• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Pavly tak já jsem asi úchyl nebo co nebo já taky pusinkuji všude a pořád :sweat_smile: Ale mu se to líbí a nejvíc na pusinku on už snad umí i dávat pusinku vždycky řeknu dej mi pusinku,on ji otevře a čeká až mě může oslintat :grinning: je božíí,miluji ho tak maximálně,že víc už to ani nemůže jít a přece to jde den ode dne víc :slight_smile:
22. led 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
nooooooooooo maru-presne, taky dava pusinku,prilepuje se na me s otevrenou pusinkou a slinta-fakt neskutecny.....
a s tim milovanim,ja nevim,jestli ji miluju vic a vic,pac uz v porodnici jsem mela pocit,ze to uz vic nejde,ze je to uz nad hlavu....ale asi si to zase a zase a zas znovu uvedomuju,nebo tak neco--nevim,noooo
uplne me desi,co jsem si precetla jednou u sonky ne lednaccich :frowning2: ,takove stavy si predstavit fakt neumim....je mi tech maminek lito (nepocituji stesti z miminka, maji pocit,ze by klidne dovedli odejit a nechat ho tam...vim,ze to jsou hormony a kazda to mame jinak...proto dekuju bohu,ze tohle ja zazit nemusela a naopak ze od prvniho dne se stestim davim a radosti bych brecela na pockani....)
premyslela jsem,jestli to je fakt pripravenosti na stav-matka-nebo proste placicim ditetem....protoze me mala v nemocnici teda rvala cele noci, spala jsem tak dohromady dve hodinky max. a tak dal a presto jsem byla vdecna,i za to,ze jsem nevyspala,neumyta, a tak...

jdu si delat papu :sweat_smile: ,ach jo,pak mam dat spek pryc :unamused: :confounded:
22. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
Holky, dneska to teda jede...Soni,jaka? Jak se citis?
Holky, s tou laskou, ja si to vubec neumim predstavit, ale to je jasny, to kazdy musi prozit...Jednou jsem cetla, ze nejaka maminka si neumela predstavit, ze bude mit dve deti, jak tu lasku rozdeli, ale ze ji vubec delit nemusela, ze se ta laska proste zdvojnasobila...
No me svagrova upozornovala na to, at necekam zadne privaly lasky jeste v porodnici, na to jsem si zatukala na celo, a rekla, ze u me to teda bude jinak, ze to miminecko snad budu milovat od prvniho okamziku a ze prece kazdy to ma jinak...proste no comment...proste nekdo umi hezky povzbudit nastavajici maminku.... :grinning:
Pavli, tak ten tvuj spek bych chtela videt, vypadala jsi skvele uz tenkrat v lete...
A co holky planujete na leto s miminkama?
22. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak jsem v porodce,voda odteka,otevrena na 2 cm,hlavicka je hodne dole.Mam vykapany ATB a manza tu je se mnou.
23. led 2009 v 00:41  • Odpověz
Soni tak držíme palečky ať už konečně mimi je venku :slight_smile:

Jinak brééé ránko :slight_smile: já ještě dneska a pak šupky dupky na hory jupíííí ikdyž ještě je to vše otevřené :( kamarádi nám včera oznámili, že asi nepojedou, že se nemíní rozčilovat s dceruškou, která je holky ale fakt rozmazlená, to je tak když jsou rozvedení rodiče a včera to tak vyústilo, že se namíchli. No jenže tím zkazí dovku i nám. Tkaže jsme jim řekli ať si to promyslí a ať se nám ozvou :slight_smile: tak uvidíme
23. led 2009 v 06:18  • Odpověz
Pavly ten pokojíček je vážně nádhernýýý, závidím Terezce :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2009 v 06:21  • Odpověz
Hani, viděla jsem tě na fotkách, na nějakém srazu holek z Brna :ú) tale nevím od oho ty fotky byly, byly jste v nějaké restauraci a cpaly se palačinkama :slight_smile:
23. led 2009 v 06:23  • Odpověz
ahojky... tak jsem byla nervozni ze Soniska, ze jsme ted psala jejimu muzovi.... a SMS od Martina:

Jeste rodime. Je to sileny. Bolesti od jedne hodiny.
23. led 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
ty vooooeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :fearful:
soni drz seeeeee, bude za chvili uz jen liiiiiiiiiiiiiiiip :slight_smile:
23. led 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
saty diky za info-ja jsem neronzni,nespime uz hodinu-jindy do deviti,jooo,porad na ni myslim a uz jsem sla i zapnout pocitac,ackoliv bych to me kot potrevovala jeste uspat,jedem plaat a takhle bude uz do 11 protivna na spani-ach jo

maji-dekujem
23. led 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
vazeni tak proste opet brecim,jsem dojata,ze je to fakt tady a doufam,ze ted uz je malej u maminky na brisku,a ta ze uz je mooooc stastna a vsechna ta bolest uz je zapomenuta
23. led 2009 v 08:37  • Odpověz
soniiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
no taaaaaaaaaaaaaaaaaak :grinning:
23. led 2009 v 09:31  • Odpověz
porad nic nevim :o(
23. led 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
holky,ja furt nechtela,aby soni rodila dneska, v noci jsem premyslela proc- a ted jsem to zjistila,koukla jsem na seznam-svatek ma totiz muj tata :confounded:
23. led 2009 v 09:32  • Odpověz
Pavli... ale ona bude rodit, protoze ma svatek jeji tchan a on si to moc pral k svatku :wink:
23. led 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
ty jo,ja musim za hodinu odjet!!!! tomiku uz tu mamku netrap!!!! :wink:

saty-tak to jooo,to je s tou maslickou,ze mu ji daji na krk,vid,tak doufam,ze uz ji uvazuji :grinning:
23. led 2009 v 10:21  • Odpověz
Sakra Soni furt nic jo?psala mi v noci a už pak ne :pensive: snad už to má třeba za sebou a mazlíkuje se s Tomíkem :dizzy_face:
23. led 2009 v 10:33  • Odpověz
Niky, kez bys mela pravdu, ale myslim, ze kdyby byl venku, ze uz to tu nekdo vi...

no, ja je otravovala rano smskou a uz to delat nebudu... pockat az Sona nebo Martin napisou... ja tipuju zpravu do obeda :wink:
23. led 2009 v 10:43  • Odpověz
satyyy,taky jsem Soni ráno psala a nic,takže už taky neotravuju a čekám napnutě :pensive:

JInak super.mám asi zas zánět,tak jsem tam hned hodila globule co mi zbyli a copak se nestane? mám z toho křeče jak sviňa..já at už porodim,ten kluk z tech zánetu nemuze byt normalni :frowning2: :pensive: :pensive: :cry: :cry:
23. led 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
holky, urcite se ozvou,ted uz je fakt otravovat nemuzem,urcite toho maji dost a navic sama vim,jak jsem si myslela,ze budu mit chut to rvat do sveta a jak me sili a tak,jak jsem ji videla,tak ja byla stastna a vubec jsem svet nepotrebovala,musela nas az PA 2x napominat,at uz volame....tam to clovek proste vidi jinak.....
-ja taky doufam,ze uz se tulikujou,jen doufam,ze se to sem stihne donest,nez odjedu :frowning2:

niky-zanety prckovi nevadi,je schovany a k nemu se to nedostane,nebooooj :wink: ,spis ty si to teda uzivas,vid :rolling_eyes:
23. led 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
holky,musim jit

soni,neustale vsak na vas myslim,at uz se mate dobre a nunate se :wink:

a jestli se najde pripadne nekdo a pisne mi sms-tak budu rada :slight_smile: ,mejte se,jdem plavcit,papa
23. led 2009 v 11:09  • Odpověz
Tak uz
23. led 2009 v 11:16  • Odpověz
jéééééééé,ty vole držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Budu se živit jako věštkyně :sunglasses:
JInak dneska moc času nemám,jsem tu na rychlý skok :cry:
23. led 2009 v 11:16  • Odpověz
Jmenuji se TOmik a narodil jsem se 23.1.09 v 10.40h. Vazim 4100g a 52cm. Jsem zdravy, cernovlasy a dal jsem mamce zabrat. Stastni rodice Sona a Martin :slight_smile:
23. led 2009 v 11:17  • Odpověz
Gratuluju Soniskovi..... uz to ma holka za sebou.... mam radoooooost :slight_smile:
23. led 2009 v 11:21  • Odpověz
Jéžišky,mocinky moc gratuluji!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda to je chlapák :sunglasses:
23. led 2009 v 11:28  • Odpověz
jééé no superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gratulace veliká.. teda to je macek :sweat_smile: co budu mít já??? mám větší břicho :sweat_smile: mám radost že to má za sebou....tak teď jsem fakt na řadě já,mě poser :sweat_smile:

Pavly... no užívám.stále si tam něco spu :frowning2:
23. led 2009 v 11:40  • Odpověz
tedáá Soni takové 10h trápendo, ale stálo za to , gratuluju...uplně ted prožívám svůj porod, jaká to byla bolestivá bádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
teda ale čumím na ty kila..nespletli se? :sweat_smile:
23. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.