• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj holky, vytvorila jsem si nove albicko s foteckama od fotografa, tak se mrknete, zase to stahnu, pro rodinu a pratele je to prekvapko, tak aby to nevyslidili... :grinning:
12. pro 2008 v 11:42  • Odpověz
Hani, ty fotky jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
ach to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To jsou boží fotečky,moc vám to sluší a jste krásný pár :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A máš už teda veliké bříšenko,já už skoro zapomněla jaké to je :sweat_smile: :pensive:
12. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz
Hani... ty fotky jsou supeeeer, fakt moc krasny :dizzy_face: moc moc ti to slusi....
12. pro 2008 v 15:07  • Odpověz
Ahoj holky, dekuju moc za pochvalu, jsme z nich nadseni,fakt se podarily. Je to super pamatka :wink:
No Maru me tak velke neprijde, spis ted uz mensi, na to, ze budeme za chvilku rodit :grinning: Vsichni na me docela koukaji, kdyz reknu, ze koncim 7 mesic :grinning: A tedka uz to brisko moc neroste mi prijde, hrozne pomaloucku, ale to vubec nevadi..velke je dost i tak :wink:
Holky, ja jsem nachlazena, tak se jdu zase kuryrovat...Zatim paa a mejte se krasne.
12. pro 2008 v 17:40  • Odpověz
jéé Soni to je super bříško,manža je asi vtipálek,co?
12. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
HOLKÝÝÝÝÝ,JÁ JSEM VZPOMÍNALA A ČETLA JAK JSME JE OBJEVILI,JSEM DOJATÁ,TO JE KRÁSA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

maruska39 • 1d • 12. prosinec 2007 ve 12:20
Ahoj holky,tak se asi k vám přidám,vypadá to že čekám miminko

many • 1d • 12. prosinec 2007 ve 13:14
Zruš jéééééééééééééé tak moc moc blahopřejeme
maruska39 • 1d • 12. prosinec 2007 ve 13:26

Děkuji Jsem moc šťastná,doufám,že se neraduji předčasně

pavly • 1d • 17. prosinec 2007 v 16:21
Zruš Ahojky holky
tak vas jdu na chvili pozdravit a poprat vam trochu klidu pred vanocema....
Ja se mam uz o neco lip, ikdyz mi neni porad nejlip,tak je to uz krasny, uz sama ledacos zvladam,tak jsem spokojena. Ted se snazim pripravit vanoce tak,jak maji byt,takze je to uz opravdu veselejsi.
Gratuluju mooooooc marusce!!!!!! Hodne stesti a malo nevolnosti- fakt ti to bere naladu,to bych ti neprala, nikomu to nepreju!!!!
Many-co ty a testy,uz jsi byla, znas vysledky?? ja jdu 10.1. a zacinam se pochopitelne nervovat,snad zbytecne.
Tak zatim ahojky

maruska39 • 1d • 17. prosinec 2007 v 18:38

Ahojky,tak je to potvrzené od Dr. JSEM TĚHOTNÁ!!!!!

kkiikkiinnaa • 1d • 17. prosinec 2007 v 18:56
ahojky....
Marusko - gratuluju... tak preci se povedlo a jeste jako darek k vanocum :o))) super.... tak at je vsechno v pohode....
Pavly - to je dobre, ze ti je lip.... kamaradce je taky takhle spatne... skoncilo ji to az ve ctvrtem mesici.... a jak ma ted krasnou holcicku tak se drz.... myslim na tebe

maruska39 • 1d • 19. prosinec 2007 v 16:28
Ahoj maji Moc,moc děkuji,no podle poslední ms jsem v 5tt,přesně budu vědět 3.1 dle UTZ

hanickak. • 30tt • 19. prosinec 2007 ve 22:44
Ahoj holky, moc vas zdravim. Marusko, MOC MOC gratulujeme , at se vse dobre vyviji .Pavli, zdravim, moc na tebe myslim...uz vam to utíká...
Mejte se krasne.
12. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz
To tak strašně uteklo,to není možné,ale kdo si chce tak krásně zavzpomínat jako já,fakt doporučuji si přečíst pár stránek od začátku,to bylo božíí,hlavně jak mi tam ta mrcha nechodila,no úplně jsem byla o rok zpátky,docela drsně jsme se na tom sekla a slza ukápla,bylo to tak krásné období,i teď je krásné a mnohem víc,ale to těhu a zjištění těhu a čekání a krásné nervnování s kontrol a tak,nemám víc co říct,bylo to prostě nádherné!!!
12. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz
šla jsem se podívat na to svoje štěstí v postýlce a jsem fakt šťastná,mě v životě nic nechybí,to je krása ...
a mrkla jsem i na testíky,mám je už rok,chci další :sweat_smile: :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz
Maru, to je akorát rok, cos ty dvě čárky objevila?? No to to letí :slight_smile: Ale Domínek je moc krásný, jsem koukala na fotečky a takovej smíšek :slight_smile: Kolikrát bych toho našeho mrňouse taky už držela a hlavně viděla, jsem zvědavá, jak bude vypadat :slight_smile:
No, a i můj manža je fakt vtipálek...prý že mi chce vyfotit, tak fotil a najednou odešel a něco měl v kapse...a po chvíli vytáhl fixy :grinning: Jsem myslela, že ho klepnu, ale nakonec to byla sranda :grinning: Pořád to na břiše ještě mám, tak štěstí, že ještě nemusíme rodit, bych asi bavila doktory :grinning: Jen doufám, že to půjde do pondělí dolů, protože jdu na kontrolu s ledvinama a triko budu muset vytáhnout :grinning:
Hani, ty se pěkně kurýruj ať jsi brzy fit :wink:
12. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz
Přesně rok to bylo 9.12,ale 12.12 to prasklo,nebo spíš jsem se já praskla :sweat_smile: Testovala jsem 3 dny před tím než jsem to měla dostat,tak jsem čekala až to fakt nedostanu :slight_smile:

Ty jo teď se mi rozpípala vysílačka jako monitor dechu,letím tam a Domínek normálně dýchá a spinká,jsem měla infarkt :fearful: :rolling_eyes: :confounded:
Je nějaký rozpálený jako líčka úplně horké a červené,ale teplotu nemá,zub mu dneska leze,celý den plakal a ani oběd nechtěl jak ho to ćhytlo a bolelo,má červenou bambuli na dásničkách,3 dole vpravo,takovou m´bambuli ještě neměl,tak asi je rozpálený s toho,nevím existuje nějaká vnitřní horečka jako bez teplot????
12. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz
Kuju za fotečky,za chvíli se dočkáš a malého ustiskáš,já v tvém týdnu do týdne ho viděla a po dalším týdnu jsem byli už spolu :slight_smile:
12. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz
Do prdele proč mi ta kunda furt pípá????!!!! :cry: :confused: :fearful:
12. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz
Pořád si čtu,teď jsem našla toto:

Ahojky
Pavly tak to moje sluníčko má škytavku taky často,ale v bříšku,cítím ho pořád v pravém boku,tak nevím jestli se ještě správně natočíme,ale já doufám,že ano,ještě má čas Jinak mě každý straší,že budu rodit dřív,že mám to bříško hrozně dole,jenomže mě roste dole od začátku tak nevím,já osobně tipuji taky dřív,ale ne o tolik,termín mám 22.8 a já tipuji ten první týden v srpnu,tak jsem zvědavá jak se můj tip vyplní

No tak můj tip se nevyplnil ...
12. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz
Byla to zpráva pro Pavly a Pavly mi odepsala toto:

ahojky holky

marusko-jo,mala mela taky skytavku v brisku dost casto a taky mi lezela hlavne na pravem boku
- jsem zvedava,jak ti vyjde ten porod,ja rikala,ze citim,ze taky porodim driv, nekdy uz v prosinci jsem rikala,ze tak nekdy pulka cervna a bylo to 18.-mela jsem teda pravdu ,ale jak pises,jen at se jeste pekne domisek "dopejka"
12. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz
domísek se nedopek ...
Bylo to 5.července,narodil se 12.července

teď jdu rodit :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz
Maru, to by chtělo si tu diskuzi zkopírovat do svýho compu, viď? Člověk pak rád vzpomíná na starší příspěvky :slight_smile:
A to jako že bych už teď měla rodit (kdybych byla na tvým místě? :astonished: ), jejda, to ještě nee :grinning: :grinning:
Zrovna jsme včera přemýšleli a řikali si, jen ať tam prcek vydrží co nejdýl, že se o něj asi nedokážem postarat a tak prostě...no myšlenky hrozný...a že už nic nebude jako dřív...Se nějak bojim asi :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz
tak jsem se šla taky podívat na ten červenec, jak jsi rodila :grinning:
12. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz
No,že jsem tam lezla,pochopitelně brečím a tak nějak jsem duchem zpátky na porodním sále ...
Ale přes to všechno to bylo krásné,dala jsem život mému synovi,neznám lepší pocit.
vy jste mě neskutečně podporovali,i teď po 5.měsících vám děkuji jak nikdy,to bylo od vás boží

Soni přemlouvej ho dlouho ať tam vydrží,není to nic s medem koukat na svoje dítě na přistrojích a tak,chápeš :wink:
12. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz
já ho ven nepustím, budu se držet zuby nehty :grinning: :grinning:
12. pro 2008 ve 21:22  • Odpověz
Tak to je správné :wink:

A musím si prostě musím celé své těhu co jsem tady psala přepsat i ten svůj porod,já si zápisky nedělala a lituji toho,tak se do toho ve volném čase hned dám,přesně co jsem psala,přepíšu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
Maru, tak to abys začala hnedka, nebo pak už nebudeš stíhat vůbec :grinning: :grinning:
A to už se tak těšíš na další //?? To nechápu :sweat_smile: Ale možná to časem taky pochopím :grinning:
12. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz
teď nevim, jestli jsi zpětně něco psala, ale to ti začal ten porod prostě "jen tak", nebos měla nějaký problémy?? Že teda ty kontrakce začly takhle předčasne :confused:
12. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
Strašně se těším,až moc,že mi to ani neutíká k tomu slíbenému roku 2010 :sweat_smile:
Jdu spinkat,dobrou nocku :wink:
12. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
tak přeji dobrou noc :slight_smile:
12. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
Tak mě to Soni prostě začlo,jen tak,ale břicho bylo dole moc dlouho jen jsem tomu nevěnovala pozornost,asi moje tělo Domínka neuneslo,měla jsem moc plodovky,možná proto,kdoví teď už se to fakt nikdy nedozvím,každopádně celé těhu nebyl ani jeden problém :confused:
12. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
ahojky,chcipa mi baterka :angry:
hani-boziiiiiiiiiiiiiiii, co dodat :dizzy_face:
maru-taky tak vzpominam,porad porad a taky se tesim na dalsi //,jen o neco dyl teda :unamused: ,ale ja vydrzim!!!!
a zapisky mam,jsem za ne vdecna a priste snad mi bude lip a budu mit jeste vic poznamek a taky takove bozi fotky!!!!!!!!!

jinak ja mam fotky taky uz doma,ale nestiham zmensit,pa,uz se vypina
12. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz
MArušátko......co je toto? :grinning: to jsem u tebe neslyšela ještě? :sweat_smile:
maruska39 • 1d • Včera ve 20:47
Která pravidla porušuje: | Zruš
Do prdele proč mi ta kunda furt pípá????!!!!

to je mazec..jak kdybych to psala já :grinning:

Hele úplně vidím,jak jsme ty // našli stejně..mazec neskutečnej..obě jsme málem spolkli kartáčky :grinning: :grinning:
to byl dobrej šok..druhej byl,pamatuješ jak jsem ti volala když jsem šla od DR?? a ty tak co? a já že dvojčata :sweat_smile: no a pak jsem se psychicky sesypala...taky bomba :pensive:

Jenže teď ty už máš svoje štěstíčko u sebe a mě právě drtí zas žebra..superrrrrrrrrrrrrrr :grinning: :grinning: :grinning:

Hele škoda že staré uzamčené diskuze mažou co? :frowning2: jsme si mohli počíst co bylo :dizzy_face:
13. pro 2008 v 08:41  • Odpověz
Lucinky: všechno nejlepší k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2008 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.