• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
soni...ted jsem si oslaa s kamarádkou v jiné diskuzi že jak prcek plive a prská a mrkvička nejde vyprat a zaschne to na té dřevěné tak je nejlepší vzít brusku a zbrousit to...nejde to dolů
10. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
tak jsem docetla a nevim,co jsem chtela-boze!!!¨
zkusim to
niky-cajtka-ja padam a jeste jaka!!!!!!!!!holky ja se vas tu snad vsech budu bat!!! no necekala jsem to!!!
- a stekani mam taky v podstate v naplni prace-nebo "rovnani veci",takze taky kdyz se nevybiju v praci-tak doma je hukot :grinning:

-soni-taky peru jedine v lovele,taky jsem uz maru chtela prejit,ale prave taky jsem koupila jeste jednu lovelu a zatim v senzitivu peru nase pradlo-doted jelo naprosto vse v lovela-a mala zatim ok,casem bych taky uz rada presla na senzitiv normalne

-niky-ja taky trpim na migreny a slysela jsem od stejne "postizenych" ze nejen po porodu,ale i treba po roce jim najednou zacaly chodit co den a pry to muze prave byt po epi-nevim luci,jak to vidis ty-kazdopadne ja jsem byla rozhodnuta,ze to nechci (a nejen kvuli tomu,proste porod ma bolet-at to zni jak chce),max. kdyby lekari rekli,ze je to nejak nutne-sama bych nesvolila
nastesti jsem to opravdu vydrzela a vydrzet se to da-presne jak pise lucka

-maru-zidlicka-taky uz ji mame,mala je tam strasne spokojena,ma tam danou i koupenou hrazdicku,hraje si a ja ji vozim po byte
-pozadavky jsem mela stejne jako lucka a vysla mi naprosto stejna zidlicka,moc se mi i libila,ale nechteli mi ji nikde dodat se 4ma koleckama-coz je to,proc jsem ji teda ja hlavne chtela-az v jednom obchode mi vyhoveli,ale jen se zidlickou peg perego-funkce stejne,cena vyssi :frowning2: ,ale me to uz ted naprosto vratila tim,jak mi fakt pomaha :dizzy_face:

-autosedacku ted zacinam vybirat :rolling_eyes:

a ted nevim,co jsem chtela dal
10. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem si ráno přivstala a židličku nakonec vybrala,myslím že dost slušnou,splňuje to co potřebuji,aby splňovala :dizzy_face:

http://www.promimca.cz/cz-detail-115524.html?koupit_zbozi=115524&id_varianty=10516&pocet=1&cas_odeslani=1231660576

Luci ještě jednou moc děkuji za nabídku,nakonec teda nebylo třeba,musela jsem se vlézt do dvojky,jinak to boužel nešlo :frowning2:
11. led 2009 v 10:19  • Odpověz
maru v poho je krásná a kterou bravu? tu modrozelenou????
11. led 2009 v 10:22  • Odpověz
ee oranžovou :sweat_smile: Já mám oranžovou kuchyň tak se mi tam tak nějak hodí a navíc mě se hrozně líbila a manžovi taky,takže proto :sunglasses: Ta modrá byla taková nijaká,vůbec ne veselá barva.
11. led 2009 v 10:36  • Odpověz
Maru..židlička je krásnáááááááááááááááááááá ani bych nevěděla jakou barvu..jak jsou hezký :sweat_smile:

Pavly: no právě no,takže babo raď....když jim nepodepíšu souhlas před porodem,tak co když během porodu něco bude a budu ho potřebovat a oni nestačí udělat ten rozbor?A pak to podepíšu a oni mi ho píchnou prostě..nevím :pensive: hlavně kdyby byl CS nechci spinál ani náhodou..takže fakt netuším zda podepsat,či ne :pensive:
noo cajtka..bacha na mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a manža taky...jsem rodina co? :grinning:

jdu vařit,jede mi ségra a matka :confounded: to zas bude neděle jak fík
11. led 2009 v 10:39  • Odpověz
Fat?? No já taky váhala mezi modrozelenou vzhledem k jeho pokojíčku a oranžovou,ale ta oranžová vyhrála,ta je tak veselá,zářivá,no jsem nadšená,už ať je doma :grinning:

NO paráda,já už se těším až dojede ty a manža a já budu mít v bytě 3 cajty,to asi skočím z okna,abych z vás nezmagořila :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses: :grinning:
11. led 2009 v 11:45  • Odpověz
no MAru..ty sprosťando :grinning: :grinning: :sweat_smile: lepší společnost jsi nikdy neměla,ti říkám :sweat_smile:
Uvědomuješ si,že malej bude malej a nespíte se :sweat_smile: :grinning:

hele taky bych brala oranž..krásně barevná a veselá..super :dizzy_face: to se bude Kubčovi líbit :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. led 2009 v 19:29  • Odpověz
Nespíte se? Jako asi nevyspíte se,že? :wink:
Pohoda,mám natrénováno... no jako 3 cajti v baráku a já jediná normální,kurňa to na mě nějaký bacil určo skočí :zipper_mouth: :wink: :grinning:
Viď,že jo? Kubík si do ní lehne.Domínek rád půjčí :wink:
11. led 2009 v 19:33  • Odpověz
joo nooo nevyspíte :grinning: jak jako jediná normální? tě propleksnu asi jen co tam dojedu maldá dámo :sweat_smile: přijdu ti mimo? (trochu) :grinning: tss ještě ráda po mateřské nastoupíš k nám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sociální jistoty :sweat_smile:
11. led 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak mam snad chvili, zatim nejak ne a ne tvrde zabrat,asi se spatne nasosala a leze ji to porad nahoru-ma tam asi vzduch

chci jen "nahlasit",ze pokojik prestaveny,uz nemame novorozenecky pokoj,ale fakt pokojik pro kojenatko.........nejdriv jsem byla uz docela zvedava,jak to bude vypadat-pac to byla i jedna z puvodnich variant,ale prave pak jsme si rekli,ze pro uplne mimi-tzn.i jako loznice to udelame jinak.......pak se mi chtelo brecet,kdyz jsem zacala strkat nabytek.....no a nakonec jsem nadsena,sedlo to suprove,takze mam fakt radost,ted jen se naucit chodit k posteli z druhe strany :grinning:
no a pak domyslet,kam ty police pak a jak dame.....mam to v hlavne,uvidime,co ikea na to, obhlidle to mam,tak jsem zvedava :slight_smile:

takze to u nas, plus ted mam nerva,jestli se sirila jen fama,nebo fakt varovna informace-podle ni nam ted maji odstavit teplou vodu a teplo a to az do zitrejsiho vecera mozna dyl!!!!!!!!!!!! :angry: :rolling_eyes: :fearful:
takze vymyslim,kam pripadne zitra zdrhnout (nekdo asi bude mit MILOU navstevu :grinning: ) nebo proste nevim,ale nas byt je fakt blbe postaveny,bez topeni tu rano budou rampouchy :cry:
tak drzte palce,at je to fakt jen fama,porad si rikam,ze to nemuze byt pravda!!! :frowning2:

marusko-zidla super-vcetne ceny! jsi sikula!!!!
niky-u nas se nic nepodepisovalo-teda co se tyka medikace,jen o krmeni zvirat z oken a tak :unamused: ,takze jsem to nemusela resit,kazdopadne ja bych napsala ne-tot pouze muj postoj :wink:

no a jinak k cajtum-holky,ja taky zadnyho neznam nejak vic-ani zadnou :grinning: ,ale mam z toho taky divny pocit-preci jen ty debilni vtipky o policajtch a ucitelkach-zeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
si pamatuju,kdyz jsem tahla milacka poprve na sraz kruhu(z vejsky),byl jak kdyz jede k maturite :grinning: ,ale poznal,ze jsme normalni,holky se hned predvedly a poznal,ze maji super protejsky,takze ted si volaji oni sami a domlouvaji navstevy bez nas :grinning: :grinning: ,nekdy tomu nemuzem verit,ze to tak proste dopadlo,kdyz vzpominame na prvak.....(mimochodem dalsi sraz je u nas na horach ted 30.1. a klepem se oba-a na to,ze jsme rozhazeny po republice je fakt super,ze se vidime tak i 4x do roka vsichni, a nekteri i vickrat.....)
takze jen,ze presudky jsou hruuuza,znaaaame, u nas oblibene....a ta treti byla taky ucitelka :sweat_smile:
11. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky, Pavli, tak jak to dopadlo, snad jste nebyli bez tepla? To by byl masakr :frowning2:
Me se dneska nechtelo vstavat, takze si udelam liny den a budu cely den v posteli. Zdal se mi super sen, ze jsem byla na prohlidce u dr., na kterou jdu tedka ve ctvrtek, a dr. rikal, ze za 3-4 tydny budu rodit. Byl to naprosto zivy sen, super, tak jsem zvedava, co rekne na skutecne kontrole :grinning:
A kde mame Soni? Nerodi uz? Ja uz se tak hrozne tesim, az budu mit to nase miminecko u sebe...
Pavli, super, ze mate prestaveny pokojicek, hod nam potom nejake fotecky, at se pokochame. Ja mam taky v planu to tady nejak dat do kupy, zatim tu mam spoustu krabic, tasek atd...vzdy neco nakoupim a svihnu to do pokojicku, a pak to tady lezi...a uz si zbalim i tasku do porodky, aspon to tady trochu zredukuju.
Maru, dekuju za prispevek k vaze a pribirani, pomohl mi, pomaha a bude pomahat...Dekuju moc :wink: Jinak zidlicka krasna, dobra volba :wink:
Tak se mejte krasne, ja jdu asi spat :grinning:
12. led 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojky,
Hani, kdepak já nerodim a doufám, že ještě nebudu :grinning: I když kdo ví :grinning:
Jsem byla ráno u dr. a natáčela i monitor, tak ok ... snad...pak mi vyšetřila a jak tam strčila prst, tak vyvalila oči a prej, že se nám tam začíná něco dít :grinning: Hrdlo máme ze 3 na 1,5...nebo co...Tak jako tak nějak matně zhruba tušim o co jde, ale nevim teda jestli to znamená, že můžem rodit brzy, nebo to může trvat ještě dlouho...
A streptokoka máme pozitivního, jak jináč že...
12. led 2009 v 10:12  • Odpověz
Soni, tak to je super, ze uz se neco zacina dit...budes to mit za sebou, jupiii :slight_smile: Moc se tesim na vaseho Tomaska :wink: S tim streptokokem si nedelej hlavu, hlavne ze na to prisli, bude to ok. :wink: Ja uz chci taky rodit kurna... :sweat_smile: Ale zase chci, aby bylo miminko krasne dopecene, tak musim vydrzet aspon do poloviny toho unora...Me to stejne vubec nedochazi, ze budu rodit a budu mit miminko... :pensive: A jak jsi na tom ty?
12. led 2009 v 10:24  • Odpověz
soni zkracuje se ti hrdlo :grinning: to bude brzy tipuju do 5 ti dnů rodíš :grinning:
12. led 2009 v 10:27  • Odpověz
Luci :astonished: :zipper_mouth: To neeee :grinning: I když...ve středu a ve čtvrtek nemůžu, to je Martin v práci, ale od pátku do neděle je doma, tak by se aj mohlo :grinning: :grinning:
12. led 2009 v 10:29  • Odpověz
Hani, tak my už v podstatě rodit můžem no...No, jsem zvědavá, jak ten náš prcek bude vypadat :grinning: Jestli bude mít vlásky a tak...a Martin prohlásil, že je zvědavej, jestli bude mít po mě orlí nos, prdlouš no :grinning: :grinning: :grinning:
Já s kokem nic nedělám, peču na něj :grinning: Hlavně, aby se stihla ta kapajda dát :grinning:
12. led 2009 v 10:31  • Odpověz
tak pátek nebo sobota to jistí :grinning:
12. led 2009 v 10:31  • Odpověz
no to by byl mazec teda :grinning: :grinning:
12. led 2009 v 10:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
to teprve mazec bude :grinning:
12. led 2009 v 10:34  • Odpověz
Jee...o vikendu rodime :grinning: Ja se tak tesim.... :grinning:
12. led 2009 v 10:38  • Odpověz
já bych rodila holky klidně za vás, bolí to jak prase, je to šílené...ale nádherné okamžik zrození je ten nej nej nej v životě ženy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2009 v 10:40  • Odpověz
no, v pátek 16. má kamarádka narozky :grinning: A jelikož ona porodila na narozky mýho bráchy, tak kdo ví :grinning: :grinning:
12. led 2009 v 10:42  • Odpověz
Me to stejne vubec nedochazi, ze budeme mit mimi...asi mi to docvakne, az ho budu drzet v naruci :dizzy_face:
12. led 2009 v 10:51  • Odpověz
hani mě to cvaklo až na pokoji když jsem byla se sárou sama.......
12. led 2009 v 10:53  • Odpověz
Soni rodíme??????????????, vauuuu :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak očekávám pak info :sweat_smile: :grinning:

já jdu na KO dneska..to bude príma se ve mě hrabat když beru ty globule,pač to ze mě lítá žlutě habakuk..mazec..ale co,ví to :sweat_smile:
12. led 2009 v 10:54  • Odpověz
Niky, neboj, dr. jsou zvykly na ledascos..dej pak vedet, jak pokracujete s mimi a kdy se na nas prijde Kubik podivat :grinning:
Luci, no u me to bude asi stejne, protoze kdybych nemela brisko, tak ani nevim, ze jsem tehu...samozrejme jenom kdyz mimi spi, jinak o sobe dava vedet dost zretelne a je to taak krasnyyy.....
12. led 2009 v 10:58  • Odpověz
nerodim, co blázníte :grinning:
Mně to asi bude trvat dlouho, než pochopím, že ten tvoreček bude náš :sweat_smile:
12. led 2009 v 11:00  • Odpověz
jo taky mám pocit,že jako se nic nemění..že to neni moje :grinning: ale až to začne řvát a já to nebudu mít kam vrátit,tak mi to asi docvkane že je to moje :sweat_smile:
12. led 2009 v 11:05  • Odpověz
nikkyy, přesně, až zjistím, že ho nemůžu vrátit a někomu dát, tak to bude teprve průser a teprv si asi uvědomím, že to bude navždy moje (naše) a že se ho už nezbavim :grinning: :grinning:
12. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.