• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
týjo do nymburka asi ne..... :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 18:40  • Odpověz
Soni, nee, rodime, jasny??? Pak Niky, a pak ja...pekne poporade, tady nebudu kvuli vam vysedavat az do brezna :grinning:
No to si myslim, ze to musi byt takovy zvlastni, kdyz clovek ceka a ceka...jsem sama zvedava. Ale kazdopadne ti preju, at to jde hladce a mas Tomaska brzo u sebe, kdyby nahodou...
Luci, pekny buben, ze? No mam uz pocit, ze toto je maximum, ale videla jsem i vetsi, tak nevim...jsem zvedava na dalsi foto zase za 14 dni :grinning:
16. led 2009 v 18:42  • Odpověz
Hani, jsem taky koukala na to tvoje pupendo a krááásný :slight_smile: Tobě fakt roste jen ten pupíček :slight_smile: Já si přijdu, že tam mám snad medvěda, nebo co :grinning: :grinning:
Jako ale co jsem třeba viděla švagrovou pár dní před porodem (před dvěma) lety, tak mi přišlo, že měla břicho stokrát větší než já...jako na jednu stranu mi to břicho nepřijde tak veliký, ale jiným možná jo...A včera jsem si ostříhala nehty na nohou, jsem pašák, co? :grinning: :grinning: Sice jsem ty nohy tak různě kroutila, ale úspěch byl :grinning:
16. led 2009 v 18:45  • Odpověz
Jo, Soni, a co manzilek? Uz mu to docvaklo, ze uz to asi brzo bude, nebo porad pohodicka? Davca me prijde, ze uz se na to zacina pomalicku psychicky pripravovat...
jj hani máš fakt na 35tt mega buben :grinning:
to bude macek a kluk :grinning:
No, Martin je takovej všelijakej :grinning: On by teda hrozně už chtěl, aby malej byl venku...navíc do práce jde až v úterý, tak pořád doufá, že do té doby vyleze :grinning:
No, a jako pořád vymýšlí nějaký blbosti - jako že si dělá vtípky ohledně břicha, malého a tak...jsem vypozorovala, že je tak vtipnej, protože se tím jako snaží uklidňovat :grinning: Pořád jak by chtěl, abychom rodili a pak když mi něco je, tak začíná plašit a že nikam nepojede :grinning: U nás je to takové vtipnější, no :grinning:
16. led 2009 v 18:47  • Odpověz
Luci, nee, me prijde, ze je tak akorat, maji i vetsi.... :sweat_smile:
Soni, tak se mi to libi, pekne k tomu pristupovat s humorem a hned to pujde lip...Tak jsem zvedava, kdy to vypukne.
Holky, my jedeme s MM pryc, tak se mejte pekne a opatrujte se, hlavne tehulky.
16. led 2009 v 18:54  • Odpověz
Teda Hani, vy se nacestujete, však ty nejsi ani doma, což? :wink: Tak hlavně opatrně :slight_smile:
16. led 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
ahojky mamky
marusko-zcela spravne,vcera jsem zehlila a zehlila-dnska uz tu mam dalsi-haha :unamused: ,ale dneska to fakuju :sweat_smile: , chtela jsem pak vecer jeste napsat,ale byla jsem ko a mala zrovna vstavala,tak jsem k ni hned zahucela a bylo.
Rano jsem litala a pripravovala na plavco-bylo to zase super, uz ji polevame z hrnicku a je desne statecna,i otuzujem-no proste laska sikovna, proste ji zboznuju,jak je statecna......
no a pak jsme meli navstevu,tak jsme pokecali-a dokocne vydrzela nespat!! jen 2x v aute-tzn.20 min.
Ted uz teda spinka a doufam,ze tvrde,kdyz spala tak malicko....

soni-ale stale nakukuju,jestli neco? :confused: ja teda poslicky nemela :unamused: ,ja taky sla bez nejmensiho varovni,ja bych docela rada to varovani zazila-no kazdy to,co nema...kazdopadne kdyby neco a ja tu nahodou nebyla,tak ver,ze jak to zjistim,tak tu budu nervni jak pes a budu strasne mackat palce-i s terinkou :wink:
-a gratuluju k pedikure,to je maso,vid,ja to nikdy nezapomenu,to byl ocistec! naposeld jsem to dala 24hod. pred porodem a vim,jak jsem u toho funela,natahovala se a tak,to se neda zapomenout,vid :grinning:

-k tomu pozorovani-ja se od 36 tt zase spis prestala pozorovat,zvykla jsem si uz na zvraceni,na tvrdnuti-takze proste me uz nemelo co prekvapit a hlavne jsem konecne mela tak nejak donosene mimi a tim jsem byla stastna a nechtela jsem slyset,ze mam uz rodit,naopak, jen jsem teda spis hlidala datumy-jestli se mi alespon trochu libi :grinning:

no a jeste jsem chtela neco a klasicky jsem to zapomnela :angry:

tak zatim zdravim,jdu studovat jak na prikrmy, dneska jsme zase neco zvladli dostat do briska, mame asi sto lzicek,aby si s nima hrala a tak,tak snad to nejak uvalcime :slight_smile:
a hlavne cekam na tudorovce,snad neusnu :slight_smile:

pusinky pro vsechna miminecka

-luci-uzasne foto u sanitky,ja mam taky takovou mensi uchylku na nemocnicni veci,bych to taky rada videla uvnitr,ale ja bych rada videla i jak ty pristroje funguji v akci, bych rada videla i operace a tak....ale delat bych to nemohla,pac na to nemam zaludek, jsem cita,moc bych si to vse vzdycky asi brala :frowning2:

-hani-brisko uzasny, bych nerekla,ze je uz max. velke,myslim,ze jeste kousicek vyrust muze, a z fotky mi teda taky prijde,ze uz ho nemas pod prsama :confused:

-cekani na porod-taky byl milacek nervozni,ale jen trosku,spis jsme si denne rikali,ze uz tu bude,jake asi bude,kdo to budea jak a co budem delat...ale kdyz jsem ho rano poprosila pro jistotu o foto-jako ze opousim asi naposeldy byt s briskem (nevedela jsem,ze je to pravda)tak slzel,ze je to fakt husty,ja ho mela za citu,ze tam jedem zbytecne a spis vymyslim blbosti....
16. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
tak jsem si nastudovala prikrmy a docela si ted nadavam,ze jsem to nenechala na ten 8 mesic,asi je na to mala fakt jestne nepriravena-no ted uz necouvnu,mela jsem si to ale jit cist uz driv,no jo nooo :angry: :frowning2:
16. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
Tak jsme doma, zvladli jsme i kaficko v Tchibu i velky nakup...nejak jsem mela pocit, ze to je moje posledni kafe v Tchibu, tak nevim nevim...Ne ze bych sla primo rodit, ale proste tak nejak me to napadlo..treba uz nebude naladicka...I kdyz svagrice mi dluzi cheesecake, tak mozna s ni jeste jedno dam, at mi nezustane nic dluzna :grinning: (Pavli, ty znas moji story, tak asi ji ten dortik odpustim..., ze?)
Jinak super, ze se male blizi na plavani, musi to byt nadhera, tak sup sup fotecky Terezky v plaveckach. Mala gojgy je taky uchvatna, tak Terinka urcite nezustane pozadu :wink: S prikrmama, uz se tim netrap, nevedela jsi to, mala je sikulka a urcite to zvladne, je to teda uplna veda ty mimina...vubec mi nedochazi, ze se me to taky za par tydnu bude tykat...Ale vsechna miminka to zvladla, ten prechod na prikrmy, tak to urcite zvladne i Vase mala :wink:
Jinak k brisku, mas pravdu, uz neni pod prsama, uz kleslo, citim to jak na zaze, tak na zaludku, uz mi nebyva tak tezko. A vcera jsem byla u babicky, ktera sama porodila 9 deti, tak mi povidala, jak a co budu citit atd., jak mela kazdy porod jiny, tak se tak na me diva a rika: No ale zda se mi, ze uz to brisko mas taky vic dolu...tak uvidime. Ja si toho hrozne vazim, protoze babicka uz ma skoro 80 let a jeji zkusenosti a rady jsou proste k nezaplaceni...Ale samozrejme se do porodu nehrnu, pekne at je dopecene, rodime nejdriv v polovine unora :slight_smile:
Holky, jsem mrtva, drzte se vsechny tehulky a posilam pusinku pro miminka...
16. led 2009 ve 23:02  • Odpověz
Dobré ránko maminečky :slight_smile:
my za cvhilku vyrážíme bruslit, jdeme vyukoušet tvrdost přehrady :slight_smile:

Jinak Hani máš krásné bříško :slight_smile:, třebas se potkáme na procházce, jsme celý víkend na Kozí Horce :slight_smile:

Pavly moje švagrová taky začala teď s příkrmy. Prckovi je 6 měsíců a začli s mrkvičkou :slight_smile: malej to kuckal kam mohl, ale je to na zvyku :slight_smile: tak držím palečky ať to Terezce chutná :slight_smile:

Mějte se krásně a přeji všem pěkný víkend
17. led 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,jak prozivate sobotu?My se tak povalujem a byli jsme odpoledne na prochajde a ted jsem jak lemra.
17. led 2009 v 17:39  • Odpověz
soni ty máš rodit dneska tak šupajdi :grinning:
17. led 2009 v 17:46  • Odpověz
joooo, to víš, si pěkně válím šunčičky doma :slight_smile:
17. led 2009 v 18:29  • Odpověz
kurnik taz nic čáry máry a´t ti rupne voda :grinning:
17. led 2009 v 18:31  • Odpověz
ta asi jen tak nerupne...jsme dneska měli i prochajdu, docela svižnou, teď jsem vylezla z vany i sexík proběhl a potvora si nedá říct...já vím, že má ještě čas, ale.... :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 18:35  • Odpověz
no..kurnik už jsem tě očarovala to musí být :grinning:
17. led 2009 v 18:51  • Odpověz
asi málo, musíš čarovat víc :grinning: :grinning: NO, počkáme si na ráno :grinning: To by byla sranda, kdybych najednou v noci odjela a ráno byl Tomčule na světě :grinning: Hm, toho se ale my nedočkáme...
17. led 2009 v 18:56  • Odpověz
soni kurnik sem tě začarovala ráno tě tu nechci vidět jasan??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 19:02  • Odpověz
OK...tak já vás budu jen číst a psát radši ani nebudu :grinning:
17. led 2009 v 19:09  • Odpověz
soni no nahlásit se musíš, ale vlastně nesmíš..no chápeš ne? :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 19:10  • Odpověz
jasně nahlásit jen, že jsem porodila...jinak mlčím :zipper_mouth:
17. led 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak zdravim pri sobote,konecne jsem si sedla :sweat_smile:
byi jsme dneska zase na prochazce a pak i na navsteve,ale mala v noci pres hodinu vriskala a tak i dneska nemela na navsteve dospano a nebyla spolecenska, tak jsme sli jeste znovu kocarkovat,tak uvidime,jestli uz to bude dneska v noci lepsi-preci jen ji vcera to spani chybelo a v noci pri prebalovani se probudila a neslo ji zabrat a jak byla utahana,tak se proste porad dokola vztekala-vzteklina moje

no a taky jsem zvladla pripravit jido i na zitra-pac jdem rano na bazen,tak at je co jist, to je vzdycky hlad a odpoledne uvidime,jestli jen kocarkovani,nebo ja mam docela takovou chut nekam do obchodaku-jsem nebyla pres mesic a docela mam abstak :grinning: ,tak uvidime

jo a vcera jsem vam zapomnela napsat,ze jsem si konecne dosla pro to doporuceni k operaci a jako diagnozu mam sexualni poruchu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: -tak dobry ne,k cemu jsem se to nakonec nedopracovala :confused: , to me nenapadlo,ze jednou se pujdu lecit kvuli tomuto-mi to prijde spis jak,kdyz mam jit k Uzlovi :rolling_eyes:

a jeste jedna perlicka,dneska v auto moto revue byla naklepnuta nase svatba,ukazovali tam "naseho" nabouraneho veterana a vypraveli,ze chudak mel zniceny cely zadek :pensive: ,tak nam vsichni volali,jestlipak o tom neco nevime :grinning:

hani-ten vylet bych si odpustila :grinning: ,urcite se do porodu zabavis i jinak- a taky jsme si vzdy rikala-treba je to naposledy-a casto to pak vyslo :sweat_smile: ,tak opatrne!!!!

soni-kolik jsi presne? ja rodila 38+6- ze byyyy :slight_smile:
-jinak nezavidim,ze v podstate nemate co delat,pac diky tomu,ze bylo leto,ja fakt nevedela,co to je si sednout a tak,proste fakt to asi bylo o to lepsi,nemela jsem cas to tak stopovat,to pak je asi fakt na palici :rolling_eyes: ,tak se drz :wink:

no nic,jdu se venovat i manzovi,se hlasi o sva prava :fearful: ,zatim pekny vecer

PS-jo a jeste vim,co jsem chtela,mala si nejen chce cucat palecky u nohou,ale uz i kolena zkousi dostat do pusinky,bobecek muj
-a zacina uzasne vokalizovat,zpiva cele dny a rika tatata,bababa,bába a tak no neskutecny :dizzy_face:
ja ji taaaaaaaaaaaaak zeruuuuuuuuuuu :sunglasses: :dizzy_face:
17. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky, Soni, ty jsi jeste cela??? Teda, uz supej do porodky :dizzy_face: Dneska jsem na tebe myslela, jestli se uz neco deje...
My meli super pohodovy den, dokonce jeste ted nemame od rana ustlano, ale to vubec nevadi. Pekne jsme se s Davcou uzili, zvladli jsme i narocnejsi prochazku v terenu, coz mi teda dalo docela zabrat, priste uz zase jenom po chodnicku...Davca udelal bramboraky, tak jsem si dala dva, a pak skoro 3 hodky spala, abych vytravila...a tedka zase vegetujeme, proste pohodicka...
Maji, diky za pochvalu pupika. Taky bych si sla zabruslit, ale ted to nehrozi, tak pristi rok snad. A kde jsi me videla na jake akci, jak jsi psala minule?
Pavli, to je super, jak uzasne popisujes Terinku, uplne si to umim predstavit, musi to byt bozi...ja se taak tesim :dizzy_face: Jo, a dneska jsem odmitla kafe vis s kym...tak prvni krok ucinen :slight_smile: , ted jen vytrvat :dizzy_face:
Jo, a co mysli jako tou sexualni poruchou? :unamused: Jinak jsem si vcera celta taky o prikrmech, ale asi nebudu rozdavat rozumy, ty to mas urcite nastudovano jeste lip :wink:
Kdepak se nam toula Maru s Dominkem? Snad jsou zdravoucci.
Normalne me ke konci tehu chyta zase moje pici obdobi, nemam vubec chut na jidlo, ale pila bych cele dny Fantu, Colu, rozpustne multivitaminy, dzusy naredene, proste cokoli sladkeho....teda i vodu i cajiky..no mazec no...Doufam, ze to detatko zdedi po me, to budou asi sceny :grinning: Pavli, pijes normalne colu pri kojo?

Jo, holky, jeste jsem se chtela zeptat, zda si myslite, zda je dobry kupovat hraci deku nebo ne??? Ja mam vyhlidnutou jednu uplne bozi, samozrejme ze drazsi :angry: , ale nevim nevim, zda to nejsou vyhozene prachy...Vim, ze ditko si nejakou tu dobu na zemi prozije, ale jak zacne lozit atd., tak se obavam, ze ho nejaka deka zajimat nebude. Tak mi prosim pisnete, zda jste to vyuzili. Dekuju.
17. led 2009 ve 22:43  • Odpověz
Brééé ránko :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jsem se vzbudila hlady, tak tu do sebe futruju aspoň jogurt s müssli :grinning:

Pavlí, dneska jsem 39+0, tak už jsem "tvůj" den nestihla :sweat_smile:
Jinak jsi ty, i holky, měla výhodu, že jste fakt měly jaro, léto a bylo krásné počasí a mohly jste být venku...Já sotva vyjdu ven, tak už pomalu letím na držku, páč tady moc nejsou upravené chodníky a všude sníh a je to fakt o hubu...A ještě ta zima...Ale zase na druhou stranu, mi stačilo na začátku těhu ty těhu a nedokážu si představit vláčet se teď s tím břuchem v hicech...Ale každé má své pro a proti. A jinak jsem ráda, že ještě pořád jsem schopná nosit svojí zimní bundu, že jí zapnu :grinning: Sice to začíná být tip ťop, ale jde to :grinning:
Já bych taky tak šla do bazénu, no doufám, že pak aspoň s prckem budem chodit. Chtěla bych i na nějaký kurz pro mimča, tak jsem zvědavá, co pak najdu v okolí :sunglasses:

Hani, mně se ty chutě na pití taky střídají. Já teda vůbec nepiju džusy, protože mi po nich pálí žáha, jak jsou kyselé :frowning2: Ale teď pořád piju šťávu s vodou...Jeden čas jsem futrovala jen sladké vody - jako ty Tomy a různý bublinkatý...Colu občas taky kupujem, ale je to tak, že já vypiju tak skleničku, dvě, zbytek manža a pak jí tu třeba zase týden nemáme...Někdy jsem jí taky "potřebovala" pořád, mně dělá dobře třeba po těžkým jídle a tak.
Jinak my hrací deku nemáme a mít ani nebudem. Ségra akorát řikala, že doma má tu hrazdičku, takže tu si možná pak dovezem s tím, že kdyžtak malej bude ležet na obyč. dece a koukat na tu hrazdičku :slight_smile: Kdyžtak na polohovacím lehátku jsou hračky a v postýlce je bude mít taky+ten kolotoč.

Dneska nevím, co vařit k obědu, tak jsem řikala Marťovi, že bychom mohli někam sjet se najíst, tak uvidíme, co si vymyslí...Jsem tu do něj včera hustila, že to možná bude poslední možnost, se jet někam najíst spolu, že pak už asi čas vůůůbec nebude a že bychom jako teda mohli :grinning: :grinning: :grinning: A něco bych upekla, ale nevím co, tak půjdu něco hledat :slight_smile:
18. led 2009 v 07:28  • Odpověz
Kuk

Soni hele taky chci pak na plavčo s malým,ale spíš než co najdu v okolí mě zajímá,co pak gyndařka zas najde ve mě :sweat_smile: :grinning: zas nějaký zánětíček,breberky atd :grinning: no což,ale kvůli malému půjdu!
hele taky otékáš? já ty kotníky mazec,ruce taky a ksicht..jsem jak když nafoukneš žábu :grinning:

Ven taky nechodím..přesně jak ty říkáš,vylezu a letím :grinning: minule se plazím k autu,cestička do kopce a nahoře ještě že je lampa,mi to tam podjelo :grinning: musí to být super koukat se na medvědici jak tam sebou mlátí sem a tam..spadnout,obalit se sněhem,jsem jak lavina :grinning:

Deku hrací taky ještě nemám,mám lehátko,kolotoč a chci ty pěnové puzzle na zem a koupím asi hrazdičku :dizzy_face: ( ano,přesně jak píše Soni,jsem to zjistila až ted :grinning: )

já dneska dělám smetanové špagetky..do hospody fakt nejdu,fůj lidi :sweat_smile:

Soni rodíme nerodíme? no co je,??? já jdu zítra poprvé do porodky :sweat_smile: to bude mazec...a hlavně mám dole nějaké bebí :confounded:
18. led 2009 v 10:17  • Odpověz
soni teda zklamal jsi mě tak poctivě čaruju a ty totok :grinning:
18. led 2009 v 10:26  • Odpověz
Tak nakonec nikam na obídek nejedem, jsme si řekli, že budem šetřit a taky budu dělat nějaký těstoviny s omajdou, něco tam prostě naplácám a je to :grinning:
Teď jsem dopekla buchtu hrníčkovou s ovocem a drobenkou, mňamky :slight_smile:
Já jdu zítra normálně ke svý dr., mám výhodu, že do porodky fakt pojedu rovnou porodit, páč monitor mi dělá u dr.
Já na sobě teda nějak nepozoruju, že otýkám, asi se nějak moc nezkoumám - radši :grinning: :grinning:
Manža mi tu chodí jak bludnej holanďan a furt se ptá, jestli mi bolí břicho a jestli mi neodtýká plodovka...Tak už jsem mu musela odseknout a řekla jsem mu, že na to asi peču, ať si Tomčule dělá co chce :grinning: Hm, a za hodinu tu budu chodit jak hromádka neštěstí zase já, se znám :grinning: :grinning:

Luci, kdy si rodila ty? V jakém tt?

Hele, kojičky - co tak vlastně vůbec jíte a nejíte?? Můžete dát nějakej tip, co fakt jako nejíst nebo tak?? Si to vůbec nedokážu představit, co jako budu jíst :sweat_smile:
18. led 2009 v 10:54  • Odpověz
to máš fajn,já bych taky ráda ke své,ale nemá monitor :frowning2: ale mohla by na to že je soukromá kurňa :sweat_smile:

jo hrníčkové recepty miluju a taky mám jeden boží recept na ovocnou s drobenkou a ještě tam dávám tvaroh a můžem se užrat :sweat_smile: ale včera jsem si dělala ty lívanečky a taky žůžo :wink:

Tak mě se manža neptá naštěstí,pač ví,že bych chytla z něj nerva :grinning:
18. led 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.