• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
TÝÝÝÝÝÝ VADO!!! Tu se bude rodit,holky já vám mrkna na týdny a co to jako je??????????? Sonisek 39tt,Niikkyy 37tt,Hanička 34tt,já to nechápu,tady se fakt bude brzy rodit :sunglasses: Teď jen nakukuji a píšu za pochodu,pak pisnu víc,ale rodííííííme už brzy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mě cvaklo,že mám mimi hned po porodu jak mi ho vzali...
12. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak jsem vás dočetla.... Soni, super, o víkendu jsem nalepená na koňovi :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
neblbněte, jo? :grinning:
Ale že jsme se tu pěkně sešly - leden a únor...to je jak holky v létě :grinning:
12. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
Holky pomoc,vaše rada je jak nad zlato,jak zjistím,že kola tohoto kočárku jsou aretační?? Když to tam není napsané tak asi nejsou,co?

http://www.babylife.cz/zbozi/98-chicco-ponee-xs-(vcetne-nanozniku-a-plastenky)
12. led 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
maru, dle fota jsou
mezi prednima kolama maji cisi cerneho, co mam i ja a tim to zajistuju, tak by to melo byt stejne :wink:
12. led 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
jen bych zvazila ze nevidim nic na nozicky-kdyz bude spat budou mu porad viset dolu.....
12. led 2009 v 17:12  • Odpověz
12. led 2009 v 17:13  • Odpověz
Pavly toho jsem si taky všimla,proto hledám dál.
12. led 2009 v 17:13  • Odpověz
Ten traper mě zatím teda dostává nejvíc.Vaše názory mě jen a jen pomůžou vybrat.
12. led 2009 v 17:15  • Odpověz
Takže děkuji za ně moc a moc.
autor
podivam se vecir, musim jit :wink:
Takže už jsem to tu jednou psala,ale vypadl kůň,mám požadavky hlavně,aby šel do úplného lehu,malý pořád spinká tak proto,opěrka nohou polohovatelná ( proto zavrhnutý ten první),rukojeť polohovatelná vzhledem k tomu,že jsem malá a žádné hole,ale vcelku madlo,velký nákupní košík,aretační kolečka,čtyřkolka a velký prostor ke spinkání,malý je velký takže kočárek nemůže být mini. Děkuji moc,kdyby jste o nějakém věděli,budu vděčná.Zatím teda nevím jaký,hledám a vybírám,ale chci to vyřešit co nejdříve a objednat :slight_smile:
12. led 2009 v 17:25  • Odpověz
maru to máš nesplnitelý sny......o kočárku....málokterý bytelný sporťák jde do úplného lehu, jde to většinou do skorolehu....ale kamarádka má Coneco toledo a ten má aretační kolečka je to 4 kolka a jde do lehu, madlo v celku, rukojet jde snížit a zvýšit, ale nejde otočit do protisměru....a koš je taky velkej tak na něj kukni
12. led 2009 v 19:21  • Odpověz
teda holky já vás ani nestačím dočítat :slight_smile:
a jak to tak čtu tak se tu bude brzo rodit :slight_smile: tak držím palečky

Hani a jaké je těhotenství?viděla jsem tě na nějaké slezince :slight_smile: ale to asi tak velké bříško ještě nebylo co :slight_smile:

Soni tak budu držet palečky ať ten pátek klapne :slight_smile: a o víkendu se sem mrknu :slight_smile:
12. led 2009 v 19:46  • Odpověz
Luci to už jsem zjistila,že budu muset slevit ze svých nároků :sweat_smile: Nějací adepti jsou,najdu odkazy a hodím,teď jdu mrknut na ten coleco :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
maru hledej Coneco toledo ne coleco
12. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
jj luci hledala jsem,jsem si okopírovala ten název,jen tady jsem to blbě napsala,kočárek je to super,jen se prodává s hlubokou korbou a to mi je na prd.

Tady moje adepti:

http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zbozi=659916
http://www.eshopbaby.cz/katalog/traper-sportovni-kocarek-babypoint-p2420

Ten první je teda mega favorit,hlavně je lehounký a malý,jen mám strach,aby nebyl moc malý,tu lítám s metrem a měřím a nevím,myslím,že je v pohodě,ale proč je tak levný?? :fearful:
12. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
maru ona má sportáka...ne hlubokou kupovala ted tak co to je za nesmysl teda jaký prodejce ti to napsal??????
12. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
ahojky,byla jsem tu na skok, pac jsem lezela s malou vedle notase a zrovna jukla,ale psat jsem vic nemohla,mela jsem stale jednu ruku u male...
maru-jak psala luci a jak jsem se i ja presvedcila,fakt nejde najit kocar,ktery by mel naprosto vse,co si prejeme,taky jsem musela z naroku ustupovat- presto jsem zatim nadmiru spokojena-dulezite spis slevit tam,kde to fakt neni tak dulezite a naopak trvat na tom,co jako dulezite povazujes
jinak me normalne laka jit taky koukat po kocarkach,sla bych najet na net stranky,ale jeste musim jit poklidit...no treba pak na chvilku to pujde...

holky tehule, to je mazeeeec,ja chci taky rodit :grinning: -zni to pro vas asi divne,ale jak jsem tenkrat psala a holky pak taky potvrzovaly-nebo luci psala-to je neco tak neuveritelneho a nevyrovna se tomu proste nic,to co vas ceka!!! dala bych si to klido za vas........... :wink:
soni-a tobe to teda klepe na dvere!!!!
ale holky ja vam zavidim,ze vas doktori upozornuji-nebo proste informuji,ze se neco deje.....me fakt mrzi,ze jsem tohle nezazila,takovou tu psych. pripravu-ty jo,uz to je tady....muj mudr. nemohl,to se proste u nej v utery nic nedelo a ve stredu ta mudra nerekla ani slovo-a to jsem mela kontra po trech vic jak hodinu a za necele dve jsem uz chovala :unamused: , ani jednou jsem neslysela-naleha hlavicka,jste otevrena na ...nebo zkracuje se cipek,neco o brance-porad nic nic nic a najednou byla venku-napisete,ze muzu byt rada a jsem,ale mozna pak pochopite,jak to myslim, proste ja nemela cas v hlave precvaknout, srovnat si to, to vse jsem delala az primo v dobe porodu pri kontra bez prestavky :unamused:
no nic,to jsou zase ty moje vzpominky-neco melu porad dokola,co-tak sorry :frowning2:

no a kdy mi doslo,ze ja mam mimco-tak to fakt nevim.....ja mam pocit,ze me to nedoslo, proste na tom sale jsem prestala existovat ja,moje potreby a prani a proste misto me ma potreby a prani moje mala a tim si plnim potreby sve.....nejak ji nechapu jako moje dite,ale jako moji cast.....
a jedine co vim,ze jsem fakt v te porodce mela porad strach,ze nekdo prijde rekne diky za hlidani a odnese si ji,jak se otevreli dvere,tak jsem se lekala-a to myslim vazne!! :grinning:

no nic,letim poklidit,zatim pa
12. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
Luci já to našla někde na stránce,že je to kombinace hluboké korby a potom následně sporťáku :wink: Třeba někde to jde zvlášť,tak moc jsem nepátrala :slight_smile:
12. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
MAru na co new kočík?

tak holky jsme 1,5cm..mazec..Soni abych tě nepředběhla :sweat_smile:
12. led 2009 ve 22:08  • Odpověz
Nik,a to ses jako na tom stejne jak ja jo?Ty kraaaso,tak kdo z koho.Si vegetim v pelechu a ne a ne usnout,tak mobiluju.
12. led 2009 ve 22:45  • Odpověz
Dobré ranečko :dizzy_face:
Holky čeká vás nádherné období :dizzy_face: :dizzy_face: I když to bude zápřah ze začátku než se s mimi sehrajete tak to seznamování bylo opravdu moc krásné,mě se teda líbí i toto období poznávání,kdy malý oběvuje svět,z každého období se snažím vytěžit maximum a jak byl Domínek novorozeně tak to moc nešlo,on mi totiž prospal celých 6.týdnů :sweat_smile: Tak jsem si ho aspoň brala do postele a mazlili jsme se spolu a spinkali přitulení a to nám zůstalo,moje záda už protestují,ale i kdyby mě ta bolest měla rozpůlit tak se nehnu ani o centimetr a stále fixuji vůni svého syna,až bude velký tak bych si ji chtěla pořád vybavovat a vzpomínat a nechci si říct,to jsem mohla udělat a prožít jinak a proto mu denně vykládám jak moc ho mám ráda,co pro mě znamená,že je moje láska a miláček malinký a těch pusinek co mu dám nejde ani spočítat :sweat_smile: Takže jen jsem chtěla napsat,že to malilinkaté miminečko bylo nejkouzelnější,ale jak jsem psala každé období má něco do sebe a z každého těžím maximum!!
Těším se jak na Kubíka,tak na Tomáška a překvápko Haničky ( to mi je moc sympatické,jelikož další těhu chci taky překvápko,jen nevím jestli to vydržím,já zvědavka největší,ale právě Pavly a Hanička mi budou příkladem a vydržím!)
Taky už by aspoň Tomík mohl vylézt,ten by teda mohl ať to máme pěkně postupně a ne najednou,Kuba si dá ještě šlofíka a vyčká 14 dní a pak ho tu přivítáme z otevřenou náručí a holky ani mi neuvěříte jak moc vám závidím ty donošené týdny,ale to je můj boj s kterým já budu bojovat asi už navždy.
No a dneska máme hexu,držte nám prosím palečky,maličký si už zaslouží aspoň jedno očkování bez reakce.

Veru tento kočárek vytáhnu až se oteplí,ne dřív dokud nebude teplo,ale už to chci mít za sebou,tento mám na zimu a ten druhý na jaro-léto,chtěla jsem nějaký lehký,malý a skoro samojezdící :grinning:
13. led 2009 v 07:31  • Odpověz
Soni držím partu ne? :grinning: :grinning: :grinning: jsi taky na 1,5cm? mě to šlo po týdnu..jsem zvědavá v pondělí co řeknou v porodce...holky já už jdu do porodkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :sweat_smile: mě se to fakt asi začíná ten porod týkat :sweat_smile:

MAru: jj tak to jo,ten by jsi měla těžký co? tak dobře vyber..poradit ti můžu jen dle obrázku zda líbí nelíbí,pač se nevyznám a nevím co očekávaz..uvidím jak mě sedne můj kočík..pro který chci zajet do Nerátek a vybalit aby vyčmuchl a narovnal se,ale nechytám se nějak a sama nepojedu,pač ty krabice nenarvu do auta a tchán neni doma,ale na dovče :pensive:

držím palečky na Hexu
13. led 2009 v 09:45  • Odpověz
No Veru on,když se předělá do sporťáku tak zase není tak těžký,ale je pořádně bytelný a malému by v něm v létě bylo teplo,tak jsem chtěla koupit nějaký samojezdící,lehounký a tak no,jinak tohoto zeleného se nevzdávám,jen po zimě ho odložím a on počká na další zimu :slight_smile: Teď jsem s ním maximálně spokojená neboť malý se tam vleze krásně i s fusákem,má prostor a není tam jak sardinka,taky je dost chráněný proti mrazu takže spokojenost,ale v létě bych nadávala :pensive: :sunglasses:

Ještě neroď máme špatné noci,vydřiď Kubovi a´t kouká vylézt přes den nebo v noci jedině jak bude OK noc :wink: :grinning:
13. led 2009 v 09:59  • Odpověz
Nikkyy, no já minulé pondělí měla 3 (v průkajdě před tím je X) a to je teda hrdlo, nebo co :sweat_smile: Já jsem z toho furt jelen :grinning: :grinning: A včera jsem měla teda 1,5...

Tak jsem šla po snídani jako umýt nádobí + ještě to od večera, a jak to dopadlo? Jsem pomalu vygruntovala celou kuchyň :grinning: Pak jsem v ložnici přerovnala regály s knížkama, utřela prach...vyprala prádlo, zametla, vytřela...hele, já doufám, že rodit nebudu, když jsem se tak zbláznila :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 11:50  • Odpověz
Soni tak to máme fakt asi stejně :grinning: jsi trapná..musíš se víc otevřít,musíš rodit přede mnou :grinning: :grinning: :grinning:

MArušátko: jo to chápu....tak to jo,tak to je jasné,že chceš lehčí kočík :wink:
néé já chcu rodit v noci,to se do porodky dostanu v čas a né přes den kdy jsou zácpy :sweat_smile:
13. led 2009 v 15:13  • Odpověz
nik, tak já si to tam nějak "otevřu" :grinning: :grinning:

Jsme byli ještě pokoupit nějaký věci, tak konečně mám kojo podprdu :sweat_smile: Fakt miss hadr :grinning: :grinning: Myslím, že budu mít tu jednu a pak si nakoupím nějaký klasický sportovní, nebo tak něco...A máme i tu rektrální rourku, nebo jak se tomu nadává, a tu pěnovou podložku do vany...Tak snad to bude už vše...Ostatní věci nechám holt na potom a kdyžtak na tatínovi :grinning:

Já chci odjet do porodky v noci, když mám jistotu, že manža je doma nebo v dny, kdy je doma a není v práci :grinning:
13. led 2009 v 15:54  • Odpověz
soni abys tu pěnovou nevyhazovala jako já
púáč se blbě odhaduje množství vody...napustíš vanu voda vsákne do podložky a když na ni položíš mimčo tak se zanoří hlouběji takže mívala sára vodu po oči..a musela jsem upouštět a taky nevyschla do druhého dne a zasmradla....takže letěla...z hyg. hlediska se ve vlhkých věcech nejvíc drží bacily....takže jsme koupili klas. lehátko to stačí vyschnout a parada, ale zase pěnová je moooc pohodlná to fakt jo..ale spíš bych ji používlaa jakolehátko :grinning:
13. led 2009 v 16:07  • Odpověz
luci, no uvidíme....jsem slyšela na ní chválu, tak jsem si jí prostě "musela" pořídit taky :grinning: My nic jiného tu nemáme, tak uvidíme, jak dopadnem...kdyžtak tam malýho budem pak pokláda "jen tak" :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 16:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.