• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
čauko holky, co jsem tak slyšela od kamarádek, tak se jim to podařilo až po roce, ale co mi radily, je že je důležité na to nemyslet a neříkat, jdeme dělat mimi :wink: , prostě vypnout a pak se to třeba podaří
22. říj 2007 v 17:50  • Odpověz
Holky, díky, prý to je normální po dlouhodobém užívání HA, kamarádce se to srovnalo až s léky po půl roce...tak jsem teď fakt ráda, že jsme se rozhodla vysadit...já svému tělu věřím, ono se srovná:slight_smile:) 9 let jsme mu šetřila vajíčka, tak co teď čekám že? Přece jimi nebude plýtvat:grinning:
22. říj 2007 v 17:58  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jsem zase na chvili dorazila sem

kati-myslim,ze prvni mesic bys nemela delat zadne zavery, ja sice nemerila,ale podle chovani tela si myslim,ze prvni mesic vubec nevedelo,ze neberu HA,takze jsem treba taky nemela ovulku.... :wink:

hani,verim,ze vikend jste si uzili,jsem za vas rada! co prace???

many-nekdy ti docela zavidim to,ze uz nemusis do te zimy (treba dneska,kdyz jsem 15.min rozmrazovala auto... :angry: )-ale doma bych zase umrela nudou! :unamused:

holky,ja jdu zitra k tomu dokotorovi,jsem cim dal nervoznejsi,stale me v podbrisku picha,tak se zacinam desne bat (taky tam stale citim tlak,jakoby kdyz jsou stale zatazene brisni svaly),moc bojim bojim :pensive:
22. říj 2007 v 19:57  • Odpověz
Pavli,doma mě to moc nebaví,ale na druhou stranu jsem ráda,protože je zima a doma mám jistotu,že neomarodím,když teď nemůžu brat žádné prášky,protože kdybych teď jezdila na kole do práce,a v práci máme zimu,tak bych byla na 100% nemocná a to by nebylo dobrý
22. říj 2007 ve 20:00  • Odpověz
Pavly, vzhledem k tomu, že mám těhotnou švagrovou a taky proto, že začínám být stálou čtenářkou na koníkovi, tak si jsem jistá, že to je normální! Prý se roztahuje děloha a to způsobuje tohle podivné píchání! Takže klid, Ty i prďolka jste v pořádku!! Vše je jak má být!:wink:
Pavly, já mám druhý měsíc od HA, ale v poho, měřím dál, teď to vypadá, že jen budu mít delší cyklus, ale že snad ovu přijde (už je)... je to děsně zajímavý se sledovat:wink:
A ty buď pěkně v klídečku, pr´dolka si jen dělá místečko, aby se měl pohodlně:wink: :dizzy_face: :grinning:
22. říj 2007 ve 20:01  • Odpověz
ale jsem moc ráda,že to porodím v létě,že bude teploučko,to je super :slight_smile: aspoň se nebudeme muset navlíkat,natahneme krátké šatečky :wink: a vyrazíme s kočárkem
22. říj 2007 ve 20:02  • Odpověz
jo a k těm bolestem v podbříšku - tak to se neboj,jak píše Káťa - to se jen roztahuje děloha,to bolí i mě a píchá taky a někdy hodně :wink:
22. říj 2007 ve 20:04  • Odpověz
autor
ahojky holky,diky za uklidneni,ted to tu resim po icq se svagrovkou,taky rika,ze je to v pohode! :grinning:
22. říj 2007 ve 20:16  • Odpověz
autor
kati-verim,ze je to zajimave,ja nemerila,ale stejne jsem sledovala,jak citim ovulaci a prislo mi to stejne tak dobrodruzny! :grinning:
many- v praci mam taky zimu,zacina to byt hnus a navic deti marodi,taky se bojim nachlazeni,jak pises - jsem si naridila chodit z prace a hodinu pod deku do tepla,aby bacili nemeli sanci§
22. říj 2007 ve 20:18  • Odpověz
autor
luci-diky za sms!!! :slight_smile: nemam kredit,musim si zitra dojit koupit :unamused:
22. říj 2007 ve 20:23  • Odpověz
tak tak Pavli,to buď opatrná :slight_smile:
já jdu už do vany a pak asi spát,jsem snědla hamburgr a je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nejen to ještě jsem do sebe dala dvě koblihy s čokoládou a jabko,fuj,mně je těžko :slight_smile: tak dobrou
22. říj 2007 ve 20:24  • Odpověz
autor
ja jdu taky za chvili do pelisku-hlavne do tepla! ty se taky opatruj!!! a s jidlem jsem zatim v pohode-tak uvidime...tobe at je lip! :wink:
22. říj 2007 ve 20:26  • Odpověz
ahoj holky... prave jsem dorazila ze sprchy.... prisla jsem pred chvili ze spinningu... konecne jsem vas nasla .O)))
22. říj 2007 ve 20:27  • Odpověz
pavly, many - myslim na vas.... cizi miminka me bavi :wink: :dizzy_face:
me zitra ceka zubar.... bych to s tebou Pavlí klidne vymenila.... mam strach, bude mi vyndavat nerv ze zubu :o(((
22. říj 2007 ve 20:29  • Odpověz
jo a jeste neco, chodim darovat krev, a dneska mi prisel dopis z nemocnice, ze me vyrazidili z registru darcu, mela jsem neco v krvi, pry nemam zadnou nemoc jen nejaky protilakty, ktery mit pro darovani nemam.... tak jsem nervozni, musim si zjistit, co to jako je :frowning2:
22. říj 2007 ve 20:30  • Odpověz
autor
ahojky kristynko-neboj,to bude jen nejaka prkotina-co vytvari tvoje telo a pro jineho by to nemuselo byt uplne ok,ale jak pises,nijak dal to nevadi,enboj :wink:
22. říj 2007 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holky, jenom vas zdravim.
Pavli, zitra na tebe budu myslet, dej nam pak vedet :wink: Drzim moc pesti.Jdes sama nebo i s manzelem?
V praci bohuzel furt stejne, jenom mi neco malo pridaji...tak nevim, porad se to ve me bije...si rikam, ze nejakou dobu to tam vydrzim do materske, prece jenom zase penizky mam docela dobre, kolektiv je tam fajn...no nevim nevim...dam vedet, kdyby nejake zmeny. Dneska moje nova sefova plakala v praci, meli jsme docela pruser a zakaznik byl neprijemny. Pry to nezvlada...tak mi ji bylo lito, je to taky jenom clovek a ja ji to moc neulehcuju...jelikoz mi vyfoukla moje povyseni :grinning: :angry: .No tak uvidime, treba se neosvedci a vymeni ji...
Kristi, tak to by me taky nahlodalo...clovek chce byt prece jenom 100% zdravy, nebo v to aspon doufat,ze? Asi bych taky patrala...
Ja jdu v patek na prevenci ke gynekologovi, jezdim jeste do Hodonina, do meho rodneho mesta, protoze pan doktor je super.Tedka v patek se ho zepta, jestli by se o me staral i jako o tehulku, jestli jo, tak zustavam u nej, jestli ne, tak si najdu doktora v Brne...
Tak nic, ja jdu odpocivat za milackem.
Papa holky a mejte se fajnove :grinning: :dizzy_face:
22. říj 2007 ve 20:59  • Odpověz
autor
ahojky holky,zdravim rychle z prace, za hodinu jedu domu a pak k tomu doktorovi, zacinam mit srdce az v krku, ach jooo,at uz je to za mnou!!! zatim papa :wink:
23. říj 2007 v 08:51  • Odpověz
Pavlííí, neboj, bude to naopak krásný pocit vědět, jak se všechno má (všechno se totiž má báječně):wink: Myslím na Tebe, pak určitě napiš!:wink: :dizzy_face:
23. říj 2007 v 09:04  • Odpověz
Pavli,taky držím pěstičky a jsem zvědavá co ti řekne :wink: protože mně jen řekli,že jsem na začátku těhotenství a vypadá to dobře,nic víc :unamused: tak už se taky těším na nějaké to vyšetření a ultrazvuk,protože ze začátku tam vidíš jen tmaný flek :grinning: a ještě mně postrašil doktor,že o to můžu přijít,ten první trimestr je nejhorší,jestli se to udrží nebo ne :frowning2:
23. říj 2007 v 09:48  • Odpověz
ahoj holky.... vubec nemuzu pracovat a porad sem lezu.... uz chci neco vedet :dizzy_face:
23. říj 2007 v 11:07  • Odpověz
kiki, já takyyy :sunglasses: :grinning:
23. říj 2007 v 11:19  • Odpověz
autor
ahojky holky,zacnu ze siroka,jak jsem vam psala posledni prispevek,tak jsem od toho utikala k tel.zvonil - zemrela mi teticka-takze jsem se div neslozila uz v praci (nastesti jsem oducila uz jen hodinu a jela domu),tady jsem se vybrecela a sla k doktorovi - a JE TAM !!! Sice jsem videla jen desne maly cerny flicek - dutinka!ale to je pry ono a musim na kontrolu dalsi ctvrtek (presne,jak se tu vsude doctete,az vyroste a bude mit pater a srdicko) :wink: Takze snad tak nejak ok-ikdyz ne tak uplne vse...holky,ja to nechtela nikomu rikat,dokud to nebude potvrzene a tak to teta uz nevi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

jdu vas docist
23. říj 2007 ve 12:10  • Odpověz
autor
ahojky,tak kouka,ze jste tu byli,to jste fakt zlaticka!!!diky moc
many-tak me rekl totez, je to hodne na zacatku,mam se hlidat-mam to pichani,vysetril me ale a nic spatneho nevidel....a protoze ma i ultrazvuk,tak jsem prave flicek videla-hned mi ho ukazoval!!! super, uplne bozi,chtela jsem fotku,ale to je pry fatk hodne brzo,pry jich budu mit dost-tak musim pockat no :frowning2: :wink: ,ale snad vse ok,
23. říj 2007 ve 12:16  • Odpověz
Pavliiiiiiiiii, ahoj..... to je super, ze tam je :wink: tak na něj/ní bud hodna...... :dizzy_face:
s tetickou mi to je lito, ale ona to urcite vidi.....
23. říj 2007 ve 12:27  • Odpověz
tak se budu zase opakovat,ale neva :wink: tad buď Pavli opatrná a ber vitamínky :wink: bereš tu listovku?
23. říj 2007 ve 12:38  • Odpověz
autor
many-ty bud taky optrna!!!a neboj,beru listovku i babyplan (uz 2 mesice :wink: )
holky musim zase jet,zatim pa a jste hodny,ze tu jste,pa
23. říj 2007 ve 12:42  • Odpověz
Pavlínko, to je mi moc líto s teti:frowning2: Ale ber to tak, že každý ten čas tady máme vyměřený a je to tak správně... ale vyrovnat se s tím musíme každý po svém, tady jsou slova zbytečná. Hodně sil!
A hlavně hodně optimismu, protože jsi těhotná a je to krásné a báječné!!!!! Takže si to užívej, buď trpělivá a brzy bude fotečka:wink:
23. říj 2007 ve 13:11  • Odpověz
Pavli, to je mi líto s tetou. Já to měla podobné s dědou. V noci se mi zdálo, že děda umřel a že se nám podařilo otěhotnět a druhý den děda umřel a já pak zjistila, že jsem opravdu těhotná.
23. říj 2007 ve 14:44  • Odpověz
autor
ahojky kat-diky moc, stejne tak kacce-je to hnus,co,ale bude lip,ja vim ....
23. říj 2007 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.