• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
pak chci pozdravit a poprat vsem to nej-hlavne zdravi,jsem rada,ze jste tu zase, chybely jste mi,jak tu ty dva dny bylo pusto

ted k terouskovi-takze zacala zvracet z niceho nic, napred mlicko-takze jsem myslela,ze se presosala..ale za chvili zase a zase,nechapala jsem,kde se to v ni bere,pokazde tak pul sklenicky,teklo to jak z kohoutku,no mazce,pred 7 uz jsem byla na nervy,a to zacala zvracet zase-ale uz zelene....nevydrzela jsem,volala doktorku, ta poradila neco malo,ale ja jeste rekla o zarudnuti pod krckem,tak nas hned vyslala radeji na pohotovost..
tam jsme ale nedojeli,protoze jsme cekali dalsich 10 min. na mereni teploty-do te doby nemela... a zase nemela vic jak 36...taky jsme si rikali,ze je ockovana na pneumokoka-toho se dle me mudra bala...takze jsem opet dekovala,ze je ockovana...a nastesti se pomalu mala zacala i smat zase a povidat,takze jsme se nakonec po 7 uklidnili....vykoupala jsem-byla pozvracena proste vsude a smrdela,tak at se citi lip a ted uz od 8 spi,ale hlidam ji, chodim poslouchat a tak, halvne jsem zase jako obycejne kojila,takze se proste bojim,co bude.....opet dekuju,ze mam monitor dechu-kdyby se ji chtelo zvracet a neco vdechnout....uffff
tak snad to bude ok,mam asi tri teorie,co ji bylo (ze ji proste neco nesedlo-skrze me a chtelo to ven,nebo proste byla fatk prejedena a vyprazdnila se uplne a je ji lip...nebo uz uvazuju i o tom,ze to zelene byl ten kvetak,co ho nechtela jist a davila se,kdyz polykala-jestli ji tam netlacil cele ty tri noci,co nespime a stale pofnukavame...a nebo na ni neco leze....)
no uvidime-takze to jako prvni-pro me ted samo to hlavni
8. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
a ted dal,puvodne jsem chtela dopsat to,co jsem tu rano nenasla odeslane-doted nechapu,proc sla jen pulka!!!!

ale napisu jen zkracene ,co jsem psala o male.a to,ze mam asi fakt doma blizence-v jednu chvili je to fakt pohodarka,klidasek,nevytoci ji nic,nenecha se vynervovat...a za minutu je to dabel,neposeda,vztekloun a udela cokoliv,aby dosahla sveho-no neskutecne,fakt 2v1-andel s dablem v tele :grinning:
a dalsi jsem popisovala

pak sjem taky psala v tom prispevku myslim,ze mam na kocarku normalne fusak na ruce-jako kdyz byl rukavnik-je to pridelane na madlo,uvitr kozisek a tak mate ruce v teploucku-dostala jsem to a je to bomba...pri tom teplejsimpocasi jsem byla asi cvok,ale ted mi to vsichni zavidi-ale je to super i do desne,vetru-no nedam to do jara z kocaru :grinning:

a ted zkusim dopsat alespon jednou vetou to o tom pivu
pokracovalo to,ze je cele dny v praci a pak doma ticho a bez jidla...ze co z toho zivota ma - ja taky tenkrat nekricela a nerozcilovala se(ja ani nemohla),ale v dusi mi tohle jedine fakt zustalo, bolelo to,pac jako kdybych ja ze dne na den neprisla o svou praci,o kamarady, prisla jsem o chut k jidlu,o moznost se napit, normalne se vykoupat,proste o vse :frowning2:
jednou jsem mu to chtela pripomenout,ze nikdy nezapomenu, ani to nevi.....a omlouva se,ze proste uz nevedel co delat-no mel si hlavne zavrit pusu,zeee,ikdyz asi dodnes nechape a nemuze pochopit,jak strasne zle mi bylo,kdo nezazije-nevi,to je jak s tim brichem....
pak jednou zvracel dva dny-chripka a strasne trpel a ja mu to i prala,a taky pak chodil a stale rikal,ze to musim mit strasny!!!!! jenze to vi vzdycky az pak....

no a pak jsem z toho jeste vyvozovala nejake myslenky.ale to uz nevim.ale hlavne jsem psala-hani-ze fakt i tenkrat jsem byla smutna,ale neresila jsem to, miminko nase spory nezajimalo, dal jsem se s nim "bavila"-pokud jsem byla schopna mluvit- a proste jsem si reseni nechala az nebude v brisku a nebude citit,ze neco neni ok....takze vydrz,uz to doklepes :wink:
8. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
jinak to volani z porodnice-holky,ja taky mela takovych predstav,jak dam vedet-jako jooo,jedne jsem vedet davala- a s tou jsem se domlouvala i rano,jedina mi rikala,ze rodim-po telefonu vedela vic,nez mudra zive :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
a to byl problem-asi jako u marusky-me ujistovali,ze nerodim-tak jsem si rikala-asi ti poslicci-ja do te doby nemela ani tuk....a kdyz konecne pochopili,ze rodim,uz jsem mela kontra po dvou a kratsi a stehovalal jsem se rychle na sal a nebyl cas psat nebo volat, v tu dobu jsem si uz ani nebyla schopna rict o fotku nebo o piti :confounded:
mrzi me to doted,ale nejvic to,ze tam u me nebyl milacek,kdyz jsem ty kontra mela jeste v pohode.... :pensive:

takze niky,soni,hani-budu rada,kdyz se to dozvim rychle! a je mi jedno pres koho,jen at muzu drzet palecky :wink:
8. led 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
hani-vaha-nereeeees,prosiiiim,netrap se, to fakt nema cenu,taky me to lekalo,ale jak jsi tu urcite cetla-to fakt je voda, miminko, vic krve v obehu atd,atd.jen tomu malemu dej,co si zada a vahu vyhod!!!!! uvidis, pujde to dolu jak strela :wink:
8. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
niky-taky jsem mela ty obri bobule na zanet a diky nemu jsem pry tak strasne byla potrhana,preju ti,at ti to vyleci vcas,me na to asi prisel pozde,pac ja nemela ani vytok :frowning2: ,takze pekne bobuluj,at jsi v pohode :wink:

maru-co proboha s meningokokem, diky,ze jsem to tu ted mela u male taky-to je teda teeeema. prisla jsi na neco,co se deje???

-no a uspavani jsem tu asi vcera nepsala,nebo jooo,jak doma ani tuk :angry: , takze dneska opet venku a ok :wink: -dokud nezacala zvracet :frowning2:
ale stejne,taky dopol.kdyz chce spat tak usne ok,odpoledne proste ani nahodou :grinning:

nooo a jinak jste asi pochopili,ze i me pomaha to,ze se mam kde vykecat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
hoja sem off popíšu zítra poctivě megastranu
jen v rychlosti maru menoingokok:
světloplachost , nemožnost přitáhnout bradu na prsa tzv opozice šíje, zvracení, celkoý divý stav horečky slabost...cca do týdne nerozeznáš od chřipky..pak nastupuje ta opozice šíje a je to jasné...pádím pááá :pensive:
8. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
luci,tesim se na popis,vycmuchala jsem,kde jisi byla a cely den na tebe myslela-jak jsi to zvladla, obdivuju te!
8. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
soni,kraaasny brisko,ale chybi mi usmev :grinning: :wink:
8. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
jj pavly záhul sem blázen no...ale ještě jedna a na 3m si dám pokoj..prachy nejsou všecko
8. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem se šla podívat, co tu nového a tady toho tolik zase popsáno, tak to jdu dočíst, co jste nakecaly :grinning:
Já byla na cvičení a bylo to super, jen jsem zjistila, že jsem ztuhlá a zítra se asi nehnu, i když tam neděláme nic náročného, ale stejně :grinning: A byla poslední hodina, což je mi líto. Ale hodná paní fyzioterapeutka nám "dala" poukaz na hodinu k ní, buď masáž nebo cvičení, nebo něco, jako zdarma, za to, že jsme k ní chodily :slight_smile: Tak pak po šestinedělí určitě využiju masáž u ní :slight_smile:
8. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
pavly, tak doufám, že Terinka bude už v pohodě a že jí to zvracení aspoň pomohlo od bolení, ale muselo to být šílený, nevědět proč a jak...ale možná to fakt měla z toho květáku, že jí tam "vadil" a tak se ho prostě zbavila...Tak ať máte klidnou noc a už je vše v pořádku :slight_smile:
8. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
Pavli, dekuju za prispevek, ty jsi to mela mega tezke, hlavne to, jak ti bylo...to ja mam proti tobe fakt prochazku ruzovym sadem. Trochu se stydim, protoze fakt delam problemy z niceho, ale kdyz to tehu vsechny ty malickosti jeste znasobi a clovek pak reaguje tak, ze sam pred sebe vrti hlavou....Presne jak rikas, taky mi neco uvnitr rika, neres to, miminecko je nejdulezitejsi, nejak bude...hlavne at uz ho mas u sebe a zdravucke...
A je fakt, ze jsme jenom lidi a ti chlapi si tim neprosli...no uz to radsi nebudu rozebirat, silene se tesim na mimi, Davcu miluju uplne maximalne a on je proste pro me muz s velkym M a myslim, ze mame velke stesti, ze se mame...tak snad uz me nebude vytacet :unamused:
Preju, at je Terinka brzy zdrava, chudinka malicka, zvraceni je neprijemne a vycerpavajici, dej nam vedet zpravicku, zda se to zlepsuje :wink:
Soni, krasne brisko, uz se asi tesis, az to budes mit za sebou, ze jo? :slight_smile: Ja uz se tak tesim, silene moc...Cviceni super, skoda, ze konci, ale treba uz by jsi ho ani nestihla. Ja chodim na brisni tehu tance a taky je to super, i kdyz je to jenom takove krouceni panvi :grinning:
Jo, holky, mame pediatra, pani doktorka dneska napsala, ze nas vezme, tak super. Budu to mit jenom o ulici niz, tak snad bude dobra, uvidime. Byla mi doporucena par lidmi a nektery dr. ani neberou, tak jsem rada, zase o povinnost min.
Dobrou noc.
8. led 2009 ve 22:33  • Odpověz
Dobré ranko,
tak abych vysvětlila toho meningokoka,já si teda nemyslím,že ho má malý to opravdu ne,ale když má pořád tu rýmu a včera jsem mu odsála z nosánku i krev(pak jsem volala vystrašeně DR. co to jako je,ale dobrý,prý podrážděná sliznice z rýmy) tak už ve mě hlodal červíček a tak mě napadlo,že vlastně ani nevím jaké jsou příznaky meningogoka a pnemokoka a těchto koků a že abych něco nezanedbala. Malý měl ke všemu ještě 2 červené tečky na obličeji jak od komára,dnes už je nemá,bylo to asi škrábnuté jak je divoký s hračkami a tak,no ale prsotě mě napadlo,že nevím příznaky a jak mu rychle pomoct,určitě odvézt do nemocnice,ale abych věděla,že ty příznaky.Takže malý má akorát rýmu,z nosánku trošku krve šlo včera při odsávání,dnes už ne a měl lehounce zvýšenou teplotu 37,2st. Jinak je veselý,hravý a pořád smíšek,dokonce poslední dny se na mě čím dál více směje nahlas,když před ním blbnu a dělám opičky.
Jo a na zadečku se mu objevili červené suché flíčky,asi exzém co? :rolling_eyes: Já jsem hrozný plašan,mám o něj hrozný strach,bojím se,aby neměl astma,alergie,ekzémy,všechno ale nic s tím neudělám má to v dispozici a proto,přecházím na Nutrilon HA,už totiž neblinká po jídle tak abych to pojistila nějak,ale moc tomu teda nevěřím.
Takže se holky nedivte jak někdy přijdu s takovýma blbýma otázkama jakože jak se pozná meningokok,jsem plašan a strašný posera :pensive:

Nejdříve Hanička a pak Pavly :slight_smile:
Takže Hani měla jsem naprosto stejné stavy při tom,když jsem vlezla na váhu jako ty a já vím,že to co ti teď napíšu ti bude fuk,protože to ještě nebude tvůj případ,ale potom ano,takže až porodíš budeš mít depku,že zůstalo bříško,špekaté,hnusné,vytahané,ale věř mi,že do konce 6-ti nedělí se mnohonásobně zmenší,váha bude taky klesat a to rapidně ať kojíš nebo ne,je to opravdu voda,mimi a všechna ta krev,děloha atd.Vím,že to víš,hormony ti říkají,že jsi teď tlustá a ošklivá,ale opak je pravdou!!! Já se cítila jako slon,hnusná tlustá,neohrabaná a jak mi to slušelo! Na to jsem,samozřejmě přišla až po porodu,když jsem koukala na fotky.Takže já jsem půl roku po porodu,váha je téměř stejná,zůstala 3 kila a já doufám,že zůstanou i nadále (to byl můj cíl,dříve jsem vážila málo a nemohla přibrat ani za nic) a dneska mě udělal radost i centimetr,břicho je už jen o 10 cm větší než původně což jde,před vánoci to bylo ještě 15cm.Bříško mi vyrostlo o 60cm,takže já měla mega buben a i tak se podařilo ho stáhnout zpátky a vypadat jako člověk,takže opravdu to půjde a zase budeš štíhlá a krásná,jakože krásná pořád jsi a snad ještě víc :slight_smile:

Pavly byl to květák!!!! 100% Mě ho malý vydávil okamžitě jak ho dostal do sebe,ale okamžitě,byla to šavle jako prase,fakt hnus a co si vzpomínám tak kamarádka,když najela na příkrmy tak její malá vůbec nikdy nezvracela tak jako můj malý,neměla problémy s příkrmy,s bříškem,zácpou (šťastná to matka a dítě) s ničím a jak ji malá poprvé ochutnala květák,tak jak můj malý ho okamžitě vyzvracela obloukovitou šavlí!!! On je hrozně těžký a těžko stravitelný pro děti,hlavně nadýmá a malý ho vůbec nemůže do teď! Já mu dám květák a po pár soustech ho nadýmá a prdí a pláče ať má brobian nebo ne,takže květák úplně vynechávám.

Veru mě se zdálo,že je Kubík tady!!!! A byl krásný,jenom neměl vlásky :sweat_smile: :sweat_smile: Nebo spíš měl,ale strašně světlé a krátké :slight_smile: Celá malá Verunka :slight_smile:

Luci moc děkuji za toho koka,jsi zlatá,jsem ráda,že tě tu máme :slight_smile:

A co těhulky,těšíte se? Jejda já vám budu závidět to malilinkaté mimi :sweat_smile: Ale pak se hned mrknu na toho svého miláčka a bude o závisti,on je totiž teď tak sladký jak objevuje svět,nádhera toto období,moc se mi líbí :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
ahojky,skacu sem,za hodku musime vyrazit z bytu-jedem plavat!! (normalne jsem nerozni matka-jestli to jako mala zvladne,myslim lidi a tak-no blbec :grinning: )

jen hlasim,ze jsem presvedcena o tom kvetaku- a maru potvrzuje, vse do sebe totiz i nadale zapada-jeji spatne spani od te doby a tak,i to,ze vcerejsi mrkvicku nevyzvracela..... a barva i mnozstvi proste odpovidalo a k tomu fakt,ze pak uz ji konecne bylo lip...no proste snad je to za nama
noc byla ok-teda pro me ne,ja ji neustale pozorovala,jestli dycha,nezvraci,jestli nema bolesti...ale ona spala docela uzasne az do pul paty-kojili jsme asi jen dvakrat a to jen ze se cucla spis na zizen...az od pul paty zase horsi-ale to byly uz zase prdiky-po te mrkvicce, to uz byla sranda
a nejlepsi je zaver,pred pul hodinkou jsem mrkvicku nasla v plince,krasne ji prosla a bez problemu....
no takze jsem zase chvili stastna mamina :dizzy_face:

ted se tu na brisku rozciluje,ze ji hracky neposlouchaji a nechteji jit k ni,naucila se lezt-dozadu :grinning:

tak jsem se nahlasila a letim,holky,drzte palce,at tam nekde zaparkuju a zase nevezmu nejaky auto, vsude parkovaci mista na trabanty a ja mam autobus :confounded: :confounded:
9. led 2009 v 10:14  • Odpověz
Pavly :grinning: Potvrzuji,máš autobus nebo já bych spíš řekla loď :sunglasses:
Holky malému zase lezou špičáky,opět pláčeme s rukou v puse,to je boj,ach jo ... Má je oba zarudlý a na dotek už něco možná aj cítím,ale nechce mě tam pustit do pusinky,bolí ho to bych řekla více jak ty první 2 zoubky,dneska jsem chtěla mazat calgel,mrknu do pusinky a na tom jednom špičáku červená tečka,zkusím seškrábnout a krev,mu s toho dásnička tekla krev jak se zoubek prořezává,ale malinko spíše tečka krvavá,ale on zase trpí :frowning2: :frowning2: To je bobánek můj :pensive:

pavly jsem ráda,že je lépe,květák je prevít,já už ho bojkotuji,nedám a nedám :sweat_smile:
9. led 2009 v 16:26  • Odpověz
Kuk..

Maru já si dělala srandu s tou Kozinkou..jako je fakt že jsem vlítla na PC že to musím všem napsat a ona už to napsala,tak jsem se jako ušklíbla a vypla ho :grinning: ale pak jsem si to uvědomila,že jsem pinda,a fakt mi to bylo jedno...já hltala i její sms o tobě,pač byla víc kontaktu a hlavně se modlila ať to máš za sebou..takže neboj,tobě nemám co vracet a psát ti budu...jako první,pač nebudu vedet co delat :grinning: :grinning: vsak jsem holky na unoru informovala,ze sice jim pak poslu sms taky a nebo se ozvu ja,ale hlavni info jsi ty :grinning:

Jéé ty jsi viděla Kubču jo? jéé já ho už chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mocinky jsem zvědavá jak vypadá láska moje...no frňák má Toma,dle 3D je celej on,ale čekám,že se z toho vylíže :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak váha jo? no ehm to je moje smrt.mám nahože 15 kilo :pensive: + 4 kila k tomu z prvního těhu,kde jsme to neschodila a rychle otěhu podruhé,takže jakoby mám 19 kilo navíc....strie nechutný...prdel se rozlezla a boky taky..sve hadry nemám ani šajnu obléct díky bokům,kalhoty natáhnu nad kolena a končim..depky z tho mám taky a jaký.....ale tajně doufám,že fakt pak až bude kolotoč tak to nějak dolu dám..hlavně aby se ten zadek a boky zpravili!!!

Hanulko: no zapomela jsem na tebe ze mám tvoje cisilko :sweat_smile: :pensive: omlouvam se..já bych to zsjitla při sms že tě tam mám v mobilu,tak nebj..info bude :dizzy_face:
9. led 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
ahojky,hlasam,ze jsme vse zvladli,vybrala jsem dobry parkoviste,takze i to dopadlo dobre :wink:
-mala byla suprova,dokonce se pak proste chtela rovnou dobrovolne potapet,plavala na brisku a porad strkala hlavu pod vodu jako kacena-no smala jsem se :slight_smile: ,jen teda zima tahla-preci jen venku jsou mrazy a neda se tomu tam zabranit-takze priste uz vim,jak rychle z whirpoolky zdrhat do satny a tak-snad to prezijem bez podchlazeni,ja teda trpela :unamused:

a pak doma jsme normalne hodinu lezeli vedle sebe a povidali si a celou dobu se na me mala tlemila-to uplne ma ocicka malicky,jak se smeje,porad me hladila a tak,nepotrebovala ani delat sic,nic,proste :unamused: jen muj pohled ji privadel k silene radosti-no malem jsem ji sezrala samou laskou-ale to znate...nebo brzy poznate
:dizzy_face:

maru-zase zoubky,jo :frowning2:
niky-taky neres kila,maruska dobre napsala,co bude nasledovat - a maru,taky jsem si pripadala siiiilene, po porodu se mi taky tehu fotky uz libi vic-jen opuchly oblicej-dodelany tim debilnim sestrihem-doted ji za to nenavidim-to teda videt nemusim :grinning:
9. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
Holky jak se pozná exém?? Pavly,ty ho máš,že? Prosím poraď.
9. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
ahoooj holky
takže včera jsem měla 12 tku na rychlé...byla super patra takže jsem co 3 hod byla doma na kojení..cca asi 15 minut, měla jsem sebou vysílačku takže to vyšlia nerušil mě žádný výjezd :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale bylo mi moooc smutno je to fakt brzo..utekl micelý den...což lituju, ale musím zvládnout ještě jednu šichtu a to teď ve čtvrtek...pak únor neberu, březen možná...a duben ráda bych , jedeme na srázek, tak bych ráda nějaké penízky....
mno uvidíme.
Gojgynka je zlatečko den s tátou vydržela náramně dokonce chrápali.....a senou max. 30 min..ale neva...sice tu byl bordel jako v tanku, ale co..hlavně že Sára byla spokojená :dizzy_face:
9. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
hoj maminky jsem tu :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ty jo Luci,jsi dobrá,já bych nemohla ani kdybych chtěla jelikož malý je hrozně na mě fixovaný,pláče i když jdu jen do obchodu což mám pod barákem,jdu když spinká a přijdu tak hystericky pláče a uklidní se až u mě v náručí :fearful:

Ahoj Maji,jak je? Co nového?
9. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
ahojky maji-jakpak se mas???

maru-no popsat to asi nejde,je to jakoby sucha kuze-nekdy vrascita,supinata...nekdy se mi delaji az jakoby pupinky dovnitr-svedi to-drbal by se...ale da se to snadno zamenit s koprivkou, lisejem....jo a ma to jakoby loziska-jako kdyz vidis ohraniceny kraj-vetsinou, jako kdyz ti zustane skraloup na spinave vane....fakt to popsat neumim :frowning2:

luci-jsi teda dobra, a je super,ze to tak vyslo!!!! penizky,nooo joo nooo,to je stejne hruza s nima :frowning2:
9. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
NO asi ho má,má vysušenou kůži,drsnou - flíčky,na zadečku přesně jak je plínka vzadu a teď už i pod krčkem,měl to malinko jsem myslela,že ho málo mažu tak jsem mazala víc a ono to nějak roste,já ho nikdy neměla,ale takové flíčky vysušené mám poslední dobou asi 3 roky na rukách a svědí to,ale nikdy jsem tomu nedávala nijakou pozornost,já dost sebe zanedbávám,ale můj malý ne,je to ono,že? Co mu mám dát,abych mu pomohla než se dostanu v pondělí k DR.?
9. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahojky pavly :slight_smile:
tedfa se nestačím divit co je tady nového :slight_smile: jsem ani nevěděla že hanička čeká miminko, to je tak krááásné :slight_smile:
a jak se daří vám?

jinak mám se stále rpacovně, předěláváme dům tak že pořád něco, za 14 dní jedeme do itálie si trošku odpočnout tak se už moc těšíme, Jen manžílek je teď nemocný tak je to jak s miminem, nedospané noci :slight_smile:

ale jinak si nemůžu stěžovat
9. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
Maru...teda nemáš strach že bude jet za sukní Domísek? Já vím ted to nejde..je ještě malinký....
ale zvládla jsem to a mělo to jedinou výhodu...vyspala jsem se po obědě :grinning:
9. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
Luci já nevím co si o tom myslet,tak mrzí mě,že ani Martin nezabírá a pláče mu,když tu nejsem,fakt mu chybím a potřebuje mě,něco dělám a on se pořád za mnou otáčí,když mě slyší je OK jak mu zmizím tak pobrekává a hledá mě.Když jsem byla malá tak jsem byla silně závislná na mamce,něco jak on,asi to zdědil.
Tobě fakt fandím,já bych nemohla už jen kvůli té fixaci :sweat_smile:
9. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
maji-tak to je super! jsem rada,ze se mate dobre a kdy vy budete snz?

maru-pod krcekm-to muze byt od slineni-to nam puvodne rikala doktorka-dala nam na to nejaky i krem...a na zadecku nevim,ale treba to ma jen jakoby narusene tim,jak tam porad ma tu plinku....tim nechci rict,ze by to exem byt nemohl....
no pomoc tezko,jestli doma neco nemas pro sebe....ale on to vydrzi ,nebooooj,
mazani-to bych neprehanela,nekdy mi nektere kremy ten exem jakoby dusi-ze se radeji umyju-nemam rada ani moc mokre kremy-no zkus se podivat co mas doma na maleho a vyzkouset to na sobe
ale spis bych pockala do pondeli
a nedavas nejake agresivni ovoce, nebo neco takoveho....neni to treba jen koprivka po necem novem???
9. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
maru jasný každý dítko je jiný...neboj ono se to snad samo časem upraví.....
9. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
pavly nejdříve vyřešíme bydleníčko, chceme aby mimi přišlo do nového :slight_smile: a jak to tu bude komplet tak už se budeme taky snažit |:slight_smile: chtěli bychom aby mimi už příští rok vklouzlo do naší rodinky :slight_smile:

teď jsem koukala na tvé albíčko a malá je roztomilá a krásná :slight_smile: je vidět, že je to vaše štěstíčko .) a jak se maj ostatní holky?
9. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
maru-taky jsme zavislackovci- taky me porad hleda a vola.ale u tatky vydrzi-nastesti-ale jen,nez si vzpomene na kozu lizu -a to je bohuzel nevypocitatlene....ale jinak hadam,ze cely den by teda nedala-ani s kojicima pauzama-no desim se jen toho jednoho dne-ale jak se tu psalo-kdo vi,upravi se to treba a nebo by to zvladla,az bych to obrecela :grinning:
(no jak vite,ja i zavislacka chcu,aby nemohla ode me na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: -vite proc :wink: )
9. led 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.