• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahojky,
tak jsem malýmu dneska koupila nějaký olej,který by měl být na suchou pokožku do koupele a taky jsem vyčetla tady na konovi,že je dobrá modrá indulona tak už ji mám taky,namazala jsem si ty fleky co mám na rukách a super,mám je hned vláčné no tak jsem malému namazali i zadeček a uvidím při dalším přebalování,každopádně se teď zrovna podělal tak to jdu zjistit,teda ale smradu :sweat_smile: :zipper_mouth: :fearful:
10. led 2009 v 16:25  • Odpověz
A ještě jsem teda koupila další balení lovely,i když jsem už chtěla prát naše prádlo s malým dohromady a v arielu sensitive,no tak ještě teda jednou lovelu a pak snad už přejdu na společný prášek.
10. led 2009 v 16:34  • Odpověz
Tak musím napsat,že co nemáme rýmu(od včerejška :sweat_smile: ) tak mi malý naprosto krásně usíná v postýlce jak dopoledne tak odpoledne,dopoledne 2x,odpoledne jsme šli na 1,5h ven (celé prospal,jak jinak)a teď už spinká zase,ťuk ťuk snad už pochopil,že když se mu chce spinkat tak stačí zavřít očka :sunglasses: A to bez žádného uspávacího rituálu,prostě jsem ho tam dala,napil se čajíku, 1x kolotoč a spinká :slight_smile: Dřív houpání s postýlkou,zpívání,blbnutí a všemožné uspávání a nic a teď když fakt jsem ho tam nechala chvíli plakat tak už to snad i umí,doufám že jsem to nezakřikla :wink:
10. led 2009 v 16:43  • Odpověz
Son: já jo,jelikož umím anglicky,tak jsem radila..ale hodně neumí a vůbec se s lidma nebavi..smutný :frowning2:

Hele to mi dělá ten můj taky..studený ruce a hups na břicho..taky už jí párkrát schytal za to,pač já pak mám šok :sweat_smile:

Lucinko: dotaz paní sestřičko :grinning: když jsem migrenička,teda ne často,ale mívám migreny..tak nemůžu Epi...ani bych asi nechtěla,bojim,co jiného se používá? je něco?do žilky nějaké oblbovačky? :sweat_smile:
10. led 2009 v 17:54  • Odpověz
Maru: indulona je super.já trpím na ty suché fleky...mám je po nohách a indulona je boží na to...tak určo vyzkoušej na Domčovi,když nepomůže,neuškodí...je super mastná a já jsem úchyl,ale mě voní :grinning:

Hele a pereš prášek nebo gel?jestli třeba máš prášek,zda se to dobře promáchalo víš?nekdy fakt staci znicko prášku a dělá neplechu!!!
Super že nemá rýmičku a spinká..to je fajn,si odpočinete aspoň,že se vyspíte :wink:
10. led 2009 v 18:04  • Odpověz
nik, v čem jsi prala ty dětské věci ty? Já tu vše prala v Persilu Sensitive, tak doufám, že to pak nebudu muset všechno přepírat znova :sweat_smile:
10. led 2009 v 18:17  • Odpověz
niky kdo ti řekl že nemůžeš epi??? jako pak ten postpunkční syndrom je masakr a migrénu ti to vyvolat může, ale migréna není kontraindikací epidurálu
Jinak se dávaj směsky analgetikum a opiát...čili droga...ale v té bolesti je jen mírná úleva, nic světaborného nečekej, kdybych ti ted normálně píchla ten opiát, tak budeš jako by opilá ale při tom porordu se to fakt ztratí :confounded:
10. led 2009 v 18:25  • Odpověz
no kámoška mi to taky říkala,že prej epi nemohla,že jí to napsala i DR že když trpí na migrény,tak nemůže epi :sweat_smile:
co je teda lepší? nevzít vůbec nic,to je mi jasné..ale já mám strach z toho epi.... :frowning2: nechci ho..

Soni: v lovele
10. led 2009 v 18:38  • Odpověz
no je to o zvyku nemocnice nebo daného lékaře spíš než jako konkrétní zákaz..samo punkce epi může vyvolat migrénu a rodit s migrénou je maso, ale zase většina potíží se projeví až po odstranění a vytáhnutí epi...takže si vyber....já rodila bez ničeho a dalo se :wink:
10. led 2009 v 18:42  • Odpověz
Já měla opiáty a něco do zadečku,nějaký oblbovák a ani jsem to nepoznala po těch 30 hodinách,tak přišel na řadu opět epi :sweat_smile: A to se mi teda ulevilo,ale jenom 1,5h a pak nášup takový jaký si budu pamatovat ještě dlouho :sweat_smile:
10. led 2009 v 18:44  • Odpověz
Já toho měla a dalo se taky :grinning:
Epi mi akorát pomohlo,ale nevyvolalo nic,jenom záda v místě pichu bolela dlouho.
10. led 2009 v 18:45  • Odpověz
no a nmaru ani ty oblbovačky nepoznala že? to tak bývá...
10. led 2009 v 18:46  • Odpověz
ne,vůbec jsem čekala,že mi bude fajn a pamatuji si akorát,že se pěkně motala hlava a to je tak všechno
10. led 2009 v 18:48  • Odpověz
tak to je mazec..to nic raději nechci :sweat_smile: při mém štěstí to blbě napíchnou :pensive: to je fakt mazec....jsem totál mimo :sweat_smile:
a mám to nahlásit,že trpím na migrény? asi jo co
10. led 2009 v 18:57  • Odpověz
jo nezatajuj nic....fakt ne :wink:
10. led 2009 v 19:13  • Odpověz
a co jim mám říct v té poradně až tam půjdu? že občas mám migrény,ale v těhu jsem jí díky bohu neměla a že jsem slyšela,že to mám raději hlist,pač muj DR mi to tam nenapsal? :sweat_smile:
10. led 2009 v 19:22  • Odpověz
jo řekni že trpíš na migrény a basta....
10. led 2009 v 19:24  • Odpověz
oki..dekuju

budu za blba..uz vidim ten dotaz proc to nemam v prukazce..proc asi? pac jsem presla k novemu DR a on mi to nezapsal :sweat_smile:
10. led 2009 v 19:32  • Odpověz
niky ser na to....ty budeš mít čisté svědomí....
10. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
Holky vy jste takové světem znalé,která krmící židlička je pro mimi nejlepší a musím dodat hlavně finančně dostupná :sweat_smile:
10. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
ehm maru co očekáváš od židličky???
Já popíšu jak jsem hledala svoji:
Chtěla jsem:
polohovací 3 polohy zad a 2 nohou (usínání po krmení a ted v tom sára vedětí)
polohovací výška, různé stupně...když sedím na židli, přisunout ke stolu prostě variabilní
5 ti bodové pásy
bezpečná (místo u madel aby nebylo velké, prcek tam strčí ruku a skřípne se)
odnímatelné příslušenství (tácek, pult se zárážkou mezi nohama proti vyklouznutí...

mno a vyjelo mi chicco polly 2v1
já na netu za ní dala 2800Kč některé dezény jsou za 2500Kč doprava je zdarma....
když si vemu že chci at vydrží a na druhé tak fakt pořádnou, bytelnou...a taky značka se pak líp prodá že....vem si že Fábuila co si mi,líbila stojí v obchodech 2560Kč což je jen 300Kč rozdíl a pořádný ve výrobku...pošlu ti odkaz a kukej
www.babylife.cz :wink:
10. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
Luci díky moc,juknu a kuknu a uvidíme,cena to je teda pro mě dost,ale pokoukám a zkusím ukecat marťu :sweat_smile:
10. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
j¨maru uvidíte...do řidličky budete Domíska dávat cca do 2, 5,5 let to je dlouhá doba...
10. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
Právě jsem četla,že je fakt na dlouho,tak být na mě tak určitě nešetřím,ale Marťa je v tomhle trošku staromodní,no budu dělat co je v mých silách,teď je toho dost,autosedačka (malý už mi 9kg a je ve vajíčku takov divný :sweat_smile: ),prevenar,sporťák a židlička :rolling_eyes:
10. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
jj já mám na babylifu slevu 5% čili jiné ceny kdybys chtěla vemu ji na sebe a pak byste si přijeli at nemusíte platit poštovný :wink:
10. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
NO ty jsi zlato,ale takhle obtěžovat nebudu,teď budu pár dní hledat na netu ať nevezmu první co vidím :slight_smile:
10. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
maru to neřeš má nabídkla platí třeba cena 3050Kč pro mě neplatí já tam mám 2800 a tak
10. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
Luci to jo,já budu čistá,at si koukaj blbe jak chtej!

Teda az ja budu vybirat zidlicku atd...mazec..ale určo bych nesetrila kdyz je to na dele,,ale Maru chápu ze koukas i po financni strance kdyz más jeste tolik placeni :pensive: to je jasný..ale urco nejakou najdes co bude vyhovovat..a zda má Luci slevičku,tak bych do toho šla...kort když bydlíte kousek... :wink:
10. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
ahojky,kdo to ma docitat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
zvlast,kdyz ma mala zase kazdou chvili vstavat :confounded:
no zdravim a jdu na to :wink:
10. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
jé, probíráte židličky, jo? Já doufám, že ještě podědíme tu klasickou dřevěnou, co je u našich :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.