• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj holky, my si ty "svatecni" dny tak uzivame, chodime spat kolem 2-3 rano, pac koukame na DVD atd...pak rano pekne spinkame do 10, proste fakt pohodicka. Ale dneska jsem sikulka a uz dokoncuju gulas, poprve v zivote :sweat_smile: , tak snad se podari, zatim to vypada dobre :dizzy_face:
Marusko, krasne jsi to vyjadrila o Pavli a Terezce, ja se k tomu pridavam a souhlasne pokyvuji hlavou, mala je nadherna. A mala Gojgy je taky krasna princezna, je krasny, ze tu mame dve holcicky, jednu svetlou a jednu tmavou, super :slight_smile: A Dominek je fakt uzasny, ty kukadla, snad se nam narodi holcicka, tak mame zenicha - chapete, ze je potreba jisty vekovy odstup mezi muzem a zenou, takze mezi Dominkem a nasim pokladem by to bylo tak akorat :grinning: , co ty na to Maru, souhlas??? :dizzy_face: :grinning: Ale nee, delam si legru, Pavli by mohla potvrdit, ze vekovy rozdil je sumak.... :grinning:
Pavli, k tem kozam, ja to myslela v dobrym, spis neco jako wow, na tech fotkach to vypada skvele, ale realita je asi jina, ze? Jako ze cim vetsi prsa, tim vetsi zatez atd... A tedka mas jakou velikost? Ja vychazim z B-C, zalezi dle strihu, tedka v tehu nevim, zatim nosim jednu bezovou podprdu, ktera sice trosku tlaci, ale da se to...Investovat budu az do kojici...Docela mam strach, je to drahe jako potvora, tak abych koupila spravne, kazdemu totiz zase sedi neco jineho...Ale koupim asi jednu pred porodem, a pak dokoupim...
Pavli, nase briska nemuzes porovnavat, ty jsi temer cele tehu protrpela, tak brisko moc nerostlo, to my rosteme uz od zacatku a zadne zazivaci obtize jsme nemeli. Tobe to jako tehu taky moc sluselo, vsak vis, ze jsem obdivovala tvoje brisko v tretim trimestu a neustale ti psala, jak ti to slusi, byla jsem z tebe taky hotova :dizzy_face: :wink:
No ale co se tyce briska, tak vede Maruska :dizzy_face: Na Maruscin pupik nema nikdo, a myslim to v dobrem slova smyslu. To vypadalo fakt na dvojcata :sweat_smile: Ale to bude asi tim, ze Maruska je drobecek, a cim vetsi drobecek, tim vetsi brisko vypada...Ale sluselo ti to taky naramne :dizzy_face:
Holky, ja jdu zamichat gulas...A co vlastne planujete na Silvestra? My budeme asi doma :unamused: Docela me to mrzi, vsichni jsou nekde na horach nebo tak, a my budeme jako duchodci..mozna se pujdeme podivat ven na ohnostroj, ale kdyz vidim ten mraz...asi bych mela odpocivat, kasel mam porad, i kdyz uz neni tak hrozny....
30. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz
Holky,ahojky:slight_smile:
Lezu vám sem, abych vám všem popřála hodně zdravíčka v celém dalším roce a nejen v něm. Přeju zdraví a lásku, ostatní si už nějak zařídíme sami že:slight_smile: Ať se vám i vašim dítkám či bříškům moc daří!:slight_smile:
30. pro 2008 v 16:15  • Odpověz
Hani,ale můj Domínek není na kluky :sweat_smile: Ty totiž čekáš kluka :sunglasses: (tip) Stejně jako jsem Pavly tipovala kluka :sweat_smile: S tou nevěstou to asi vidím tak,v dnešní době kdy prachy jsou všechno tak ... kdo nabídne největší věno je naše nevěsta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (sranda)
Moje pupendo jasně vedlo,ale je to fakt tím,že já jsem malá a hubená tak to tak jenom vypadalo,nechtěla bych se vidět v 40 tt,to by byl asi masakr,ale Domínek byl hrozně velký tak možná proto,on je velký i teď,odpovídá mírami a váhou na 7-8 měsíc a má 5,5 měsíce :pensive: Já už ani nepíšu kolik váží neboť by jste ho nechtěli už :zipper_mouth:
No a zrovna se teď ten můj modrooký bobánek pokadil a fakt to nevoní,tak jdu na to :wink:
30. pro 2008 v 16:50  • Odpověz
Holky může spát mimi skoro půlroční na polštáři? Celkem placatém? Mě malý polštář vyžaduje,jakože tak lépe spí a celkově je klidnější,když je se mnou v posteli tak stejně na tom polštáři spí tak co?
30. pro 2008 v 19:00  • Odpověz
maru tak když je v klidu tak mu ho dej ten placatej, když ti líp spí :wink:
30. pro 2008 v 19:02  • Odpověz
no spí,on se totiž cítí jako u mě v posteli a je mu tak lépe,polštář je fakt placatej,tak mu ho dám :slight_smile: Děkuji :slight_smile:
Luci a na tebe mám dotaz,když malému dávám před jídlem prášek probiotik Biopron junior může se na to stát závislý? Jakože bez toho se už nikdy v klidu nenají? On měl totiž křeče jestli si pamatuješ a s ním to nemá a papá v pohodě.
30. pro 2008 v 19:11  • Odpověz
maru myslím že ne takd ysáře dávám v nočním sunaru může se 1 denně tak myslím že ok ale zítra vysadím a uvidíme než o závislost spíš jde o prachy a o to, že by se mělo tělo donutit dělat ty bacilky samo..a ne se "líně" spoléhat na to že je dostane, ale pokud má nebo měl domísek takové trápendo tak bnych mu to dopřála....
30. pro 2008 v 19:15  • Odpověz
No já mu ten jeden sáček rozdělím na 2x tak,že před obědem mu dám polovinu sáčku do čajíku a vypije to a to samé před svačinkou,polovinu sáčku a tu polovinu co mu naliju do 100ml ještě ani nevypije celé,no a jak dlouho myslíš,že bych mu to mohla dávat? On mi na to bříško hrozně trpí,jak to neměl tak po 2 lžičkách začal plakat,ale šíleně a šlo fakt vidět,že trpí,no a v náručí mi začal neskutečně prdět a teď mi u jídla většinou kaká ják má ten prášek,myslíš že to bude dlouho ho trápit?? Omlouvám se,že se ptám jak debil,ale vím,že jsi osoba,která tomu rozuní,děkuji ti moc :slight_smile:
30. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
ahojky,zdravim moc a preju tatinkovi od hanicky miminka vse nej nej :wink:
nemam cas,mala dneska nechce dobre zabrat,takze alespon posilam pusinky

holky, umite dojit k postylce nebo pochovat malou aniz byste ji pres den nahlas nebo v noci alespon v duchu nerekli,ze ji milujete? ja jsem uz asi jak cvok,to musim rict snad tisickrat-jsem se dneska hlidala a ono mi to leti z pusy proste samo a hned
30. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky,
Maru, tak jsem zvedava, zda tip vyjde :dizzy_face: Uz se nemuzu dockat :sweat_smile: :dizzy_face: Jinak spinkani na polstarku se nedoporucuje snad do roku, mozna i dvou, tedka nevim, ale kdyz je plochy a malemu se na nem dobre spinka, tak proc ne...Hlavni je, aby bylo miminko spokojene. My taky nemely vsechny ty vymozenosti dnesni doby a zijeme a to docela pekne :dizzy_face:
Pavli, dekujeme za prani svatku a manzilkovi tatinkovi vyridime, bude urcite potesen.
Holky, tak se mejte krasne, ja jdu odpocivat, nejak me v posledni dobe nebavi vysedavat u PC...Odpolko bych chtela na prochazku, ale kdyz vidim ten mraz za oknem, brr....Vy chodite pravidelne s kocarky, ze? Ja jsem pres ty Vanoce nejak zlenivela a nechce se mi vytahnout paty z bytu. Jo, a jeste jsem dneska vyfasovala manzelovu mikcu na doma, pac ty moje uz nejak prestavaji stacit a brisko a vse ostatni bud leze ven nebo je neprijemne obtazeny, tak jsme krasne ve volnem a teplouckem a je nam dobre...Jinak mimi se vrti o sto sest, je to nadhera, zrovna vcera i dneska rano ve vane, kdyz jsem si umyvala vlasy, tak jsme se s Davcou smali, jak je to brisko krive, kdyz je tam mimi nejak napasovane, proste sranda a nadhera v jednom...
A uz se chystam na prani, zacina me to docela brutalne chytat a tesim se na to jak mala...ale rekla jsem si, ze az po novem roce, tak se strasne tesim na 1.1....no proste jako mala :grinning:
Pekny den holky a pusinku pro mimisky a pupiky.
31. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
maru v letáku nepíšou o závislosti ale cca bych to užívala nebo dávala 2 mesíce a pak postupně vysadila dávala ob den...každý 3 den a pak nic.....uvidíš sama az zače papkat jogurty nebude to třeba :wink:
31. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
Ahojky

Jdu Vám popřát hezkéh Silvestra a krásný Nový rok 2009 :dizzy_face:

Pěkně si to dneska užijte..... :slight_smile:
31. pro 2008 v 10:55  • Odpověz
I já přeji krásný nový rok :dizzy_face:

Luci udělám to tak a uvidíme,já nevím kurňa proč ten můj bobek tam moc musí u všeho trpět :frowning2:
A máme už dva zuby,dneska regulérně vykoukl i ten druhý a krásně cinká na lžičku :dizzy_face:

A já jdu vařit pro malého do zásoby.papa
31. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz
Holky, i já vám všem přeji krásný Silvestr :dizzy_face:

My teda budem doma, nikam se nechystáme. Dopoledne jsem udělala aspoň nějaký chlebíčky a chuťovky, aby to tu aspoň jako vypadalo :grinning: A jestli vydržím do půlnoci, no nevim...Pokud se teď prospím, tak asi jo :grinning:

Jinak všechna miminka máte krásná a Vánoce jste si všechny krásně užily :dizzy_face:

Maru, tak teď vykouknou všechny zoubky najednou, co? :sweat_smile:

Holky, co jste používaly na pupíky? Jedna kamarádka měla peroxid a ségra mi teď řikala, že normálně líh z lékárny, ale že prej to dopředu kupovat nemám, že prej uvidím, co nám dají v porodce a že kdyžtak ho pak Martin může dokoupit, co budem ještě v porodce, tak si řikám, že to asi fakt nemá cenu kupovat dopředu.

Hani, bych taky prala pro mimi, ale už nemám jaksi co :grinning: :grinning: Co jsme dostali na Vánoce něco málo, tak to je větší a tak to vyperu až pak průběžně...Jinak já se taky pořád bála, jestli se mi něco neobarví, ale vůbec nic se nestalo a to jsem prala i kolik barev dohromady :grinning:
31. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz
maru to je super :grinning: ty zubky.....
soni líh z lékárny 60%, ale to se fakt neoplatí koupit dřív...je míchaný a má krátkou dbu pusobnosti já ho používala cca 14 dní pak nebylo třeba aletěl do koše :wink:

Holčiny
vše všem všem, nejn Vám , ale i mimískům a vašim rodinám, vše nej, nej , a nej v novém roce, pusu Gojgy a Lucek :slight_smile:
31. pro 2008 ve 14:51  • Odpověz
já mám teda líh koupenej,tak snad mi neprojde :sweat_smile:
31. pro 2008 v 15:58  • Odpověz
niky neboj spotřeba se počítá od otevření :wink:
31. pro 2008 v 16:01  • Odpověz
tak já to pak nechám na manžovi, ať má taky nějakou starost :grinning:
31. pro 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
ahojky,tak mala odpociva po prvnim vecernim kojeni-sli jsme na vec dneska o neco driv,na 7 se tu sejdou lidi,bude nas 6-8-to jeste nevime, takze proto letim radji uz ted poprat,pak uz asi nebudu stihat

preju vam do noveho roku vse nej nej nej a hlavne zdravi a stesti celym vasim rodinam
posilame pusinku pro milacky malicke,ktere se narodili letos a jsou nasimi stestickami snad na cely zivot,co :dizzy_face: i tem,ktere se stanou detmi 09 :dizzy_face: a pochopitelne posilame pusinky i tem,ktere se v roce 09 teprve zacnou v briskach hnizdovat :dizzy_face:

a mam vas rada-at to zni jakkoliv divne :sweat_smile: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 18:36  • Odpověz
takže milé dámy, mamky, nemamky i budoucí mamky:
přejem Vám a nejen Vám, ale i celým vašim rodinám v Novém roce jen to nej nej nej co si můžetet přát....
prachy vám přát nebudem, kazí charakter, ale přeuju vám at se ty naše dětičky na nás denně usmívaj a zkrášlují nám tím celý den.
pusinku od gojgy a Lucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky, prejeme vam a vasim rodinkam vse nej, nej, nej do noveho roku, hlavne zdrave a vesele deticky, ktere vam budou delat jen samou radost (v ramci moznosti :grinning: ) a tehulkam do roku 09 hladke porody a ty nejkrasnejsi a nejzdravejsi miminka :slight_smile: Myslim na vas. Pa
31. pro 2008 v 19:31  • Odpověz
Přeji krásný nový rok 2009 :dizzy_face: :dizzy_face:
Snad jste si ten starý rok krásně užili, jako i včerejšek :slight_smile: My se váleli doma a koukali na telku, na ČT1 šly docela pěkné pořady, pořád lepší než Nova...dneska k obídku udělám čočku s vajíčkem, ať se nám pěkně sypou penízky v tom novém roce :sweat_smile:
1. led 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahojky..

Tak krásný Nový rok...hlavně zdravíčko,štěstíčko ...... :dizzy_face: Miminám přeju ať Vám dětičky dělaj radost a Nám těhulkám hodně sil k porodu :grinning:

Já čočku nedělám dneska :confounded: minule mi po ní bylo zle a Tom jí nechce,tak udělám polívčičku a chce jen nějaký salát..včera se přežral :grinning:
1. led 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky,
my jsme začali nový rok novinkou :slight_smile:
Malý se oprvé přetočil sám ze zad na bříško a hned potom i naopak a teď to furt nacvičuje jak mu to jde :sunglasses: Už není malý a mě teprve začne legranda :sweat_smile:
1. led 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoooj
mymkukali na markýzu daleko lepší program jak tady nova se může jít bodnout s tím svým paskvilem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sára ty řachy zaspala no fakt nevěřila jsem budí se i když splachuju záchod takže super akorát hany blinkal :grinning:
1. led 2009 v 11:00  • Odpověz
maru super dokumentace přetočení si musela hodně rychle mačkat spoušt co?
1. led 2009 v 11:07  • Odpověz
Maru, tak to je malej šikulka :dizzy_face: Počkej až začne lézt, to teprve bude legranda :grinning:
1. led 2009 v 16:24  • Odpověz
jj Luci,ale mu to ještě tak rychle nejde,takže se otáčí z hekáním a několikrát se odráží než se dostane přes bříško,takže jsem to stihla,ale byli to 2 přetočení,na 1 bych to tak rychle nevyfotila :sunglasses:
1. led 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
ahojky ffffsem v novem roce :dizzy_face:
napred napisu zazitky u nas z poslednich dnu a pak snad budu i reagovat na vase prispevky....

a jeste jednou preju hlavne vse nej a zdravicko! ffffsem :wink:

takze u nas posledni dny pochopitelne chaos,sama navsteva a tak-jak uz to tak byva a do toho jsem chtela mit uklizeno,pac mam rada na novy rok poradek...ale ja to tak taky byva, neni mi prano :grinning:
-terezka-uz tyden jsme na prikrmech a pochopitelne se tim male zkomplikovalo vyprazdnovani,takze se nam stupnovaly zachvaty vzteku,narku a zoufalstvi.....plakala-no spis jecela jak diva hlavne dopoledne-cele a pak i casto odpoledne-nebo alespon chvili fnukala....uz asi 4 dny se nevyprazdnila a jak jsem asi i psala,jinak chodila denne,takze pro ni strasna zatez....byla prdolka zoufala ja s ni,takze jsem chovala,v noci skoro nespala, protoze jsme cvicili,hladili a tak.....nastesti zrovna vcerejsi noc sla-takze silvestr ok......a dneska pred koupanim zase prdi-to ted delala pekne casto,ale pridala neuveritelny zapach- a ted vecer si rikam,ona mozna i kajdi,ja to snad citim! jdu ji prebalit a co jsem videla-neuveritelny!!!!!!! fakt jak kdyz vezmete ty dve sklenicky mrkvicky-co snedla a ty tam byly- ve stejne konzistenci-no mazeeeeec, ja byla taaak stastna! -to za prve
-milacek-chtela jsem pochopitelne pomoc s nakupama na silvestra-ani ne jako na ten den,spis,ze jsme zase vse vyzdrali :grinning: atd..... Napred,ze do prace pujde jen v pondeli-odsunula jsem vse na utery, pak ze musi i v utery rano-odsunula jsem vse na odpoledne, pak ze tam zustava cely den-nevadi,ve stredu stiham (venovala jsem se nasi uplakane male....)v utery vecer jel jeste milacek do obi,vratil se az v 11...a rika,ze ho chyta zub-vypadala mu asi pred tydnem plomba,ale nebolelo to a je objednany na preventivku,tak ze pocka....no nic, rikali jsme si,snad to prejde,....pochopitelne ne, vcera vstal,ze celou noc nespal,ze uz nemuze,at hledam,kde je pohotovost-takze vcera misto pomoci opet odjel a ja na vse zase byla sama.dojel mrtvej,zub vytrzenej,pry to jinak neslo.....vecer navsteva od 7, docela to slo,zlepsovalo se to.....v 11 ale desny bum, desne bolesti,vydrzel do jedne a sel do loznice,my slavili dal.....celou noc protrpel,rano jel zase na pohotovost,opet mu to cistili, nevyjadrovali se konkretne-asi zanet nervu,korenu nebo co,kdo vi.....kazdopadne prijel,zvracel,mel zimnici, krece,nevedela jsem rychle,komu driv se venovat.......no parada....ale zvladli jsme,asi od 5 vecer se zacina citit lip,snad to uz bude dobry,zitra tam jeden zas-ma dren,doufam,ze uz ho to bolet nebude - to za druhe

no takze je jasne,ze silvestr parada :slight_smile: , fakt jsem litala,abych stihla alespon to zakladni,nejaky muj poradek jak jsem zvykla jsem vzdala :grinning: , ale bylo pohosteni,bylo tak nejak poklizeno, byla jsem jak jsem zvykla kocarkovat a venovala jsem se mojemu stesti-takze jsem byla stastna a bylo to pohodove vcera vecer....mala s nama chvili sedela,neskocila na koupani driv,takze pri zvnoku v 7 oci jak beterky,aby ji to neuteklo! :sweat_smile: a dulezite nas pozorovala asi do pul 9, pak si dala rict a krasne usnula.....i pres to bolave prisko....a nevstavala po dvou hodinach,ale vzbudila se az ve 23:43, dostala papat a ve 23:52 uz zase spinkala v postylce........takze jsme krasne v pohode vsichni pokecali, pobavili se a privitali novy rok :dizzy_face: , po pulnoci a pripitku jsem sla za ni a pobrecela jsem si,jak jsem stastna....cukala se u delobuchu,ale nevstavala...bohuzel dosel i milacek a nevydrzel byt tise,musel ji poprat vse nej septem a tim ji vzbudil....takze do pul 1 jsme pozorovali svetylka pres zaluzie a cekali,az to prejde,pak jsem ji zase uspala, neprotestovala...slavili jsme az do pul 3...
-kazdopadne teda byla fakt zlato,noci pred tim jsem vstavala asi 100x a ted fakt krasne spinkala,no proste milacek!!!! a nechala me spat do pul 9 (s kojenim sice,ale to neva) :sunglasses: -proste fakt vic jsem si prat nemohla....

no a ted jsem se vam vykecala a zkusim psat dal
1. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.