• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj,jedem domu,voda pry to nebyla.Z domova napisu vic.papa
22. led 2009 v 11:46  • Odpověz
Jee...Soni, tak nic...to je skoda :frowning2: Ale tak snad uz to bude brzy...
22. led 2009 v 11:50  • Odpověz
Jé tak planej poplach neva tak příště :wink:
22. led 2009 v 11:51  • Odpověz
Jak nebyla? kurňa a já jsem tak nahecovaná :sweat_smile: Stejně do zítřka porodíš :wink:
22. led 2009 v 11:54  • Odpověz
kurnik já stejně jako maru :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
tak jsem tu,mala snad na chvilku zabrala :wink:
soni-presne jak pise maruska,ja jsem taky nazhavena,ale ja si pockaaaam :grinning:
-ted jsem teda zvedava na zpravicky,az budes doma, ze by nejaky vytok? me se stalo neco podobneho asi 20 hod. pred porodem jsem dosedla a uplne mokre kalhotky-zretelne jsem citila vyteceni cehosi,ale voda to fakt nebyla-jak i rano potvrdili,bylo to cire a nezapachajici....ted si myslim,ze to s porodem mozna souviselo,nebo to byl ten muj zanet-ja totiz se na zanet lecila-ze rekl mudr.ale ja nemal do te doby zadny vytok....takze doted si vse jen myslim...tak uvidime,co rekli tobe...

jinak zub je maru dole ale vlevo :slight_smile: ,prijde mi teda dost nizko v pusince,tak uvidime,ja se nikdy nekoukala,kde presne maji byt....ale lzicku jsem nepotrebovala,je tak obri,ze je citit naprosto bezpecne prstem a navi to tam ma chudinka uplne fialove...takze proto mi ted porad knourala,ja to rikala!!!! zlato moje,ma trapeni a ja ji nemuzu pomoc....

no a pred chvili mi jeste prisla sms.jak jsem psala asi pred tydnem,ze mala zvraci a jak jsem volala mudre.tak mi ted psala,jak se mame,jestli je terezce dobre a jestli jsme museli do nemocnice-fakt jsem si lepsi mudr.vybrat nemohla! jsem nadsena,jak se fakt stara.........
22. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
ahoj holky... dlouho jsem tu u vas nebyla... ale porad vas ctu :grinning:

Maminy, ty vase miminka tak pekne rostou, porad je sleduju v albickach... uz jsem pomalu nahlodana, ze bych do toho taky prastila :wink: :sunglasses:

No a tehulky sleduju taky....
Soni, jak cesta zase domu???? co to jako bylo, kdyz to nebyla voda???
Hani, ty uz mas brisko taky kraaaasny a jeste k tomu jsem porad zvedava, co tam mas za prekvapeni :dizzy_face:

Jinak ja si uzivam porad toho synovce.... je to milacek, hodnej a posledni dobou i obrovskej.... v nedeli mu bude pul roku, ma 8kg a 70cm a dva zuby mel uz o vanocich..... jestli to takhle pujde dal, tak za chvili nas vsechny sni :sweat_smile:
22. led 2009 ve 12:09  • Odpověz
22. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
ty jo,taky boziii a zoubky jsou krasne videt-ahojky saty :wink: ,koukam vsichni velci jako nase kote-no je to holcicka,je to znat,no :grinning:
22. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
ahoj Pavli.... slysela jsem, ze jsi mela na navsteve Misandu... jsme ji vsechny zavidely :wink:
a uz se byla Terezka podivat ve skole, za tvyma druhyma detma???

on je obrik... jak papa z lahvicky, tak roste jako z vody... a ted uz asi 14dni zkousi mrkev a tak.... ale vidim to tak, ze brzo prejde na řízky :o))
22. led 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak jsem doma, no mazec jako vám řeknu....Tak dělali test na vložku a nic :frowning2: Monitor ok, tlak ok, pak ještš jednou znova test na další vložku, co jsem měla během monitoru, zase nic..pak přišla doktorka, mlaďounká a moc hodná, hrábla do mě a prej, že hlavička je tam na těsno a že to vypadá na zátku, že se uvolňuje...každopádně bylo dobře, že jsem přijela, furt mi ujišťovali, že jako lepší přijet víckrát zbytečně než jednou pozdě a navíc když mám streptokoka poz. No, tak mi dali sebou domů i jejich vložky :grinning: A dr. řikala, že jako si myslí, že se to rozběhne dneska nebo zítra, tak nevim...By si mě tam snad i nechali, ale když jsem řekla, že manžel je doma a no problemo tam hnedka zase přijet, tak jsem aspoň doma...mám jít prý na prochajdu, kfyž je hezky....hm, my přijeli dom a bolí mi břicho....chci vidět, jak todle dopadne....ani sprchu si nemužu dát, páč jsme teplou vyčerpali a začne se bojler nahřejvat až od 16hod, supr...
22. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
malou jsem vezla do skoly uz tyden po porodu-ukazat jen detickam mojim-nemohla jsem tenkrat jeste sedet a ridit,to byla bolest-a pak jsem ji tam uz mela asi 2x-mezi vrany ji neberu,jen vzdy v hodite tajne za detma- mojema :dizzy_face:

no nase papa zatim jen mlicko a ne a ne prikrmy,ale uz tolik neprotestuje,uz si trochu hrajeme s jidlem.ona to treba pak dozene
22. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
Soni... tak vidis, ani jsi nebyla za blba.... tak jsi prohlidnuta a vis, ze do nedele je Tomik urcite venku.... a ja ted teda myslim, ze si to nechas na zitrek, pro toho tchana k svatku.... i kdyz ja jsem po segre chtela Vojtu taky k svatku a narodil se den po :unamused:

Pavli, tak kdyz ji mlicko chutna, tak proc ne :wink: Vojta pije z lahve od druheho mesice a tak mu prso brzo prestalo chutnat, protoze je to linej kluk a vi, ze z lahvicky je to pohodlnejsi.....
22. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
soni-je lepsi jet,i kdyby si mysleli,ze jsi blba...hlavni je zdrave mimi-nejsi vseved....ale znam pocit,jet tam,kdyz ti nic neni....jela jsem taky tak a bala jsem se i zvonit-jako ze obtezuju a nerodim..... :unamused: ,ale taky byli moc hodni - to pobzbudi kazdopadne,vid

no a jestli te boli bricho-tak je to jak u me!!! jak me ulozili na pokoj,zacalo mirne pobolivat a ve 4 byla na svete :dizzy_face: ,ze bys dala jeste to dnesni krasne datum :sweat_smile: -JSEM PRO :grinning:
22. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
saty-mala lahvicku zatim nevidela a dlouho nuvidi-tak chudak nevi :grinning:
22. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
soni-stejne mi ten tvuj zacatek porodu desne pripomina ten muj,ja fakt to dneska nerozdycham :slight_smile:
22. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
zitra bude taky krasny datum 01 23 :slight_smile:
22. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
jsem se jim tam pomalu omlouvala :grinning: Ale uplne supr personal :dizzy_face:
Fuj, jeste, ze jsem mohla jet domu, jinak bych tam asi chcipla....
22. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
jsem rada,ze jsi spokojna,to se ti tam pak pojede zase lip,vid

jinak jsem ted mluvila s moji PA a pristi utery jdu na vysetreni a do dalsiho tydne byh mela mit ten zakrok,asi fakt budu muset pres noc tam lezet-ale pry jsou chapaci vuci maminkam s ditetem,pry je to ted ok, ze tam muze mala se mnou-jen ji nekdo musi hlidat behem zakroku a nez se proberu-tak super,mam lepsi naladu :grinning:
22. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jůů Soni já to stejně cítím v kostech,zítra tu je Tomík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pavly teda je to super,že tam můžež být s maličkou,ale nezávidím ti to :frowning2:

mě už malý 2 hodiny 10 minut spí,nechápu :confused:
22. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
Maru... taky pekny zoubky :o))) ale ty kukadla :dizzy_face:
22. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
Sonidlo jak jako nic? děláš si prdelky? :sweat_smile: :grinning: kdyby něco,tak dej vědět :dizzy_face:
hihi koukám,že Vám taky super jede elektrika a teplá voda..co mi to připomíná :grinning: :grinning: :grinning:

MAru..židla super a zoubky boží :grinning: pak až budu já schánět židllu,tak vím kam se obrátit :grinning:
22. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
maru-ten je boziiiiiii,no fakt a zidlicka se mi moc libi,skoda ,ze neni vic videt :slight_smile: ,ael dominek je dulezitejsi-chaaaapu :wink:
razime ven,kdyby NECO-tak prosim o ohlasovaci povinnost,nechci byt mimo-diiiiky :dizzy_face:
mam sice aktivni net v mobilu,lec stary pristroj,na kterem to nejde-haha :angry: :unamused:

tak se zatim opatrujte,papa
22. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
Já se chystám nafotit židličku ještě bez malého,aby byla lépe vidět :dizzy_face:
Dnes to snad zvládu :slight_smile:
22. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
Nafoceno,dodám během dne,teď si jdeme hrát a mazlit a nejraději bych ho upusinkovala :grinning:
22. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
a my se půjdem projít..napapali jsem se,Tom teď luxuje a pak půjdem..svítí sluníčko +3stupně,krása :dizzy_face:
22. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ty jo tak já sedím doma na zadku,teplo je,ale prší sníh s deštěm,takže banán :angry: :angry:
Mám už fotečky židličky - nové lépe viditelné a taky večerní řádění toho svého raráška,mrkněte :wink:
22. led 2009 v 15:25  • Odpověz
tak jsme byli na prochajdě, je tam hezky...jsme si vyšlápli jeden kopec, to bylo v poho a teď mi šponuje břuch...a huráá, manža je i zítra doma, tak jsem klidnější...
Nikkyy, ta voda mi pěkně deptá...bych se šla naložit do vany a nemůžu :angry:
22. led 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
ahojky,tak mi mala ted vymazala cely prispevek-sahla na poc-haha...
no nic,tak jeste jednou, vychazka byla bozi,stihla jsem celou dobu slunicko-uzasny,jsem si predstavovala,ze uz je jaro :grinning: , taky jsem si rikala,ze budu muset zacit nejak mazat zase oblicej,aby se mi zase neudelaly ty skvrny-ale pry to mam marny,tak uvidime.no

maru-krasna zidlicka! myslim,ze jsem si ji taky prohlizela,ja ty zirafky proste zeru!!!!

soni-jsem zvedava,jestli prochazka zabrala, a se sprchou chapu,taky jsem nervni,kdyz chci a nejde to....

maru-jo a to mazleni.to znaaaam a taky hrajete hru-kde te mama miluje? a tam ji pusinkuju-holky,asi jsem lezba,pac se pristihnu,ze ji pusinkuju fakt vsude :grinning: -tak bacha na me! :sweat_smile:
22. led 2009 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.