• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
tak to ten můj začal zas nějak moc chlastat..teda jako že denně večer pivínko nebo vínečko..mu říkám t se krotí,že jako co pak budu dělat a ona,že v baráku je lidí dost a nebo to odjede :grinning: no to bude cesta!už vidím jak mě to chytne zrovna když on si dá hodně a nikdo to nebude a povezu se sama :grinning: :grinning:

stejěn se bojím že nevydržím...teď jsem na sebe koukala a fakt mi přijde že to břicho klesá :frowning2:
já se prostě srašně bojím...ještě je fakt brzičko na porod!a já jsem z toho vycukaná :confounded:
14. pro 2008 v 19:08  • Odpověz
já taky nad tím přemýšlím, ale to bude tím, že pořád lezu na Koníka a že nám v lednovkách rodily holky, ale ty měly aspoň termíny o měsíc dřív než já...Ale stejně...Jak sem člověk pořád leze, tím je to horší :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak já doufám v to, že až to na mě přijde, že to bude v noci a bude manža doma...Jinak pokud by byl třeba zrovna v práci, tak já si volám sanitku, peču na to...
14. pro 2008 v 19:12  • Odpověz
no já se fakt bojím že to přijde dost brzo...holky od vás šli 36 tt ne?to je už hezký..ale já zítra budu teprve 32tt :pensive: což je fakt brzo na to aby se narodil a bylo vše ok :pensive:

no Tom už má domluvené v práci,že jakmile zavolám tak jede na barák a kluci ho rychle hodí domů..má to asi autem 20 minut ani ne a pokud to vemou na majáky,jsou tu hned a můžem jet :grinning:
jen doufám,že mě to nechytne v nějakou super dobu kdy budou zácpy..jinak do porodky jedu minimálně 2 hoďky..to by nás když tak kluci vzali služebním autem na majačky :grinning: :grinning: :grinning: bych chtěla :grinning:
14. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
čau vy dvě bříškandy na rozsypání :grinning:
14. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
a ty pojedes do Podoli?? No, ted aby nemeli stop stav, co?....

cau Luci :slight_smile:
14. pro 2008 v 19:32  • Odpověz
čaauuu matko :grinning:
14. pro 2008 v 19:33  • Odpověz
jj Podolí!
teď nevím nezjituju..mě to zajímá od cca půlky ledna :grinning: dřív mě to nechce zajímat..tak snad si to i Kuba uvědomí :grinning:

Hele Gojgy má dobrou fotku :grinning: :grinning:
14. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
už chcete jako tlačit jo? bych klidně odrodila za vás......krásný okamžik porod dítěte :dizzy_face:
14. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
no ještě nechci..jen se bojím,aby to nepřišlo prostě

krásný okamžik? momentálně mi to krásný nepřijde :grinning:
14. pro 2008 v 19:37  • Odpověz
taková nejistota, že vůbec nevíme, do čeho jdem, když jsme to nikdy neprožili...a nějaký vyprávění je sice hezký, ale každá to má stejně jinak, že...no jsem na sebe zvědavá, až tam budu hysterčit :grinning: :grinning:
14. pro 2008 v 19:39  • Odpověz
jj taky si říkám,že Podolí zažije to,co ještě nikdy :grinning: hlavně cokoliv a kdekoliv mi něco dělaj,na vše se ptám a kecám do toho..ať to bolí jak to bolí...když jsem šla na revizi :pensive: taky jsem nejdřív ukecala DR aby mi vše ukázal a řekl :sweat_smile: :pensive:
14. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
jj nebojte každý si to prožije po svém..... :dizzy_face:
14. pro 2008 v 19:47  • Odpověz
tak určitě nebudu jediná, která jim tam bude ječet, to bude hukot :grinning: :grinning: Ty jo, já si nějak nedokážu představit, že tu budem mít dítě a že se o něj budem muset starat :fearful: :confused: :sweat_smile:
14. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
jo to já taky ne Soni..občas ležim a fakt se mi nic nechce a říkám si..pane bože,vždyť já už si pak jen tak nelehnu...nebudu si moct dělat co chci..prostě už se vše bude točit kolem Kubči a nějak mám občas z toho depky..že už nebudem mít prostě čas jen na sebe :sweat_smile:
14. pro 2008 v 19:52  • Odpověz
nikkyy, přesně, to je moje řeč :sweat_smile: Bude to něco úplně jinýho a doufám, že to nějak zvládnem, když to zvládli všichni ostatní...

Teď byl malej od Borhyový v telce, krásný miminko :slight_smile:
14. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
já na to koukala už odpo na TN.CZ..je rozkošnej.. a chci vypadat jak ona po porodu...namalovaná,učesaná :sweat_smile: a rodit jen těch pár hodin jak ona :wink:

Jo zvládnem to,jen to bude prostě změna..ale už teď vím,že bych neměnila..hele pak vyrostou půjdou do světa a zas bude klid :grinning:
14. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
no tak to bude za hodně dlouho, než nám odejdou :grinning: :grinning:

Tak já pro dnešek vypínám comp, jdu koukat na jedničku, jestli mi to teda bude bavit...Tak papa všem
14. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
niky hod odkaz nemůžu to najít :frowning2:
14. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz
autor
ahojky,rychle zdravim, jsem dneska ospala,jdu proste hned spat a basta :grinning: -jak pisete,uz si clovek jen tan nelehne,my byli rano plavat,pak na obed,pak za babickou,pak jsem sla korarkovat na dve hodiny,pak hrani a uklid a proste mam dost-ale jako tak pekne dost.... :dizzy_face: ,nebojte,uvidite,taky jsem takhle uvazovala jeste den pred porodem a ono to samo uplne prejde a ani vas nenapadne se ptat ani vas nenapadne,ze by to mohlo byt jinak-uvidite :wink:
a luci souhlas,reknete mi,ze po porodu budem oba v poradku a jdu do toho -na jakkoliv dlouho a s jakymikoliv bolestma....proste pro me stale nejuzasnejsi a nezvacnejsi okamzik v zivote :dizzy_face:

tak vsem pusinku,zitra se snad stavim na dyl,pa
14. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
dík.....ale zmalovaná je jak....si nedovedu představit mazlit se namalovaná s malou
14. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz
to víš..hodiny přípravy před natáčením ne? přece nebude vypadat jak my :grinning:
14. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz
mno.....jako je to divné...já když se namaluju tak se pomazlim s malou ale přijde mi to umělé nevim proč....
15. pro 2008 v 08:25  • Odpověz
Holky, tady uz se rodi...tak ja radsi zdrham rovnou :grinning:
Jinak tu kolibku, co dostala, je od nas, teda z nasi fimy, se musim pochlubit, jsme ji dodavali :grinning:
Taky jsem koukala, ze byla jak od kadernika, ale v televizi plati jina pravidla... :slight_smile:
Holky, vsem dekuju za prani k narozeninam a Lucinkam dodatecne vse nej k svatku.
Ja byla cely vikend k.o., lezim a uz to snad ze me sliza...Dneska budu taky lezet, je to otrava, ja chci byt zdrava :angry:
15. pro 2008 v 10:08  • Odpověz
Soni tak mam taky ty prasky na krvinky :grinning: hele jaky jsou?jeste jsem to nevyzvedla..neumím polikat prasky,hned je vyzvracim pokud jsou velke :cry:
15. pro 2008 ve 14:42  • Odpověz
Ještě neroďte, máte čas :grinning:, čusík.
15. pro 2008 v 16:35  • Odpověz
autor
ahojky, jdu vas pozdravit
byla jsem na kontrole s rukou,sice bych rekla ze o neco lepsi-ale jen o neco, orteza je pry nevyhovujici, pry by to chtelo jinou a ty obstriky,alle rikam, lepsi to snad jem tak pockame pres svatky,snad to prejde!!!

hani snad uz ti bude lip
soni-ja mela aktiferin a to jsou bobule jak hrom

jinak hlasime konecne prstik z nozicky v pusince, prisla na to dneska pri koupani :grinning:
a nakoupila jsem haldu prikrmu, zasobujem se na zacatek,mezi svatkama to dokupovat nehodlam...

jinak vsechny moc zdravim a az dokojim a uspim letim snad zehlit nebo balit darky-jak mala dovoli :slight_smile:
15. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
hoja se musim pochlubit gojgy má ode dneška bazén s kuličkama a jak si v něm lebedí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2008 v 19:34  • Odpověz
já ho viděla..pěkný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
Achojky :slight_smile:
Tak dneska teda byl den :unamused: Tak ráno jsem šla na urologii na kontrolu s mýma ledvinama, tak prej jako že dobrý...i jsem se zeptala, jestli jako ten malej s nima něco má, že jednou tvrdí to, podruhý to, tak jestli tam něco pozná ta moje doktorka :grinning: No, tak pět minut vůbec ty jeho ledviny hledala :grinning: :grinning: , pak si zavolala ještě jinýho doktora, kterej teda je našel, páč těm malinkejm asi rozumí víc, a že teda jednu má ok a na druhý že nějaká ta dilatace je, ale já stejně pořád tomu nerozumim :frowning2: A to tam ta doktorka zrovna dneska měla na starost 4 mediky (3 kluky a holku - všichni mladší než já!), tak čučeli, jak mi dělala utz ledvin, pak to dala i jednomu klukovi, aby to taky zkusil (tak mu to moc nešlo, páč nevěděl, kam tu sondu teda přesně nasměrovat)...Všichni měli prču z toho, jak mi tam malej na břiše dělal Everest a tak, no sranda :grinning: No, pak jsem se s nima vrátila zpátky do ordinace a ona, že mi teda vezme moč, opět cévkou!! :rolling_eyes: No, tak se jako zeptala těch mladejch, kdo jí bude asistovat, tak nikdo nechtěl :grinning:, ale nakonec ten jeden kluk, že teda jo...Tak tu cévku do mě strkal on a ostatní stáli za plentou, se nedivim, že se nechtěli koukat mezi moje roztažený nohy :grinning: :grinning: Jako trapas no, ale chápu, že ti mladí si to musej vyzkoušet :grinning:
A pak teda jsem šla do práce, páč jsme dneska měli jako vánoční posezení v restauraci, tak jsem se nadlábla a bylo to mňam. K obídku jsem si dala tortellini s rajčatovou omáčkou a ještě něčim, a jako dezertík pak čerstvý jahody se zmrzkou, šlehačkou a čokoškou, a vídeňskou kávu..no mňam :dizzy_face: A domů jsme přijeli před chvílí, manža jel se mnou, tak jsem ráda....

Luci, pěknej bazének máte :wink: :grinning:
15. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.