• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj Holky,koukám,že jste se tu rozepsaly :sweat_smile: :wink:

Pavlínko je mi to líto s tetou :cry: :frowning2: A na druhou stranu je moc dobře,že s miminkem je všechno v pořádku,moc vám to holky přeji a to píšu úpřimně!! Brzy bude fotečka a ty uvidíš to vaše štěstíčko na vlastní oči.

Kat to že jsi první měsíc zřejmě neměla ovulku nic neznamená,já ji zřejmě neměla taky,ani MS jsem neměla normálně musela jsem na vyvolávačku,tak jsem zvědavá jak to bude tento měsíc,tělo je po těch letech braní HA a následným vysazením trošku zmatené,tak budem doufat,že se brzy dostanem do normálu :slight_smile:

Ahoj Many,co mimiško nezlobí, :dizzy_face: :wink:
23. říj 2007 v 15:58  • Odpověz
autor
marusko-moc rada i od tebe uvidim nejakou takovo zpravicku, tfuj tfuj tfuj-posilam tehu bacily
23. říj 2007 v 16:00  • Odpověz
Tak to nasaju s plných plic,aby mi ani jeden neunikl :sweat_smile: :wink: Kéž by,ale zřejmě ještě nepřišel můj čas :fearful: :wink:
23. říj 2007 v 16:04  • Odpověz
Pavly, u nás to bylo ještě o to horší, že za dalších 5 týdnů umřel i druhý děda, ale ten se ještě tu informaci, že jsem těhotná, dozvěděl. A musím říct, že dva pohřby během tak krátké doby je fakt docela humus, kór když jste na začátku těhotenství :frowning2:
23. říj 2007 v 16:57  • Odpověz
kacko, ty brdo, to je husty...to fakt zactaku tehu moc neprida :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2007 v 17:27  • Odpověz
ahojky těhulky :slight_smile:
tak jak to zvládáte?
už se těším na obrázky :slight_smile:
23. říj 2007 v 19:22  • Odpověz
ahoj,já se mám super :grinning: akorát večer mi bývá zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavně,že už mi je přes den dobře,dnes jsem prala záclony a drhla celou kuchyň,dělám pomalu vánoční úklid,pak už toho moc možná nepodělám :wink: a bude dělat jen manžílek,tak mu musím teď pomoct,aby toho neměl moc
23. říj 2007 v 19:43  • Odpověz
Ahoj Pavli, moc gratuluji k potvrzeni od gynekologa, myslela jsem na tebe cely den, rikala jsem to i holkam v praci :wink: :dizzy_face:. Opatruj se a moc se netrap. Je to smutne, ze teticka odesla, ale takove veci se proste nedaji ovlivnit nebo predvidat, proto si nic nevycitej. Predstav si, ze dela andelicka straznicka vasemu miminku :sweat_smile: .Mrzi me to.
Dneska jsem se v praci opet vytocila, takze to vypada na vypoved, uz asi jo...ach jo, nevim jeste, na co cekam, asi chci odchazet s brekem jak z minule firmy.
Tehulky nase, drzte se a snad se rady brzy rozrostou :wink:
23. říj 2007 ve 20:07  • Odpověz
hani, to mě mrzí...asi bys to měla fakt zhodnotit...a zabalit to tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2007 ve 20:30  • Odpověz
mimochodem - přiznám se, že zrovna Tebe si vůbec neumím představit vytočenou:wink:
23. říj 2007 ve 20:30  • Odpověz
Katy, to me tesi.Reknu ti, ze ja nez jsem tam nastoupila, tak jsem byla docela vyrovnany clovek.Ale tam jsem pod takovym tlakem a stresem, ze az cumim, co se ze me stava... :frowning2:
23. říj 2007 ve 20:39  • Odpověz
autor
ahojky holky
hani-to se taky divim,ze ty umis byt vytocena!!! :confused: to teda musi byt fakt sila!!!!
kacka - no ja jsem na to ted zatim jen podobne,snad te nedozenu :v den,kdy jsem se dozvedela,ze jsem tehu-zemrel reditel,opadlo to,ja byla vcera u doktora a hodinu pred tim jsem se dozvedela,ze mi zemrela teta-takze zatim kolem me prevazuje stale jen to smutne...ale bojujeme! pripadam si jako v den svatby-nic nemuze byt vesele...ach jo
no nic,jsem v praci a musim jit,tak se zatim mejte fajn,papa
24. říj 2007 v 07:39  • Odpověz
Pavly: já si pořád říkám, že děda uvolnil místo na světě našemu miminku a že bude na naše mrně dávat pozor.
24. říj 2007 v 08:09  • Odpověz
Pavlínko, mocinky moc jsem včera ne tebe myslela a jsem šťastná, že je vše OK a tak, jak má být :slight_smile: :wink: jen mě nešel net, abych ti sem mohla napsat :frowning2: Pavlínko, teď nijak nesmutni... miminko potřebuje veselou maminku :wink: snaž se s tím rychle vyrovnat a smířit a těšte se na maličkého Martínka nebo maličkou Terezku :wink: je to těžké, ale pro toho drobečka to musíš udělat :wink: (zrovna včer ajsme měli přednášku o tom, jak je nevhodné pro i malilinkaté miminko právě takovéhle smutnění nebo i početí miminka ihned po úmrtí dítěte - ono všechno cítí a ví o všem, tak šup, nahoď úsměv, zahoď chmury a jdi si rovnat výbavičku :wink: :slight_smile:
24. říj 2007 v 11:03  • Odpověz
ahojky

teda holky, to vaše těhotenství spojené se smrtí mi náhání husí kůži :(
pavly jsem ráda, že po stránce zdravíčka je doufám snad vše ok. Jak píše lucka, nesmutni a žádný stres, ať máš veselé miminko :slight_smile: a gratuluji k potrvzení :dizzy_face: :dizzy_face:

luci už stříháš metr?za chvilku nám odletíš co?

Hani nesmutni, vím, že to v práci nemáš jednoduché :(

many a máš nějaké zvláštní chutě?
24. říj 2007 v 15:58  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: nemyslete na mrtvý :wink: a řešte raději mimi :grinning:
majinka - tak chutě asi zatím nemám,to bude až později,teď je to tak,že mi dělá hodně věcí zle,teď se cpu jen koblihama s čokoládou a termixama čokoládovýma a pribiňákama,lipánkama,... jogurty nemůžu ani vidět,fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani salámy,sýry :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hrůza,mám hlad a ze všeho je mi zle,ještě sním třeba polívku a brambory s něčím,jinak zeleninu a ovoce,už se těším až se pořádně zase jednou přežeru :slight_smile:
24. říj 2007 v 17:22  • Odpověz
který si večer jsem dostala chuť na hamburgr a to mi pak bylo zle,teď je to nejhorší večer,to mi je hodně zle,ikdyž jím třeba v 19.00 naposledy,tak mě dlouho bolí žaludek :frowning2:
24. říj 2007 v 17:28  • Odpověz
majinko, mě už se o tom skoro každou noc zdá :grinning: na dnešek jsme ve vedrech nakupovali v hlavním městě a bum, otevřu oči a za okny naše klasické sychravé počasí :grinning: jinak kdyby nám nezměnili odlet, bych byla touto dobou seděla v letadle :wink: takhle se aspoň mlžu dýl těšit :wink: :slight_smile:

teda many, ti nezávidím... spíš bych čekala chutě a ne, že ti tolik jídel bude vadit...
24. říj 2007 v 17:48  • Odpověz
tak to ti luci rozumím, taky jsme se tak těšila na svatební dovču a ona nám takhle utekla
tak nám dovez aspoň to sluníčko a trošku teplíčka

a jak to máš ze školou?budeš pak stíhat?
24. říj 2007 v 19:03  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak zase zdravim :wink:
luci-ja ti tak zavidim to teplicko!!!! :grinning:
maji- a jak se mas ty?

many-s jidlem to mam zatim tak,ze necitim zmenu,jen jablicka jim rada a normalne jsem je nechtela vubec (ale je to jedine ovoce,ktere muzu,,tak jsem rada) a taky se obcas citim neprimerene nadmnuta a tak nejak divne mi byva pravidelne ted vecer....nebo kdyz se dlouho nenajim
24. říj 2007 v 19:54  • Odpověz
tak to já jsem pořád nemohla přijít na to, po čem je mi divně a pak jsem zjistila, že to jsou jablka a pomeranče. Překyselují žaludek a jakmile si je dám, tak je velká pravděpodobnost, že je uvidím ještě jednu na záchodě.
24. říj 2007 ve 21:48  • Odpověz
mně dělá zle všechno večer,protože mi je zle každý večer :unamused: třeba něco sním,se to uklidní,ale tak na 1 min a zase je mi zle :unamused: no už aby to přešlo a já se konečně přejedla :grinning:
24. říj 2007 ve 22:35  • Odpověz
teda holky, vy zanedbáváte BRMS! :angry: :wink: celý den tam nikdo a vy tu! (Pavlínku a many omlouvám :wink: )

Majinko snad stíhat budu... s docházkou ani nějak problém není, tam, kde se píše, jsem to řekla na rovinu, myslím, že je to pochopitelný důvod... no a jinak flákat přednášk yjsme zvyklá :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face: (když to máme roztahaný celý den, jedu jen na kus, abych ty moje holčičky nenechala doma samotné celý den, to prostě nemůžu :wink: ) takže v tomhle asi nějakou velkou změnu nepocítím a jinak si z přednášek toho zas tolik nepamatuju a vše se učím až před zkouškou, takže asi tak.... nic moc se nezmění... jen ten návrat... to bude náročný najet zpět do starých kolejí... a celkem se snažím mít některé práce hotové už teď, takže by mi toho na prosinec nemělo zbýt tolik, resp. všechno... :wink:
24. říj 2007 ve 23:37  • Odpověz
čauko pavly - mám se dobře, v nové práci se zaučuji, ale dělám mezi klukama a jsem tam jediná ženská, teda až na šéfovou, která je lesbička, takže si mě začali hýčkat a pomáhají, akorát manžílkovi se to nelíbí že dělám mezi chlapama, ale prostě si nevyberete, všude je něco o dvou kůrkách, zatím mám mizerné pracyh ale snad se to zlepší. Dneska se mi chce spát, tady prší ach jo.

Holky přeji pěkný den
25. říj 2007 v 08:28  • Odpověz
Ahojky Pavly, tety jr mi líto, ale moc gratuluju k miminku. Přeji hodně štěstí a hlavně ať jste zdraví. Pa Míša :slight_smile:
25. říj 2007 v 19:10  • Odpověz
Holky, prosím, jestli jste ještě nehlasovaly, dejte hlas Nelušce (číslo 6)

http://www.babyportal.cz/soutez :dizzy_face:
25. říj 2007 v 19:15  • Odpověz
ja uz hlasovala jednou z prace a jednou z domova :o))))
25. říj 2007 v 19:17  • Odpověz
teď jsem hlasovala,jsou tam nádherný miminka :slight_smile:
25. říj 2007 ve 20:12  • Odpověz
autor
ahojky holky,jak se mame? ja jsem doma a doted jsem spinkala!!! vstala jsem a v devet to zase zaborila-boziiiii
miso-moc gratuluju a jak se mas???
marusko-a kdy ty budes testovat?
26. říj 2007 v 11:46  • Odpověz
ahoj Pavliiii.... ty mas vlastne prazdniny, co??? se nekdo ma :wink: ja jsem vstavala v pet, takze jsem ted zrala na to, jit zase spat......
jak je miminku? uz neco dela??? :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. říj 2007 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.