• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Holky děkuji,já dám pak vědět,mě se teda taky líbí ten růžový,ale to by mi Domínek asi pěkně naplácal až by vyrostl :sweat_smile: A zelenkavý je taky krásný,ale ten mám teď tak jsem chtěla změnu a modrou miluji tak asi tak :wink: Snad to tomu pepeelťákovi nebute trvat dlouho jsem nedočkavá jak babka na důchod :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 09:04  • Odpověz
maru plně ti rozumím čekám balík z lush..už měsíc...a dneska by měl dorazit
19. led 2009 v 09:05  • Odpověz
A jsou doma oba jupííííí,ale neumím to složit a Marťa lítá po doktorech :frowning2:
19. led 2009 v 09:43  • Odpověz
mary tak vydrž..hlavně si schovej krabice kdybys prodávala..ale vlastně vy plánujete druhé že?
19. led 2009 v 09:45  • Odpověz
Ano ještě chceme druhé,krabice ale určitě schovám myslím,že ani druhé dítě to nezničí tak,aby se to už nemohlo prodat :wink:
19. led 2009 v 09:57  • Odpověz
jj my máme plný sklep :grinning:
postýlka, židlička, lehátko :grinning:
19. led 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak ne nadarmo jsem dělala rukama,kočárek jsem si složila sama,Domík usíná tak pak ho budeme testovat až se vzbudí,ale už proběhlo jedno zklamání,nejde do úplného lehu,tak teď přemýšlím jak moc mě to vadí.
19. led 2009 v 10:29  • Odpověz
maru mě taky nejde úpně..ale sára je radši ji nebavilo v korbě úplně ležet radši se vozila v sedačce.....
19. led 2009 v 10:30  • Odpověz
Maru, sikulka :dizzy_face: A jak je jinak? Krasny jako na netu? A barvicka ok? A jak moc velky uhel to ma? Myslim, ze uplne leh neni az tak potreba, Dominek stejne za chvilku toho moc nenalezi, jak pise Lucinka... :slight_smile:
19. led 2009 v 10:51  • Odpověz
Tak barvička mě překvapila je ještě hezčí aspoň pro mě než na netu,taková zářivá modř,krásně tam vyniknou Domčovi modté očka :dizzy_face: :dizzy_face: Ten leh není nic tragického,je to mírně nakloněné,ale tak mi to teda neva,když jsem ho tam dala tak dobrý,ležel,ale tak že lépe viděl :wink: A smál se celou dobu,byl spokojený,líbilo se mu tam a hned si položil nožku na madlo :sweat_smile: Tak jsem spokojená :slight_smile: Ještě židlička,ufff :sunglasses:
19. led 2009 v 11:13  • Odpověz
Maru, no vidis, parada...S tou nozickou jsi me pobavila, umim si to predstavit, rozkosne :dizzy_face:
Tak jsem rada, ze jsi spokojena :wink: Tedka jeste aby dobre jezdil, ale to chce nejdriv najet par kilaku :grinning:
19. led 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
ahojky,mam minutu,od rana vas ctu,ale byla tu navsteva
maru-supeeeeer,taky vzdy vyhlizim jak vlcak :grinning: a taky montuju nez prijde marcel-kdo by to vydrzel,vid! jsi dobra,ze jsi to zvladla
-jsem rada,ze je dobra i modra barva-no pro me vubec,ze, ja uz se taky zacinam tesit i na modry sportacek-idkyz nevim,kterou vlozku objednat,ale asi zase vyhraje modro-zelena-ach jo-kdyz ona na ni pak ta ruzova je bozi-neco jako ty ocicka
-do lehu uplneho-jako rovne-snad nesel ani jeden kocar-a ze jsem jich zkousela-rikaji leh,ale ma to min. uhle-tak to asi mas taky, a jak tu padlo, taky myslim,ze to uz v tomto veku nevadi-naopak,preci jen od roka uz mohou mit deti i polstarek,takze to nakloneni,pokud je fakt male mi pride vhodne,aby to bylo alespon trochu podobne tomu,co je doma...
ale jednou jsem videla kocar,co rikali do lehu a uhel asi 30 stupnu mi moooc leh uz neprisel,takze ono fakt ver a never,vid

jinak nase mala jezdi v kobe- v lehu stale a no problem, nekdy ji max. trochu prizvednu operku,ale spis proto,ze jak je navlecena,aby nemela hlavu z kopce, jinak haja vzorne, zatim ji nenapadlo,ze v kocaru se da i sedet a tak :grinning: ,naopak bojkotuje sedacku, chce spat a v sede ji to nebavi a nejde....

¨pak jsem si vzpomnela,jak se nekdo ptal,co kojici matky ji-no ja myslimk,ze je to hodne individualni,pac jak se porovnavame,kazda mame jine deti a treba i jine sve zdrav. potize.ja normalne nesmim moc rajcat, ovoce a tak-alergie,takze pri kojeni si to nedavam skoro vubec,abych nemela reakci a neprenesla to-kdo vi,treba by to proslo.takze jim tak mozna banan, man. jsem mela jednu - a to po mesickach celkem, jabka ok, ale treba pomeranc si nedam a tak...
pak jak jste psali-vynechat nadymaci-no to je snad vse mi prijde-takze jen z dalky obvcas zobnu neco cocky,hrachu,kukurice.....
nekoho z miminek nadyma cerstve pecivo-to ja doted v podstate nejim-v poslednim mesici uz pomalu zvlada jeden rohlik,jinak jsem to prubezne zkousela a desny trapeni prdiku,ale znam deti,co mamky jedi od zacatku cerstve a nic
a treba ja asi od mesice piju skoro jen bublinkate piti a jine mamky se bublinek zase nenapiji dokud koji....
no a pak se nesmi moc korenene,moc cesneku, palive-takze kdyz pak nekdy koukam,tak vlastne nevim,co si dat :frowning2:

ale fakt spis kazda poznate,co je u vas ok, a co ne, a budete postupne pridavat a tak,jako treba ja a ted uz obcas mam i neco cesnekoveho, nebo treba si dam i tu prilohu z kukurice a hrachu...postupne si ta mrnata zvykaji....ja za sebe teda mela strasne sestinedeli, to jsem skoro nejedla,pac mi prislo,ze nemuzu nic :confounded:

hraci deka-koukam,ze maruska potvrdila,dokud se na ni dite vejde,tak jeste neni tak akcni a kdyz uz je,tak je mu mala.....takze jsem rada,ze ji nemam, usetrila jsem misto :grinning: a vyfotila jsem vam tu,co jsem koupila,musim ale stahnout.....

a jeste jsem neco chtela,uz to zase vypadlo,acho jo
19. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
19. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
Pavli, ahojky, ty by ses mohla zivit jako spisovatelka :grinning:
Mrknu tam...
Luci, balim si tasku do porodky a ty jsi chvalila ty Niveu ubrousky na zadecek, ktere mam sbalit? Soft&Care (takove ty bledunko modre) nebo Sensitive - no perfume? Dekuju za radu.
19. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
Pavli, krasa!!! Nadherne zabydlene, fakt bozi!!! Jde videt, ze pokojicek pouzivate, fakt krasny..a s tim neustlanim sis to mohla odpustit...my tu nejsme perfekcionistky :dizzy_face: :grinning:
19. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
ahojky hani, diky :wink:
ten d :wink: odatek ne :wink: ni tak moc pro vas, s :wink: pis pro cizaky, aby me nepomlouvali :grinning:
19. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
ja chci taky balit do porodky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
19. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
Pavli, neboj, za chvilku balis nanovo :grinning:
Tak to mas teda stesti s tim vzkazikem :wink: , jsem si rikala, ze nam tady nasazujes az moc vysokou latku :grinning:
Ach jo, kamoska, ktera je tehu asi v 7-8.tt, je v nemocnice, prujem a zvraceni, dehydratace...uvidi se, co s ni...snad budou ok...Teda neni to az takova dobra kamoska, spise drive byvala, ale uz jsem psala podpurnou sms, neni to zadna sranda, to tehu...
19. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tak jsme doma a asi si půjdu lehnout. Ta doktorka mi udělala vážně radost .... Nejdřív mi vyšetřila, takže hrdlo na 1 cm a prostupný na jeden prst, nebo co, tak jsem pochopila, že jsem asi na jeden prst otevřená, nebo co...Tak že už to může klidně přijít...pak jsem si šla sednout na monitor a když doktorka viděla ten graf, tak řikala, že se v pondělí uvidíme...chjo...co si jako mám myslet Tak jsem tam zkoumala ten papír, co vyjížděl z monitoru a někdy tam skákaly takový kopečky, ale nevím u čeho to teda bylo...a jak pípal ten monitor, tak tam skákaly čísla od 130 až na 190, a furt nahoru dolů A ptala jsem se jak dlouho nechávaj přenášet, tak prej nejpozdějš nechávají do 41+6...tak to máme času

Koukám, že jak jsem to zkopčila, tak se ale nezkopčili smajlíci, tak nic no...

Tak se jdu natáhnout k telce, bolelo mi u dr. docela břicho, asi nervozitou :sweat_smile:
19. led 2009 ve 14:44  • Odpověz
Pavli, pokojíček je nádherný a máte to tam krásně uspořádáno :slight_smile:
19. led 2009 ve 14:55  • Odpověz
Pavlínko, pokojíček je vážně moc moc krásný.... můžeme Terezce závidět :grinning:
19. led 2009 v 16:01  • Odpověz
haničko jo chválila niveu ale ty tmavě modré Pure....miluju je..hlavně když rozdělám balíček ta vůně mi připomene Sáru jako miminko v porodnici...tak si vem ty světle modé ty sensitive nevoní...jako ne že by musely vonět..ale při vzpomínce na tu vůni se ti vybaví všechno z porodnice...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2009 v 18:48  • Odpověz
Je to pravda,taky jsem je měla v porodnici Nivea Pure a od té doby je nekupuji,mám tu vzpomínku horší,inkubátor,hadičky,desinfekce,samota,neskutečné prázdno ... Pak jsem je měla ještě na novorozeneckém,ale ten první dojem z té vůně zůstal tak je mi smutno jak to cítím znovu,to samé ta desinfekce,malý voněl celý desinfekcí,nesmrdělo to,byla to čistota,ale už to taky nemůžu cítit.

Pavly pokojíček nádherný a máš tam tak uklizeno :confused: Myslím to vážně,já mám pocit,že v tom našem pokojíku je strašný bordel,dávám malému totiž hračky na zem kolem něho a on se za němi snaží dostat,ale tím mám dojem toho nepořádku,i když to večer vždycky sklidím a taky boužel nevýhoda špatného počasí tam je sušák s prádlem,věčně na něm něco visí tak mám dojem toho nepořádku.

Jinak celý den jsem testovala teda kočárek a židličku,jsem spokojená s oboumi,akorát ten kočárek teda se nejvíc otestuje právě v terénu tak uvidíme,ale splnil to co jsem chtěla,je lehounký,skladný a malý je v něm k sežrání :sunglasses: Mám fotečky,ale dodám později,nestíhám teď budu uklízet,zítra nás totiž čeká repete hexa a přijde chlap z kabelovky nám zapojit setobox,takže se tu asi nedostanu a předem se omlouvám.

No a židlička tak ta je úžasná,jenom teda nejde taky do úplného lehu a malý se tam ještě tak krčí jak moc neumí sedět,neudrží rovnováhu,takže ještě s ní chvilinku počkám než ho v tom budu krmit,asi tak měsíc a bude to OK.Ale líbí se mu,kopal nožkami a dával je stejně jako v kočárku na opěrku rukou,čím víš tím líp :slight_smile:

Tak a já jdu uklízet,dneska malý usnul bez svého hraní si v postýlce a večerního řádění,jsem totiž přišla na to,že ho musím od té 16h maximálně zabavit,aby zapomněl na spánek a on usne po kaši běhěm pokládání do postýlky,tak to je super,pak mám od sedmé večera volno a můžu poklízet a dodělávat resty.

papa
19. led 2009 v 19:18  • Odpověz
Maru to je škoda..že máš takové vzpomínky, ale je to pravda s těmi ubrousky...podle vůně se ti vybaví všechno
19. led 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
ahojky holky,dekuju za pochvalu
nebojte,u nas jsou taky porad hracky vsude,je jich tu na zemi,postelich,po stolech a tak proste mraky...ja to nejen kvuli vam a foceni rychle nahazela na ty nocni stolky-ktere tam pak nebudou,az poridime tu polici,to je jen zatim....jinak je na fotce ale vse jako vzdy....
a maru-susak dela fakt moc,my ho mame v loznici a je tu jen postel krom neho a porad to tez pusobi neupravene :angry: ,proto rikam,ze jestli budu mit barak,chci na susak a prkno zvlatni room-no milacek me za to miluje,pry jsem narocna...no at,ale koukat se na to porad me nebavi :angry: ,to nastesti uznava :grinning:

jinak s vunema souhlasim,taky si vzdy vse vybavim a do detailu....proto mam ted uz i rada lovelu-citim malou i pres ni :dizzy_face:

jinak jdu dneska brzy spat,hodim koupel,udelam jsi mnamku a hucim,jsem nejak dneska presla,asi tim pitomym pocasim,porad padalo z nebe cosi hnusneho a my byli dneska venku skoro pres 3 hodiny,mokra jsem byla jak mys...

tak zatim pa a opatrujte se vsichni
19. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
ahojky,tak soni asi odchazi zatka a my to tu nevime a musim to pri kojeni pracne lovit na lednaccich :angry: :grinning:

koukaj taky napsat,az prestanes odpocivat :wink:

vsechny zdravim,jsem tu na skok,jdem zkusit bojovat s brokolici :unamused: ,ale chtela jsem,ze mala ke borec,prehazuje si rumbakouli z jedne ruky do druhe a stale drzi rytmus-jakji ruka boli,tak prave prahazuje,se u toho muzu pocurat a dokocne se uci chvilku uz i obema vydrzet,no mazec :grinning:
a dozadu uz couva fakt rychle,no mela byt asi fakt rak :dizzy_face:
20. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
teda soni..... :astonished: :astonished: :astonished:
poavly ty jsi takový detektiv patočka :grinning:
20. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
Cau drbny,ja nevim,co to bylo,ted zas nic...Jsem poklizela a ted tu lezim v pelechu s mobilem a chystam se dat si sloficka.Jinak vse OK.
20. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
Soni, no jenom jestli...My chceme byt taky informavane, jasny :wink: Moc na tebe myslim. Jejda, ty uz jsi 40.tt? To tak silene leti..Drz se.
20. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
Bré odpoledne....
Zatím se nic jako neděje, jo, ale docela jsem čučela...pak jsem si řikala, jestil to není nějaký následek té včerejší kontroly..
Jinak jsem kolem pátý ráno nemohla spát, tak jsem si v mobilu četla starší příspěvky z téhle diskuze, jak rodila Pavli, Maruška...K Luci snad dojdu tuto noc :grinning: :grinning: Ale fakt jako zajímací to bylo, jsem to úplně hltala v tom mobilu :slight_smile:
20. led 2009 v 15:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.