• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
jo,presne,jsem si chvili myslela,jestli i to ji neodrazuje.no uvidime
13. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
tak tak pá pavli jdu do hajan terezce hubánka a ať jí lžička šmakuje :dizzy_face: :wink:
13. led 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
taky pa a pusu sarusce
taky jdu haji :wink:
a dekujem,jsem si ulevila :slight_smile:
a dobrou noc i ostatnim,jestli jeste nekdo dorazi :wink:
13. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
Dobré ranko,
tak holky koukám,že máte problémy s mrkvičkou,my měli taky,ale fakt malý už má tvrdou stolici od 2.měsíce,je to tou UM tak si uměl poradit s tvrdým kakánkem,ale taky ho to zastavilo na 1 den a jak píšete,chudínek tlačil a tlačil a nic tak jsme masírovali bříšenko,cvičili z nožičkami a jak byli nožky nahoře a tlačili na bříško tak kakánek byl na světe,ale je zvyklý na tvrdé tak v tom měl výhodu,teď po těch příkrmech už nemá tvrdé,ale kaši tak to kadí 5x denně,ani to neznám tak často,ale fakt pozoruji,že je čím dál tím víc v pohodě jak moc kaká,potřebuje to a je fajn,že jsme k tomu po půl roce dospěli. To kojení stále závidím,hřích který mám na malém.
Pavly s tou lžičkou těžko můžu radit,mě malinký papá krásně na lžičku a akorát byl problém s tím bříškem,ale papat chtěl a to moc,jen ho u toho kroutilo,ale spravilo se to a teď je nejspokojenější miminko a já s ním,až na ty zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to asi tím jak píše Lucka,že maličká neměla nic jen prso,přijde tomu na chuť,ale bude to asi déle trvat,to asi ano,napiš pak jak pokračujete,držím vám palečky.
A taky Lucka by mohla napsat co Sárinka,co nového objevila,co papá,co ji trápí a co ne,já bych moc ráda měla nějaké srovnání co ostatní děti a navíc mě to více zajímá,protože si s vámi píšu a mě to přijde,že se známe už sto let a zajímají mě vaše děti. Tak pisni Luci,ju? :wink:
Ještě si postěžuji,máme hrozné noci,do 2h rána malý spí krásně,vzbudí se jen jednou,ale pak se budí pořád a pořád co 30-40 minut,stačí mu napít čaje nebo nahodit dudlánka a spí dál,ráno čím dál tím dřív vstává a pokaždé se vzbudí s nynánkem pusince,je to jasné,rostou mu ty špičáky,svědí ho dásnička nedá mu to spát,jen jsem si postěžovala.Začínám být KO jak spím jen do těch 2h a pak jsem pernamentně vhůru.
14. led 2009 v 08:07  • Odpověz
A je sranda ja Pavly píše skoro jen večer a já skoro jen ráno,já totiž večer umírám v devět pokud nežehlím :sweat_smile:
14. led 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
ahojky holky
maru-no u nas je to tak,ze my vstavame dyl nez ty s malym,dneska si mala dospala vcerejsi moc-to byla hruza,takze vstavla az po 9, pak se tulime a povidame si, to si max. ctu,ale psat cas nemam-ted prave delam vyjimku,,mala radi vedle me...a ja ji jen trochu dneska sekunduju...a pak uz vyletim,dam ji do sedacky a myju se, uklizim a takove ty veci, pak zkousime po 11 spat-kdyz da tech 15 min.tak si chystam veci na ven pro sebe a kocar, pripravuju si,co chci zaridit....no a kdyz si dachne,tak si zase hrajem,povidame,bojujem s prikrmem a zase koelm pul 2 razime ven.Dojdem kolem pul 4-jak kdy,ze a to uz nema moc naladu,takze si hrajem a musi se v tu dobu uz vic chovat,cekame na tatuldu-pripadne mamka u toho stihne jist,pak prijde tata,tak si chvili spolecne povidame, pak jdeme koupat a uspavat...no a pak poklidim zase po byte a beru si notas do loznice a konecne muzu psat-a pripadne jeste odbihat k male....no takze je jasny,ze proste me psat jindy moc nejde.
tohle jsem ted psala strasne dlouho a mala se u toho vzteka,ze nejsem s ni,dela tu sileny sudy,tam a zpet,je uz to teda fofr,jeste ze uz mame postele prestehovane a vim,ze se nema kam odkutalet :grinning:

-no a kdyz vecer maru nepisu,tak prave taky zehlim,,coz bych mela dneska :rolling_eyes:
jdu zase za malou :wink:
14. led 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky, teda s tema prikrmama jsou trable...vubec si nedokazu predstavit, ze budu neco podobneho nekdy resit, ale vim,ze prirozeny vyvoj me k tomu dostane...no ale je to fakt veda ty miminka :slight_smile:
Zitra jdeme na kontrolu, tak se moc tesim, co se dozvim noveho, jestli delame dole nejake pokroky nebo ne, uz se nam to taky krati...
Soni, Niky, hele koukejte rodit pekne v terminech, nebo ja tady nebudu viset jako jedina tehule :grinning:
14. led 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky,
Hani, ty máš ještě času dost a pěkně si počkej :slight_smile: Ale držím palce na kontrole a pak se ozvi :slight_smile:
Dneska ráno jsem "asi" zažila fakt první poslíky a docela zajímací to bylo teda :grinning: Hodinu mi tvrdlo břicho po sedmi, osmi minutách, pak dvakrát to přišlo až po dvaceti a pak jsem si vlezla do sprchy a bylo to ok, a pak usnula :grinning: TeĎ mám zase nějakou poloenergii, tak asi půjdu něco dělat...Tak jako nevim, co to jako mělao znamenat :sweat_smile:
14. led 2009 v 10:59  • Odpověz
teda ono ne jen tvrdlo břicho, ale i šly křeče do podbřišku a občas i do stran a do zad...a tak dvacet sekund, přešlo to a po těch osmi min. znova...jsem valila oči, co že to jako má být :sweat_smile:
14. led 2009 v 11:01  • Odpověz
Soni, juu, ze by uz...myslim na tebe, uz to muze byt fakt kdykoli...ale pokud je to nepravidelne, tak pohoda...jakmile to bude pravidelne po x minutach, je to tady :grinning:
Ja vim, ze mam casu jeste dost, ale na posledni KO jsem byla pred rovnym mesicem, tak jsem proste zvedava, jestli se tam dole neco zmenilo a tak...je mi jasne, ze budu zavrena atd...My rodime v 2.polovine unora, jsem to ted rozhodla :grinning:
14. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
Soni jj vybavuju si to..... :dizzy_face:
mno MAru Sáruš si cucá palce u nohou točí se na břichoa pase,a začíná se přetáčet z břicha na záda....teda snaží se o to..a celkově se zklidnila už furt jen neřve...zabaví se sama na chvíli, můžu uvařit vyprat a tak.....zítra jdu zase do práce tak ted chystám věci na zítra snad na nic nezapomenu :sweat_smile:
14. led 2009 v 18:52  • Odpověz
co tím chtěla Luci říci? :sweat_smile: :confused: :grinning:
14. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
caute baby
soni-ze by to byl tygllll?? :grinning: sledovala jsem te cely den,ale psat jaksi nestiham :confounded:
luci-jsem rada,ze saruska je klidnejsi! at to zitra zase zvladnete,budu na vas myslet :wink:
hani-ja taky mela rozhodnuto.ale ja to porad menila :grinning:

mala dneska usnula az ted-mela poledne a ne a ne vubec ani zavrit ocicka,tak jsem ji musela prezpivat snad celou prvni tridu aby se uklidnila a ted uz haja-jen doufam,ze tvrde,mam hlad,abych to stihla :grinning:
14. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
Pavli, to ma Terinka vyhodu, ze znas spoustu pisnicek a tak. Musi to byt super a musi byt uplne mega spokojene detatko. Jsem zvedava, jake toniny bude pet ja :grinning:
Dneska jsem byla na tech taneccich a bylo to opet super, mimi s sebou mrskalo do rytmu, paradicka. Uz se tesim na pristi tyden.
Tak dobrou noc holky, ja dneska zalehnu driv, pac jdeme zitra na KO, tak at jsem fit a nezivu tam... :sweat_smile:
14. led 2009 ve 22:22  • Odpověz
Holky, ahoj, jenom rychle zdravim, odpolko jedeme k dr., tak si jdu chvilku odpocinout, dneska jsem nemela nejlepsi noc, tak at mu tam neusnu...No asi jsem se tesila k tomu dr. jak mala, nevim teda na co, tak jsem rano zapomnela i nacurat do zkumavky, fakt sranda, nevim, co v te hlavne mam :grinning:
Tak se opatrujte a ja pisnu asi az zitra, jak jsme dopadli, ale necekam nic zavratneho. Kdyby neco, mam mobilek na Pavli a Niky. Papa
15. led 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj,
Luci tak to je Sáruška šikulka,Domiček si necucá palec u nohy,má k němu hrozně blízko,ale velké bříško :sweat_smile: Tak u toho funí a heleká,ale necucne si,vždycky to vzdá :sunglasses: A s tím jak se zklidnila tak malý oživl,děsně vříská,piští a huláká do závratných tonin,to mu jde a strašně se mu to líbí.
Zítra na vás budu myslet,ale určitě to maličká bez maminky zvládne,ona je holka šikovná :wink:

Dneska jsme měli noc totál na houbelec,uprostřed noci se nespalo,po dvou hodinách nespaní se podělal a ráno zase,pusinka celá oteklá tak ať žijí zuby,jsem myslela,že když mu vylezou dva tak bude chvíli klid no a on bude asi až vylezou komplet všechny.

A malý si začal tahat za vlasy,má je docela dlouhé tak vždycky se hladí po hlavičce a šup,škubne a pak mi nadává,že ho to jako bolí,no a tahá si za ucho,pravé už mu začíná odstávat jak ho furt natahuje :sweat_smile:

Pavly malému taky zpívám všechno co znám,koupila jsem si i CD s dětskými písničky a už teda umím všechny,ale ten můpj zpěv nepřeji nikomu slyšet :sweat_smile: Ale Domičkovi se to líbí,začnu pět a on se začne řehtat,že je šťastný,že mu zpívám a kouká na mě a poslouchá a většinou usne,no nechápu,zpívám jako když kocur řádí :sweat_smile: :grinning:
15. led 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky,
tak doufám, že Hanička dopadla s mimískem v pořádku a že nám podá informace :slight_smile:
A snad jste všechny prožily fajn den.
U mě to šlo, jen odpoledne mi zas začlo zlobit břicho atd., ale vana mi pak zabrala, tak jsem ráda, ale jsem líná jak čuník :grinning:
15. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hanča nepsala.tak je vše asi OK :wink:

jéééééé Luci...super fotky..hm v tom záchranářským vau.....bych v tom každého sežrala,takový akční :grinning: :grinning:
A malá gojgy..no nemám slov...heh a že nemám ráda růžovku,tak jí fakt sedne :dizzy_face:
15. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
niky :grinning: :grinning: :grinning:
ještě mám vnitřek vyfocený mašiny a tak to by bylo něco pro tebve co?????? :grinning:
15. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky,
Luci teda ty jsi v tom kus,fakt k sežrání,já tě obdivuji teda,musíš být silná osobnost,protože to co se vidí v sanitce kolikrát,myslím po nehodě a tak,jako fakt před tebou a naši policajtkou klobouk dolů,já se tak akorát hodím na rození dětí nebo postavit k soustruhu a astala vista baby :sunglasses: A to jsi měla noční nebo to je foceno brzy ráno nebo v podvečer ? :wink:

A Pavlínka včera nepsala takže žehlila a žehlila a tak dnes má požehleno tak napíše :slight_smile:

Můj prcek tu od rána haleká,křičí,piští,on tu pusu nezavře co je vzhůru,kolikrát ho s toho pištění štípe v krku jak se zakucká s toho :sweat_smile: A pořád,ale pořád se na mě řehtá a nahlas,je hrozný smíšek,ale po mě teda ne :zipper_mouth:
16. led 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobre ranko holky, tak KO dopadla tak nejak nijak, pac doktor tam nebyl, musel na nejaky seminar, takze tam byla zastupujici doktorka. Tak jsem si rikala, ze moc nechci, aby me vysetroval nekdo jiny, tak sestricka rikala, ze kdyz nemam zadne obtize, ze mi udela jenom ozvy miminka a pan doktor me vysetri na KO za 14 dni, kdy mi udelaji i stery na toho streptokoka. Jinak moc a tlak v poradku, vaha taky, dostala jsem papiry na materskou...takze vse ok.
Holky, a jak se ten streptokok leci? Cetla jsem, ze az pri porodu, ale jak, to nevim...a co kdybych nahodou rodila a nemela ty stery hotove? Ne ze bych se chystala, ale abych vedela, co a jak...
Me uz asi treti den vzdy rano poboliva trosku v krku, tak snad to bude ok, piju zatim cajiky, jsem v teple, tak snad bacil brzo vypadne...
Jinak vcera narocny den jako blazen: navsteva u dvou mych kamaradek, jedna 2 letou holcicku, takze jsem ani neposedela, ale musela vozit kocarek, tancovat atd..., druha ma 16 mesicni holcicku, tak to stejne...ale vcera mela super mazlici den a porad me hladila ve vlasech a tulila se, to bylo taak bozi, ja uz chci to nase. No a pak navsteva u babicky, ktera mi stanovila TP na 14.2., tak uvidime, sama ma 9 deti, tak jeji tipy a rady beru docela vazne :slight_smile: , no a pry uz se ji zda, ze mam brisko trosku dole, tak uvidime, kdy se nakonec nase nunatko rozhodne prijit na svet...no a v zaveru jeste navsteva u tatky a jeho manzelky, takze prijezd do Brna kolem 23:00, proste hukot...tedka uz me nikdo nikam nedostane...az zase na dalsi KO...Maximalne prochazka sama nebo s Davcou...ale uvidime, zatim mi moje plany moc nevychazi a furt nekde litam...
16. led 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ránko,
tak super jste to všechno včera zvládli :slight_smile: A je dobře, že miminečku se vede pěkně :slight_smile:
Ten streptokok se léčí při porodu, ti napíchnou do žíly atb...Mně řikala dr., že by se to mělo stihnout 4 hoďky před porodem...ale to si nějak nedokážu představit, jestli se to třeba dá vůbec stihnout (u někoho) atd. Já ho třeba mám a neléčí mi ho, ale vím o holkách, co jim dr. takhle předem ještě předepsal nějaký čípky, že se sníží jeho hodnoty, nebo já nevim co...
Jinak já poslední dobou zase mám po ránu problém, že má ucpanej nos, ale to je asi normální, protože mi nic jinýho není...
16. led 2009 v 09:46  • Odpověz
Luci i zevnitř?? :grinning: :grinning: kurňa asi budu muset zas až pojedu do práce se stavit jen tak na pokec za kluka ze záchranky...třeba mi zas něco daj a ukážou :grinning: :grinning: já sbírám všechno..lékárničky,mastičky a všechyn ty kravinky :grinning: úchyl noo.... :grinning: :grinning: se mi třeba líbí krabička,tubička a už to mám doma :grinning:
16. led 2009 v 09:50  • Odpověz
Luci, taky jsme mrkla na fotecky, a mas taky muj obdiv. Ja bych na to asi nemela, jsi moc statecna, fakt, klobouk dolu, jsi sikula.
Soni, diky za info :wink: Jinak s tim ucpanym nosem, me tedka taky trosku zacina a je to asi tim pocasim, me dokonce trosicku po rano boli v krku, ale snad z toho nic nebude. A jak se jinak Soni citis? Kdy jdes na dalsi KO?
16. led 2009 v 10:32  • Odpověz
Luci, uniforma ti sluší :slight_smile: A jak často tam chodíváš??

Hani, na kontrolu mám jít v pondělí, tak uvidíme zda tam půjdem, ale dneska mi přijde, že se vůbec nic neděje a že v pondělí na kontrolu půjdem...Ale dneska třeba nám v lednu porodila holka, co jí jako vůbec nic nebylo, žádné poslíky nic, navečer oki a ráno v osm porodila...bych to taky tak brala :slight_smile:
16. led 2009 v 16:30  • Odpověz
Soni, to by byl idealni scenar, ze? Proste kazdy to ma jinak. A jake to je, cekani na to, az to vypukne??Ja si to vubec neumim predstavit, uz tedka se vic sleduju, je to docela sranda, jak to tam dole vsechno pracuje...tuk tuk tuk...nemam zatim zadne vetsi obtize...
Holky, mam v albiku aktualni brisko nase, tak se mrknete :wink: Soni, vy uz moc nerostete, jsem se divala minule, uz jste fakt asi hotovi a pripraveni :grinning:
16. led 2009 v 18:26  • Odpověz
Oh děkuji děkuji
niky ty si fakt trdlo..takovu fetiš :grinning: :grinning: :grinning:
soni cca 1-2x do měsíce...jak je potřeba
Soni zítra rodíš víš to jo?
Hani teda to je pupendo..ale krásný užij si to..pak budete se slzami v očích vzpomínat
takže těhulím závidím a těm co maj rodit cobydup tuplovaně..okamžik zrození...nej nej nej den na světě :dizzy_face:
16. led 2009 v 18:32  • Odpověz
Hani, já od toho tvýho týdne taky jsem se začala sledovat, že co kdyby to přišlo dřív...a teď se sleduju ještě víc, fakt už jsem z toho magor :grinning: :grinning: :grinning: Je to takový divný, když člověk neví, kdy to na něj přijde...
Luci, zítra, jo? No, tak to jsem zvědavá :grinning: Bych se klidně i vsadila, že tu ještě týden budu jako kinder vejce :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 18:36  • Odpověz
Soni nesmíš mě zklamat, prostě zítra rodíš no :grinning:
16. led 2009 v 18:37  • Odpověz
Luci, a přijedeš pro mě záchrankou? :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.