• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj holky,
tak co Pavli,jak zvladl Marcel nakup a obed? :slight_smile: Nebyli jste o hladu?
Ja si dopolko dodelala posledni cukrovi, letos mi to nejak neslo, nevim, zda jsou ingredience horsi nebo je to rukama :grinning: Ale byla docela sranda vykrajovat na balone, jinak bych nevydrzela tak dlouho stat nebo sedet. A kdyz jsem mlela na mlynku, tak jsem musela stat v predklonu, jinak jsem si mlela i bricho, fakt vtipne :grinning: Jeste me ceka uklid kuchyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v podstate celeho bytu, ale nebudu to nijak hrotit, jak bude cas a chut, do niceho se nezenu, pac porad kaslu, ale uz citim, ze to povoluje...tak snad uz konecne :sweat_smile:
Vecer jdu za kamoskou, ma pro me jeste nejake darky k narozkam, tak si musim umyt vlasy atd. Nic se mi nechce, nejradsi bych hajala. Ale Davca mi doveze Fantu, od rana na ni mam chut, tak me snad nakopne :slight_smile:
Jo, a to, ze Marcel kricel na sale, je pravda, jsem to slysela na kamere :grinning: Rozkosny, fakt super!!!
Holky, me vubec nedochazi, ze jsou za chvilku Vanoce, absolutne ne.
21. pro 2008 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky,
kde se toulate? Je to des, jak mi vsechno v tom tehu trva, ty predvanocni pripravy jsou fakt mazec...Chvilku zehlim a pripadam si, jako kdybych bezela maraton, chvilku balim darky a uz premyslim, ze bych si dala slofika... :grinning: NO a o bolesti zad nemluve. Ale zatim je to docela v klidu, pekne pomalicku, polehoucku, co se stihne, stihne...na zbytek prdim...A jak to zvladate vy s detickama nebo miminkama v briskach?
Ale dneska mame za sebou uspesne velky vanocni nakup, ktery ja teda nemusim a je to nejhorsi cinnost, ktera predchazi Stedremu dni, tak juppiii :dizzy_face: Uz muzeme jenom varit a papkat :slight_smile:
Tak se mejte krasne a zvladnete posledni predvanocni den, pak uz nas cekaji jenom pohadky :dizzy_face:
22. pro 2008 ve 23:43  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem dala male zase papat,tak treba zvladnu dneska jeste neco napsat,pac stale litam-jak jinak a zitra to nebude lepsi

hani-donesl mi milacek nakup i uvaril-sice to bylo dyl,ale bylo to vybrorny :wink:

jinak jsem vsem koukala na nove fotecky a jsou krasny :dizzy_face:

ja hlasim,ze uklid fkat vrcholi, posledni dny jedu i vecer a tak mi fakt chybi par drobnosti, a plus zitra prevleknout a vyprat lozni,vysat a vytrit,tak snad uz to zvladam....

stromecek stal uz v sobotu,ale byl spatne dole ofrezovany,tak ho musel milacek brat dneska do prace, pujcit si pilu a predelat a uz jsem ho konecne nazdobila a sviti tu na me,je uzasnej,jsem zvedava,co na ozdobeny zitra vecer povi mala :confused:

ja vlastne ani nevim,co psat,jsem nejak mimo,tak radeji balim,treba si vzpomenu,co jsem chtela a zitra to dopisu, vsem krasnou dobrou noc :slight_smile:
23. pro 2008 v 00:36  • Odpověz
ahoj holky
maru díky za tip na probian už je doma...a objevila jsem ještě Biotron mimi od 4m a stojí 160kč a chutná po vanilce sára ho miluje ve večerním sunaru.....tak když tak se kukni po tom je ta 10 sáčků
pavly ty zas jedeš jak fretka brzdi holka vánoce jsou o klidu ne o shonu...i když v nepořádku to nejde že?
Hani poslední vánoce solo piko a pak jen s prckem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: užívej klidu...pak ho mít nebudeš :grinning:
to samé soni a niky....
23. pro 2008 v 08:01  • Odpověz
Biopron junior teda ne biotron :grinning:
23. pro 2008 v 08:12  • Odpověz
Dobré ranko,něco pro vás:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2196732&vReferer=

Luci ještě jsem objevila Nutriton-B,ale ten je od 6.měsíce,ale na radu lékarníce už jsem podala teď,malý má váhu jako 8.měsíční miminko a je velký tak mi poradila,že mu můžu dát,ale ani ne tu minimální dávku,ale ještě méně,tak jsem mu to dala před obědem (kdy ho nejvíc trápí bříško) a byl klid,nic ho nebolelo,spapal všechno a já jsem byla šťastná,že máme po problému. Totiž ten probian mimi jsem u nás nesehnala,tak mám ten Nutriton-B a dobrý,ale dneska jdu shánět dál a poptám se i na ten biopron junior :wink:
23. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
jé taky omyl,je to NUTROLIN-B :sweat_smile:
23. pro 2008 v 09:02  • Odpověz
http://www.docsimon.cz/zbozi/nutrolin-b-sirup-60ml

A ta cena je na tom nejlepší,narozdíl od probiotických kapek :wink:
23. pro 2008 v 09:03  • Odpověz
autor
U NÁS UŽ V ČERVNU JEŽÍŠEK LETOS BYL
A DO POSTÝLKY NÁM TEN NEJVZÁCNĚJŠÍ DÁREK POLOŽIL... :dizzy_face:

A PROTO VÁM K VÁNOCŮM UŽ I TEREZKA TEĎ - SPOLU S NÁMI
PŘEJE HLAVNĚ AŤ SE MÁTE MOC RÁDI.
K TOMU HORU ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ DOST A DOST
ÚSMĚV NA RTECH AŤ MÁTE VŠICHNI CELÝ ROK - ZAS AŽ DO VÁNOC. :grinning: :grinning: :grinning:

ŠTORČATA (TERINKA, PAVLÍNA A MARCEL)
:wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2196651&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

foto uz jste asi videli,ale ja to proste neumim do toho napsat :frowning2: ,tak musim takto,no :slight_smile:
23. pro 2008 v 09:11  • Odpověz
Taky Vám jdu popřát KRÁSNÉ VÁNOCE A BOHATÉHO JEŽÍŠKA A DO NOVÉHO ROKU JEN A JEN VŠE NEJLEPŠÍ :dizzy_face: HLAVNĚ ZDRAVÍČKO..ŠTĚSTÍČKA UŽ MÁTE BUĎ U SEBE NEBO V BŘÍŠKU :dizzy_face:
23. pro 2008 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky,
máte moc krásná přáníčka a Maru - Domínek je teda pořádnej chlapák :grinning:

Jinak vám všem také přeji krásné prožití vánočních svátků a do nového roku popřeji ještě zvlášť :grinning:

My jsme se nakonec včera pobalili a odjeli už k mým rodičům, tak jsme přespali a teď jsme už u tchánovců, kde budem do pátku a na pátek zase přejedem k našim :grinning: Takže cestováního habaděj...Ale aspoň nemusíme doma vařit, nic moc dělat a tak, takže jsme na žádné šílené nákupy nemuseli a mě by tam nikdo nedostal...Mám toho takhle plný kecky :unamused:
No, jen by to ještě chtělo ten snížek, tak snad se ho dočkáme :dizzy_face:
23. pro 2008 v 11:25  • Odpověz
u nás taky sníh neni a jsem sama doma a budu i zítra večer :cry: mám nějakou depku...se mi nějak všechno vrací :pensive:

jo tak jsem taky hodila PF do album :grinning: trošku vykulená :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2197163&vReferer=
23. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj maminky, přejeme Všem krásné prožití svátků vánoních, bohatého ježíša a samozřejmě šťastný nový rok. Maminky stávající ať si užijí první Vánoce se svými ratolestmi a maminky nastávající ať si užijí ten pocit radostného očekávání. Míša a Petr Kovářovi :slight_smile:
23. pro 2008 v 16:31  • Odpověz
Omlouvám se samozřejmě Vánočních a Ježíška
23. pro 2008 v 16:33  • Odpověz
Verčo, copak?? Manža bude v práci??
23. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
SOni jojo dneska celý den a zítra odpo odjíždí až do rána :cry: ě nám je s Kubíčkem smutno
23. pro 2008 v 18:43  • Odpověz
teda tak to mu šichta vyšla dost blbě, ale co se dá dělat :unamused: A pak ho budeš mít aspoň nějak dýl doma?? Nebo bude i přes Silvestra a tak?? Tak si pustíš pohádky a budeš si užívat večer s Kubíčkem :dizzy_face:
23. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
nene ještě má 25 noční a pak klasika č dny volna..na Silvouše dělá.ale denní,tak večer dojede..pokud nebude se něco dít :sweat_smile:
23. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
ahoj holky...
preju vam krasny vanoce... pohodovy pristi rok, at vam vase miminka a budouci miminka delaji jenom radost :slight_smile:
23. pro 2008 v 19:04  • Odpověz
a kdy si teda dáváte dárečky?? Tak si budete užívat poté, ne? :slight_smile: A co by se na Silvestra dělo?? Ty máš přece času dosti dost :wink:
23. pro 2008 v 19:05  • Odpověz
my si dárečky nedáme :grinning: co by se dělo?třeba bordel v ulicích atd..proto by musel zůstat jako posila :sweat_smile:
23. pro 2008 v 19:11  • Odpověz
jo takhle :grinning: :grinning: To jsem asi blbě pochopila :grinning: :grinning:
23. pro 2008 v 19:14  • Odpověz
MY VÁM VŠICHNI TŘI PŘEJEME KRÁSNÉ A OPRAVDU KLIDNÉ VÁNOCE poprvé S DĚTIČKAMA!!!UŽIJTE SI TO.
23. pro 2008 v 19:28  • Odpověz
soni omlouvá tě těhu demence :grinning: :grinning:
23. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj maminky a miminka v postýlkách i bříškách :o)

Všem ještě jednou krásné Vánoce (na všechny bohužel nemám mail :frowning2: ), ať jsou vánoční svátky plné radosti a pohody, splní se Vám Vaše přání a vše nej nej do nového roku :slight_smile:
23. pro 2008 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky, nevim, zda se semka na Stedry den dostanu, dneska byl narocny den, ale mame jakztakz hotovo, jak jsem chtela, dokonce i stromecek sviti. Tesim se mocinky na zitra, s mimi v brisku to bude nadherne, je mi vsechno ostatni nejak u pr..., jestli je super uklizeno, navareno, pripraveno....proste jsem myslenkama jenom a jenom u miminka a je to parada :dizzy_face: Rikala jsem vam, ze jsem koupila v nextu bodycka I love my mummy a I love my daddy a budeme to mit jako darecek od miminka, Davca o tom nevi, tak bude mit prekvapeni, kazdy dostaneme svoje bodycko :dizzy_face:
Holky, preju vam a vasim rodinkam krasny Stedry den, pro nas vsechny je to letos necim zvlastni, nove, jine a proste NADHERNE, tak si to patricne uzijme :wink:
Ja uz jdu na kute, dneska jsem mimi trosku potrapila, tak me uz tlaci dole hlavickou, ze chce jit spinkat, tak ho musim poslechnout :slight_smile:
Holky, krasny den zitra, myslim na vas. MVR.
24. pro 2008 v 01:17  • Odpověz
Kuk

Hani vše ti je ukradené jo?Ale ananas sháníš po 5ti obchodech..ty mě bavíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2008 v 11:03  • Odpověz
lucik to je krásnéééééé :dizzy_face:
24. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
Holky, tak mame prvni miminko v unoru :dizzy_face: :slight_smile: Maly Sebastianek, ale je krasny, kolem 2,4 kg, tak jsou krasni :dizzy_face:
Mam za ne velkou radost :dizzy_face: :sweat_smile:

Nikous, ty me neprovokuj jo? Vis, ze jsem urazlivka urazliva :grinning: 5 obchodu jen kvuli tomu, ze byly po ceste, kdyz jsme dokupovali darky, jeli k svagrove pro kapra atd...

Holky, krasny den vsem :wink:
24. pro 2008 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.