• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Hani :sweat_smile: :grinning: :grinning: však víš,že to myslím v dobrém :grinning:

Hele já jsem mimo že už máme první prcka venku..musím udělat tabulku :sweat_smile: Tak budu mít večer co dělat :grinning:
24. pro 2008 ve 12:13  • Odpověz
holky, kdo vám tam porodil?? Nám se taky večer narodil mimoušek v lednovkách a měl se narodit až 10.1. :slight_smile:
24. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
Evaviki 35tt
24. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz
Holky pěkné vánoce :wink:
24. pro 2008 v 16:35  • Odpověz
Luci: pěkné fotečky :dizzy_face: co Gojgy na dárečky a stromek a světýlka? :dizzy_face:
24. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz
niky no mazec
moc to nevnímala příští rok bude lepší ale já jsem unavenááááá
jiank dárků plnoooo a co ty????
24. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz
to věřím,že jsi KO

já?nic..jsem sama..manža maká :confounded:
24. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz
a kdy dojde???? přece teda ježíšek přijde no ne?
24. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz
ráno dojde.....a vyhajá se jedem k babi a mamce a tátovi a pak ho vezu zas do práce,takze mazec!

my jsme si koupili sedačku,takže dárek máme a dost drahej,takže letos nic,pač jsme totálně finančně vycuclý..manža měnil práci,já na PN,stěhování a ještě jsme dělali upravy v byte a celkove a stalo to silene penez,takze letos jsme sotva nakoupili pro rodinu darky + výbava pro Kubču

jak jsi to zvládla? šlo to aspoň trochu psychiicky??? :pensive:

Hele ale Gojgy se tváří good :grinning:
24. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
niky tak vidíš...vánoce nejsou o tom, že pod sromkem budou hory krabic
já sem to zvládla psychicky dobře nemajem problém, ale fyzicky sem off
jogojgy se tváří vždycky good modelína moje :grinning:
24. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz
tak mi si nikdy nic obr nedávali..bud jsme si koupili neco do bytu a nebo malickost,stejne si vetsinou vse koupime pres rok......ale pristi rok to bude jine..pro Kubika budou darecky a bude to veselejsi :dizzy_face: :dizzy_face:

tak to je fajn,že jsi to zvládla.......

No tváří se fakt hustě....nechápavě,krásně :grinning: :grinning: :grinning:

Kuba mi asi vykopává do břicha koledy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsou řachy
24. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz
šikulka už se těší na ježucha :grinning:
jdu spát sem grogy brou niky :wink: pohlad kubulku :wink:
24. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz
tak dobrou a hezké Vánoční sny :dizzy_face: pusu Gojgyně
24. pro 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
ahojky,tak sem skacu,pac jsem byla poucena,ze mam dneska ten net nechat :unamused: ,ael me to nejde,zvlast,kdyz davaj blbosti v tv a milacek na pohadu chut nema a cuci na hadej kdo jsem-me to desne spis cili,tak sem skacu

chtela jsem jen napsat,ze doufam,ze jste meli krasny den,my jo, byla docela pohoda-ikdyz jsem stejne porad v poklusu....jak jinak
rano jsme si vse pripravili a popusinkovali se, pak jsme si udelali obed a terezka dostala prvni prikrm-delala prrrr a blll a sli na dve hodinky ven,pak jsme si pripravili veci na vecer,papu a rozbalili darecky,..jak jsme cekali,male se nejvic libil sustivy barevny balicak a maslicky! jinak byla vzorna a vydrzela pri veceri krasne v sedacce u stolu a povidala si s nami-boziiiii

ale nejak slovy nedokazu vubec to,co jsme zazili popsat-nejde to proste! je to krasny, jak ted ten andel uz spinka a ze tu vubec je............. :dizzy_face:

ja ji taaak milujuuuuuuuuuu :dizzy_face:

luci-krasny fotecky,ja je snad nikdy nedodam,nemam cas je zmensovat :angry: a taky chut,abych se priznala

tak zatim pa a dobrou krasnou stedrou noc....

PS-jsem otravena z programu,poprve po tisici letech jsem vecer na stedry den v klidu doma a v tv blbosti!!! hlavne,ze to pekne bezelo pres den,no tak asi zahucime do pelisku a bude! :dizzy_face:
24. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz
ahooooooj venku sněží a to pořádně to bude super prochajda :dizzy_face:
25. pro 2008 v 09:05  • Odpověz
Dobré sváteční ráno :slight_smile:
Tak jste si včerejšek jistě všichni krásně užili :dizzy_face: Muselo to být nádherné pozorovat ty mimísky před stromečkem a dárečkama :slight_smile:
Luci, tak u nás svítí sluníčko a je docela pěkně, za oknem :grinning: U pavly asi bude totéž, není odsud daleko :grinning:
Jinak nejvíc dárečků dostal samozřejmě Tomča a my taky něco, aby se neřeklo :grinning: :grinning: S mužíčkem jsme si dali už v říjnu foťák a jinak jsme se dohodli, že si sobě nic kupovat nebudem, však do Tomči toho padlo a padne...
25. pro 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahoj...
tady nesněží,slunko nesvítí a mě je furt divně od žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No my si dneska jedem pro dárečky :dizzy_face: no my..ehmmm spíš Kuba :confused:

Ake jedem už Kubík dostal..pejska od Fishera,mám ho v albu,ale ulítává na něm tatínek :grinning:
25. pro 2008 v 09:53  • Odpověz
hoho hoho slunko vylézá..to jsou Vánoce jak maj být..všude sníh,mráz..co? :grinning: :sweat_smile:
25. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
niky tady nasněžilo a ted svítí sluničko takže bílo a krásně
25. pro 2008 v 11:00  • Odpověz
já chci taky snížek :cry:
25. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
posílám
25. pro 2008 v 11:05  • Odpověz
niky, já si brala Rennie ve tři v noci :sweat_smile: :grinning: K snídani vánočka s kakaem, k obědu budou řízky a pak se jde žrát k prarodičům, ale dneska se fakt krotim :sweat_smile: :zipper_mouth:
25. pro 2008 v 11:05  • Odpověz
no snad dorazí, ale hlásí to, tak nevim mno...
25. pro 2008 v 11:06  • Odpověz
no tady to vypadá jak na JAře :grinning: jsem si s tím sněhem dělala srandu :sweat_smile:

Son: nakonec brala jo? já musela teď zas,ta žáha mě pálí..to bude vlasáč neskutečněj....už mě bere skoro celý dny :sweat_smile:
jo k snídani jsem měla čaj s mlíkem,po kakau bych se asi po....a vánočku taky..hmm na žáhu jak dělané :sweat_smile: no a k obědu bude u babičky kachna :sweat_smile: takže balení Rennie sebou a pak jedu k tátovi a tak jsem si naporoučila chlebíčky :sweat_smile: se pobleju :pensive:
25. pro 2008 v 11:16  • Odpověz
jéé jen ať nesněží....musím dojet k tátovi a zítra domů a ty cesty nic moc a já začínám být nemotorná za volantem..kolikrát jedu,malej kope,tak čumim na břicho a řídim :sweat_smile:
25. pro 2008 v 11:17  • Odpověz
Ahojky,
už ať jsou Vánoce za námi,malý takové tahání po návštěvách a po rukách špatně snáší,chce se mu spát a neumí to jinde jak doma nebo v kočárku tak pobrekává,společnost a kravál nemá v oblibě,holt je to mamánek :sweat_smile: Tak ještě zítra tchýně a v sobotu na chvilinku jenom už na hoďku k tetě,přijela mi sestřenka ze švýcar tak jen na skok a hurááá je po vánocích :sweat_smile: Já se těším na další to bude už s malým žůžo :dizzy_face:
Pavly tak Terezka už papá mrkvičku? Jejda mě uniklo,že vlastně měla 18.12 půl ročku tak k tomuto jubileu :sweat_smile: přejeme vše nejlepší :sunglasses:
25. pro 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
ahojky,jsem tu na skok,dneska ty navstevy-hruuuza,jak pise maruska,nema rada sedet jen u nas na ruce a to tahani-pujc mi ji :angry: , radeji je v sedacce a hraje si sama s hrackama....no takze taky z toho mam ten pocit,hura,prezili jsme-zitra nanovo-tentorkat prababicky jakoby-nase babicky :unamused: ,uz aby i to bylo za nami
-ale musim ji pochvalit, zvladala to pri tom vsem neprijemnem s nadhledem a snazila se,fakt,je to fakt zlaticko (a maru-my teda prochazku nevynechali,takze se v kocarku hodin a trictvte prospala mezi navstevama-zitra to chcem udelat stejne-jinak si to docela predstavit ani neumim)
-mrkvicka ji dneska chutnala vic-nebo spis uz se vic snazila spolupracovat v jidle,tak uvidime,co bude za tyden :dizzy_face: (ale neni nad kozu-zadne ohrivani,zadne tahani po taskach, nic, takze prikrm me nedostal :dizzy_face: :slight_smile: )

soni-doufam,ze uz je ti lip
luci-jsem rada,ze jsi to vcera psychicky ustala,jsi fakt silna!
maru-tak at to taky prezijete a presne me pises z duse-ja se tak tesim,az zase budu cely den jen s ni-sama-nebo s tatuldou!!!!!!! :dizzy_face:

moc zdravim a posilam pusinecky mimiskum a briskum

PS a jeden citat,ale ted z hlavy,tak ho nedam doslova
Co na tech detech je,ze je musime neustale objimat a libat....a snad ani nepritel by jim v toto veku neublizil,ale pomohl.
(ja si totiz vcera luci omylem precetla kus diskuse-te osklive,nechci to tu psat a pak jsem ji celou noc libala a pusinkovala a brecela jsem nad ni...urcite vis, co jsem cetla..... :frowning2: )
25. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: přeju vám všem krásné svátky :slight_smile: neměla jsem dřív čas na net,takže všem přeju až dnes :grinning: :grinning: tak ať jsme všichni zdraví :wink:a máme se rádi :slight_smile:
25. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz
těhulky už se vám to krátí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky jste dostaly hodně dárečků pro mimča :wink: jsme včera vzpomínala,jak jsem v loni rozbalovala plno dárečků s oblečením :grinning:
25. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz
Ladíček měl největší radost z nočníku :slight_smile: ale zatím ho teda nepoužívá :grinning:
25. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.