• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
maji-dekujem za pochvalu a prejem,aby graf vysel :grinning: ,naplanovane to je krasne-jako u nas- a u nas graf taky vysel :wink:

jinak
hanicku uz vis-uspesne tehulkuje - a strasne ji to slusi a brzy bude chovat vlasti stesti
katwind-ta pokdu vim stale pracuje a taky vylepsuji bytecek-mimi uz asi planuji....
lucinka-dodelava skolu a ta by chtela mimi urcite hned,vid,ale napred musi slozit zkousky-a navic taky resi domecek-jak asi vis....
marusku tu asi ted ctes...takze vis....
no a to ja asi nas cely "zaklad"-nebo jsem na nekoho zapomnela???
9. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
Pavly on to má pod krčkem z druhé strany,na šíji :frowning2: A na zadečku,jsem mu to večer chtěla namazat a on začal šíleně plakat a házet nožkami a zvedat prdelku,no bylo mi jasné,že ho to asi štípe,tak jsem to rychle setřela kapesníčkem,nic jiného po ruce nebylo a pak se uklidnil. Já si na to sama Pavly nedávám nic,jenom to mažu krémem na ruce,aby mě to tolik netáhlo a nesvědilo,kašlu na sebe,ale co malý? Proč on? My máme furt něco,všímáš? Totiž má to už delší dobu,ale měl to malinko,furt jsem myslela,že to je dobrý,že to nic není,jenom suchá kůže,tak jsem mazala a teď už teda to nějak začalo více růžovět a jde to vidět pořádně,předtím jsem to jakoby přehlídla,že to fakt bylo tak málo,tak jsem to asi zanedbala co? Ale nemohla jsem tušit,ty jo a jak se vůbec stará o dítě trpící exémem? Jenom mazat krémy nebo to je nějaká zvláštní péče,jako zvláštní přípravky,koupele,zábaly,zákazy toho a toho,omlouvám se za otázky,mě pomáhá se o tom dozvědět víc.

Luci snad to přejde,nerada bych měla doma mamánka a závislačka,ono láska je super,ale všeho s mírou a potřebuji časem,ne teď,někam jít i bez něj,třeba jednou do práce a on do školky.

Maji už se těším až uvidím i u tebe tt :wink:
9. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
No takže ovoce to není Pavly,jídlo vyřazuji hned jelikož nemá dobrý měsíc nic nového.Ale změnila jsem prášek,jenže až teď a jak píšu on už to má asi dýl :pensive:
9. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
A v tom prášku jsem prala jen jednou a malý s toho neměl ještě nic na sobě.
9. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
maru- a ted zase jak jsi napsala tu siji a kolem plenky me zase napada,jestli to neni ze se spotil...nevsimla jsi si toho,ze by tam byl nekdy mokrej-vlhkej???preci jen se porad rozciluje-jak pises-a otaci se-takze proto treba kolem plenky a zaklon hlavicky-jak ji zveda-nevim,napadlo me to

jinak pece neni tak silena-neboj,rozhodne lepsi,nez cokoliv jineho a postupne ti to prijde automaticke-ani to nevnimas....
maze se to mastickama-co jsou jako kremy-kazdemu prave vyhovuje neco jineho,je plno druhu ....a je taky plno spostedel-ktere to vyvolaji a to ma kazdy naprosto jinak-to chce vypozorovat....
my ted mame to oilatum na koupani a to je bozi,chci to dal-ikdyz nemame zatim exem-krasne to zjemnuje kuzi- na moji ruce jak koupu - a tlumi to ucinky chloru
a to je asi jedine-proste je dulezite snazit se vypozorovat,co to spousti a tomu se varovat(napr. ja-nesmim kysele-ani moc rajcat a tak, nesmim citrusove plody-pochop. si obcas dam.ale s mirou,vadi mi i mraz...)

musim jit,place
9. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
pavly myslím že to bylo komplet :slight_smile:

jj maru já už se taky těším, právě ti projíždím albíčko a taky vám to tam šíííleně sluší a holky já vám ty radosti tak zááávidím.

Ale nebojte i já za čas budu mezi vámi :slight_smile: teda doufám :slight_smile: :slight_smile:
9. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ok Pavly děkuji já jdu spát,no tak je toho tolik co to mohlo vyvolat,že mám na to celý život než na to přijdu,super.
Pavly děkuji já snad teď ani nejsem dobrý společník jak se to na mě všechno valí,tak taky raději jdu,tak papa a děkuji
9. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
maruuuuu,to fakt neni nic zavazneho!!!! nebooooj,fakt,kliiiid,kdyby jen tohle,tak je to super,ver mi!!!!!ziju s tim cely zivot!!!! to neni problem :wink:
9. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
maji-vsak se na tebe tesime,je treba tu udrzovat i stav tehu-nekdo musi prevzit stafetu-sakra :grinning:
9. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
teď na to koukám jak tele..Luci,ty už makáš? :astonished: nebo jen záskok,když někdo chybí a nemůže? a rychlou..myslíš sanitu že? já jsem jak zmagořená :sweat_smile:
10. led 2009 v 10:05  • Odpověz
ahoj niky no...spíš záskok za dovču.....ale v létě budu jezdit víc..ano sanitu :grinning:
10. led 2009 v 10:06  • Odpověz
jůů to byl vždy můj sen jezdit hele..ale jako fakt...závidím :sweat_smile: a obdivuju.ale asi máš to kousek od baráčku co?
asi až se vrátim do práce,tak sundám uniformu a sjedu o patro níž a vetřu se k záchrance :grinning: já vždycky slintám co maj v těch autech a čumim na ty mundury..no ještě zě mě znaj,mě nechápou :sweat_smile: :grinning:
10. led 2009 v 10:12  • Odpověz
hele březen/duben..nějak tak,nevím jako kdy jo,ale jedu Do Karviné a OVY,takže si vezmeš laskavě službu a když se ztratím,dojedeš pro mě a nebo kdybych to někam napálila,pač budu nervní,že jsem zabloudila :sweat_smile: chci hezkou sestřičku na ošetření :sweat_smile: a vem Gojgy sebou...budu mít Kubu,se seznáměj :grinning: :grinning: :grinning: ta mu dá dýchání ..teda ten se bude mít :sweat_smile:
10. led 2009 v 10:15  • Odpověz
jo kousek ted se staví nové výjezdové centrum společně s policií a hasiči..extra luxus..tak tam bude moje království :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
niky ti si dupa, ty děláš u cajtů jo???
10. led 2009 v 10:19  • Odpověz
noo u cajtů ale v kanclu,ale uniformu mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a taky pod náma jsou záchranáři..centrála,takže ty mladý chlapce,který tam máme jsem vídala a očumovala...jsem ujetá na uniformy :grinning:
10. led 2009 v 10:22  • Odpověz
ahá a co tam děláš?????teda sem nevěděla.....
10. led 2009 v 10:23  • Odpověz
já hačám,teda hačala na radarech na rychlosti...já jsem ta hnusná osoba,která posílá řidiče platit pokuty pokud ta fotka je průkazná :grinning: ale jinak jsem tam dělala už zástupeckou,takže ještě papíry,hodnocení,tiskovky atd..prostě neni to klasika,že jsem od rána seděla na prdeli.ale lítačka po baráku atd..nejvíc mě bavilo se hádat s náměstkama,pač jsou mimo :sweat_smile:
10. led 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky,
Luci, tys byla v práci, jo? To bych asi nedala :grinning:
Nikkyy a ty jako ráda koukáš na "to", co vozej v sanitkách, jo? :sweat_smile:
10. led 2009 v 11:43  • Odpověz
Soni myslím ty přístroje a obvazy atd..jsem uchyl :grinning: né pacoše..fůůj mě stačili bezdomovci venku když jsme je museli hlídat atd..humus kentus
10. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
niky ahá...tak to je taky určo hodně zajímavá práce :wink:
10. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
no zajímavá možná první dny,ale když pak denně čumíš stále jen na fotky a děláš jich 2500 denně je to mazec..proto jsem byla ráda,že jsem se dostala na vedoucí směny a pak zástupeckou a měla trošku oživení
10. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
jj to věřim.
10. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
mě to bavilo na ulici,akce a nebyl stereotyp.jenže jako pak v těch mrazech atd..no záhul!tak jsem vzala msto na ředitelství a udělala jsem dobře..i když občas bych si šichtu venku dala...vyřvat se na bezdomáčích a drzích přestupcích atd :grinning:
10. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
niky tebe bych potkat nechtěla :grinning: :grinning: :grinning: bys mě zbila obuškem páč já su taky držka :grinning:
10. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: tak to by byla sranda no..néé já nikono nemlátila..jo jednou,pač mě napadl,tak skončil hubou na autě..doted nechápu jak,ale to je jedno :sweat_smile: já rovnou střílim :grinning: :grinning:

ale MM říkal,že když jsem byla na ulici,doma byl klid..ted že stekám na nej :sweat_smile:
10. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
niky no vidíš se potřebuješ vyštěkat venku...co....počkej až prcek bude na světě :grinning: jak pojedeš do Ovy tak dej echo slezem se :wink:
10. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
jo a nejvíc mě bralo,Pražandy pochopí,pokud znaj Václavák a co se tam večer děje,jak tam ty černoši tahaj do těch barů atd...že právě tyto černí spoluobčané mě chtěli stáhnout z uniformy a už mi ukazovali a nabízeli jejich uborky k tyči :grinning: moji super kolegové to chtěli s nima fakt čenžnout...lítali dobrý částky :grinning: ale lidi kolem asi nechapali...nebo když si tak jdu....že drsný polda a přes nohu mi přelítla krysa a já se mohla posrat,řvala jsem,ječela skákala a rozdýchavala to půl hodiny..pak maj mít z nás respekt lidi :sweat_smile:
10. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
hehe,tak te´d štěkám doma....nemá mě srát :grinning: :sweat_smile:
ještě že chce dát dolu do mistnosti box.pytel.se asi budu chodit vyřádit tam,abych jednoho nebo pak druhýho nezabila omylem :grinning:
10. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
niky :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
nik, ještě hlídat bezdomovce....mně stačilo, když jsem je potkala v metru nebo někde takhle..fuj, to byl smrad ty vado...půl vagonu prázdno a všichni lidi na konci :grinning: :grinning: To mi bylo hned jasný, co se děje :grinning: :grinning:
A ještě mi napadlo, jestli když jsi jako chodila po ulici, jestli jsi dokázala poradit třeba cizincům, když se tě na něco ptali...u nás hosti dost často na policajty nadávali, že neuměj poradit :grinning:

Jak jste psaly ještě o těch chlapech, jo...Ten můj má teď v oblibě večer přijít z práce, vymrzlej a jde si pohladit břicho, ale samozřejmě, že zajede pod triko s těma studenejma prackama...Ale už jsem připravená a snažím se nedat se :grinning: Ale to je tak nepříjemný...TUhle jsem tak vyjíkla a vyskočila, že se malej asi musel divit, co se děje :grinning:
10. led 2009 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.