• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jj uvidíš já koupila 2 domů a na chajdu..a tu na chatě použijem jako mega houbu na auto za 113Kč :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 16:20  • Odpověz
tak to se s tím ale musí pěkně mýt auto, ne? :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 16:21  • Odpověz
soni to jo...být autopordejcem fasuju jen ty..... :grinning:
13. led 2009 v 16:26  • Odpověz
Jsme zpátky,holky asi jste nám drželi ty palečky až moc,jelikož reakce po hexe 100% nebude :sunglasses: Malý nedostal žádnou včeličku,je teprve 3 dny bez rýmy takže mu dala týden odklad ať se pořádně vykurýruje,dostal akorát nějaký krém na zadeček,udělal se mu tam exém či co a pochvalu jak krásně přibral za měsíc(spíše nepřibral),protože se konečně na váze zpomalil!!!! A to dost,přibral jen 430g,takže má 8 930g a 70 cm,chlapák můj :slight_smile: Taky už mám doma recept na prevenar,dostane ho za měsíc,prý mi ho už dá,ať ho vyzvednu až budu při penězích,no to nevím jestli teda vůbec někdy budu :sweat_smile:
Dneska jsem byla jenom chválena ještě jsem popsala Domínkův problém,když jsme najeli na příkrmy,vysvětlila jsem co ho trápilo a jak jsem to vyřešila (biopron junior) a byla jsem pochválena snad jako nikdy,lépe jsem prý nemohla udělat,hlavně že jsem příkrmy nestopla,ale pokračovala v tom,protože by prý problém nastal znovu až bych se k nim vrátila,jeho trávicí ústrojí si musí zvyknout na nový způsob trávení a co já vím co ještě,takže biopron mi schválila a doporučila mi ho dávat ještě minimálně 2 měsíce jelikož obsahuje nejen probiotické kmeny,ale taky posiluje imunitní systém,takže jsem normálně vysmátá,že jsem dobrá matka :grinning: (Veru ví,proč zrovna píšu toto o dobré matce :slight_smile: )
no a teď si už asi 20 minut Domínek povídá v postýlce,očička jak číňanek,ale usnout se brání zuby nehty,ale jak ho znám tak se neubrání :slight_smile:
13. led 2009 v 16:29  • Odpověz
A k té vaně,máme taky lehátko a spkojenost,i když to má Domík už nějaké malé :sunglasses:
13. led 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak mala mi proste odmita prikrmy, tak teda fakt nevim,co s tim,chce jen kozu lizu....pockam jeste tyden a budu muset vymyslet neco jineho-jak na ni :unamused:

maru-to je super,ze hexa ok a ze jsi tak dobra matka,tak je super, to se clovek citi bozsky,vid :wink:

no a penove lehatko my mame doted a ja si ho nemuzu vychvalit...ale je fakt,ze jsem se ucila,kolik vody,ted uz to mam v oku a je fakt,ze hur schne-ale ja uz vim jak dobre vyzdimat,davam na topeni a je to za chvili suche (ale vyzdime milacek-poch.malo a vyhazuju)....ale je taky pravda,ze nemam prvni,ale asi co mesic nove :confounded: ,tim zdimanim se trha a jak psala luci-ta hygiena,takze jak se mi to nezda,leti to k manzovi do dilny-taky na auta :grinning: a ja kupuju nove,...takze super,ale trochu drazsi zpusob,to jo :angry:
13. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
pavly super houba že? s tím odhadem to je super, že to máš v oku..já jednou hodně, pak málo....mno s přibývající váhou bych to nedávala vůbec
pavly a nic nechce?????hmmmmto je divný...sára se moc netváří ale poprvé jsme ji rozesmívali a jak otevřela pusus tak šup to tam :grinning:
13. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
luci nic, nepomaha po dobrem,po zlem, hrou, nachytat ji,nic,dasne k sobe,rukou mi tluce do lzicky,do me ruky a tak,pak place :frowning2:
13. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
hmm tak počkej,,,dej jí čas......bch dala tak týden pokoj jen kojo a pak znova.....
13. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
jo a kdyz ji tam neco narvu,tak se davi,prvni dny to nedelala,ted uz jo-a to stridam druhy potravy-nezabira to
13. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
Víš kamarádka má taky takový problém, a u obou vidím stejnou příčinu...jen kojené dítě.jako myslím že nedostávala třeba čajík z flašky a tak...sára se naučila z flašky a i ze lžičky....kdyby byla jen kojená a v 6m jí dávala lžíci tak by asi taky nechtěla..holt ty miminka v 6m jsou chytré dokáží si spoustu věcí spojit :frowning2:
13. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
jo, to kazdopadne tak je, ikdyz lzicku uz zazivala,ale flasku ne,kazdopadne to bylo dost malo a proste chce kozu.vetsina mamin ale rika,ze kdyz bude mit hlad-mlicko nebude stacit,tak si da -tak uvidime,jak rikam,neco na ni vymyslim-snad...a taky ji chci dat cas-v klidu,nechci na ni tlacit,zatim porad vaha stoupa,hlad nema,takze bude trenovat a uvidime,jak se s tim holka popere
13. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
jj pavly už je to na Terezce..ale to se spraví....třeba jen chce fakt čas :wink:
13. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
jo,slycham to same,neni rozhodne prvni,komu se od kozy nechtelo :grinning: ,dam ji cas :wink: ale proste me mrzi,nerada bych,aby si jidlo nejak znechutila
13. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
jako kojení je ta nejkrásnější věc jak se to prťátko stočí na bok přisaje a spokojeně tutá.....mě by se taky nechtělo....od takové dobroty :dizzy_face:
13. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
Holky, takže za pár... vezem podložku k rodičům na mytí auta :grinning: :grinning: :grinning: hihi...

Příkrmy, tomu zatím nerozumím :sweat_smile:
13. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
jojo,presne,hlavne u toho ma tu mamu-taaaak blizko,zeeeee :wink:
luci-taky te mala tak rve za prsa? me dela krecka,chyta si prso obema rukama,sevre pesticky a porad si s ni hrajek,i v noci ji to bavi
13. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
pavly ne to nedělá většinou má ruce spenuté a jakoby prosila s pěstičkama :sweat_smile:
13. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
to my meli predtim,ted je to krecek-to predtim bylo jakoby se modlila,vid :grinning: ,tak k tomu treba jeste taky dojdete :grinning: ,to je fakt sranda,ikdyz nekdy docela bolava,kdyz taha dvem prstickama za bradavku a rve si ji do pusiny
13. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
mno nestraš...... :grinning:
13. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
no uvidime :wink:
13. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
to víš takový servis teploučké mlíčko v super měkkém obalu :grinning:
autor
jo a jeste me napadlo,ze mala nema ani dudlika,takze v pusince fakt zna jen cicek
hmmm jako kojo je super ale někdy asi semo tamu naučit na čajík at prcek pozná i něco jiného by bylo gut...vzhledem k naučení se....
13. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
no ja nechci davat caj ani ted... :wink:
13. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
pavly a kašičky jsi zkoušela? nebo je jedno co na lžičce je prostě se sevře a ne a ne????
13. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
kasicky zkusim pristi tyden,jeste tyden ji budu nabizet zeleninu
rekla bych ze ted sevre a ne a ne, ale pokazde kdyz do ni neco dostanu tak vim,ze to i chvili studuje,fakt verim,ze snad jen potrebuje cas
13. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
tak budu držet pěsti já sem sama zvědavá co sára na kašičky...po mrkvi měla takovou, ale takovu zácpu že tlačila řvala slzičky tekly až do uší, červená břicho jako prkno a já bulela s ní...fakt hrůza.... :cry: :cry: :cry:
13. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
luci,mame to uplne stejne,teeeeez, neslo ji jit na WC a to chodila denne-az pet dni,fakt trpela a trpi :pensive: -no ted uz moc ne,pac toho ma stale min a min
13. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
fakt ta mrkev v tom je hnusná jak staví..první příkrm a takovou neplechu :frowning2:
13. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.