• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
ahojky marusko- i sotatni,jsem u jidla vytrestila oci na zpravu od soni a uz jsem nestihla viiic :grinning:
maru-mala asi s prevenarem problem nemela, ji ockovali v jeden den vzdy hexu i prevenar a reakce byva co ja vim prave po hexe a kdyz ji nebylo dobre,tak mela zarudlou tu nozicku,kde byla hexa....vic asi neporadim,ale ja uz bych se toho ted nebala :wink:
22. led 2009 v 09:38  • Odpověz
jééééééééééééééééééééééééééééééé

sedím taky,ven nejdu,neboť sněží a zadek mě ještě bolí tak to riskovat nebudu,čekááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2009 v 09:38  • Odpověz
Pavly děkuji,no hexu jsme vydrželi,vydržíme i prevenar a ještě pokud bude očkovaný na pneumokoky znamená to,že to nikdy nemůže dostat nebo,že se sníží riziko nákazy??
22. led 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
maru-tak kdyby neco,napises na mobil,vid,ja budu taky cely den kvocnovatet,ale ven pak musim-ale mobil si dam do ruky nedam,jooo :wink: ,vcas se ohlasim,kdy odchazim,plati :grinning:
jo a u nas dneska zase sviti slunicko-alespon ted,takze ja se ven i tesim,vcera to bylo jak z pohadky-za mlhou hustou tak,ze by se dala i krajet- a mozna jeste daaaaal............
22. led 2009 v 09:40  • Odpověz
jj Pavly platí,je tam sníh s deštěm a nevypadá,že to chce přestat,takže já to raději dnes s malým vydržím doma a zítra mu to vynahradím,to už je tatínek doma tak mi pomůže s kočárkem dolů :wink:

A proto se taky těším na ten nový lehký kočárek,nebudu na nikom závislá,zvednu si ho i s malým sama :dizzy_face:
22. led 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
co jsem cetla,tak je prevenar proti nejrozsirenejsim kokum....takze predpokladam,ze stale nejake riziko zustava,ale snad mensi a uz i tim,ze je proti jinym,tak treba by i to pripadne sehralo dulezitou roli....uvidime,verim,ze jsme tim ochraneni a basta :slight_smile:
22. led 2009 v 09:42  • Odpověz
NO právě tomu chci věřit taky,že tím ho uchráním jak nejlíp to jde :wink:
22. led 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
jojo maru,ja te chapu,ja minule oslovila jakehosi pana a bylo,me by mala doma ukamenovala :grinning: nebo bych musela s ni zahucet-to nezni spatne,ale to radeji risknu toho kolemjdouciho,uvidime

ja jsem z te soni hotova,ze dneska snad ani nic neudelam,se k notasu asi priskvarim,ty jooo
22. led 2009 v 09:48  • Odpověz
Naštěstí už všechno udělané mám,jen takové drobnosti :dizzy_face:
NO je to na prd s tím nájezdem,už ať je jaro a čekat na nájezdu než mi někdo pomůže to nevím no ...
22. led 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
u nas je to taky na pytel,normalne tu lomca lidi a kdyz fakt potrebuju,tak nikde ani noha-pochopitelne...

ja mam hlavne knucici malou,chce si hrat jdu se ji chvili venovat,ale notas v ruce-cist muzu,psat s ni ne,ona se do toho uz hrozne hrabe :slight_smile:
22. led 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
hmmm. tak me od vecera boli hlava, chtela jsem vydrzet bez prasku, ale jsem nervni za sonku, takze jdu hned pro nej, bude to sasi narocny den :grinning:
22. led 2009 v 09:59  • Odpověz
běž Pavly,kéž by jen náročný den a ne jak já noc a den a noc a den :sweat_smile: To ji fakt nepřeji,ale to bude hned,jak jde plodovka ven tak to je rychlý :wink:
22. led 2009 v 10:03  • Odpověz
vy jste tak hodné :grinning: Tak už manža jde pro auto a jedem teda....třeba mi pošlou domu :grinning:
22. led 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
a treba ne :wink: , to nevis, ja taky jela preventivne a za chvili jsem chovala :wink: , uvidis
kazdopadne nas "mas v zadech" :grinning:
22. led 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
bozeeeeeeee jati zaaaaaviiiidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :frowning2: :grinning: :dizzy_face:
Soňi tak už no to je bomba :slight_smile: Tak ať to jde jako po másle ,myslím na tebe :wink:
autor
ja po rupnuti plodovky mela uz kontra furt :slight_smile: , ale ono to je jine, kdyz je to otocene
22. led 2009 v 10:08  • Odpověz
Hoja no Soni konečně...já chci taky klidně rodim za terbe držim palceeeee
22. led 2009 v 10:08  • Odpověz
Já po rupnutí plodovky porodila do 5 hodin,huráá :sunglasses:
22. led 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
tak jsem sla uzklizet a uz jsem si tu i pobrecela,preci jen migrena utoci a tak jsem rozladena,takze jsem si zavzpominala na porod a brecim, v dobrem pochopitelne
22. led 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak malý konečně usul,teď by mohl dát 1,5h a já mám časíček taky jak Pavly trošku zavzpomínat,já se tak těším na další těhu,slibuji si od toho hlavně to,že donosím dítě,já totiž chci donosit dítě a zažít jaké to je čekat než se dítě uráčí na svět,od 30 tt se nehnu z domu,ven s malým jen před barák a do obchodu a DR. bude mít co načinění s každým mým píchnutím a chci všelijaké tablety,abych neporodila dřív :pensive: No jo,ale jak bude chtít mimi zase na svět dřív tak tomu asi nic nezabrání :zipper_mouth:
22. led 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
maru-na to nemyslet,ani ze musis donosit tak o tom nepremyslej-proste to bude ok a hotovo
no ja jsem si minule taky zkusila cist neco zpetne a ja tam mam silene chyb-bych si sama nafackovala-takove okate chyby,ktere detem otkoukam o hlavu-nojo,na tom pocitaci to nejak neni dobre videt-takze se omlouvam,kdo to zpetne cte,se asi bavi :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky, juuu....to jsou krasny zpravy "po ranu". Soni, myslim na tebe taky a tesim se na zpravicky. Drzime s mimi vsechny pesticky i palce co mame :dizzy_face:
Maru, proc jsi tak smutna, ze je Dominek trosicku nedonoseny? Vzdyt mel krasnou porodni vahu a tedka je to takovy sikovny klucina :sweat_smile: Vim, ze s tim souvisi spousta problemku a navstev u dr., to kojeni atd., ale jsi moc sikovna, zvladla jsi to krasne vsechno, i s tatinkem a v neposledni rade Dominek uz to davno dohnal...
Pavli, gratuluju k nakupkum, paradicka :slight_smile: Ja se musim trochu krotit, tech penez co padlo v poslednich mesicich, hruza.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 v 11:07  • Odpověz
Právě Hani,že jsem ho nemohla kojit,pak ten týden bez něj mi dal nejvíc to bylo utrpení a nevymažu z paměti pohled jak byl na hadičkách,po porodu nedýchal a neplakal a to mi taky nepřidalo a prostě si to vyčítám.
22. led 2009 v 11:17  • Odpověz
Holky valím do práce, snad to sonce dobře dopadne a bude to mít rychle za sebou. :wink:
22. led 2009 v 11:17  • Odpověz
Mas pravdu Maru, to si asi nikdo nedokaze predstavit, dokud to neprozije sam, zvlast treba ja, kdyz nemam mimi jeste ani venku, ale chapu te...Tak drzim palecky, at je druhe miminecko krasne dopecene :dizzy_face: Ja si taky rikam, ze uz bych rodila, ale vim, ze jeste mame cas...
22. led 2009 v 11:20  • Odpověz
Maru, ale hlavně všechno dobře dopadlo a to je moc dobře :wink:
22. led 2009 v 11:21  • Odpověz
Ale dost o mém porodu,dneska rodí Sonisééééééééééék :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jj Mis,tak ať to v práci utíká :wink:
22. led 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
holkyyyyyyyyyy,to je teda den,jdem uspavat,mala uz vrci,ale musim napsat,se ted tu tulime a vite co! MAME ZUB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uz i my! heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec,vic pak,musim ji jit dat spat :slight_smile:
22. led 2009 v 11:34  • Odpověz
jéééééééé gratuluji!!!!!!!!! Dole jednička co? A který stŕana,naše pravá?
22. led 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.