• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
ahojky maru,prave jsem sla sem taky zanadavat na tu zasr...zimu a koukam,predbehla jsi me :angry: :grinning:
tak jsme nesli ven,od pul 3 do pul 5 jsem se ji snazila uspat,ani boh, nechapala,lkoukala,kdy ji oblecu a tak,proste chtela ven,doma se odpoledne nespi,zeee, nakonec jsem to vzdala,pac jsem vedle ni uz i lezela,a delala ze spim a ona mi zacala drapat do oci, pusy,at se na ni zase usmejnu,at povidam,at koukam, pak zacala delat prr-prskat,jak na sebe delame a cekala,kdy to zabere,dokonce po me i lezla a desne mi ú toho zvanila..tak jsem to vzdala,jsem cela podrapana a ubita-jak me pestickama davala do obliceje- a zacala jsem se smat-tak zazarila jako mesicek a od te doby si sama hraje-hlavne,ze mama kouka a je s ni....kazdopadne pro me den utrpeni!!!!!! takze zitra zase ven a hotovo! :angry:
my byli vcera v -8 a v pohode, dneska tam ale bylo -15,proto jsem to vzdala,zitra ma byt zase lip,takze jedu!!!!!!

jinak maru-u nas taky neodklizeny snih,ale kocar taky zvlada, je lehoucky,takze staci jen trochu pritlacit a zvladne to - i otaceci kola, proste je uzasnej
-no a cepici nosim od listopadu- i ja jsem ichtyl-neboooooj a ser... na lidi,bych mela migreny porad,me to zima nebo vitr proste vyvolavaji....(nastesti jsem se naucila nosit cepice na SVP-taky byvalo -15, takze nastesti uz to umim a nekazi mi to naladu)
-naopak ja si to vcera uzivala,jsem sice na zimu nasr...co se mesta tyka,ale jak jedu prirodou,tak se kocham,lituju zviratka a fakt se mi tam zima libi.....
ALE kazdopadne odpocitavam minuty do jara a tepla!!!!!!!!!!!!!!! ja se pak radosti zase pos....u-to nejde napsat slusne!!!!!!sorry :grinning:

odsavacka-no jsi dalsi,kdo to potvrzuje :wink: ,taky ji mam a doufam,ze nebudu uz nikdy potrebovat!!!
modriny-chudaku,verim,ze jsi uplne KO, doufam,ze brzy ti bude dobre!! a ze najezd pujde i bez tatinka sjizdet-ze uz bude liiiip (ja kdybych cekala na tatinka,tak nejdem ven nikdy :grinning: ),ale jak rikam, jsem odhodlana stat nahore a cekat na kolemjdouci a prosti o pomoc,vcera to ale slo, jen si nohu jistim podsunutim pod ten najezd-no pripadne to bude dobre zlomeny :pensive:

-oblecky-no maru,my jeswte nosime vas overalek-a milacek ho ma strasne rad (jeste jednou dekujem),ale uz taky budem koncit,kazdopadne my jsme v tomhle predpisovy, 3-6m je nam akorat a 6-9 zatim plavem :grinning:

-jo a pro hanicku- tvoje cepicka ji straaasne slusi a nebyt ji,tak nevim,co v tech mrazech nosime, mela jsem jen bavlnene a neslo tu naproto nic sehnat!!! nastesti ta od vas ji sedla uplne presne a miluju ji v tom :dizzy_face: (taky moc dekujem)

a jeste jsem neco chtela,musim k male,pak si zkusim vzpomenout a dojit
7. led 2009 v 17:04  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: teda čtu vás a na zimu nadávám i já, bez kočáru, natož s mimískem... :frowning2:

Pavlínko, jak tu čtu, jak si povídáš s Terinkou atd atd.... bože já tak slintám :grinning: :wink: nebo když Maruška píše jak se Domínek převaluje.... :slight_smile:
7. led 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahoj holky, jenom vas zdravim, mela jsem dneska narocny den, posledni krevni odbery v Hodonine, takze budicek v 05:30, odbery v 07:30, pak navrat do Brna, nakupky se svagrovou, obed, nakupky poslednich vecicek do porodky a na mimi v jedne lekarne u porodnice, pak brisni tance, a pak nakup nepromokavych bot pro me s milackem a shanka po omyvatelnych prezuvkach, milacek sehnal Adidas, ja no name, ale spokojenost...takze jsem k.o. Navic mi po tech tancich tvrdlo bricho, takze jsem se plazila tim mestem silene, milacek me vytacel, protoze byl metr dva prede mnou, misto aby se prizpusobil me...Navic v Adidasu jsem si zkousela jedny tenisky, ale byla jsem tak vyrizena uz z tech nakupu tech nepromokavych bot, ze jsem se nemohla ani zohnout pres bricho, takze pani prodavacka mi boty nandavala, zavazovala a vyzouvala,zatimco milacek sedel vedle a koukal...proste no comment...to mam za to, ze jsem stravila desitky hodin s nim, kdyz vybiral bundu atd. atd...Tak tedka se snazim nezurit a cekam, az to vysumi...Milacek dela, jako ze se nic nedeje, porad me pusinku, brisko tutu nunu a ja zurim...proste tehu naladicka jak svina....
Holky, tak se mejte krasne, ja se taky tesim na jaro, protoze uz budu mit mimiska u sebe.
Papa
7. led 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
hani ahojky,tak tos mela narocny den a velmi jsi mi pripomela me tehu stavy,totez,nebooooj
bricho mi tvrdlo od 20tt,takze jsem se ac bez briska az do porodu plazila a chodila tez v zadu, nebo jsem ho proste musela chytit za ruky,aby dal pokoj,to me pak vlekl jak trilete dite-ale stejne pochopit az tesne pred porodem :unamused:
a jinak obouvani-to chapu,ja to mela taky tak-jsem vse vdala kvuli obouvani,jsem ani nechtela na navstevy-predstava,ze se vzouvam kvuli deseti minutam-nikdy!!!! :grinning: a pamatuju si,ze mi jednou mamka zavazovala tkanicky a milacek taky cucel-a ja se stydela! a tak se omlouvala,ze fakt jsem lemra, a mamka rika,ze nejsem,ale ze jsem ve vysokem stupni tehu,ze to je normalni-byla jsem asi 37tt- a co milacek-niiiiic :grinning: , za chvili jsem si doma zavazovala boty zase sama,ikdyz asi za dva dny uz se taky zacal nabizet-proste nechapou nas a uprimne-co jsme brisko nemeli,tak jsme si asi nedovedli predstavit,jakou namahu to dela, co je to se oblekat a svlekat....
a co pro me bylo nejhorsi,kdyz mi na zacatku (asi v prosinci,kdyz jsem jeste nedokazala ani otevrit oci,o jidle piti a tak nemluvim,nejak jsme sli k mamce-moji,pozvala nas-jeho na obed,abych to prezila)......a milacek mi cestou povida,ze to ma se mnou hrozny,ze at se nedivim,ze se mu chce kadzy den na pivo
8. led 2009 v 09:28  • Odpověz
Aloha divoženy :dizzy_face:

teda ty Vaše romány má číst kdo...mě z Vás klepne :sweat_smile:

Soni si piš,že pokud mi nenapíšeš jako první,budu nasraná :grinning: :grinning: néé sranda..bych mušela už dávno zabít Marušku...sice mi psala,ale Kozinka byla rychlejší a hned tady písánkovala všude..ještě že je milá,jinak bych byla nasraná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (Maru,to je srandaaaaaaa a Veru (Kozinko) to je taky sranda kdyby jsi to četla náhodou ) :grinning:

No já mám číslo na Marušku,pak Marušku a zas MArušku,pak na SOnidlo a přístup taky na net z mobilu..bude to vše live..i moje řvaní o pomoc :sweat_smile:

Jinak že se nedokážu postarat o malého,tyto depky mám taky ( že Soni ) :sweat_smile: ,ale zvládnem to...hlavně ať neřve jak pavián a bude to OK..já jse nervák a cholerik ( Maru nekomentuj) :grinning: tak z toho mám strach...nemám nervy prostě na křik atd...tak buď mě to změní a ještě lepší,že manža je flegmatik a tohle ho nerozhází..ještě že tak :sweat_smile:

No jinak bych už jako i rodila klidně..nějak mě to nebaví s těma problémama všema..ale ještě je brzo co?... zas mám zánět juchůůů príma,čekala jsem kdy budou zas globule :angry: v pondělí poslední KO u mojí DR a od 19.1. jsem nahlášená do Podolí..mazec

No nic,jdu něco dělat,už 4 den mě bolí palice..ach jo :frowning2: a co jsou poslíčci vím taky..moocc super :rolling_eyes:
8. led 2009 v 10:02  • Odpověz
Holky mám dotaz,spíše to směřuji na Lucku,jak se pozná meningokok? Jako první příznaky této nemoci. Děkuji ptám se ze zvědavost.Více napíšu později.
8. led 2009 v 10:16  • Odpověz
Maru ty vole nestraš? co zas sleduješ?Marunooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :angry:
8. led 2009 v 11:08  • Odpověz
Nesleduji,jen mě to zajímá a nechci to hledat na netu,páč bych už to měla taky :sunglasses: (si něco přečtu a hned to mám :sweat_smile: )
8. led 2009 v 11:13  • Odpověz
já už myslela,že se něco děje...hele nestraš mě :angry:
8. led 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj mamky a těhulky :slight_smile:
teda těhulky vám se to,ale krááátííí :slight_smile: jééé
jdu za váma na skok :wink: dočíst vás nestihnu,ale doufám,že jste všíchní zdraví :slight_smile: jinak my už pár dní sedíme a dnes jsme poprvé čůrali na nočník :grinning: zatím jsme pořád zdraví a doufáme,že to tak zůstane :slight_smile: jinak přikrmujeme a pořád kojíme :slight_smile: a nevím jestli jsem vám to tu psala,ale hodně říkáme tatatatata a babababa :slight_smile: ale mamamama to neee :slight_smile: jak bude víc času tak si musím tady něco počíst a prolítnout albíčka,jak rostete :wink:
8. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
Maruš tak teda nevím,ale někde je Domča podobnej tobě a někde zase na tatina co :wink: má asi z každýho něco :slight_smile: nebo co ti říkají lidi v okolí :wink:
u nás třeba každej říká,že je Ladík celej tatin,ale když ho vidí moje ségra,tak mu říká Michalko :grinning: :grinning: že je celej já
8. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
tak stihla jsem omrknout i Terezku,to už je taky princezička veliká,ale fakt si netypnu na koho je víc :wink: taky má asi z každýho něco :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
lucikk - tak tu jsem taky dlouho neviděla a vypadá to,že ještě ani mimi neplánuje co :wink:
8. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
holky kde jsteééééé nemůžete mi to tu trošku shrnout :grinning: :grinning: :grinning: bych toho chtěla moc,že :grinning:
8. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
Sára to už je taky kočenka a jak jí jede příkrmek :wink: :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
teda musím vás aspoň proletět v rychlosti :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
holky co Katwind -doufám,že to píšu dobře :slight_smile: chodí sem,nemůžu jí tu jaksi najít :grinning:
8. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
á byla tady popřát do nového roku :wink: jsem si říkala,jestli už nečeká nebo nemá mimi,tak zatím ne
8. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak doufám,že jsem nezapomněla na nějaký mimčo a ještě mrknout na bříška co :slight_smile:
8. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
Many :grinning: :grinning:

Katwind tu neni,ale chodí na jiné diskuze :wink:
8. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
Achojky, vy jedete zase teda :grinning:
Ti chlapi, co? Ten můj taky dokáže nade mnou stát a čekat dokud se neobuju a nezavážu si boty :grinning: Dneska jsem šla zaméct v bytě a zavolala jsem ho, ať si přinese lopatku a smetáček a ten bordel sebere a vyhodí :grinning: To bylo otázek milion a proč, a nač :grinning: Jsem mu řekla, že se přece nebudu ohýbat :grinning: :grinning:
Já bych taky šla rodit, mi nebaví to čekání, kdy to jako přijde :grinning: Nikkyy, sim tě, ty máš ještě času dost :grinning: :grinning:
Dneska jdu ještě na poslední hodinu cvičení, tak by mi ani nevadilo, kdybych se tam přecvičila a porodila :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 15:45  • Odpověz
jéžiš tak až teď jsem vás dočetla,chlapi no a já myslela,že to je jen u nás někdy nechápave,mě třeba strašně vytáčí to,že si chce doma sám popíjet myslivce a tak,chápete to? Já ne,jak může mít chuť pít sám se sebou? Mě furt točí,že si dá pulečku a bude si u toho hrát compa,nebo ty lahváče bych házela oknem,já to prostě nepochopím,no naštěstí moc nechoí do hospody tak,ale raději ať jde jak vidět doma jak si nalívá sám. No,anebo prostě nedokáže pochopit,že nejdu s malým do hypermarketu teď zrovna v čase největšího marasu,kdy lidí prskají samé bacily,nechápe že ho tam můžou nakazit i těch 10 minutek co tam budeme a nebo že je navlečený a i když ho odepnu a tak,tak se tam zpotí a až vyjdem ho může ofuknout,to prostě nepochopí a už vůbec nechápe,že teď jak má malý rýmu tak nemůžeme topit v ložnici ani na malinko a raději jde spát uraženě do obyváku a ještě jedna jobovka večer vleze do ložnice a v klidu skočí na postel až se malý vzbudí,v klidu si mluví nahlas a řehtá se jak pošuk a ještě mi řekne dítě si mají zvykat na kraválˇ :angry: :angry: :angry: :angry: No a tak teď když si ráno v klidu spí a já opět jako každý den vstávám k malýmu v 7h tak jdu s malým schválně do obyváku a nechám ložnici otevřenou a děláme kravál a pak mu řeknu,však sis jako dítě zvykal na kravál tak ti teď nemůže vadit a má to zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže shrnuto chlapi no ... jeden tu zrovna pobrekává,protože se mu chce spát a v postýlce řve (doslova) jak tur místo,aby spal.
NO a víc můžu zase napsat až ho uspím
8. led 2009 v 17:00  • Odpověz
Tak už v postýlce jen pobrekává,na něj neplatí nic,zpívání,houpání,chování nic,já vyzkoušela vše,tak ho musím nechat vyplakat,aby se naučil v postýlce spinkat,on to umí,ale právě odpoledne už ne,jen dopoledne,odpoledne je kočárek,že? Bobánek snad to brzy pochopí,že se spinká i v postýlce :frowning2:
Nic už zas nabírá sílu musím tam
8. led 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
holky,ted jsem sem kukla a cumim-me to poslalo jen pulku toho prispevu,ja to pak jeste vysvetlovala a to se tam neodeslalo!!!! to jsem teda v soku :fearful:
8. led 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
zbytek pozdeji,mala me ted chce :grinning:
8. led 2009 v 17:10  • Odpověz
No tak je v lehátku a už usíná,ale postýlka teď večer nehrozí a to jsme venku byli,ale ne 2-3 hoďky jak je zvyklý ,ale něco málo přes hodinku má rýmu tak proto.
Zajímavé je,že v 19h večer po koupání a papání usne hned,no dětičky :slight_smile:
Takže abych konečně to dopsala Veru ty víš jak to bylo,já kdybych věděla,že rodím tak pisnu tobě,ale já myslela,že poslíkuji taky jsem je nikdy neměla tak jsem nemohla tušit jak bolí poslíci a že to jsou kontrakce mě fakt necvaklo,jsem nečekala,že se rozrodím 35 tt,no a věděla jsem,že Kozinka zrovna tak nějak časové kolem 3-4 ráno kojí malou tak jsem ji pisla,že už asi mám ty poslíky,ale jakože nějaké divné,no a už jsme si psali a ona mě vyhnala do porodnice,jinak bych rodila doma,já prostě tvrdila,že nerodím,že to bych poznala :sweat_smile: Vana nehrozila,byla odstávka teplé vody,takže ve studené bych je asi těžko rozehnala.
No takže piš a ne že mi to vrátíš!!!!
Jo a cholerik a nervák no .. to raději fakt nekomentuji :sunglasses:

Many je to tak,že malý ma tatínkové oči a obočí a zbytek je můj,celý obličej kromě těch očí,no a jak lidí vidí ty oči tak řeknou celý tatík,ale jak si ho pořádně prohlédnou tak je celý mamka jen ty oči má vypůjčené od tatínka :slight_smile:
8. led 2009 v 17:17  • Odpověz
Je po spánku,prdí mi pod nosem a rve se s nynánkem :grinning:
8. led 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahojky holky, no ja opet mela narocny den, vcera mi volala moje kamaradky, kterou znam asi od 6 let, ze ji tata s malou vyhodi v Brne v jednom nakupaku a ze se tam bude cele dopolko potloukat, tak zda bych nesla s ni, tak jsem samozrejme souhlasila, i kdyz se mi moc nechtelo, protoze jsem byla unavena ze stredy, ale vidime se hrozne malo, tak jsem nechtela propast dalsi prilezitost. A jsem rada, ze jsem sla, protoze to bylo super, uzily jsme si to. A jeji dvouleta Terinka je krasna a pekne rostacka :slight_smile: No a odjely asi ve dve, tak volam milackovi, zda by me nemohl vyzvednout a hodit domu, ze jsem k.o. a pripadnou praci dodelat z domu (stejne u toho sedi porad), ze si dame kafco...on ze jo, za coz jsem mu samozrejme vdecna, ale musela jsem to taky prekousnout, pac jsem byla "nasrana" jeste ze vcerejska...Jo a jeste mu rikam rano, v kolik vychazis? A on: V 06:30. Rikam: Muzes me prosim vzbudit? A on: JJ, jasny...No samozrejme me nevzbudil...jesteze jsem mela nastavenyho budika, proste me asi vubec neposloucha...No a tak pro me prijel do toho nakupaku, tak jsme si dala kafco, ja uz byla na dobre ceste mu "vse odpustit" (i kdyz vim, ze zvelicuju, prehanim, mam nesmyslne pozadavky...), tak se prokecl a normalne nevedel, s kym jsem cele dopoledne byla!!!! Pritom jsem mu to vcera rikala asi trikrat, jak to vsechno bude, a dokonce kdyz jsem mu volala, tak rikam: Zuzka zrovna odjela....Proste mazec...Takze jsem na nej spustila, ze mam za mesisc rodit a on ani nevi pomalu kde jsem, s kym jsem....Ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nejvic me sere, ze dela jakoze nic a jeste ja jsem spatna, ze pry nedelam nic jineho, nez mu vycitam, co dela spatne...Kde bych pry takoveho manzela hledala (tak v tom ma pravdu, protoze je moje zlato a miluju ho nadevse a vim, ze lepsiho bych nenasla..)...no proste at uz porodim nebo bude rozvod :grinning: NO a jsem velmi zvedava, co bude nasledovat v sestinedeli :grinning: :sweat_smile: :grinning:
Holky, to jsem rada, ze vsude je neco...To ja samozrejme vim, ale hrozne mi pomaha, ze se tu muzu vykecat...

Niky, a co ja jako??? Na me zapomnelas??? :frowning2: No mas to u me secteny, holka :cry: Taky mi dej vedet, jasny???
8. led 2009 v 18:28  • Odpověz
Jo, a jeste vam musim napsat, ze jsem se cca. pred 10 minutama rozbrecela po tom, co jsem stoupla na vahu...a to myslim jako vazne, a to vam nebudu rikat, kolik vazim...A to jsem pred veceri...proste mazec no :grinning:
8. led 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
ahojky, napred hlasim,ze mala od peti do sedmi zvracela,kdyz odejdu,at se nelekate, pujdu k ni
8. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.