• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Soni, dekujeme za hlaseni, jen tak dal... :wink: Nebojky, Tomasek se rozhodne sam, kdy prijde. Uz to bude brzo :wink:
Ja jsem taky neslysela super reference na moji porodku, co se tyka vysetrovani, ze tam jsou mladi doktori, tak treba se do te porodky ani nedostanu...na KO myslim... :grinning:
20. led 2009 v 16:58  • Odpověz
Tak malý už po hexe spí,musela jsem ho dát o půl hoďky dříve,teplota už je zvýšena,kňoural tak myslím,že nám to ani teď nevyhne a co teprve prevenar příští měsíc,to bude asi horší a to si teda nedovedu představit něco ještě horšího jak byla první hexa :frowning2:
20. led 2009 v 18:32  • Odpověz
jůů Soni tak ty si nás četla jak jsme porodili,jéé musím taky si to znovu přečíst až bude ta správná náladička :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2009 v 18:37  • Odpověz
Maru, takové trápení s vakcínama, to je teda šílený :frowning2: Na to se teda netěším...
Ale mluvila jsem se ségrou a tak nechávala malou taky očkovat a prý taky mají horečky...

jj, jsem v noci nemohla spát, tak jsem si řikala, že si v mobilu něco přečtu, tak jsem si četla vás :grinning:
Jdou na mě zase depky, že se u nás nic neděje a že ještě nerodíme atd. To je fakt na pěst...Jediný čím mi potěšil manža, když večer došel, tak že by chtěl, abychom si pořídili rybičky :slight_smile: On je dřív míval s bejvalkou a pak je zrušil a co jsme spolu, tak žádná zvížátka nemáme...tak už tu lajnoval, jak nechá udělat komodu sem do obýváku a na ní dáme akvárko a tak :slight_smile: Tak jsem docela natěšená a doufám, že je fakt budem mít. To pak budu Tomčulovi ukazovat rybičky, nebo dám před to lehátko s ním a bude pozorovat...si to pěkně kreslím, co? :grinning:
Manža by docela chtěl i kočku, ale já na to moc nejsem mít v bytě kočku nebo psa...ale zase já bych spíš brala třeba králíka nebo potkánka, ale to zas moc nechce on...sice se s rybičkama nedá mazlit, ale aspoň se na ně hezky kouká :slight_smile:
Jsem si byla dát teplou vanu, teda spíš horkou a je mi bájo :slight_smile: Manža kouká na nějakej horor, já u compu - idylka :grinning:
20. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
tak jsem si přečetla, jak se narodila Sárinka a jak Hanička provalila těhu :grinning:
20. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
Dobré ranko,jsme bez reakce,horečka se nedostavila,jupííí dočkali jsme se :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 07:19  • Odpověz
Maru, tak super a užijte si den :slight_smile: :dizzy_face:
21. led 2009 v 08:35  • Odpověz
ahojky

MAru super,že neni reakce :dizzy_face: kam všude to mám psát jako?Pak vypadá že na tebe nereaguju :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Dobrý den pani Soňo,jak Vám je?Jste trapná,že ještě nerodíte..uvědonuje te si to? A ty Vaši ledňáčci,jsou pěkně drzý jako :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
caute holky
soni-porad jsi inkubator koukam,no jen pekne zahrejvej :grinning: :wink:
niky-jak je tobe? nebudes nakonec predbihat??? :grinning:
maru-super reakce,huraaaaaaaaaaaa :slight_smile:
21. led 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
holky,tak ted tu na me uplne jasne rve táta táta táta-potvora :angry: :grinning: ,ale taky pápá, pája a baaaba
21. led 2009 v 10:14  • Odpověz
Pavly to nevím,zatím se nic neděje :grinning: CS3 jinak mi je děsně no..záda bolej jak čert :pensive:

hihi že ty děti řvou vždy táta jako první :sweat_smile:
21. led 2009 v 10:32  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
hanio a kde chceš rodit?
21. led 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahojky holky,
tak co Soňi ještě celá :wink:
21. led 2009 v 11:22  • Odpověz
čauky miši co ty tu? :slight_smile:
21. led 2009 v 11:28  • Odpověz
Soni jak to že ještě nic?chjo tak snad už to bude brzy :slight_smile: držíme
21. led 2009 v 11:29  • Odpověz
Jdu vás zkontrolovat :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 11:30  • Odpověz
.) to vidím :slight_smile: co nového? teď nevím kam psát dřív

jinak zdarvím všechyn maminečky
21. led 2009 v 11:31  • Odpověz
U mě nic, čekám na pondělí na neurologické vyšetření a pak když dopadne dobře tak hurá do snažení :wink:
21. led 2009 v 11:35  • Odpověz
tak držím palečky :slight_smile: a proč na to vyšetření jdeš?mě zase něco uniklo?
21. led 2009 v 11:40  • Odpověz
Mám podobné stavy jako Káťa a nebo Káťa má podobné stavy v hlavě jako já :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 11:42  • Odpověz
21. led 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak já valím makat.tak pa a kdyby Soňka rodila doufám, že dostanu sms :wink:
21. led 2009 v 11:47  • Odpověz
Miško, na tebe bych nezapomněla :wink:

Stejně kdyby něco, tak mám net v mobilu a snad to nejdřív napíšu na koně....uvidíme :slight_smile:

Pavly, pořád inkubátor :grinning: :grinning:

Teď jsem tu měla rušno kvůli jedné pojistce, hrůza....a pak jdu na záchod a tam na slipce takovej hnus jeden...nechutný, ale jak kdybych vykašlala hlen, ale bylo to spíš bílé, nezabarvené, tak co to.... :zipper_mouth:

Niky, jestli mi předběhneš, tak mi naštveš, už takhle mám depky, že u nás se tak rodí a já nic... :zipper_mouth:
21. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
ahojky maminky i miso a maji :wink:
tak jak soni, stale odchazi hnus,nebo uz je vse fuc? je stejne suepr,ze se telo tak pekne pripravuje,pak to pujde sup sup,jen nepospichej!!!!! a vychutnavej si i toto obdobi-ve finalove rovince :wink:

jinak me dneska pustili zase z retezu, muslea jsem do prace,tak mamka,ze pojede kocarkovat nez to vyridim-vyjimecne jsem svolila,pac mala fakt nerada to teplo-zima a zpet...tak jsem vyrazila,ale musela jsem jeste vratit listky na katapulty noooo a hned vedle je kniha, hracky a dva babyshopy :fearful: :sweat_smile: -neni to u nas ve meste,zeee
no takze to dopadlo jako vzdy-utrzena z retezu, mam dve knizky asi pet hracek-super majnaska, drevnene hracky,zvonkohru, a pak i bryndaky- s tema rucickama,pac u nas to lita fakt vsude.... a tak dal-ach jooo :grinning:
ale je mi liiiip :grinning:

no nic,uz si hraje,tak jdu zase za ni,zatim pa :wink: a drzte se
21. led 2009 v 16:29  • Odpověz
21. led 2009 v 16:35  • Odpověz
Dobré ranko,
Pavly nákupy závidím,my se tento měsíc vyšťavili,židlička,kočárek,prevenar a mám po nákupech,budu muset počkat na další měsíc,ale to už nebude sranda,klesnu o dost peněz na těch usmolených 7600kč :pensive:

Soni tak co nebo co? Neříkej,že nic,už chci mimi!!! :wink:
22. led 2009 v 08:01  • Odpověz
Jo potřebuji se zeptat,zase asi Lucenek,i když Pavly už to má taky za sebou,jsou velké reakce na prevenar? Podobné hexe nebo mám čekat ještě něco víc?? Malý to dostane 17.2 tak už plaším,hexa za námi a bojím co přijde s prevenarem,ale dostane ho na tisíc procent,jistota je jistota :slight_smile:
22. led 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ránko,
tak jen na skok vás jdu pozdravit a asi se rozloučit, i když nevim no...Přijde mi, že mi odtéká voda, od rána, takže tu dobaluju a radši zajedem do porodky, kdyby náhodou...Mám net v mobilu, takže se ozvu, jak to vypadá....
Zatím pá
22. led 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
22. led 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
tyyyyyyyyyyyy vo eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
soni drz se, mooooc drzim pesti, vse zle je bzry pryc,na to mysli,pak uz je boooooziiiiiiiiiiiiiiiiii zivot,tak hodne stesti a sedim na netu jak kvocna!!!!!!papa :wink:
22. led 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.