• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj many,tak o tom výtoku vím,mám ho zrovna teď takže je možné,že u mě probíhá zrovna ovulace čili plodné dny,ale je mi to k ničemu,protože se s Marťou(manžel) vůbec nevidíme,on dělá taky 12-náctky jako já a má denní a já noční,takže 3 dny jsme bez sebe,takže totálně zapinkaný měsíc :frowning2: :frowning2: No zítra se už uvidíme tak snad to k něčemu bude,ale je to hrozné,mám manžela a v podstatě nemám,protože práce nás rozděluje :frowning2:
12. říj 2007 ve 14:22  • Odpověz
ahojky skoromamči jste tu některá? Umírám nudou :grinning:
12. říj 2007 v 17:47  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu vas pozdravit, mysy-jsem tu asi pozde,co :wink:

marusko-drzim palecky,aby se ti povedlo to poznat a podarilo se vam to mimi....ja to asi na sobe poznavam,ale uvidime,mela jsem jednou dlouhy a jednou kratky mesic,jestli jsem to ted poznala dobre,tak mam mit opet kratky,ale ....i na vypocet dlouheho jsem cosi citila-mnohem min-mozna jen psychika-takze cert se v tom vyznej...uvidime,jak to prijde :slight_smile: a s tim,ze mate zapikanej mesic se netrap, my mame energie vzdycky dost hned po ms a pak pred,ale u plodnej dnu vetsinou jsme mrtvy a zrovna toho mame az po krk :grinning:
13. říj 2007 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky,ale už jsem to tady někde určitě psala,nevím jestli tady,ale holka je plodná i v době menstruace :wink: to řekla doktorka mojí sestře a slyšela jsem to i od jiných ženských :wink:
13. říj 2007 v 11:09  • Odpověz
pavly - jo tak s tou energii uprostřed cyklu mi to je nějaký povědomý :grinning: :grinning: Taky jsem zvědavá jak to přijde tento měsíc,jestli samo nebo budu muset zase na vyvolávačku,no uvidíme :rolling_eyes:

many - no tak v době menstruace určitě nebudu zkoušet plodnost :sweat_smile: :wink: Teda many,tebe ty týdny u toho jména nějak rychle stoupají :confused: :fearful:
13. říj 2007 v 17:09  • Odpověz
ahojky holky, tak já vás hledám na brms a vy tady :slight_smile:

jak se máte?

jinak jsme na svatební cestě potomka nepočali, takže to budeme zkoušet dál :slight_smile: manža byl z toho trošku smutný, ale řekl, že s tím stejně na poprvé nepočítal :grinning: ale už to na něho nějak jde, jj chce být taťkou :grinning:

a jak se máte o víkendu?já zase hlídám cácorky, teď tu baští tak je chvíli klid
13. říj 2007 v 18:33  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
jo jo Maruško,utíká to,já jsem říkala,že to bude ještě rychlejší jak přípravy na svatbu :grinning:
14. říj 2007 ve 12:28  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak protoze ip me bombarduje a ted mi 2 dny neslo se pripojit,tak proste napisu neco malo sem..
Predne vam moc dekuju za podporu a gratulace,snad to bude OK.
JInak k doktorovi jsem objednana na pristi utery....tak drze palce.
Testuju kazdy den, protoze mi to pochopitelne neda. Prvni / byla docela rychle,ale slaboucka, dneska byla pomaleji,ale je tmavsi....a nakoupila jsem si dalsi baleni testiku-cvok,no.
A jinak vic nevim,v praci jsem to zatim chtela utajit,ale vypada to,ze se mi to nepovede,rekli jsme to jen rodine a presto to ma drapky az u rodicu,jak jsem se asi pred 2 hodinama dozvedela,navic jdu na to vysetreni v utery rano,takze musim mit propustku a uz to pojede tak jako tak (normalne proste nikdy nechybim....)
luci - DC znamena den cyklu
hani - dneska jsem uplne nahodou sehnala mama a ja a specialni prolohu tehotenstvi tyden po tydnu (no nechtela jsem cekat do pristiho utery,jestli to prodaji nebo ne...)
No a jinak jsem zatim desne zmatena,proste jsem to tak brzo necekala, jsem zaskocena.navic jsem desne utahana a chce se mi stale spat...
No tak uvidime,jo a milacek bych pochopitelne desne rad, cekala jsem na nej do pul 2 v noci,abych mu to osobne rekla.tak taky cucel...taky zaskocenej....

no a many-fakt to teda leti, je to mazec!!!!asi tu budeme dve nevolnacky,takze marusko,honem k nam!!! :wink:
16. říj 2007 v 16:35  • Odpověz
Pavlínko, já jsem z toho hotová za tebe :grinning: :grinning: :grinning:

a chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýý :frowning2: :grinning:
16. říj 2007 v 17:18  • Odpověz
Pavli, AHOJ, jeste jednou mam obrovskou radost!!!! :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Vzdy, kdyz jsem sla na beremese nebo na konika, jsem tajne doufala, ze od tebe takovou zpravu dostanu!!!A je to tady :dizzy_face: :dizzy_face: Pavli, drzim pesticky, at vse dobre dopadne, at to doktor potvrdi, jupii...budes maminka!!!Mamu a ja schvaluji, fakt je to nejlepsi casak. Taky tam tedka popisuji tehotenstvi a vyvoj miminka po narozeni.
Pavli, musis nas informovat, budeme to prozivat s tebou :wink: :dizzy_face:
A posli mi do IP tvuj soukromy email, chci ti neco poslat.
Drzim pesti a GRATULUJU MOC a MOC i manzilkovi.
16. říj 2007 v 19:12  • Odpověz
autor
ahojky hani,moc moc dekuju,za prani,podporu i chut to se mnou prozivat, moc si toho vazim,diky fakt! :wink:
16. říj 2007 v 19:51  • Odpověz
ahoj Pavli :slight_smile: tak vítej mezi těhulkama :slight_smile: moc moc blahopřeji :grinning: taj jak ti je?Nevolnosti? :wink:
17. říj 2007 v 11:33  • Odpověz
No pavly,nakukuji jen na skok a nestačím zírat,.GRATULUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je neskutečný,krásný a moc ti to přeji!!!! Užasný!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2007 v 18:54  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak zdravim,dala jsem do alba fotecky..tak co,nehrabe mi??? jsou tam fakt?? jsem stale mimo,ale docela se s tim zacinam smirovat....

many-nevolnoti zatim nemam,jen jsem desne utahana a obcas se mi zaludek jakoby otoci....

marusko-diky za gratulace a snad se brzy pridas, hodne stesti!!!
17. říj 2007 ve 22:02  • Odpověz
autor
many a jak je tobe????
17. říj 2007 ve 22:02  • Odpověz
Pavlínko, nevím, zda ti šlo přečíst IP nebo ne, tak raději ještě sem - moc blahopřeju a je to strašně krásný!! Tesim se, ze to budu moct tady na konikovi prozivat s Tebou! A diky Ti za duveru, ze jsi nam to rekla, vazim si toho!
Davej na sebe pozor a uzivej si to s Marcelem! Je to uzasne a jsme za Tebe a s Tebou moc stastna! :dizzy_face:
My jsme Te tedy a tudiz videly tehotnou?? Lec jsi o tom nevedela? No to je uzasne!!!!!!!!! Jsem pysna :dizzy_face: :grinning:
18. říj 2007 v 00:08  • Odpověz
Ahoj holky, Pavli, je to jasne jako facka, ten druhy prouzek uz tam nezapres...Mas v sobe malinkateho clovicka, to je super!Prvni tri mesice jsou nejdulezitejsi, tak bud na sebe opatrna a odpocivej.
Co v praci, budes zustavat?
Mej se pekne a jsme s tebou :slight_smile: :wink:
18. říj 2007 v 07:31  • Odpověz
autor
ahojky kati, ip jsem si precetla, ted rano to nezlobi,vecer se tam nedostanu, vzdy treba jednu prectu a nez odepisu,mam smulu.... :angry: Kazdopadne i tobe moc a moc dekuju a mas pravdu, videli jste me asi tak 3,4 den tehu :grinning: (a neco jsem tusila, jak jsem v legraci rikala hanicce v "mekaci", desne me totiz dojala ta dvd a ja se dojimam rada,ale tolik-to me az prekvapilo...no a je to)
Ted fakt cekam na to utery,normalne mi nejde nic delat,na nic myslet,proste do utery jsem asi odstavena!!!! :confounded: proste chci od nekoho uz konecne slyset,ze je to pravda!!!
no nic,jdu pracovat, mejte se krasne, myslim na vas porad,papa
18. říj 2007 v 07:36  • Odpověz
taky jsem počítala zpátky, jestli jsem viděla už Pavlínku s mimískem nebo ještě bez :grinning: :wink: Pavlínko, já na tebe pořád myslím :sweat_smile: řekla bych, že to budem s tebou sakra hodně prožívat :wink: zvlášť ještě teď poté, co jsme se zase sešly... je to naprosto úúúžasnýýýýýýýýýýý :dizzy_face: a co ty Alpy, pojedeš jak jsi říkala a nebudeš lyžovat?
18. říj 2007 ve 12:53  • Odpověz
teeeda, ja jsem snad jedina na BRMS, a vsechny jste tady..... ale ja se tady porad jeste necitim ve svem zivlu :o((
Pavlinko - tobe to ale moc moc preju..... uz se tesim na nejakou rozmazanou fotecku z ultrazvuku.... fakt to s tebou budeme vsechny prozivat .... uz se tesim na dalsi srazik, kdy budeme osahavat hybajici se brisko a na tom dalsim uz budeme očuchávat vonave miminko.....
vim, predbiham...... ale mam proste radost :dizzy_face:
18. říj 2007 ve 13:08  • Odpověz
autor
ahojky holky,vy jste teda dobry,mam pocit,ze jste ted vic nadseny,nez ja :grinning: (asi to bude tim,ze ja tomu do utery proste verit nemuzu :rolling_eyes: )
-alpy padly,v patek jsme je rezervovali a v pondeli rusili :frowning2: - 1)budu tehotna vic,nez jsem doufala a preci jen je to vysoko a tak dal... 2)vrazim ty penizky jinam ) a doufam,ze vyrazime alespon nekam na vikend s milackem... 3)milacek pak pojede teda s rodicema (coz ja nechtela)nekdy az bude brezen....takze vyreseno vice veci najednou.je mi smutno,ale je to tak asi fakt lepsi! uziju si hor na tom silvestru s celou partou

kiki-ja se tu taky porad necitim nejlip..je to divny,ale je to tak, tam jsem byla doma :slight_smile:
18. říj 2007 ve 13:52  • Odpověz
holky, já se tady necítím vůbec, ani jsem sem moc nechodila, ale teď sem lezu kvůli Pavlínce :wink: ale jinak bych tu nebyla a jak,Pavlí, píšeš, doma je zatím pořád BRMS a pro mě asi i na dlooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuho ještě bude....
18. říj 2007 ve 14:20  • Odpověz
Pavli mně už je líp,sice mě zlobívá ten žaludek pořád,ale je to o hodně lepší :wink: zkusím si koupit ty lízátka v lékarně :slight_smile:
19. říj 2007 v 11:15  • Odpověz
čauko holky, tak jsem tu zase po týdenním vypětí v práci a jdu se sem zrelaxovat a tady zase nikdo, nojo já přes týden nestíhám a o víkendu je tu mrtvo,

pavly a jak se cítíš?
19. říj 2007 ve 20:19  • Odpověz
ahoj :slight_smile: mně se zase nechce spát,je to naprd,manžel hraje na zábavě a já se sama doma nudím :frowning2: no už mi to vše asi prozatím skončilo :frowning2: už abych aspoň chovala :wink:
20. říj 2007 ve 22:45  • Odpověz
Tak to já se tu cítím docela dobře :grinning: Leč zatím nemám zase až tak důvod, tak mě to tu baví, kór teď s Pavlínkou :dizzy_face:
21. říj 2007 v 11:33  • Odpověz
Ahoj kočenky! No, tak já mám dneska přemýšlivou a nějak nevím, co si mám myslet. Jak jsem se s vámi už bavila, tak jsem si začla měřit BT a nevím proč, snad proto, že jsme tušila, že to nebude úplně ok pak všechno. Po prvním cyklu jsem zjistila, že nejspíš nemám ovu, teplota prostě furt stejná jako s HA. Jsem z toho nějaká nesvá, ale je mi jasné, ýže když se zeptám MUDr., tak se mi nejspíš vysměje (vy se nesnažíte a po jednom měření si děláte hlavu), ale něak mě to zaskočilo zkrátka no...a kam jinam to napsat, než vám sem že?:grinning:
21. říj 2007 v 18:16  • Odpověz
Ahoj holky, jaky byl vikend? U nas velmi relaxacni, pohodicka s manzilkem. Konecne zase spolu po tech dvou vikendech... :dizzy_face: Jenom skoda, ze se musi zitra do prace... :frowning2:
Katy, k te teplote, to ti asi neporadim.Ja se o to nikdy nezajimala, takze nevim, jake jsou pravidla pro mereni atd...Urcite si zkus merit jeste dalsi mesic, dva, a kdyby jsi tu ovulaci nezaznamenala, tak bych teprve sla k lekari...Telo je asi zmatene po vysazeni antikoncepce, nebo je to treba jeste necim ovlivnene.Netrap se, zatim o nic nejde :wink:
Tak pekny zbytek nedele.
21. říj 2007 v 18:57  • Odpověz
ahoj,tak já víkend proseděla doma :wink: u televize a u počítače :grinning: už se těším na vycházky :slight_smile:
21. říj 2007 v 19:50  • Odpověz
Kačenko, myslím si to, co Hanička... jeden měsíc nic neznamená... počkala bych na ten druhý a když pak nic, pak už bych se možná ptala odborníků :wink: třeba opravdu máš tělo pořád ještě ovlivněné hormonama... :wink:
22. říj 2007 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.