• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Lucinkám taky přejeme všechno nej,nej, k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já byla úplně v šoku co se děje,měla jsem o něj strach,nechápala jsem proč mi to pořád pípá (asi 3x)nikdy mi to bezdůvodně nepípalo a Martin jak na potvoru v práci :sweat_smile:

To je dost blbé,že to mažou taky bych si početla,jsem ráda,že tady ta diskuze tu ještě je od začátku tak holky moc nepište a´t si to stihnu přepsat :grinning:
13. pro 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
achoooooj

lucinky vse nej nej nej k svatku!!!!!!!
hanicko- vse nej nej nej k narozeninaaaam!!!!!!!!! hodne stesticka a zdravicka pro tebe i poklad v brisku a at jste brzy v poradku rozdeleni na dva krasny kousky :wink:
13. pro 2008 v 08:57  • Odpověz
Hani ode mě máš přání u nás v únoru :dizzy_face:
13. pro 2008 v 08:59  • Odpověz
Zas mi něco uniklo,takže Haničko všechno nej.nej k narozeninkám a ať to tvé mimuško ti dělá jen a jen radost :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2008 v 09:00  • Odpověz
Dobré ránko,
tady se dneska slaví, tak všem oslavenkyním vše nej nej nej :dizzy_face:
13. pro 2008 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky, moc dekuju za prani :slight_smile: . Jsem porad nachlazena, tak nejsem fit, moc si to dneska asi neuzijeme, ale to nevadi, u doma v pelisku je dobre. Paa
13. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz
moje usměvavá haničko přeji ti tÿ nejkrásnější 27. narozeniny..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a brzo se uzdrav
maru jak si to myslela s tím pípáním????? :astonished:
13. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
Hani, vše nejlepšíííííííííííííííííííí a ať je v bříšku holčička :wink:

Luci vše nej :slight_smile:

Pavlínko, děkuji :slight_smile: :dizzy_face:
13. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
jé, Maru, i tobě děkuji :slight_smile:
13. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
jé lucik na tebe sem zabudla to je z té přemíry Lucek :grinning: :grinning: :grinning:
takže vše nej k svátečku :slight_smile:
13. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
ahojky,tak mam snad minutku
vsechny moc zdravim

k vcerejsku
maru-takova slova od tebe-jsi me potesila, taky rada pouzivam tato slova do pisemneho projevu,pac jinak tezko popisu sve rozpolozeni..takto jsem fakt chapala,jak ti je a jak velky mas vztek :wink:
-doufam,ze to dneska nezlobi!!!
-a ja taky casto ctu,jak jsem psala o porodu a o testovani a musimsi to uchovat,neco jsem si uz zkopirovala-alespon na hrubo,ale tesim se,az bude konecne koupena tiskarna a vyjedu si to (nejde o penize,ale nejak nemam nikdy uz cas hledat,jakou vlastne koupit,vuuubec nechapu,co k tomu pisou :fearful: )

niky-nevadi,ze sve stesti pochovas dyl,nez maruska,dulezite je, ze to stesti pochovas a ze to netrvalo zase o tolik dyl :wink:

jinak musim napsat,ze mam trochu vztek na manzu, pac sel na ples-me by nejak nevadilo,ze jde ven,chodi, a proc ho drzet porad doma...ted sli z hecu,kamos sel na venece sestrence a my u mamky slavili,bracha a manza se tukli a ze mu jdou delat ostudu- a sli-takze i to bych chapala-jsem pro kazdou lumparnu,ale proste musim priznat,ze zarlim na to,ze jdou mezi nactky-nacancany,vychrtly a taaaak, a me ted milacek videl z aposledni rok jen oteklou, s panderem, pak uricenou po porodu, a nejcasteji v uzasnych hadrech,ktere prvni potkam,kdyz utikam od male k male....jestli vite,jak to myslim (proste vic nez rok jsem se jakoby nemohla nikam udelat krasnou a ted si jde ocumovat nejaky pubertacky :frowning2: )no jsem asi blba,ale napsat jsem vam to musela-jsem uprimna,no :pensive:

no a ja tu balim na zitra na plavco, balim darky-jedny asi uz zitra snad odvezem babicce a dokud je vubec chvilka...a vubec litam tu po byte,takze ted jsem si jen na chvili sedla k jidlu a zase padim....

a jinak vsem preju krasny vecer,hani brzy bud fit a mejte se co nejlip-vy i vase stesticka
13. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz
pavly naprosto tvé rozpoložení chápu.....ale věř že taková vychrtlá nácttka se zmalovaným pyskem když se ráno probudí vypadá vyblitě, svíčkovou neumí a nemá přehled o tom co kde stojí a domácnost naprosto nezvládá...chlapi jdou za teplem domova ajistototu..... a tu má u tebe a Terinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz
Jen na skok,reagovat budu zítra
Luci blbnul mi monitor,pořád to pípalo jakože malý nedýchá,já ho furt ošahávala jestli je OK a tím ho budila a prostě mě to neskutečně naštvalo,že mě to pořád stresuje a nic se nedělo tak jsem fakt musela vypustit tato slova,jsem měla vztek :pensive:
Doboru,jsem KO,ozvu se zítra :wink:
13. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
luci- diky,
maru-dobrou noc, odpocin si!
13. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
holky,na nove jsou no name-ja je zeruuuuuu :grinning: -to je balzam na dusi-ty jo a zrovna mi i piipa tel-to bude manza :sweat_smile:
13. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz
Dobré ránko,
tak pavly jak je?? :slight_smile: Mně taky štve, ža manža čučí po mladších, hezčích a tak...A v práci dělá s kolegyní, které je 22, je hubená - až vychrtlá, malinká, pohledná a co má doma?? Naprosto pravej opak. Ale zase vím, že on je rodinný typ a že svou rodinu vždycky chtěl a na malého se moc těší :slight_smile: No, je to můj miláček...Ale kdo ví, co bude za pár let, že, to se stejně teď říct nedá, ale doufám, že ho nerapne a nepoběží někam za mladší a hezčí :sweat_smile:
Jinak jsem včera pekla máslové koláčky a ráno jsem si zadělala na kokosové rohlíčky, tak je půjdu pomalu asi udělat, ať pak do trouby můžu rovnou strčit maso na oběd :slight_smile:
Nevíte, co jiného se může ještě brát v těhu, pokud Paralen nezabírá? Včera mi bolela hlava, ale snažila jsem se to "přežít", tak jsem šla včas spát, ale v jednu v noci jsem se vzbudila s hlavou jak střep, tak jsem si ho vzala, je to sice lepší, ale stejně se cítím divně :unamused: No, a vodou se snažím prolejvat už od rána, kdyby to bylo tím...Ale jestli jsem náhodou nenafoukala venku, včera bylo docela studeno větrno, tak jestli to nemam z toho...
Jinak přeji pěknou neděli :wink:
14. pro 2008 v 09:01  • Odpověz
Ahojky!

Soni vím,že ještě by se mohl panadol..ale nejsem si jistá..ale kámoška ho v těhu jedla když jí brali záda :wink:

Jéé vy všechny pečete? Já fakt ne :frowning2: zaorvé se mi fakt nechce a za druhé u toho nevydržím stát..takže upekla babička :grinning: já až asi něco umatlám příští rok..uvidíme
14. pro 2008 v 09:36  • Odpověz
paralen a panadol je to saméí, je to na stejné brdo, účinná látka v obou případech je paracetamol :wink:
14. pro 2008 v 09:43  • Odpověz
no vidíš..to já nevím :grinning: já se v tom nevyznám noooo :grinning:
14. pro 2008 v 10:20  • Odpověz
Holky, dík, zatím držím a chlastám především :grinning:

Já jsem si řikala, že toho péct moc nebudu a koukám koukám a už mám 4 druhy :sweat_smile: :sweat_smile:
14. pro 2008 v 10:49  • Odpověz
Soni pořád tě bere ta hlava?
Hele já na to trpěla před těhu furt a hlavně migrény a hele jako po celé těhu mě vzala hlava asi jednou...čumim a ťukám..musí to být na palici...tak odpočívej a vyspi se z toho ;- :wink:
Hele jak můžeš péct? Mě se vůbec nechce a nevydržím u toho stát prostě :sweat_smile: a hlavně MÁM TO ZAKÁZANÉ OD MUDRY..TAK MÁM VÝMLUVU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
Ne, teď mi hlava nebolí, ale bojím se, aby zase nezačla...doufám, že to bude už oukej :grinning:

No to je výmluva jak dělaná :grinning: Minulej rok jsem upatlala akorát linecký a pracny, a letos jedu jak fretka :grinning: :grinning: Já u toho celkem vydržím a u čeho to jde, tak sedím :grinning: K tomu poslouchám rádio a jde to jak po másle :slight_smile:
14. pro 2008 v 11:11  • Odpověz
no joo já na to peču :grinning: já ani nemám žádný recepty..rpstě nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když DR řekla žádný pečení a jen ležet..tak je to jasný a poprvé DR poslechnu :grinning:
Babi už volala,že mám přivézt krabičky,že mi napekla :grinning:
14. pro 2008 v 11:22  • Odpověz
no to jsou mi věci, když ti někdo napeče :grinning: Tak my jedem na Vánoce k rodičům, tak počítám s tím, že si toho tunu přivezem, ale tak jim chci taky ukázat, co jsem jako dokázala sama, že :grinning: :grinning:
14. pro 2008 v 11:23  • Odpověz
no jo..babi peče každý rok jak pro hotel :grinning:

teda najít tu polohu k PC je už mazec..se tu kroutím furt :angry:

no jasně musíš se pochlubit co jsi napekla!
Taky budem na Vánoce objíždět rodinu,takže toho dostanem taky mraky :pensive:
14. pro 2008 v 11:36  • Odpověz
tak to naše máma taky peče jak pro celou republiku :grinning: :grinning: A co mi psala včera tchýně, tak toho taky nemá málo :sweat_smile:

Jdu dodělávat obídek a pak valíme na nákup.
14. pro 2008 v 11:42  • Odpověz
tak moje máma nepeče..pač je sama,nejí to a babča jí toho zas taky navalí! ona dělá jen cukrovej salám..to je boží!

Tcýně? ta všude vypráví,že peče a ona si to kupuje od nějaké známé :grinning: prostě dorota..proč to neřekne jako na rovinu nechápu..ale to je tchýně no!
Včera mi zas zvedla mandle!před týdnem jsme jí říkali,že se uvidíme až o Vánocích,že teď jedem k našim,tam jsme nebyli asi 4 měsíce a prostě že až na Vánoce..jojo že jasný a včera volá,kdy jako přijedem,celá nasraná,že musíme jí odvézt věci z práce co tam nakoupila,že to nebude tahat atd...prostě dorota!šbagrová bydlí 3 patra nad ní..auto má a jí neřekne nic a nás bude tahat prostě od nás k ní a pak do krámu a zpět..no pičunda :sweat_smile: tak jí manža řekl,že NE :grinning: že na ni nemá čas ..kecy kecy měla ale neřeším už..pokud by jí chtěl odvezt zas jak hodný synáček,tak má peška..seberu mu auto,,přece jen je moje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Soni a co vaříš????
14. pro 2008 v 11:47  • Odpověz
nejlepší bylo, když zbylo cukroví od svatby, mamka namrazila a pak se to vyndalo na Vánoce :grinning: :grinning:

Peču krocana, teda jen jedno stehno, zelí a knedlíky, teď jsem tam vyslala manžu, ať udělá knedlíky a pohlídá mi to tam :grinning: :grinning:
14. pro 2008 v 11:54  • Odpověz
jéé já když mu řeknu ať to pohlídá,tak na mě volá..no je to takový polohnědý..no nevím asi dobrý..dojdu k tomu stejně a totál černý..takže na to je levej :grinning:
14. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz
jo, tak ten můj mně dokáže zavolat i včas, nebo já tam spíš preventivně jdu, ale dneska to dopadlo dobře a pošmákli jsme si :grinning:
Jinak koukám, jak je manža "mimo", páč se bojí i pít pivo, kdybychom náhodou museli do porodky, tak mu řikám, ať neblázní, že času máme dost :grinning:
14. pro 2008 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.