• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
budeš jíst normálně,akorát si dáš bacha na hodně nadýmacích věcí atd
18. led 2009 v 11:02  • Odpověz
hele, tos mi asi navnadila ty, s těma lívancema, protože už o nich dva dny básním...kurňa, si je k tý véče asi udělám...pokrok, už jsem si dopol. koupila šlehačku :grinning:
Jakej máš na ně recept??
18. led 2009 v 11:05  • Odpověz
hele máš jablíčka? já do nich strouhám,jsou jemnější
18. led 2009 v 11:55  • Odpověz
2 jablíčka nastrouhat na hrubo
14-16 lžic pol.mouky
1 lžička kypřícího prášku
špetka soli
2 vejce
1 lžíce cukru
( občas přisypu i vanilkovej)
1/4 l mléka

je to cca na 22 ks
18. led 2009 v 11:56  • Odpověz
jo, jablka tu mám...hele, to vypadá dobře a super, že tam není droždí :slight_smile:
Tak jestli nebudu až tak líná, tak je udělám :slight_smile: A čím si je tak zdobíš??
Naše mamka dělává takové, co se obalí v cukru a ve skořici...ale třeba jako namazat povidlama, nebo marmoškou a na to šlehajdu, hm.... No, když už jí tu mám, že :grinning:
Tak já se jdu natáhnout na gauč a trávit ten oběd, jsem se přežrala jak sviňa :sweat_smile: :zipper_mouth:
18. led 2009 ve 12:01  • Odpověz
já jsem prase,já si dám jeden s marmoškou,druhej se skořici a šlehačkou,pak s Nutelou atd :grinning: :grinning: a pak je mi zle :sweat_smile:

hele to těsto ať je tužší jo? jinak ti nasákne moooc oleje a vyhodiš to
18. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak už tu futruju lívance :sweat_smile: Ty jsou mňáááámozní :dizzy_face: Asi mi bude blbě :sweat_smile:
18. led 2009 v 18:53  • Odpověz
dobrý což? a rychlý...jen si dej..mám taky na ně chuť :sweat_smile:
18. led 2009 v 18:57  • Odpověz
sakra zítra musím hlásit váhu :confounded: a tam se prý váží u sestřičky,príma,každá váha váží jinak,tam budu mít o 3 kila víc určo :pensive:
18. led 2009 v 18:58  • Odpověz
si psala, že jich je kdoví kolik, ale moc jsme jich neměli :grinning: :grinning: Dělám asi moc velký :grinning: Prdla jsem na to marmošku, šlehajdu a posypala Grankem...asi prasknu :grinning:
No, to já už na tu váhu peču, se zítra budu taky vážit u sestry, tak jsem zvědavá :grinning: Už jsem takovej metráček...hele, před porodem ale se prý snad i hubne :grinning:
18. led 2009 v 19:02  • Odpověz
no dle toho jak velké děláš,já to z celé dávky ještě nedělala,tak nevím :grinning:

hubne? by mě zajímalo kde jako? já akorát nabírám :cry:
18. led 2009 v 19:07  • Odpověz
v kolik jdeš na tu kontrolu? Já pojedu zase hnedka ráno, ať to mám z krku, stejně zase nebudu moct dospat :grinning:
18. led 2009 v 19:12  • Odpověz
mám tam být před 9..ale Tom dojede někdy v 7.osprchne vyrazíme
18. led 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahojky,
malý teďkom usíná si v postýlce povídá a výská opět jak to má ve zvyku,vždycky tam přijdu za ním a řehtá se na mě na celé kolo,to by jste museli vidět.
Zítra mi dojde ta židlička už se nemůžu dočkat,pak vám dám vědět jak jsem spokojená,mám tu zase fůru práce,tak vás ani nemám čas dočíst,snad to zvládnu během večer a ještě vám pisnou,když ne tak ráno :dizzy_face:
18. led 2009 v 19:19  • Odpověz
Maru super.těším se na fotky Domči v židličce :dizzy_face:
já se musím jít oholit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude krve

a třestí mě hlava.pomoccccc

sežrala jsem tvaroh a mám chut na utopence,no neposeru ja se? :sweat_smile:
18. led 2009 v 19:21  • Odpověz
nik, hele aby ses neposrala zítra u doktora :grinning:
18. led 2009 v 19:22  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2277804&vReferer=%2Fphotos%2Fmaruska39

Moje pneumoška 6.měsíců po :slight_smile:
Veru si piš,že budu fotit jak šílená :grinning: Hele jen se pořádně vydělej,to bych taky potřebovala,jsem se vrátila do normálu,2x týdně :wink: Letííím :slight_smile:
18. led 2009 v 19:29  • Odpověz
já už byla dneska 2 krát :grinning:

hele to bude něco,skočím na kozu,roztáhnu nohy,DR strčí prsty a jak se to vše uvolní..vyjde prd a smrad :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. led 2009 v 19:33  • Odpověz
hele neser s tou fotkou,mě to dráždí :sweat_smile: :grinning:
18. led 2009 v 19:33  • Odpověz
aby nevyšel i Kubča :grinning: :grinning:

Maru, takový bříško :fearful: Už teď závidím :slight_smile:
18. led 2009 v 19:34  • Odpověz
no to by mohl,že bych prdla a vyšel by :grinning:
18. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jdu na chvili k vam,nejak dneska nebylo ok uspavani a jsem z toho smutna-nekdy priste povim,co ted mame za trapeni,ale dneska uz nemam proste silu to ani psat :frowning2:

hani-colu piju ted o 106 :grinning: ,ale zacinala jsem uplnou abstinenci,pridavala jsem postupne....takto nekontrolovane ji piju asi necele dva mesice

-hraci deku-ty krasne drahe nemam-ne ze by nebylo na to ji koupit,i jsem po nich pokukovala a strasne si nektere vyhlidla-ale proste jsem si nejak nebyla jista vyuzitim a ted zpetne-obesla jsem se bez ni-a nemyslim,ze bychom nejak stradali (me jde treba i o to,kde pak vsechny ty "kramy" ukladat,kdyz je potrebujes jen treba chvili....)
-resila jsem - a resim to tak,ze jsem davala hrazdicku nad postylku, ted mam hrazdicku na jidelni zidlicce, malou jsem nechavala lezet stejnak na postelich-pac po zemi podle me stejnak tahne a diky kocce nejak nejde u nas zavirat dvere....a kdyz je ted vetsi,tak jsme prave proto prestehovali decak,abych ji mohla dal nechavat na postelich - a bezpecne a plus jsem koupila ted za 250 deku na hrani i s polstarkem-je to deka rozmeru jako do postylky,je to z jedne strany s obrazkem-druha strana je jemnejsi-da se pripadne s tim i prikryt-a polstarek je malicky-davam ho male na kraj deky-kdyz se bojim,aby se oblicejem neprekulila na koberec a neposkrabala se....libi se mi to,ze se to da vyuzit i jinak -treba na cestovani, a tak-a plus cena
-takze za me-jsou to fakt nadherne veci, krasne,ale treba ani takova kyticka na hrani-podobny princip-s tim si mala taky moc nehraje jako pri paseni,spis v sede-takze kdo vi,jestli by ji to vubec bavilo....
-a jeste-jak tu nekdo uz psal-mam lehatko,ted zidlicku-takze jsem se obesla fakt bez problemu

holky tehulky-fakt se hlidejte,fakt to venku pro vas musi byt dost slozite- a uz zase snezi :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
-a prdy-no ja nevim jak vy,ale ja nemusela moc tlaskat a stejne jsem v tehu proste nekontrolovane prdela,bez varovani,kdekoliv-silene,taky jsem cekala,kdy se to stane u lezeni na kozu-nastesti v tomto tehu to "nevyslo" a doufam,ze ani v dalsim.....ja vam faaakt rozumim :slight_smile:

livance-jste me docela nalakaly,asi taky nekdy udelam-a to tehu nejsem! :grinning: a normalne je nejak nemiluju :confused:
18. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
maru-jsi faaakt teda hubena,to me ssss....to ja mam proti tobe proste pandero-smekam :pensive:

luci-kdepak litas? ja se tuhle divala na tvoje stesti a proste pro me ma neskutecne bozi oci,a je kouzelna,fakt
18. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
Dobré ranko,
tak honem píšu co maličký usnul,už mi dneska volal poslíček PPL,veze mi kočárek bude tu mezi 9-11h,ale to mě teda překvapilo jelikož jsem čekala židličku,židlička mi došel mejlík,že mám v pondělí očekávat balíček a kočárek se neozval a oni vezou kočárek a židličku ne :confused: No,možná tam je taky,nechám se překvapit,ale už se hrozně těším :slight_smile:
Holky to foto tu má být původně pro Haničku,aby už nesmutnila z nabraných kil,já nabrala taky,břicho bylo jak balon a šlo to i bez kojení,takže pro Haničku na zahnání chmur :dizzy_face: Ale úpřimně jsem ráda,že to šlo,jsem si neuměla přestavit být silnější,já která nikdy neměla ani náznak špíčku,no nebudu tu nalhávat,že jsem na tom dřela,nikdy jsem pro to nic nemusela udělat,patřím k šťastné menšině,která je hubená bez nějakého přičinění a odpírání si jídla,ani jednu sklapovačku jsem neudělala co se malý narodil,všimli jste si,že mám pořád povolenou kůži a když se pěkně najím tak se mi pořád převaluje přes rifle,ale jsem líná to vymakat jelikož jsem nikdy nemusela tak se mi nechce ani teď,spoléhám na své tělo,že se srovná samo a splaskne i ta kůže :sweat_smile:
Soni tak co je jako?? :sunglasses: Já furt čekám,že už se rodí a ono se nic neděje,hele chce to ledňátko,pak zkraje únorčátko a uprostřed druhé únorčátko :dizzy_face: :dizzy_face:
Musím vám napsat,že Domínek je strašně kouzelný,mě ta mrzí,že ty svoje děti nemůžeme vidět naživo a jen ty fotečky,on je totiž k sežrání asi jako i vaše děti,objevuje svět,válí sudy a deku co má na podlaze během pár minut projede ze všech stran a úhlů,neskutečně se posouvá za hračkami a hýbe se,už to není fakt ležák,musím být ve střehu ať nesjede z deky a nebouchne se do hlavičky na tvrdou plovoučku a jak píská a výská,božan to je,moc bych chtěla,aby jste ho viděli a já vaše děti.Pořád se směje,ale fakt pořád,zoubky zase přestali trápit tak je miloučký a vysmátý po celý den a večer,když ho položím do postýlky na spinkání bych ho samou láskou upusinkovala a ustiskala to je nejkouzelnější,on se totiž strašně krásně na mě směje,má radost z toho,že je v té postýlce,hraje si tam ještě než usne a vždycky jak tam přijdu mu dát dudu a nyny tak se na mě směje od ucha k uchu a kouše peřinku,no sladký je,úžasný,ale vždycky usne bez pláče večer to se právě jenom řehtá až se unaví tím hraním a z ničeho nic je ticho,nesměje se a nevýská a maličký spinká s nyny na hlavičce,on se s ním tak mazlí a potřebuje kontakt,když usíná.
NO a ta deka,tak já měla hrací deku,obyčejnější a stejně tu hrazdu nad tím jsem oddělala,že mi zbyla jen ta deka - kolečko a malý si hraje na tom malinkém kolečku,ale teď už ne,protože potřebuje velký prostor na hraní a to malé kolečko mu nestačí,takže mám v obýváku rozprostřenou dospělou deku,na ní mám ještě na půl složenou dětskou veselou deku a tam má Domiček království,hračky,hrazdu a tam řádí a válí sudy a hraje si a já hned vedle jsem a koníkuji nebo si hraji s ním,on je totiž slaďoch a vydrží si hrát sám i hodinku a já klidně vařím nebo uklízím nebo jak mám vše tak sedím tady a celou dobu ho mám na očích a hlídám ať se mi nebouchne,je totiž divoký a během vteřiny je ze zad na bříšku a otočený o 180st.Takže hrací deka je podle mě zbytečnost taky,když totiž byl malý tak na ni byl,ale měl z ní prd a jenom třeba pásl koníčky,které stejně moc dlouho nevydržel,nebot hodně moc spal,takže tak.
Nic jdu se hodit krásnou ať se mě poslíček nelekne :slight_smile: papa těhulky a maminky MTR já i maličký :slight_smile:
19. led 2009 v 08:12  • Odpověz
maru a jakej nakonec kočárek ti to vezou????
19. led 2009 v 08:15  • Odpověz
http://www.kocarek.cz/kocarky-Baby%20Design-ko%C4%8D%C3%A1rky%20Baby%20Design%20Mini%202008-702.html

MOdrý,když nebude vyhovovat tak mám 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu,akorát přijdu o poštovný,ale to je risk no :wink:
19. led 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobre rano holky,
Maru, dekuju moc za fotecku, hned jsem ji omrkla a super, to je postavicka :wink: Pevne verim, ze i my se dostaneme ke sve puvodni figure bez vetsich problemu. I kdyz ted mi prijde, ze uz budu nadosmrti s briskem a ze to tak i chci, uz ted mi brisko bude chybet...ve vsech obchodech se divam na obleceni, co by bylo vhodne v tehu, nedokazu si predstavit, ze budu nekdy vybirat mezi normalnima vecma :grinning: Ale ja jsem zase docela cvicici typ, hodne jsem pred tehu sportovala, tak uz se tesim, az zase zacnu, na druhou stranu nejsem od prirody hubenour, takze se to treba vykompenzuje :slight_smile:
Pavli, byli jste na nakupkach? Jsi psala, ze mas chut, tak vypravili jste se?
Holky, diky za nazory ohledne hracich dek, asi se na to taky vyprdnu a koupim nebo budu pouzivat neco praktictejsiho, treba to penove puzzle je taky fajn, a na to nejakou tu deku...lehatko taky mame a stejne mimi bude mit tolik hracek...a kdyz to bude holka, tak si pujcim od kamosky, ta ma ruzovou, nebo treba dostaneme...
Soni,jak se citis, vse v poho?
Tady je zase takova mlha, desny...Vcera byla cely den... :unamused:
19. led 2009 v 08:28  • Odpověz
maru krásnej mě se líbí ten růžovej :dizzy_face:
ahoj Hani taky už spěješ do finále co?
19. led 2009 v 08:30  • Odpověz
Maru, krasnej kocarek, jsem zvedava, jaky bude life..tak pak pisni a nafot, drzim palecky, at jsi spokojena :wink:
Me se libi nejvic asi ten zelenkavy...
Luci, ahojky, jj, taky to leti, 36.tt na krku, takze tak 2,5 tydne -4,5 tydne muzeme rodit...desna a zaroven silene krasna predstava...jenom mi porad nedochazi, ze budu mit miminko a ze budu jako fakt rodit :sweat_smile: :dizzy_face:
Jinak poslici se ozyvaly i dneska v noci, tak jsem rada, ze to tam dole vsechno dobre pracuje...
Holky, jdu si umyt haro, at trochu vypadam, a pak zklidit stromecek..jsme si ty Vanoce trosku prodlouzili, ale kdyz ja miluju ty svetylka, vecer je to krasna kulisa...
19. led 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ránko :grinning:
Maru, to dej pak vědět, jak kočárek vyhovuje :slight_smile: Vypadá dobře, tak snad bude dobře sloužit :slight_smile:

Jinak já jsem ok, jak jinak, že :grinning: Luci, ty by ses jako věštkyně moc neuživila a jí se na tebe tak spoléhala, když jsi minulé pondělí psala, že o víkendu porodim...chjo ... No, tak holt dneska jdem zase k dr., tak jsem zvědavá. Jdem tam nakonec až po obědě, prej to venku klouže, tak jsme nechtěli riskovat lízt ven už teďka :slight_smile:
Ten náš malej prd asi fakt čeká na ten páteční tchánův svátek :grinning: Jsem si s tchánovcema psala o víkendu a prej, že by to byl nejhezčí dárek pro tchána k svátku, že bychom mohli Tomíkovi dát akorát modrou mašli :grinning:
19. led 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.