• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
pavly, super fotečky, juuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 20:25  • Odpověz
teda soni to je zážitek
já bych tam mediky nechtěla máš právo odmítnout ale pokud ti to neva :sweat_smile:
)jinak pavly fotečky náheraaaa terezka je jako letdloooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz
no SOni super den koukám..hele cévkou jo?auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu to si děwláš prdel ne?ještě medik :grinning:
no a co teda zjistili?co má Tomínek s ledvinkou?
15. pro 2008 ve 20:45  • Odpověz
Luci, no já zas jsem taková, že jsem celou dobu mlčela a ani bych neřekla, že je tam prostě nechci, to to radši nějak přežiju..no, ale fešák to byl :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
Nikkyy, cévkou, ještě odpoledne mi tam při čůrání trošku pálilo, ale už je to ok...
No, s ledvinkou, no nějaký to rozšíření, ale čeho a proč, fakt nevim...stejně teď by se s tim nedalo nic dělat, no tak až přijdem z porodky, tak hned to řeknu dětský dr., aby nás s nim kdyžtak někam poslala, aby mu to zkoukli a uvidíme, co to bude...ale já z toho nějakou trágu nedělám...
15. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz
soni stačí se jen zmínit....
já bych nechtěláááá fakt ee
slyším jak se na obědě baví a je mi blujno
15. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz
to já zavřela oči a dělala jsem, že nevidim neslyšim :sweat_smile:
15. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz
15. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz
ježiši to je mazec..fůj cevka..to jsou prasata..to muselo bolet ne?každej říká jak to bolí
15. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz
no bolí, je to takovej tlak a nic příjemnýho, ale vysloveně bolest...no, taky trochu...a já ještě jak jsem se zatla, tak mi ještě dr. řikala, abych se uvolnila...no šlo to horko těžko...tak jsem zavřela oči a funěla jsem tam :grinning:
15. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz
no to bych nedala a řvala jak tur
15. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz
Nestíhám dočítat,jen píšu,že jdeme na hexu,držte nám palečky :pensive:
16. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz
Maru, držím palce, ať to dobře dopadne a ať to přežije hlavně maminka :wink: Snad bude Domínek v pohodě :slight_smile:
16. pro 2008 ve 12:44  • Odpověz
Mru držím vše co mám :wink:
16. pro 2008 v 15:09  • Odpověz
kuk :dizzy_face:
Tak to máme za sebou,malý byl naprosto v pohodě,plakal jen,aby se neřeklo a hned po akci se uklidnil,v kočárku mi prospinkal celou dobu co jsme byli venku,teď mi doma řádí na sedačce a děsně tu huláká :sweat_smile: Ale na radu Dr. dostal preventivně do zadečku čípek,kvůli minulé reakci,prý ji můžu očekávat :pensive: Minule to začalo ve 2h v noci tak mě to nejhorší teprve asi čeká... Váží už 8,40kg a neměřila ho,jen konstaktovala,že je hrozně velký oproti svým vrstevníkům,ale po kom? :sweat_smile:

Večer dočtu a napíšu :wink:
16. pro 2008 v 16:47  • Odpověz
Malý usnul tak letím sem,abych konečně napsala to co chci napsat už pár dní.
Hlavně reakci na Pavly jak psala o tom,že ji štve,že jde manža mezi náctky vychrtlý a zmalovaný a ji viděl leda tak oteklou,unavenou a s pupkem,tak to mě přesně štve taky,když někam jde tak si honem představím kolik těch krasavic tak uvidí a mám s toho zkažený celý den,mrknu do zrcadla a jsem nenamalovaná s kruhy pod očima,pletí průsvitnou od nevyspalých nocí a vlasy odrostlými jak nemám čas skočit ke kadeřníkovi na melírek,boží sexy kus k nakousnutí a ke všemu jsem zapomněla dodat,že mi visí pneumatika ze všech riflí a když si sednu nestačím zatahovat břicho,málem se dusím jak se snažím,aby nebylo vidět a připadám si hrozně "krásná" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No,ale Lucenek to napsal přesně tyto krasavice neumí navařit,vyprat a už vůbec ne postarat se o dítě a to my dokážeme a máme nejcenější trumf a to,že jsme dali život našemu dítěti :wink:

Jinak se máme dobře,teď jsem si hrála na ježíška a nakupovala dárečky,udělalo mi to radost,s manžou jsme se domluvili,že si letos nic nedáme,že poklad už máme a stačí vidět jeho očička na rozsvícený stromeček a dárečky s jeho jménem.
Jo,abych nekecala tak jsme si neplánovaně dali dárek a to zabezepečení dveří,nové zámky bezpečnostní a rovnou dva,aby nás nikdo neukradl :sweat_smile: Stálo nás to veškeré úspory tak musím začít opět šetřit,aby maličký měl v únoru na prevenar a ještě na nový kočárek,s čeho našetřím nevím,ale zvládnu to jako vždy ošidím sebe :sweat_smile:

V soboru jdu na akci,sraz ze základky tak už se těším,musela jsem si koupit nový svetřík delší,abych zakryla to svoje super břicho a mám ze sebe radost,účel se splnil a břicho nejde vidět,dokonce vypadám opět štíhlá a už mi váha ukazuje jenom 3 kila navíc :sunglasses:

A taky mě dneska u dr. dostala jedna ženská,přišla s mimčem asi stejně starým jak Domík a vypadal jak modelka,opálená,vlasy a make-up perfektní a ta postava!!! Po dítěti 90-60-90,nikde žádný špek,dokonale ploché bříško,takže jsem si opět přišla děsně sexy :stuck_out_tongue_closed_eyes: trubka co tam lezla,když jsem tam byla já :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

A to je asi tak všechno,malý ukázkově spinká,asi ten čípeček zabral,i když kdoví,on spinká pořád tak krásně.jo jenom dneska v noci nás trápilo plné bříško - kakánek a nešel ven,tak si bobánek uprostřed noci rozmyslel povídat,aby kakánka vytlačil ho nenapadlo tak od rána mi do plínky dal už 4 bobánky :slight_smile:

A já jdu dohánět další resty :wink:

Ježíšinky ještě jednou chci poděkovat Luccikovi,ona ví za co,překvápko perfektní,radost obrovská,Domča se překvápko dozví pod stromečkem,děkujeme :slight_smile:
16. pro 2008 v 17:24  • Odpověz
Maru... to jsem ráda,že reakce zatím na očkování žádná,že Domča je v pohodě...doufám,že to vydrží :wink:

Hele a co mám říkat já?Píšeš mi z duše....nemůžu projít kolem zrcadla,okamžitě se hroutím že jsem tlustá,hnusná,jak jsem doma,tak nenamalovaná..prostě krasavice překrásná!Tom jako na mě furt že pohoda,že mi to sluší a pak vydím jak slintá nad těma tenynkama mladejma a ještě mi říká,jéé hele ta je co? ta postava :pensive: to mě dodělá totálně..pač já se pak velde něj zvedám ze sedačky jak velryba a on tyto řeči :frowning2:
V koupelně se zamykám aby mě neviděl..ty strie mám jak sviňa a to mi na sebevědomí nepřidá!
A nejvíc me dostává když mi pak řekne..No budeš muset pak cvičit holka :angry: :angry: :angry: vím,že to jako nemyslí tak jak to říká,ale já si tak beru prostě..taky jsem mu řekla,že druhý už nikdy..že jedno stačí.že ty kecy jeho mi nepomůžou a že se díky němu cítím ještě hůř!
:frowning2:

no a jako dneska jsem myslela,že pojedu..břicho mě bolí jak sviňa....křeče..sotva dýchám a drahouš vidí,že jsem nevychrápaná,utahaná a vše mě bolí a reje a reje do mě...já musela na nákup a uvařit..celá nasraná,že neumí si ic uvařit,pač dneska fakt krize...takže jsem se naštvala a řekla mu,že to druhý fakt nechci když se neumí postarat o sebe,natož o dvě děti když já jsem hotová :cry: do toho mi volala a opět otravovala tchýně :angry: říkám mu at to veme že s ní nechci mluvit a on se sebral a odešel :angry: :angry: :angry: :angry: dotčenej,že jeho maminečku nechci...taky jsem věděla proč....šišlala zas na mě do telefonu a prej..no musíš vydržet..né že porodíš dřív,je brzo a už si o dítě přišla,tak se snaž :cry: :cry: :cry: jako to znamená co????? a on je v klidu..prej ona to tak nemyslela :angry: :angry: :angry: :angry: ještě že odjel do práce..bych ho musela zabít,,,,,jo a tchýni už telefony neberu,at vola jemu..moje mama taky neotravuje jeho :pensive:

jsem se zas vykecala..pardon :pensive:
16. pro 2008 v 18:12  • Odpověz
Maru, tak super, že to malý takto zvládnul a držím palce, ať se u něj nic neprojeví a je spokojené miminečko :slight_smile:

Nikkyy, teda to je mazec s tou tchýní, taková baba...Ty bláho, to příště jí telefony neber, ať si s ní povídá manža...
Doufám, že jsi už teď v poho, s tím břichem :sunglasses:
16. pro 2008 v 18:32  • Odpověz
hele mě ti tak točí...a ještě na mě šišlá :angry: jako já jí to už brát nebudu...furt otravuje..chci mít klid!
Manža se válí na sedačce když volala a říkám.jéé to je tvoje matka..vem to a on...si to vem,volá :angry: tobě :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

hele břicho nic moc :frowning2:
16. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
autor
ahojky,skacu sem
maru-doufam,ze ockovani i nadale ok,jsem za vas moc rada
-vidim,ze jis pochopila,jak jsem to myslela, asi si prozivame s tema nasima polovickama podobne veci,ackoliv vime sve,preci jen to prijemne neni,ze,ale zvladnem i to,co :wink:
-proc novy kocarek? vy z toho nemate sportak??? :confused:

a pridavam se tedy i verejne-luci ,tobe i terezka dekuje a ma se na co tesit :slight_smile:

niky-je mi desne lito,co prozivas....jsem vcecna,ze ja doma slysela v tehu,at se ukazu a narame jsem se tim chlubila a pozorovali jsme to....ale uprimne jsem zase nemela moc pochopeni prvni mesice :pensive: ,kdy nejak milackovi nedochazelo,ze jsem cele dny doma, a neni ani rohlik ani poklizeno,ze trpim proste nechtel videt,doslo mu to asi po dvou mesicich a ty prvni byly fakt tezky jsem si docela i od nej taky vytrpela...ale na to se zapomina,neboj :wink:
s tchyni to je horsi, to si asi jeste uzijes.....me volala jen jednou-kdyz jsem v tehu lezela ve spitalu a neumim si predstavít, ze by mi volala vickrat............fakt ti preju hodne sil a hlavne klidu!!!ten ted kubicdek potrebuje nejvic,mysli hlavne na nej :dizzy_face: :dizzy_face:

vcera se nekonal zadny uklid, baleni darku ani zehleni a dneska to vypada obdobne :frowning2: ,asi zoubky :cry:
tak pekny vecer vsem!
16. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
Pavly..já s tchýni vyběhnu..jenže pak vidím obličej manži,že jako nic neudělá neřekne a já jsem ta nejhorší..neřekne to,ale poznám to a kdyý se o tom bavím,on se nebaví :cry: takže nevím kde on stojí..při kom!upřímě jsem mu řekla,že jí nemusím,že mě otravuje a že jí telefon prostě nebudu brát a on nic...nereaguje..ale co,prostě brát ho nebudu,ať si volá synáčkovi,,,a ještě na mě šišlá ..to bych vraždila :angry:

Maru na co kočárek ?? :astonished:
16. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
Holky, já vůbec nevím, co na ty tchýně napsat...ta moje je vcelku normální, takže takovýhle věci moc neznám :frowning2: No, teda kdo ví, jak to bude vypadat, až tu bude týden v lednu nebo v únoru...Ona je teda zase posedlá úklidem, je zdravotní sestra, takže sotva sem přijedou, tak jde hledat koště a zametá...klidně i dvacetkrát denně...naštěstí tady naposled byli na jaře, my jezdíme hlavně tam...

Vsadím se, že Maru chce nějakej menší sporťák, ne?? My taky máme obří kočárek (sporťák tam jde) a až bude malejmu zhruba ten rok, tak bych ráda pořídila nějaký sporťák, líp skladnej a tak...
16. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz
tak ta moje ani moje koště nezná :sweat_smile:
16. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz
no, tak tu bych brala :grinning: :grinning:
Já s tou mojí si píšu i po ICQ a pomlouváme chlapy, mýho a jejího :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz
ty jo,tak to máš good :grinning:

ta moje chtěla PC a net k narozkám..což jsem totálně odmítla..pač prve bych tam furt musela jí vše vysvětlit a pak by prudila ještě po netu..ani za boha :grinning: raději ten let balonem

Hele ona fakt neuklizi..a to má 2 kočky..všude svinčík,chlupy,písek,provázky,roztrhané koberce atd..masakr :pensive:
16. pro 2008 ve 21:12  • Odpověz
ta moje kočky nenávidí - teda nenáviděla...když manža ještě měl bejvalku, tak spolu měli dvě kočky a ona byla úplně alergická na ně...a teď sama na chalupě už má kočky 4, co našli na půdě koťata a dokonce je pouštěj i do obýváku ke krbu i do kuchyně!!! Což jsme s manžou absolutně nepochopili, protože to jak je nesnášela a teď najednou se k nim chová...ale pořádek musí být, to zas jo :grinning: Nám pořád taky nadávala, ať se zouváme před bytem na chodbě a ne v chodbě v naší doma :grinning: Samozřejmě to děláme jak chcem a když tu náhodou jsou, tak se zouváme venku :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz
hele tak oni směj všude...spí s ní.když jíme tak chodili po stole,ale to manža zatrhl..ale byl to boj...prostě humáč tam...a hlavně ten starší už je pěkně agresivní...seká,kouše...a to jsem jako řekla,že s klukem tam pak nejdu ani nahodou......bud je zavre a uklidi a nebo se sejdem u svagrovky a nebo nic..ja proste nedopustim aby mi kluka sesekal...hele tam dojdes a uz ti visi na noze a kouše a seká..mazec..já kočky nesnáším

a hlavne s tim souhlasi i manza..ale bude to švanda..ještě jí nic neřekl :grinning:
16. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
ty brdo, tak takový kočky bych nechtěla :frowning2: Tam bych taky nevlezla...
16. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
no a ona se diví..kdyby jsi viděla jak manža minule vypadal..vše od chlupů a seškrábanej,že nadával jak sviňa :sweat_smile:
16. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz
já to taky nemusím, když jsou ty chlupy všude...to pak leze i do pusy atd a nic moc teda...my teda žádný zvíře nemáme, ale manžova kolegyně si akorát pořídila dvě koťata a on tu pořád chodí a že by chtěl koťátko a to jsem myslela, že ho to přešlo, že byl rád, když se s tamtou rozešel, že si kočky vzala k sobě a on je nemá...ale zase byl na ně zvyklej, že se s nima mazlil a tak...já bych brala králíčka nebo aspoň morčata :grinning: Potkana mi nechce dovolit :sweat_smile:
16. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz
fuj žádnou havet nechci doma..se štítim i křečka :sweat_smile: já tak psa..to joooo
16. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.