• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
niky,kdyz jsem si precetla o cocce,tak jsem ti malem vynadala,ze to sem vubec pises-ja bych si ji taaak dala a nesmim :angry: ,doufam,ze chutnala! :wink:

maru-gratuluju k uspechum :wink: ,fotecka krasna

nase mala se ted uci lezt,konecne se ji libi trochu na brisku a taky desne funi a heka,se triskame,pak odpadne na bok,premysli co dal a pak zase jde do toho-ale foto nemam,nejsem schopna od ni odejit pro fotak, jak ji zeru :grinning:

no nic, jdu si najit nejakou mnamku :grinning: ,zatim krasny vecer-prvni v novem roce :wink:
1. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
Pavlínko, co to tady čtu? Teda to je mi Marcela líto, že takhle trpěl, potažmo i ty s ním :confounded: ale aspoň že sis poslední den v roce 08 více méně užila a Terezka byla zlatíčko :wink: :slight_smile:

Jinak i já se připojuji s přáním všho nej nej nej a splnění vašich snů a přání :dizzy_face:

Maru, Domínek je teda fakt úžasnej... takových novinek... jeden zoubek, druhý zoubek, přetáčení, kluk teda jede :grinning: :dizzy_face: gratuluju :slight_smile:
1. led 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahoj holky, Pavli, teda meli jste veselo, jak to tak ctu, chudak Marcel, zuby jsou potvory...ale hlavne ze je to uz lepsi a snad to bude brzo uplne ok. Super, ze se mala uz vykakala, neumim si predstavit, ze budu resit neco podobneho, ale urcite si na tebe vzpomenu. Je super, ze ji chutna. A davate jenom mrkvicku nebo uz i s bramborou?
Maru, Dominek je nejsikovnejsi a fotodokumentace na jednicku, je to fakt sikula :dizzy_face: A gratulace k zoubkum, konecne je venku.
Holky, dobrou noc a krasny novorocni vecer. Nas trapi zaha a zaludek, a to jsem se odvazala a dala si trochu bramburek a dalsi pochutiny, takze cekam, ze noc bude zase na prd...ale zatim zabira mliko, tak uvidime.
Jo, a uz spim na Davcove strane, pac je bliz postylce, takze uz se preucujeme, aby to pak nebylo moc narocny...tak snad dneska uz to bude ok, narozdil od vcerejska...Holky, co pritom kojeni jite? Pochutnate si na necem???Tak paa
1. led 2009 ve 23:27  • Odpověz
Dobré ranko,
mám chvilinku tak rychle píšu. Pavly zuby to je největší svinstvo,že to tak musím napsat,je mi Marcela líto,ale není v tom sám,začíná mě chytat zub moudrosti,ten co jsme nedala vyrvat,jelikož u toho prvního jsem si prožila peklo,začíná se protlačovat ven a nemá tam místo,takže mi krásně krvácí dásně jak tlačí na ostatní zuby a já nevím co s tím,k zubaři to než se objednám a než mě vezme uběhnout minimálně 3 měsíce,má tam strašně narváno a dlouhé čekací doby a tak vyrvat teď dobrovolně,možná to bude znít divně,ale přesto bych ho ven nedala,já si užila při tom prvním hrozné muka a neumím si představit to prožít teď,když mám Domčušku,tak malinkého a tak moc mě potřebuje,co bych dělala kdybych byla 14 dní mimo? On by chudínek trpěl beze mě a já ještě víc,předtím jsem byla 14 dní mimo,nemohla jsem jíst,pít,mluvit,pusu otevřela jen na 1cm,oteklá na brufenech,s vysokými horečky,no neumím si to představit teď,tak doufám a upínám se k tomu,že to přejde a já se budu moct normálně starat o Domínka.
Takže tatínkovi přeji brzké uzdravení a je mi ho opravdu hrozně,ale hrozně líto,umím si to představit jak ho to bolí.

Dneska mi moje láska malinká připravila překvapení,už se v noci kolem 3-4h nebudí na papání,ale až 05:30,už druhý den po sobě,tak jsme šli přebalit,napapat a uložit do postýlky a on si chtěl hrát,neusnul a neusnul,takže já s ním vzhůru od té 05:30 a hráli jsme si,pak když jsem viděla,že mu padají očka jsem ho tam nechala ať usne a že jdu už něco dělat,že spát už nemá smysl (taťka šel v 05h do práce) a Domínek usnul stejně až za další hodinku,jak ho baví teď objevovat svět,byl celou dobu v postýlce,ale co tam dělal za psí kusy,no pochopitelně se tam zkoušel i přetáčet,ale on jak je dlouhý tak hajal na křivo a šprajcl se mezi šprušle,takže to mu nešlo,tak raději ožužlal celou peřinu a celého nynánka,jeho největší zábava,když má spát je prát se s nynánkem a vytahovat si dudlánka a trefovat se zpátky,samozřejmě se nikdy zpátky netrefí :sweat_smile:

Holky já vás stejně obdivuji,když vidím v kolik hodin tady píšete nebo jak čtu,že chodíte spát kolem 2-3h ráno(Hanička) tak nestačím žasnout,já jsem nikdy noční sova nebyla a teď s malým se to jen a jen potvrdilo,když jsem byla těhu,mohla jsem chodit spát pozdě a dlouho spát,ale já ne,chodila jsem spát nanejvýš ve 22h(a vstávala tak kolem 9h) a to už bylo fakt pozdě a teď musím být do 21h v posteli,jinak nehraji :grinning: Prostě chodím spát opravdu dost brzy a naučila jsem se vstávat brzy s maličkým a nevadí mi to ( vstává většinou kolem 7h ráno,dnes byla doufám výjimka),ale ponocovat třeba abych dohnala resty,na to fakt nemám,já si pokaždé představím,že se třeba nepodaří noc a malý se bude často budit,nebo že prostě ráno budu muset vyskočit z postele až bude vyhajaný a já letím rychle nahonit spánek,kdybych šla spát pozdě,nejsem schopná ráno fungovat,samozřejmě bych vstala,samozřejmě bych se starala o malého,hrála si s ním a i 2-3 hodinová procházka by byla,ale celý den bych byla na houby,zívala bych a myšlenky by byli 21h večerní,kdy bych se zachumlala do postýlky a dobrou noc. :sweat_smile: Já byla vždycky strašně velký spáč a po kom to ten malý asi má,že? :slight_smile:

No nic vykecala jsem se a jdu uklízet,pátek mám velký úklid,jo a holky víte co mě baví na novém roku??? To,že už se blíží jaro :sunglasses: A jsem ráda,že si konečně můžu říct,že další snaženíčko o miminko přijde už za rok!!! :grinning:

Tak pá
2. led 2009 v 07:40  • Odpověz
PAvly vždyť jsem psala,že ji nedělám :sweat_smile: že letos jsme se na ní vykašlali :sweat_smile:
2. led 2009 v 09:43  • Odpověz
Holky popíšu vám moji dnešní zadnicovou příhodu,snad to stihnu než dojde kámoška :slight_smile:
Takže jsem šla s malým ven a jako obvykle jsem musela sjet nájezd,který máme před barákem,je hodně prudký,ale já zkušená denně i 4x ho sjížděla a Ok,jenže nasněžilo a nájezd byl celý od sněhu a schody taky a byl to takový ten klouzavý sníh,takže už asi víte co se stalo,vjela jsem kolama na nájezd,kola se okamžitě po tom kluzkém rozjeli a já v záchraně kočárku,který už jel,jsem sjela na zadek a ty prudké schody sjela po zadku,zuby nehty jsem držela kočár,abych malého nepřeklopila,dopadlo to tak,že on naprosto v poho a já celý zadek namožený a o stehnech z boku ani nemluvím,tak mám fialové pásy jak jsem se mrskala o schody z boku a na zadnici,sečteno podtrženo jsem se rozklepala jako ratlík,že to dobře dopado,malého jsem udržela a zadek a nohy v prdeli,bolí to tak,že ani sedět nemůžu,ale žiju!!!
NO takže jak bude takhle hnusně sněžit a Martin bude v práci tak jsem vězen ve vlastním bytu,neboť se nedostanu ven,už nikdy to nesjedu,když bude sněžit a v rukách malého s kočárem neunesu :sweat_smile:
2. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahoj
týjo maru proboha který debil tam vybetonoval takový prudký pojezd???Snad by to šlo kdyby to bylo posypané štěrkem....se ti nedivím, taky bych držela kočár děj se co děj..klidně aby mi prdel upadla...ale bobku lituju tě jak ted vypadáš? :frowning2:
2. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
Koukám, že tohle počasí je fakt na pěst.
Maruško, hlavně, že se nestalo nic horšího a Domísek je ok...Ale muselo to být teda strašný.
Já se taky přidávám, páč já dneska uklouzla na chodníku, bylo to pod sněhem namrzlý :frowning2: Letěla jsem na kolena a dlaně, naštěstí jsem nespadla na břicho, ale i tak šok...Mám natažený svaly v tříslech a kolena mi začly bolet až teď a to jedno "chytá" barvu...Chodím jak kachna a než doma dojdu jen na záchod, tak to mám na dlouho... :unamused: A já místo kočáru držela igelitku s mandarinkama, jsem nechtěla, aby se mi pomačkaly :sweat_smile: :zipper_mouth:
A to hlásí, že bude sněžit ještě víc a teploty klesnou taky níž :frowning2:
2. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
ahojky,tak dneska zkusim psat opacne,nejrive budu reagovat na vas...

niky-tak to jsem teda nejak poradne popletla :fearful: :grinning:
2. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
Vypadám asi tak,že mám opuchlou prdelku a to komplet,modřinky tak spíš jen pruh velký zbarvený,já na modřiny moc netrpím,takže se mi ani moc nevybrali,jen teda opuchlá sem :frowning2:
2. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
maru-chudacku!!!! ja zase mam modriny i od otlaceni, bych byla moc barevna,kazdopadne o barve to neni,bolet te to musi desne :frowning2:
2. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
no to bolí děsně,mám melír na hlavě,jdu si to smýt,každopádně dnešní noc bude žůžo,zvládnu to jen na břiše.
2. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
maru-ty jsi chtela melir nejen na hlavu,co! no alespon budes zitra kocka-byt nepohybujici se,vid :unamused: ,doufam,ze najdes nejake i jine polohy a vyspis se!!!!!
2. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
to mi pripomina,ja jsem teprve dneska v noci zjistila,ze konecne umim spat zase na brise, jak jsem se to v tehu-sice az v zaveru,ale odnaucila,tak mi to poporodu naprosto neslo, proste jsem zabrala jen na boku-mozna ted i kvuli prsum...ted uz prsa dobry a ja zase krasne spim na brise.to je taaak boziiii
2. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
pavly, já chci taky spát na břiše ...... ani mi o tom nemluv :sweat_smile: :grinning:
2. led 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
soni-ja taky zavidela a cekala jsem na to skoro 9 mesicu!!!! neboj, taky se dockas :wink:
2. led 2009 ve 22:22  • Odpověz
ale je fakt, že jsem si tak nějak zvykla spát jinak, ale stejně :grinning: Když si na to vzpomenu :dizzy_face:
2. led 2009 ve 22:30  • Odpověz
Dobré ranko,
tak já nemohla spát na břiše velmi brzy po otěhotnění,pupendo mi brzy vylezlo,ale zase na druhou stranu,hned po porodu jsem mohla spát na břiše a taky spala,až přestala jizva bolet (kvůli ní jsem se nějak v noci netočila) tak bříško bylo moje :dizzy_face: A dneska v noci jsem spala skoro celou na břiše,pěkně mě to bolelo a dneska jsem se vybarvila,takže opravdu nemám melír jen na hlavě :sweat_smile: Domínek se mi zbudil se slabší rýmkou,takže opět odsáváme a měl mírně zvýšenou teplotku,tak dneska vycházka padla a raději ho doma vykurýruji zavčasu.
3. led 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky, Maru, teda, to je prihoda :frowning2: Hlavne ze je maly v poradku, modriny se brzo zahoji :wink: Ale boli me to i za tebe :pensive:
Holky, kdyz jsme u toho odsavani hlenu, jake odsavacky pouzivate? Ty na vysavac? Me se to zda docela brutalni...
Jinak dneska je tady krasne, sviti po dlouhe dobe slunicko, tak se mozna vypravime s Davcou do mesta zkouknout nejake slevy, ale uvidime...
Jo, a od rana peru mimi vecicky... :dizzy_face: To je parada. Normalne pomalu sedim u bubnu a sleduju, jak se to tam vrti :grinning: No zas tak ne...ale napousteni vody jsem sledovala :grinning: Mam teprve druhou pracku a manzel uz se pta, zda toho neni nejak moc :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile: Akorat to zehleni asi takova sranda nebude, ale pomalicku to pujde :slight_smile:
Tak peknou sobotu.
3. led 2009 v 10:23  • Odpověz
Hani, co jsem tak slyšela od známých a hlavně od ségry, tak ta odsávačka na vysavač je mnohem lepší než ta klasická...Navíc se asi strká jen na okraj nosu, kdežto ty hadičkový musím strkat někam dál...Já mám teda už doma tu na vysavač, Arianna :slight_smile:
3. led 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
ahojky holky

hani-taky mam na vysavac,taky jsm se od vetsiny dozvidala,ze je lepsi, zatim jsem ji ja osobne ale pouzivala jen bez vysavace :wink:
-co nakupy-bylo neco,co vam padlo do oka?
-prani-vzpominas,co jsem tu psala v dubnu????? :grinning: ,ja taky sedela u pracky :grinning: :grinning: :grinning: a myslela jsem,ze jsem cvok :dizzy_face:

jinak vas vsechny moc zdravim,
zuby-stale aktualni tema,bohuzel,obcas je tatuldovi uz lip,ale obcas zase naprosto odpada,takze jsme nadale jako kdyz je v praci :frowning2: , takovych volnych dnu a pro me zadna zmena,zadny oddych,pomoc,naopak-staram se i o nej-tim nechci rict,ze me to stve,spis jsem smutna,ze se to tak seslo....

jinak dnesni den-navsteva-uz je nastesti za nama!!!! odesli celkem brzo-ikdyz milacek rikal,ze ne,uz mel zase desny bolesti a ne a ne se zvednout.....ja uz byla kojit,tak jsem pak nahazela veci do mycky, sklidila jidlo-zbytky a vic ani tuk-zitra je taky den,stacilo,ze jsem to chystala a tak :rolling_eyes: ,doufam,ze uz je to vse konecne za nama-az do pristiho tydne,kdy je dalsi oslava-nastesti uz ne u nas doma,takze to mi uz tak neva-jen spis fakt,ze ty lidi zase uvidim (bohuzel milackovo ma ne tolik oblibena strana :pensive: )

no a taky vam musim napsat,ze mala dneska naprosto odmitla prikrm,vcera uz to skoro neslo, predevcirem to byl boj-tak ted nevim,co dal, vzdala jsem kvetak-myslela jsem,ze ji nechutna,ale odmita i mrkev -s bramborem,ale mrkev pred tim jedla.... :frowning2: ,tak ted resim,jestli na tyden nevysadit-abych ji neotravila,nebo to nezkusit davat misto poledne spis az odpoledne,az se vratime z vychazky,napada me,jestli v to poledne neni uz moc utahana a nema silu se s tim v pusince poprat-preci jen uz cele dopoledne nespi a fakt dostane jidlo a jdem ven-a hned vytuhne....tak fakt uvidime,co zitra vymyslim

tak vas vsechny zdravim a preju peknou a pohodovou sobotu-ikdyz ja ty dny ani nevnimam-den jako den :grinning:
3. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky, my byli odpoledne na prochazce v centru, bylo krasne a svitilo slunicko, prosli jsme i par obchudku, ale nic nekupovali...Ja jsem vlezla do Zary a jsem nadsena, super slevy a fakt krasne vecicky, jenze tedka je na prd neco kupovat...zaprve to nevynosim, za druhe nevim, co budu potrebovat po porode a jak budu vypadat, a hlavne tedka zadny hadry nepotrebuju...Ale milacek mi pockal chvilku u kabinky, tak jsem si 2 kousky zkusila, vic uz jsem ho trapit nechtela...hlavne kdyz vybirame bundu nebo rifle pro nej, tak to obejdeme x obchodu a jeste mu musim radit atd. atd...no chlapi proste. Nejlepsi je nakupovani sama nebo s max. 1 kamoskou....Obedo-veceri jsme si dali u cinanu, nudle s masem, mnamka, a pak jsem vegetovala u svagrove a uzivala si Tonicka synovecka...Je rozkosny, takovy mazilek muj, porad mu rikam, jak ho miluju, pusinkuju ho, utiskuju...no chudak nase mimi, jeste nevi, co ho ceka :slight_smile:
Holky, tak tu odsavacku teda fakt nevim...ale diky za rady.
Tak se mejte krasne. Paa
3. led 2009 ve 23:25  • Odpověz
autor
ahojky,kdepak se flakate???? :angry: :grinning:
uzivate si posledniho dne klidu??? to je dobre :dizzy_face:

hani-super,ze si uzivas maleho,brzy budes chovat uzivat si naprosto jinak :dizzy_face:
-jinak s oblecenim-to znaaaaam,ja na jare nemohla kolem obchodu projitk,pac to nemelo cenu,jen me mrzelo,ze vidim veci,ktere bych normalne chtela.....a presne jak pises,nic jsem si nekoupila a udelala jsem dobre,postava uz by sla a docela se olbekam normalne,ale svetry,trika a mikiny-neni mi porad nic,jen to,co jsem si nakoupila po porodu.proste prsa stale vedou :unamused: , potrebovala bych proto zase vyrazit do obchodu a neco dokoupit, moc toho nemam-spis toho lepsiho,na prochazky ok,to jsem se zazasobila,ale pristi vikend mame dalsi oslavu-tentokrat v restauraci a ja nevim,v cem jit-mikina asi nebude to nejlepsi :confounded:

tak vsechny zdravim,jo a unas stale zuby a problemy se zazivanim u milacka maleho-stopla jsem prikrmy a uvidime,co dal.....

tak zatim pekny vecer a dobrou noc,pusinku vsem malickym-narozenym,nenarozenym :dizzy_face:
4. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
holky,tak jsem si k uklizeni ted pustila cd ze svatby-obrad-sama jsem si to mixovala a normalne me to i po roce a pul dostava a rvu tu jak zelva!!!!!!!!!!!!!!!!
5. led 2009 v 09:35  • Odpověz
pavly já se nemůžu na svatbu podivat ještě to nejde....ale až to půjde ořvu to taky :dizzy_face:
5. led 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky,
Pavli, to chapu!!! Ja si cele tehu rikam, ze mam chut podivat se na nase svatebni DVD, ze zacatku jsem to odkladala pro to, ze by me to psychicky rozhodila, tedka zase kvuli tomu, ze brecim kvuli vsemu...ale pustim si to, diky za pripomenuti, mozna i dnes :wink:
Jinak ja od rana zehlim mimi vecicky, ale jde to pomalu, hlavne to hrozne dlouho schne, v tomhle je ta zima na prd, ale co, aspon zadny stres, uz mam vyzehleno dve pracky vcera + nase obleceni, a dneska rano pul pracky, pac zbytek je tak nejak mokry...Ale uz jsem vyprala prvni pracku plen bilych, tak mam cely balkon bily :grinning: Barevne musi pockat, ty uz neni kam povesit :grinning:
Jinak co se tyce tehu neduhu, citim se moc dobre, ale trapi me zaha a zaludek, traveni je uplne na pytel...Pry je to v 8.mesici normalni, pac deloha dosahuje maxima, v 9.mesici by to pry melo polevit, pac deloha klesne, tak jsem zvedava...Se najim a jidlo citim jeste za x hodin, a to uz mam zase hlad, v noci nespim, pac mam v krku furt knedlu z jidla...a Rennie je muj nejlepsi pritel...Zrovna ted piju Tekanne tehu cajik a zkoumam, jestli pomuze nebo ne...Ale jinak tuk tuk tuk, nic jineho nas netrapi...
Pavli, ty nakupky, ja fakt slintam a hrozne chci utracet (ne ze by bylo co)...ale jak rikas, bude lepsi pockat, protoze kdo vi, jak budu vypadat potom...Jak mala reaguje na vysazeni prikrmu? Staci ji tvoje mlicko?
Maru, jak se mate vy? Zoubky uz vas netrapi? A co modriny? Meni barvu jako duha? :wink:
Soni, jak se citis? Uz odpocitavas dny? Kdy te ceka nejaka kontrola? Uz to mas za par...Me to porad nejak nedochazi, ze pristi mesic rodim...
Dneska je tam tak hnusne, prsi dest se snehem, a to jsem chtela jit na prochajdu...Asi se pujdu prochazet do nakupaku :grinning:
5. led 2009 v 10:00  • Odpověz
Luci, ahojky, jak se ma Sarinka? Vas taky za chvilicku cekaji prikrmy, ze jo? A procpak se nemuzes koukat na DVD? Neco mi uteklo... :sweat_smile:
5. led 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Hani, zrovna před chvilkou jsem se od dr. vrátila. Vše ok, jsme zavřený, srdíčko pěkně bije a udělala stěr na streptokoka. Na příští kontrolu jdu v pondělí.
To víš, ale sleduju se jako pořád, jestli náááhodou nebudu rodit, už mi to asi začíná lézt na mozek :grinning: :grinning:
Sněhu tady máme docela dost a sněží pořád...Takhle za oknem už je to krása, ale brodit se v tom je dost nepříjemný :unamused:
Já si video ze svatby klidně pouštím, některý momenty přetáčím, abych nebulela, ale jinak je to docela srandovní :grinning:
5. led 2009 v 10:18  • Odpověz
ohledně žáhy...už chci porodit ať přestane zlobit, protože už mi to fakt jako se... :grinning: :grinning: :grinning:
Večer si jdu lehnout s Rennie v puse...usnu, v noci se probudim a už tam musim cpát další :confounded: A ráno teda dobrý...ale je to fakt nepříjemný :cry:
5. led 2009 v 10:25  • Odpověz
Soni, ahojky, tak to je fajn, ze u dr. vsechno ok :slight_smile: To je jasny, ze se sledujes, co taky jineho delat, ze? Co jste vlastne holky delaly takhle pred porodem...protoze vybavicka nachystana, doma uklizino, jako velryby se moc zadna aktivita delat neda...Ja jen abych se inspirovala, zatim se nenudim...Docela me schvatila tehu unava, takze spim spim a zase spim...
Soni, a zaludek, jako traveni ok? Me prijde, ze krome zahy nedokazu nic ztravit...ach jo...
5. led 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.