• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Tak my jsme už u mých rodičů a tady jsme taky dárečky dostali, ale to co jsme si vybrali (mamka nám dá peníze, kupte si, co chcete a pak to přivezte, já vám to dám pod stromeček :grinning: ) :grinning: Takže já knížku a kosmetickej balíček, manža taky knížku a kosmetickej balíček, a pro Tomču polohovací lehátko a tu zapisovací knížku :slight_smile: Ale jako navíc jsme pro malýho nedostali nic, páč tady to berou tak, že jako ještě není na světě, tak se nic nekupuje...ani naši, ani ségra...no, uvidíme, jestli třeba od bráchy něco zítra nedostane malej a jinak na to peču...prostě je asi znát, že tady je to prostě pátý vnouče a pro tchánovce první no...takže tady jdou i takové názory, že to přehání apod...Ale tak taky je rozdíl kupovat věci jednomu vnoučeti nebo pěti, že...no, to neřešim...

Domů možná pojedem už zítra odpoledne, nějak už toho mám tak akorát dost....Tak uvidíme...A při cestě sem už nám i sněžánkovalo :dizzy_face:
25. pro 2008 ve 21:59  • Odpověz
Pavly my jsme taky procházku nevynechali,byla jsem dopoledne s malým venku 2 hodiny před návštěvou a odpoledne hodinu šla sestra,aby aspoň trošku spinkal,ale to je málo,on je moc velký spáč a potřebuje hodně spánku,no a to tahání po rukách a ty lidi co křičí,na to on fakt není a dneska nanovo,teď jsem ho uspala doma,namaluji se a jdu kočárkovat zase na 2 hoďky a dáme včerejší repete :frowning2:
26. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahojky...
tak Kubča dostal strašně moc dárečků.mazec,hadru tak na dve pracky,pleny,monitor dechu,kosmetika...

MAru kde jsou fotky z Vánoc??? :dizzy_face:
26. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
Nestíhačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2008 v 19:42  • Odpověz
autor
ahojky,tak zdravim poprve od vanocniho klidu a pohody, lezim u televize,,mam pusteny svuj oblibeny film,bastim curkovi a piju colu a konecne niiiic nedelam!!!!!! a nemam ani navstevuuuuuu,boziiiiii

ale jinak jsem pochopitelne stastna a spokojena,ze to bylo krasny,ze mam doma uklizeno a proste tak vseobecne, ze darek-fotokniha se moc libil...

utikaji mi myslenky,jak cucim na ten film,tak zase napisu dyl..... :grinning:

zatim vsem krasny vecer :wink:
27. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz
Maru kde jsi? :cry:
28. pro 2008 v 10:51  • Odpověz
ahojkmy holky, tak se sem zase po delší dově vracím :slight_smile: snad už vás tu nebudu tolik zanedbávat :slight_smile:

Jinak vám všem přeji zbytek klidných svátků a supr nový rok :slight_smile:, kdybych se tu zase neobjevila :(, ale už to napravím
28. pro 2008 v 15:40  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Tady jsem :slight_smile: Mě ty vánoce dali,přežila jsem je ve zdraví a chválabohu je po nich :sweat_smile: Těším se na další rok,bude to o 100% lepší,letos to bylo strašné,malého to vůbec nebralo nějaký stromeček,dárky nic,byl jenom protivný,protože měl rozházený režim a nemohl spát tak jak byl zvyklý,dnes jsme se celý den srovnávali.NO jak říkám,příští rok to bude mnohem lepší a na ty vánoce se už fakt těším :slight_smile:
28. pro 2008 v 19:01  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
NO holky kde jste?
Pavly? Užíváte si tatínka,co :wink:
29. pro 2008 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my domů přijeli v pátek a víkend si užívali už v klídku :slight_smile: V sobotu jsme ani venku nebyli a včera jsme šli na prochajdu a nebyli jsme tam snad ani hodinu a byli jsme pěkně vymrznutý...
Jinak dnešní noc hrozná, od dvou do pěti jsem nespala, to asi jak jsem odpoledne do pěti spala, tak jsem pak nemohla v noci znova zabrat...už bych byla nejradši, kdyby ten špunt byl venku, páč mi dělá problém i se v posteli přetočit. Doufám, že fakt nebudem čekat až na ten konec ledna, to je ještě strááášně daleko :zipper_mouth:
29. pro 2008 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky, jen vas zdravim. Uzivame svatky, takze na PC a net neni ani cas, ani chut.
Dneska je snad prvni den, ktery muzu cely prolenosit, tak se toho nevzdam :grinning:
Tak se mejte krasne a uzivejte.
29. pro 2008 v 10:21  • Odpověz
Máme ZUB!!
Jupíí,po 2 měsících je venku :grinning:
29. pro 2008 v 11:02  • Odpověz
Maru, tak veliká gratulace k zubu :dizzy_face: :dizzy_face: A to je dole, nebo nahoře?? Teď nevím, který rostou dřív :grinning:

Hani, bříško ti pěkně roste :slight_smile: 31tt, ty vado, to už si ani nepamatuju :sweat_smile:
29. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
ahoj holky...
Hani, pekny brisko.... uz se to taky blizi co?? :wink:

synovec Vojta uz ma zuby dva... a dole..
v sobotu jsem je fotila :dizzy_face:
29. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
Soni jednička dole :wink:
Saty pěkné zoubky,my máme zatím malinkatý,ale on poroste :wink: :wink:
hani to bříško :sweat_smile: Krása :dizzy_face:
29. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
jo zapomněla jsem napsat,že to je kluk jao buk :sweat_smile:
29. pro 2008 v 19:24  • Odpověz
Maru, zachvilku bude mit pusu plnopu zubu :slight_smile: :slight_smile:

A Hani ja ti nevim, co ty muzes cekat :slight_smile: Chtelo by to dorovnat holcickou, ze :wink:
29. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
Ahojky, prave mi odjela kamoska, tak jsem trochu smutna, odjizdi do zahranici na delsi dobu zit a pracovat, tak mi po ni bude smutno...
Dekuju za pochvalu pupiku, no blizi se to...uz i tak je to 14 dni stara fotecka, nemela jsem cas to stahnout. Maru, diky za tip, uvidime, co vyjde. Ja netusim ani jedno, ani druhe :wink: Hlavne at je ten mimisek zdravucky :dizzy_face:
No v unoru se to zacina rozjizdet, jedna porodila, dalsi dve v nemocnici, dalsich x s nejakym rizikem...no uvidime, snad tam nebudu viset sama a nakonec jeste prenaset :grinning:
Holky, jdeme koukat na DVD, tak se mejte, pekny vecer.
29. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz
Holky, taky vam chvalim vanocni fotecky, krasny :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face: A ta uslintana fotecka Dominka je uplne nej, nej...Maru, zeru vase komentare,uplne se u toho rehtam :grinning:
Tak papa.
29. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
ahojky holky,taktez letim pozdravit
-mame se porad dobre,uz dva dny je to tu klidnejsi,takze si male zase uzivam,stihame se tulit,mazlit,povidat si a tak,takze jsem opet neskutecne stastna- a mala snad taky-uzasne se na me smeje,ikdyz jen projdu kolem a chova ji nekdo jiny,povida mi,co ji trapi nebo bavi-no je to uzasny
-jsem nadsena z jeji jemne motoriky-uzasne si vse dovede prostudovat prstikama, krasne bere veci...
-mrkvicka ji asi taky uz chutna, dneska i otvevrela pusinku,uz to tam netlacim nasilim a dokonce do toho dneska poprve nefoukala-tak uvidime-ale traveni se s tim teprve srovnava....
-zkousim ji donutit k plazeni, nijak nasilim,ale stale ji nutim na brisko- a zacina se ji to libit-alespon tak,ze uz tak nejeci,chvili vydrzi a zkousi dostat nozicky pod zadecek-je u toho k sezrani-navic funi a tak,no prca,snad se teda rozlezeme :slight_smile:
-tatinek dneska byl v praci a zitra zase pujde asi na pul dne,ale nevadi,meli jsme tu dodnes kamarady z liberce,tak nevadilo, dneska jsme s nima byli zase i v bazenu,takze nuda nehrozi,naopak stale dobredu planuju - kam ke komu,abychom vse stihali :grinning:

maru-fotecky bozi, vy maleho fakt nezaprete,vy mate urcite sve dite-je neskutecne podobny tatuldovi,ale vidim i tebe
tehulky-kde ty tt berete???? my tu fakt uz zase budem rodit!!!!!!!!!! boze je to vubec moznyyyyyyyyy :confused:
hani-postylka bozi :dizzy_face:
luci-to sedatko do vany jane-zda se ti dobre-je bezpecne to zavirani-ja si ho vybrala,ale nikde mi ho nechteji objednat jen na okouknuti a porovnavam porad s tou klasikou-rada bych vedela tvuj nazor :wink:

jinak jsem se podivala na fotecky a je videt,ze vanoce byli proste kouzelne,jak maji byt :dizzy_face:
29. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz
ahoj babčulky
taky jsem se nasmála nad komentáři marušky
hani ta postýlka je luxus símtě ta musela stát palku fakt
pavly sedátko je super to zavíraní zatím ok ale ve vodě jsme to neprubli je super že se dá složit a pak vycvaknout, že dítě netaháš tak divně ven jen to odklopíš a je to :dizzy_face:
29. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz
Hani, zapnu koníka a vydím bačkurky na úvodní stránce :slight_smile: ta postýlka je úúúúžasná :slight_smile: :dizzy_face: úplně tu slintám :wink:
29. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
Pavli, ahojky, jsem rada, ze jste mate krasne a pohodove Vanoce. My mame sice tatinka doma, ale stejne je furt u PC :slight_smile: I kdyz nam to nevadi, dneska jsem odpoledne 4 hodiny spala, tak co se mnou, ze? :grinning: Jinak si nase miminko rozbalilo jeste darecek z leta i s pranickem, tak moc dekujeme, moc krasny, pranicko uz je v kuchyni vystavene. A dekujeme i za PF, taky moc krasny. Dekujeme Terince za uslintanou pusinku :dizzy_face:
Lucinky, ahojky, no postylka byla drazsi, ale mame vyhodu, ze primo tuto znacku prodavame a navic jsme jeste dostali spesl slevu pro nase mimi, takze to bylo nakonec hodne dobry. Ale abych rekla pravdu, nevim, na kolik ve finale vysla, donesl ji Jezisek tatinek :wink:
Luci, ahoj, no myslela jsem na tebe, ze ti musim napsat, at se mrknes, ze uz je postylka doma a v reale. Ale nebojky, taky budete mit krasnou a doufam, ze od nas :wink: Nemuzu se na tu postylku vynadivat, porad chodim kolem a osahavam ji :sweat_smile:
Holky, tak ja valim na to DVD, nejak jsem se tu zasekla...Paa
29. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz
Maru, tobě, resp. Domínkovi veliká gratulace k prvnímu zoubečku!!! :slight_smile:

Hani, no taky doufám, že i u nás bude jednou postýlka od vás :wink:
29. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz
Pavli, uzasne vanocni fotecky :dizzy_face: Teda mala pekne cestuje v postylce, parada :slight_smile: Ty vase fotecky jsou bozi, hele, ale reknu ti, ty mas tedy kozy :zipper_mouth: :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: To musi byt tatinek na vas pysny holky :sweat_smile: , fakt krasa. A auticko taky super, jenom si to bude muset dat nekam do trezoru, takove dve kocky, aby mu to nekdo neukradl :grinning:
Luci, no jasne, ja uz s tim pocitam v rozpoctu na pristi rok, ze od vas dorazi objednavka :grinning:
29. pro 2008 ve 22:06  • Odpověz
autor
luci-presne to co pises-to divne tahani o to mi slo a proto se ptam,chtela bych prave toto a nikde jsem to zatim nevidela na vlastni oci-tak jsi me asi presvedcila-drzi teda to zavirani pevne ve vode-nemuze se to otevrit-o to mi jde...
luci-ahojky :wink:
hani-no moje kozy - no kapitola sama pro sebe,sileny!!!! :frowning2: ale bylo to horsi,takze stale verim,ze se alespon na to C zase jednou dostaneme :pensive: :grinning:
a kradez nehrozi-ale dekuju,to spis ty si davej pozor,tvoje brisko jsme tu dneska obdivovali-a ja nechutne zavidela-predevsim :angry: :frowning2: -jsem hrozna,noooo
29. pro 2008 ve 22:20  • Odpověz
Ahojky,
Pavly jak jen to říct? Tvoje fotečky mě vehnaly slzy do očí a já nevím proč,to Terezka ..Ona je tak krásná,boží a fakt jsem z ní nadšená,je to taková princezna a ty očička modroučký,no já mám pocit,že ji znám už úplně celou věčnost a to jsem ji jen na 2 hoďky jednou v srpnu viděla,strašně,ale strašně je podobná tatínkovi,tak moc až to snad ani není pravda a září z vás štěstí,opravdu jde vidět,že to je šťastné dítě a narodilo se hodnému a lásky plnému páru :dizzy_face: Já to neumím popsat no ...

A strašně se těším na vaše miminka holky,nejvíc na Veru,ale to je jasný tam mám kus svého srdce ..

No a náš bobánek,tak podoba už je asi definitivně rozdělena a je to tak : Oči a obočí je jednoznačně tatínek,ale úplně,krásně se na něm podepsal,no a zbytek maminka,nos,pusinka,obličej jako rysy to je celý já,ono to tak moc nejde vidět,jelikož je buclínek a já už ne,takže asi proto a taky oči dělají hodně a ono to vypadá,že pak je celý tatínek,ale je krásně pomíchaný :slight_smile: Je s ním stranš sranda,to co on dovede v postýlce to dovede už jen Terezka,jak jsem kukla na fotky tak jak bych Domínka viděla,začal se přitahovat když je na boku o šprušle a krásně u toho na tom boku zvedá kebulku a to bych se snědla jak u toho funí a tak,božan můj zlaťoučký a hokly přála bych vám vidět jak se pere s plyšáky a peřinou,cokoli co je větí než on,zbožňuje,máme doma 3 obrovské plyšáky,krokodýla,housenku Julču a nového tygra od dědy k vánocům,Domík leží na zádech já mu dám na tělíčko třeba toho krokodýla a šou začíná,to je strašná sranda,začne pištět,ale tak až mi zaléhají uši,vřískat,smát se no to je nádhera co už dovede,kope nožičkami tak že toho krokodýla těmi nožičky obejme a pusinkou ho kouše všude a ručičkami si ho drží na obličeji a piští a piští,nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:

Děkujeme za gratulace k zoubku,dneska jsem testovala jestli nám nezalezl jak se někdy stane a nezalezl,je tam a krásně cinká na lžičku,mamka si místo nových šatů objednala kadeřnici na melírek ať je zase krásná,přijde dneska večer jak bude maličký hajinkat,ať máme čas a neruší nás to jeho pištění :grinning:

Jo a ty komentáře k fotce,to Domík mi nahrává svými fotečky,já je vidím a hned vím co k nim napsat,on je takový kašpárek malinký,po taťkovi je to veselé dítě,já nebyla veselá,prý až moc vážná :sweat_smile:
30. pro 2008 v 08:42  • Odpověz
pavly ty ono když to otevřeš tu přední část toho sedátka chce to sílu a zručnost takže si myslím že samo se to neotevře a dítko to určitě nezvládne :wink:
30. pro 2008 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.