu se na to v neděli....ale chci koupit nějaké dupky do porodky....
Co mu budeš na sebe dávat? :sweat_smile:

Pantofle nemám..taky musím koupit :sweat_smile: kurňa a jsem si myslela,jak mám skoro vše..podprdu taky nemám :sweat_smile: :grinning:
9. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
já mám pro něj bílé bodýčko a bílé dupky, bílou bavlněnou čepičku....no, a pak od tchýně jsme dostali modrý komplet - pletený svetr, kalhoty a čepici...no a dáme ho do sedajdy, přikryjem dekou a zabalíme do fusaku, co je k té autosedajdě...a to mu snad musí stačit...vždyť ho v mraze nikde nosit nebudem, tak ať není přehřátej...nebo to snad nestačí?? :confused:

Mám zabalenej i kruh, prej se bude hodit na sezení, tak jsem zvědavá...je novej, ještě vyfouklej, tak se mi tam vejde :grinning:
9. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.